فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن
خرید اقساطی از دکوچید
خرید اقساطی از دکوچید

بعد از درخواست های بسیار همراهان برای فروش اقساطی محصولات دکوچید،طرح ویژه فروش اقساطی محصولات دکوچید آغاز شد. در این طرح شما می توانید محصولات روتین و محصولات سفارشی دکوچید را به صورت اقساطی خریداری کنید و از روش هایی که در قسمت های بعدی به آن اشاره شده است یک روش را انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.جهت اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به شعب دکوچید مراجعه نمایید و یا از طریق تلفن های تماس درج شده در پایین صفحه با کارشناسان فروش دکوچید در تماس باشید.

خرید اقساطی از دکوچید
روش های خرید اقساطی
جهت مشاهده توضیحات تکمیلی هر روش بر روی آن کلیک کنید.
خرید از طریق بانک

روش خرید اقساطی از طریق بانک امکان پذیر است .این طرح به مدت محدود در استان های تهران و البرز انجام میشود .می توانسد به بانک حساب خود مراجعه کنید و طی اعلام درخواست و تکمیل فرم و فرآیند سفارش در صورت استعلام و صحت اطلاعات مراحل ثبت سفارش شما به صورت اقساطی طی خواهد شد .

خرید از طریق بانک
خرید از طریق چک

روش خرید اقساطی از طریق چک تا سقف ۲۴ ماه و ویژه تمام محصولات روتین و محصولات سفارشی می باشد. خبر خوب این است که برای خرید اقساطی نیازی به ضامن ندارید و فقط کافیست مبلغ خرید شما حداقل ۲ میلیون تومان باشد تا بتوانید از این طرح ویژه استفاده نمایید و مبلغ خرید خود را به صورت اقساط ماهیانه تا سقف ۲۴ ماه پرداخت نمایید. لازمه این طرح داشتن چک صیاد می باشد که طبق درخواست شما فرم اعتبار سنجی برای استعلام اطلاعات برای شما ارسالی می گردد که بعد از تکمیل فرم، استعلام آغاز شده و در صورت تأیید سفارش شما به صورت اقساطی از طریق چک ثبت می شود. شرایط فروش اقساطی برای ۰ تا ۱۵ میلیون تومان تا سقف ۱۰ قسط و خریدهای ۱۵ میلیون تومان به بالا تا سقف ۲۴ قسط پرداخت می گردد.

خرید از طریق چک
خرید از طریق سایت ایران رنتر (لندو)

جهت استفاده از شرایط اقساطی سایت ایران رنتر(لندو) در ابتدا در این سایت ثبت نام نمایید و در بخش شرایط اقساطی روش مد نظر خود را انتخاب کنید. طبق درخواست شما مدارک ضمانتی شما بررسی شده و بعد از تأیید کارشناسان ایران رنتر (لندو) امکان خرید از طریق کارت هدیه و یا کد تخفیف برای شما فعال می شود. شما میتوانید یکی از کارت های اعتباری را به اقتضای نیاز و کالایی که مد نظر دارید خریداری نمایید. توجه داشته باشید که دکوچید هیچ دخالتی در اعتبارسنجی و بقیه موارد سایت ایران رنتر(لندو) ندارد. بعد از احراز هویت و تأییدیه حساب بانکی، شما میتوانید با کد دریافتی از ایران رنتر(لندو) به سایت دکوچید مراجعه کرده و کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایید. در مرحله پرداخت با استفاده از کد تخفیف به اندازه مبلغی که از ایران رنتر اعتبار گرفته اید از فاکتور شما کسر شده و سفارش شما ثبت خواهد شد.

خرید از طریق سایت ایران رنتر (لندو)
ویدئو خرید اقساطی
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ویدئو های زیر را تماشا کنید
تماس با پشتیبانی
در صورتی که برای خرید اقساطی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تماس کارشناس با شما

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
شماره تلفن همراه شما نزد دکوچید محفوظ خواهد ماند.
مقایسه محصول

جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

تماس با کارشناس
جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
عبارت داخل تصویر
لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.