فروش اقساطی محصولات دکوچید بدون ضامن و تا سقف ۳۶ ماه

سوالات متداول

پاسخ: خرید اقساطی به دو روش امکان پذیر است. روش اول داشتن چک صیاد است که بدون ضامن تا سقف 10 ماه می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. روش دوم خرید از طریق وام بانکی صادرات می باشد که تا سقف 36 ماه می توانید اقساط محصولات خریداری شده را پرداخت نمایید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.
پاسخ: کلیه محصولات تولید شده توسط مجموعه دکوچید دارای شش ماه گارانتی و یکسال خدمات پس از فروش می باشد. (شرایط گارانتی و خدمات در کارت طلایی دکوچید آورده شده است، در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید کارت گارانتی دکوچید را در صفحه کارت گارانتی دکوچید ملاحظه بفرمائید.)
سایر محصولات ارائه شده توسط شرکت دکوچید، مطابق با شرایط گارانتی اعلام شده توسط تولید کننده آن محصول می باشد.
پاسخ: کلیه محصولات تولید دکوچید برای کالاهای موجود در انبار حداکثر ظرف ۳ روز کاری و کالاهایی که موجودی آنها به اتمام رسیده است 15 روز کاری قابل تحویل می باشد، البته برای شهرستان ها طبق قواعد مندرج در بخش قوانین و مقررات مرتبط با ارسال شهرستان ها این بازه زمانی متفاوت خواهد بود.
بنا به درخواست مشتری، شرکت دکوچید می تواند حداکثر یک ماه از زمان صدور فاکتور محصول را برای مشتری در انبار خود نگه داری نماید، بعد از ثبت سفارش همکاران ما در دکوچید با مشتری تماس گرفته و مراحل ارسال کالا را با مشتری هماهنگ می کنند.
پاسخ: واحد هماهنگی این شرکت یک روز قبل از ارسال، جزئیات را با مشتری هماهنگ کرده و روز بعد محصول برای مشتری ارسال می گردد و زمان تحویل محصولات در شرایط عادی بین ساعت 9 صبح الی 15 می باشد.
پاسخ: خیر. در حال حاضر شرکت دکوچید فقط در روزهای کاری امکان ارسال محصولات را دارد.
پاسخ: درصورت تمایل مشتریان شهرستان به استفاده از محصولات دکوچید، پس از ثبت سفارش و تسویه کامل هزینه ها، واحد هماهنگی دکوچید اقدام به تعیین مسیر در سفارشات شهرستان می کند و با تقسیم هزینه باربری بین مشتریانی که در یک بازه زمانی ۲۰ روزه ثبت سفارش کرده اند با هماهنگی قبلی اقدام به ارسال محصولات با مشتریان می کند.
در صورتیکه محصولات از طریق باربری ارسال شود و نفر کمکی دکوچید همراه راننده باربری نباشد مسئولیت ارسال و سلامت محصول تا تحویل به مشتری بر عهده خود مشتری می باشد.
در صورتیکه نفر کمکی دکوچید همراه  راننده باربری باشد، مسئولیت سالم رسیدن محصولات و نصب و تحویل کامل محصول به مشتری بر عهده شرکت دکچید می باشد.
آیین نامه ارسال محصولات برای شهرستان ها را از اینجا مشاهده نمایید.
پاسخ: شرکت دکوچید در حال حاضر صرفاً دارای عاملیت فروش در برخی شهرستان ها می باشد و دارای دو شعبه اصلی در تهران منطقه پونک (خیابان میرزا بابایی) و خیابان شریعتی می باشد که مستقیماً تحت مدیریت این شرکت است. که اطلاعات مربوط به شعبه ها را می توانید از صفحه تماس با ما مشاهده نمایید.
پاسخ: کلیه محصولات دکوچید را می توانید بصورت حضوری در شعبه های این شرکت تهیه و ثبت سفارش نمائید، همچنین این امکان برای کلیه مشتریان وجود دارد تا از طریق تماس تلفنی با کانال های فروش این شرکت، یا از طریق تلگرام ، یا اینستاگرام و در سطح بالاتر ازطریق سایت این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.
جهت اطلاع از وجود عاملیت های دکوچید در شهرهای مختلف با شماره های ۷۳۰۱۹۳۷-۰۹۰۳ و۷۳۰۱۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
سایت شرکت دکوچید: decochid.com
اینستاگرام دکوچید: Decochid
کانال تلگرام دکوچید: @Decochid
تلفن شعبه پونک : ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۹۵ و ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۷۳
تلفن شعبه شریعتی : ۰۲۱-۲۲۶۴۴۶۷۶ و ۰۲۱-۲۲۶۴۴۶۷۷
پاسخ: ساعت کاری شرکت از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ می باشد.
ساعت کاری شعبه در طول هفته ۱۰ الی ۲۲ و روزهای تعطیل ۱۱ الی ۲۲ می باشد
پاسخ: هزینه حمل برای تهران و کرج (طبق محدوده) برای سفارش های بالای 300 هزار تومان تا درب منزل، رایگان بوده و فقط برای شهرستان ها بعد از ثبت سفارش و با توجه به شهر محل سکونت مشتری و قوانین و مقررات ارسال شهرستان ها، هزینه آن به مشتری اعلام گردیده و درصورت تأیید مشتری کالا ارسال می گردد.
پاسخ: بله - طبق تعرفه مصوب دکوچید و با توجه به اقلام خریداری شده مبلغ مربوطه دریافت می گردد و شما می توانید این تعرفه را از اینجا مشاهده کنید.
ضمناً در صورت ثبت سفارش از طریق وب سایت هزینه بالابردن محصولات به طبقات به صورت اتوماتیک محاسبه شده و کاربر می تواند در مراحل ثبت سفارش اعلام کند که تمایل به پرداخت این هزینه را دارد یا خیر.
پاسخ: برای سفارش های تهران و کرج ۳۰% از کل مبلغ سفارش به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و مابقی در زمان تحویل کالا درب منزل مشتری تسویه می گردد، برای شهرستان ها کل مبلغ فاکتور قبل از ارسال تسویه می گردد.
پاسخ: نصب محصولاتی مانند تخت خواب و کمد که احتیاج به نصب دارند، در حال حاضر به صورت رایگان انجام می شود.
در صورتیکه نصب محصول در همان روزی که ارسال شده است انجام شود نصب به صورت رایگان خواهد بود.اما در صورتیکه نیاز باشد نصب محصول در یک روز دیگر انجام شود (بنا به درخواست و نیاز مشتری)  مبلغ 20 هزار تومان بایت هزینه نصب از مشتری دریافت می گردد.
پاسخ: درحال حاضر شرکت دکوچید امکان انجام کار سفارشی را دارد و در صورتیکه طرح خواسته شده از لحاظ فنی و قیمت مواد اولیه مورد نیاز توجیه شده باشد طراحی تکمیل شده و روال تولید کالای سفارشی در طی 20 روز کاری انجام می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، روال طراحی و تولید کالای سفارشی را از اینجا مشاهده نمایید و یا به صورت حضوری به فروشگاه دکوچید مراجعه نمایید.
آدرس:تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، نرسیده به چهارراه عدل
تلفن فروشگاه پونک : ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۹۵ و ۰۲۱-۴۶۰۱۱۸۷۳
آدرس:تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از خیابان یخچال ، پلاک 1483
تلفن فروشگاه پونک :۰۲۱-۲۲۶۴۴۶۷۶ و ۰۲۱-۲۲۶۴۴۶۷۷
مقایسه محصول

جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

تماس با کارشناس
جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.