تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۵۰۶

در اتاق خواب یک دانش آموز چه وسایلی وجود دارد؟ تخت خواب، کمد لباس، میز تحریر، کیف مدرسه و غیره. اینها اولین چیز هایی است که پس از شنیدن نام اتاق خواب دانش آموز به ذهن میرسد. امروزه اکثر وقت بچه ها در وقت فراغت و پس تعطیل شدن مدرسه، در اتاق خواب خودشان میگذرد. وجود سرگرمی ها و بازیها و همچنین انجام تکالیف باعث میشود که آنها کمتر از اتاق خود خارج شده و بیشترین وقت خود را درون اتاق خواب بگذرانند. در این مقاله سعی شده است به بررسی خصوصیات یک اتاق خواب دانش آموزی بپردازیم.

 

نور در اتاق خواب

سرویس خواب و تخت خواب

اصلی ترین و مهمترین مسئله برای یک اتاق خواب نوجوان و دانش آموز، نور است. نور طبیعی، بهترین گزینه برای رشد و سلامتی بچه ها است. نور طبیعی را باید به صورت حداکثری در اتاق خواب بچه ها استفاده کرد و وجود این نور بسیار لازم و حیاتی است. البته میتوان از نورهای مصنوعی و دکوری و یا از یک چراغ مطالعه در اتاق خواب و بر روی میز تحریر، برای بهبود نور استفاده کرد.

 

استفاده از دیوارها

دیوارهای اتاق خواب، محل مناسبی برای بیان احساس و دیدگاه های نوجوانان است. از آنها میتوان به عنوان محل آویز وسائل، محل نصب تابلو و یا نصب تخته وایت برد استفاده کرد. دیوارها را با رنگ های روشن و شاد و یا با استفاده از کاغذ دیواری های مدرن و زیبا پوشش دهید.

تخت خواب نوجوان

تخت نوجوان

قیمت تخت خواب نوجوان

 

پوشش کف اتاق خواب

بهتر است برای پوشش کف اتاق خواب یک دانش آموز از کف پوش های نرم خصوصا فرش، قالیچه و یا موکت استفاده شود. استفاده از پوشش های گرم با رنگ های شاد باعث شادابی و نشاط در روحیه دانش آموز می گردد. علاوه بر آن، با این پوشش، مانع از لیز خوردن و سرد شدن کف پاها خواهد شد.

فروش تخت نوجوان

تخت خواب نوجوان و دانش آموز

 

تزئین با نوارهای رنگی

تخت نوجوان

با استفاده از نوارهای رنگی میتوان دست به کارهای خلاقانه و زیبایی زد. استفاده از نوارهای رنگی در دکور اتاق خواب دانش آموز باعث ایجاد رنگ های متنوع و شاد خواهد شد.

 

سامان دهی سیم ها

تخت خواب نوجوان

با استفاده از بست و یا نوارهای رنگی میتوان به بسیاری از سیم های آویزان و ریخته شده در اتاق خواب سامان داد. با این روش، سیم ها دچار قطعی و یا خرابی زودرس نخواهد شد. امروزه وسایل فانتزی زیادی برای بستن سیم ها و جمع کردن سیم به بازار عرضه شده است.

 

سرویس خواب اتاق یک دانش آموز

مهمترین بخش در چیدمان اتاق خواب یک دانش آموز داشتن یک سرویس خواب کامل برای استراحت و سلامتی دانش آموز و همچنین زیبایی اتاق خواب میباشد.

تخت خواب

تخت خواب یک دانش آموز باید راحت، نرم و جادار باشد. استفاده از تشک مناسب بر روی تخت خواب بسیار مهم است. تخت خواب تک نفره و تخت خواب یک و نیم نفره بهترین و مناسب ترین تخت خواب برای یک دانش آموز میباشد. باید سعی شود که تخت خواب کشو دار باشد تا بتوان حداکثر بهره و استفاده را از فضای زیر آن برد.

پیشنهاد---- تخت خواب تک نفره

پیشنهاد---- تخت خواب یک و نیم نفره

 

کمد لباس

کمد لباس جز جدا نشدنی اتاق خواب های ایرانی است. نیاز به چیدن لباس ها و دسترسی راحت به آنها باعث گردیده است که کمد لباس از ضروری ترین وسائل اتاق خواب گردد. با استفاده از آویز های رنگارنگ میتوانید به بهتر شدن چیدمان کمد کمک کنید. آموزش تا کردن و قرار دادن لباسها در کمد مسئله مهمی است که از طرف بچه ها مورد بی توجهی قرار میگیرد.

 کمد لباس

کمد لباس های تولیدی در دکوچید

 

دراور

دراور ها در کنار کمد لباس برای دانش آموزان بسیار مهم است. چرا که بسیاری از وسایل خود را که نیاز به اتو شدن ندارد را میتوانند در دراور قرار دهند. دراور ها کمک زیادی در تکمیل چیدمان لباس برای نوجوانان دارند. چرا که بیشتر لباسها و وسایل نوجوانان را در خود جای میدهند.

دراورچوبی

 

میز تحریر

میز تحریر جز جدانشدنی از اتاق خواب یک دانش آموز است. دانش آموزان پس از فراغت از درس و بازگشت به منزل، نیاز به محلی برای نوشتن درس و مطالعه دارند. استفاده از میز تحریر برای بچه های دانش آموز بسیار لازم است. سطح و وسعت آن بسته به نیاز کودک شما تعیین میگردد. سعی کنید میز های تحریر را با سلیقه بچه ها تزیین و زیبا سازی کنید.

 

میز تحریر

میز تحریرهای تولیدی در دکوچید

 

کتابخانه

کتابخانه شخصی محل مناسبی برای قرار دادن جزوات، کتاب ها، کتب های غیر درسی و غیره میباشد. استفاده از کتابخانه در چیدمان اتاق خواب دانش آموز باعث زیبایی اتاق خواب دانش آموز میشود و فرایند تمیز کاری و سازماندهی اتاق را کامل خواهد کرد. چند نمونه از کتابخانه های تولیدی در دکوچید را ببینید.

 

کتابخانه آرن

کتابخانه

 
کتابخانه کاسپین

 قیمت کتابخانه کاسپین

 

کتابخانه روناک

 خرید کتابخانه مدل روناک تولیدی دکوچید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات دکوچید با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها: چیدمان اتاق خوابدکوراسیون اتاق نوجوان


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان
  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

  سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل ، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب تابستانی
  21 مدل سرویس خواب تابستانی

  در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب آینه دار
  سرویس خواب آینه دار

  تنوع سرویس خواب ها در جامعه امروزی، بسیار زیاد شده است. نوع علاقمندی مشتریان و طرح های مورد پسند آنها و همچنین تنوع طراحی و تولید در حوزه سرویس خواب باعث گردیده است که به طور چشمگیری شاهد مدلهای بسیاری از سرویس خواب ها باشیم. سرویس خواب های چوبی، فلزی، ام دی اف و ... با شکل و رنگهای مختلف در بسیاری از خانه ها و فروشگاه ها وجود دارد. ترکیب یک سرویس خواب شامل تخت خواب، میز آرایش، کمد لباس، دراور، صندلی و آینه و پاتختی است. ...

  بیشتر بخوانید

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز کرد. ...

  بیشتر بخوانید

  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک
  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک

  امروزه با توجه به نیاز افراد به میز تحریر، میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و بسیاری میزهای دیگر دکوری در داخل خانه و همچنین کمبود شدید فضا، طراحان و سازندگان را بر آن داشته است تا تولید و ساخت میزهای تا شو و کمجا را در دستور کار خود قرار دهند. برای این منظور، سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی چندین مدل میز تاشو بپردازیم. تا انتهای مقاله با باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار
  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار

  در اکثر مواقع افراد از گوشه ها و نقاط کنج خانه استفاده ای انجام نمیدهند. ممکن است، این محل ها به فضاهای خالی و بی اهمیتی تبدیل شوند که هرگز مورد توجه قرار نگیرند. حضور وسائل چوبی مثل کمد، کمد لباس و دکوری های چوبی باعث میشود این فضاها تبدیل به مکانهایی زنده و زیبا شوند. زیرا در این حالت از تمامی فضاهای خانه، استفاده بهینه و درستی انجام می پذیرد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.