پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۸۹

در اتاق خواب یک دانش آموز چه وسایلی وجود دارد؟ تخت خواب، کمد لباس، میز تحریر، کیف مدرسه و غیره. اینها اولین چیز هایی است که پس از شنیدن نام اتاق خواب دانش آموز به ذهن میرسد. امروزه اکثر وقت بچه ها در وقت فراغت و پس تعطیل شدن مدرسه، در اتاق خواب خودشان میگذرد. وجود سرگرمی ها و بازیها و همچنین انجام تکالیف باعث میشود که آنها کمتر از اتاق خود خارج شده و بیشترین وقت خود را درون اتاق خواب بگذرانند. در این مقاله سعی شده است به بررسی خصوصیات یک اتاق خواب دانش آموزی بپردازیم.

 

نور در اتاق خواب

نور اتاق خواب

اصلی ترین و مهمترین مسئله برای یک اتاق خواب نوجوان و دانش آموز، نور است. نور طبیعی، بهترین گزینه برای رشد و سلامتی بچه ها است. نور طبیعی را باید به صورت حداکثری در اتاق خواب بچه ها استفاده کرد و وجود این نور بسیار لازم و حیاتی است. البته میتوان از نورهای مصنوعی و دکوری و یا از یک چراغ مطالعه در اتاق خواب و بر روی میز تحریر، برای بهبود نور استفاده کرد.

 

استفاده از دیوارها

دیوارهای اتاق خواب، محل مناسبی برای بیان احساس و دیدگاه های نوجوانان است. از آنها میتوان به عنوان محل آویز وسائل، محل نصب تابلو و یا نصب تخته وایت برد استفاده کرد. دیوارها را با رنگ های روشن و شاد و یا با استفاده از کاغذ دیواری های مدرن و زیبا پوشش دهید.

استفاده از دیوار در اتاق خواب نوجوان

استفاده از دیوار در اتاق نوجوان

تخته وایت برد در اتاق خواب دانش آموز

 

پوشش کف اتاق خواب

بهتر است برای پوشش کف اتاق خواب یک دانش آموز از کف پوش های نرم خصوصا فرش، قالیچه و یا موکت استفاده شود. استفاده از پوشش های گرم با رنگ های شاد باعث شادابی و نشاط در روحیه دانش آموز می گردد. علاوه بر آن، با این پوشش، مانع از لیز خوردن و سرد شدن کف پاها خواهد شد.

کف پوش اتاق خواب نوجوان

کف پوش اتاق خواب دانش آموز

 

تزئین با نوارهای رنگی

نوار رنگی

با استفاده از نوارهای رنگی میتوان دست به کارهای خلاقانه و زیبایی زد. استفاده از نوارهای رنگی در دکور اتاق خواب دانش آموز باعث ایجاد رنگ های متنوع و شاد خواهد شد.

 

سامان دهی سیم ها

ساماندهی سیم ها در اتاق خواب

با استفاده از بست و یا نوارهای رنگی میتوان به بسیاری از سیم های آویزان و ریخته شده در اتاق خواب سامان داد. با این روش، سیم ها دچار قطعی و یا خرابی زودرس نخواهد شد. امروزه وسایل فانتزی زیادی برای بستن سیم ها و جمع کردن سیم به بازار عرضه شده است.

 

سرویس خواب اتاق یک دانش آموز

مهمترین بخش در چیدمان اتاق خواب یک دانش آموز داشتن یک سرویس خواب کامل برای استراحت و سلامتی دانش آموز و همچنین زیبایی اتاق خواب میباشد.

تخت خواب

تخت خواب یک دانش آموز باید راحت، نرم و جادار باشد. استفاده از تشک مناسب بر روی تخت خواب بسیار مهم است. تخت خواب تک نفره و تخت خواب یک و نیم نفره بهترین و مناسب ترین تخت خواب برای یک دانش آموز میباشد. باید سعی شود که تخت خواب کشو دار باشد تا بتوان حداکثر بهره و استفاده را از فضای زیر آن برد.

پیشنهاد---- تخت خواب تک نفره

پیشنهاد---- تخت خواب یک و نیم نفره

 

کمد لباس

کمد لباس جز جدا نشدنی اتاق خواب های ایرانی است. نیاز به چیدن لباس ها و دسترسی راحت به آنها باعث گردیده است که کمد لباس از ضروری ترین وسائل اتاق خواب گردد. با استفاده از آویز های رنگارنگ میتوانید به بهتر شدن چیدمان کمد کمک کنید. آموزش تا کردن و قرار دادن لباسها در کمد مسئله مهمی است که از طرف بچه ها مورد بی توجهی قرار میگیرد.

آویز کمد لباس

کمد لباس های تولیدی در دکوچید

 

دراور

دراور ها در کنار کمد لباس برای دانش آموزان بسیار مهم است. چرا که بسیاری از وسایل خود را که نیاز به اتو شدن ندارد را میتوانند در دراور قرار دهند. دراور ها کمک زیادی در تکمیل چیدمان لباس برای نوجوانان دارند. چرا که بیشتر لباسها و وسایل نوجوانان را در خود جای میدهند.

دراور تولیدی دکوچید

 

میز تحریر

میز تحریر جز جدانشدنی از اتاق خواب یک دانش آموز است. دانش آموزان پس از فراغت از درس و بازگشت به منزل، نیاز به محلی برای نوشتن درس و مطالعه دارند. استفاده از میز تحریر برای بچه های دانش آموز بسیار لازم است. سطح و وسعت آن بسته به نیاز کودک شما تعیین میگردد. سعی کنید میز های تحریر را با سلیقه بچه ها تزیین و زیبا سازی کنید.

 

میز تحریر

میز تحریرهای تولیدی در دکوچید

 

کتابخانه

کتابخانه شخصی محل مناسبی برای قرار دادن جزوات، کتاب ها، کتب های غیر درسی و غیره میباشد. استفاده از کتابخانه در چیدمان اتاق خواب دانش آموز باعث زیبایی اتاق خواب دانش آموز میشود و فرایند تمیز کاری و سازماندهی اتاق را کامل خواهد کرد. چند نمونه از کتابخانه های تولیدی در دکوچید را ببینید.

 

کتابخانه آرن

کتابخانه مدل آرن دکوچید

 
کتابخانه کاسپین

کتابخانه کاسپین

 

کتابخانه روناک

کتابخانه مدل روناک تولیدی دکوچید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات دکوچید با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها: چیدمان اتاق خوابدکوراسیون اتاق نوجوان


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  خرید اینترنتی تشک خواب
  خرید اینترنتی تشک خواب

  خرید تشک خواب یکی از مباحث مهم در لوازم خواب است. تعداد زیاد مدلها و پیشنهادات مختلف باعث گردیده است که بسیاری از خریداران در هنگام خرید اینترنتی تشک خواب دچار سردرگمی و گیج شدن شوند. این سبب میشود که افراد در انتخاب محصول نهایی، نتوانند تصمیم درستی اتخاذ کنند. نیاز به اطلاعات تکمیلی و کامل در انتخاب تشک خواب، در بسیاری موارد باعث خرید تشک خوابی میشود که باعث افزایش بیخوابی شده و مانعی برای حفظ سلامت و شادابی خواهد شد. ...

  بیشتر بخوانید

  یک قدم تا خرید جاکفشی
  یک قدم تا خرید جاکفشی

  وجود جاکفشی برای هر خانه ای لازم است. در خانه های ایرانی ورود با کفش ممنوع است. این فرهنگ از قدیم بوده و بسیار مورد پسند است. ایرانی ها برای ورود به مکان های مقدس و محترم، کفشهای خود را در می آوردند. خانه نیز یکی از این مکان های و فضاهای محترم است. قرار دادن کفش در محلهای مناسب و پاکیزه، جهت حفظ و نگهداری از فضاهای خانه و نگهداری از خود کفش ها، میتواند مهمترین سرآغاز بوجود آمدن جاکفشی شود. جاکفشی ها دارای تنوع بسیاری هستند. امروزه ایده های نو و جدیدی در تولید جاکفشی عرضه گردیده است. بعضی از جنس فلز هستند و یا چوبی و یا پلاستیکی ساخته و تولید شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید
  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده در شرکت دکوچید که بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام پذیرفت، کالاها و سرویس خواب سفارشی بود که زمینه و برنامه ریزی و تحلیل نیازهای اولیه آن با دقت بسیار انجام گرفت. این تصمیم با توجه به فضاهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای امروزی و به درخواست بسیاری از مشتریان، گرفته شد. شرکت دکوچید ابتدا تمامی سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز در خصوص تهیه این نوع محصولات سفارشی را آماده سازی کرده و پس از جلسات فراوان، شروع به تولید کالای سفارشی نمود. ...

  بیشتر بخوانید

  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره
  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره

  شاید خاطره حضور در یک هتل لوکس و استفاده از تخت خواب و سرویس خواب عالی و زیبای آن در خاطر بسیاری از افراد مانده باشد. تعریف و تمجید از آن فضا و تلاش برای رفتن دوباره به آن هتل و ترغیب دوستان به استفاده از تخت خواب و سرویس خواب فلان هتل، کاری است که اکثر ما بعد از استفاده از هتل جذاب و تمیز انجام میدهیم. شاید در ذهن شما نیز این سوال مطرح شده باشد که چرا این محل به فضایی دلچسب و ناب تبدیل شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقاله به بررسی چند مدل از میز تحریرهای مدرن و در عین حال ساده و زیبا خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019

  ایده های جدید و بروز برای اتاق خواب و سرویس خواب در سال 2019، همچون سالهای پیش با سرعت زیاد به سمت طراحی های فانتزی، ساده و مدرن در حال حرکت است. شما نیز میتوانید از این ایده های جهانی استفاده کنید و با این روش از منحنی سرعت طراحی های روز جلو بزنید. در این مقاله به بعضی طراحی های سرویس خواب و اتاق خواب در سال 2019 خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.