پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

سوالات متداول

پاسخ: درحال حاضر با توجه به قیمت محصولات دکوچید این مجموعه امکان فروش اقساطی را ندارد.
پاسخ: کلیه محصولات تولید شده توسط مجموعه دکوچید دارای شش ماه گارانتی و یکسال خدمات پس از فروش می باشد. (شرایط گارانتی و خدمات در کارت طلایی دکوچید آورده شده است، در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید کارت گارانتی دکوچید را در صفحه کارت گارانتی دکوچید ملاحظه بفرمائید.)
سایر محصولات ارائه شده توسط شرکت دکوچید، مطابق با شرایط گارانتی اعلام شده توسط تولید کننده آن محصول می باشد.
پاسخ: کلیه محصولات تولید دکوچید برای کالاهای موجود در انبار حداکثر ظرف ۳ روز کاری و کالاهایی که موجودی آنها به اتمام رسیده است ۱۰ روز کاری قابل تحویل می باشد، البته برای شهرستان ها طبق قواعد مندرج در بخش قوانین و مقررات مرتبط با ارسال شهرستان ها این بازه زمانی متفاوت خواهد بود.
بنا به درخواست مشتری، شرکت دکوچید می تواند حداکثر یک ماه از زمان صدور فاکتور محصول را برای مشتری در انبار خود نگه داری نماید، بعد از ثبت سفارش همکاران ما در دکوچید با مشتری تماس گرفته و مراحل ارسال کالا را با مشتری هماهنگ می کنند.
پاسخ: واحد هماهنگی این شرکت یک روز قبل از ارسال، جزئیات را با مشتری هماهنگ کرده و روز بعد محصول برای مشتری ارسال می گردد و زمان تحویل محصولات در شرایط عادی بین ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ می باشد.
پاسخ: خیر. در حال حاضر شرکت دکوچید فقط در روزهای کاری امکان ارسال محصولات را دارد.
پاسخ: درصورت تمایل مشتریان شهرستان به استفاده از محصولات دکوچید، پس از ثبت سفارش و تسویه کامل هزینه ها، واحد هماهنگی دکوچید اقدام به تعیین مسیر در سفارشات شهرستان می کند و با تقسیم هزینه باربری بین مشتریانی که در یک بازه زمانی ۲۰ روزه ثبت سفارش کرده اند با هماهنگی قبلی اقدام به ارسال محصولات با مشتریان می کند.
پاسخ: شرکت دکوچید در حال حاضر صرفاً دارای عاملیت فروش در برخی شهرستان ها می باشد و تنها  شعبه اصلی در تهران منطقه پونک (خیابان میرزا بابایی) مستقیماً تحت مدیریت این شرکت می باشد. که اطلاعات مربوط به شعبه را می توانید از صفحه تماس با ما مشاهده نمایید.
پاسخ: کلیه محصولات دکوچید را می توانید بصورت حضوری در شعبه این شرکت تهیه و ثبت سفارش نمائید، همچنین این امکان برای کلیه مشتریان وجود دارد تا از طریق تماس تلفنی با کانال های فروش این شرکت، یا از طریق تلگرام ، یا اینستاگرام و در سطح بالاتر ازطریق سایت این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.
سایت شرکت دکوچید: decochid.com
اینستاگرام دکوچید: Decochid
کانال تلگرام دکوچید: @Decochid
تلفن شعبه پونک : ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۹۵ و ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۷۳
پاسخ: ساعت کاری شرکت از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ می باشد.
ساعت کاری شعبه در طول هفته ۱۰ الی ۲۲:۳۰ و روزهای تعطیل ۱۱ الی ۲۲:۳۰ می باشد
پاسخ: هزینه حمل برای تهران و کرج (طبق محدوده) برای سفارش های بالای 200 هزار تومان تا درب منزل، رایگان بوده و فقط برای شهرستان ها بعد از ثبت سفارش و با توجه به شهر محل سکونت مشتری و قوانین و مقررات ارسال شهرستان ها، هزینه آن به مشتری اعلام گردیده و درصورت تأیید مشتری کالا ارسال می گردد.
پاسخ: بله - طبق تعرفه مصوب دکوچید و با توجه به اقلام خریداری شده مبلغ مربوطه دریافت می گردد و شما می توانید این تعرفه را از اینجا مشاهده کنید.
ضمناً در صورت ثبت سفارش از طریق وب سایت هزینه بالابردن محصولات به طبقات به صورت اتوماتیک محاسبه شده و کاربر می تواند در مراحل ثبت سفارش اعلام کند که تمایل به پرداخت این هزینه را دارد یا خیر.
پاسخ: برای سفارش های تهران و کرج ۳۰% از کل مبلغ سفارش به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و مابقی در زمان تحویل کالا درب منزل مشتری تسویه می گردد، برای شهرستان ها کل مبلغ فاکتور قبل از ارسال تسویه می گردد.
پاسخ: محصولاتی مانند تخت خواب و کمد که احتیاج به نصب دارند طبق تعرفه مصوب دکوچید شامل هزینه می شوند، جهت مشاهده تعرفه اینجا را کلیک کنید.
پاسخ: درحال حاضر شرکت دکوچید امکان انجام کار سفارشی را ندارد و کلیه محصولات طبق ابعاد، اندازه و رنگبندی های درج شده در صفحه هر محصول و به صورت سری تولید می گردد.
مقایسه محصول

جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

تماس با کارشناس
جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.