فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب

انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب می تواند به عنوان یک اصل تأثیرگذار در دکوراسیون و طراحی اتاق خواب در نظر گرفته شود. رنگ دیوار اتاق خواب باید با رعایت اصول و رعایت استاندارد ها اتخاب شود زیرا رنگ انتخاب شده می تواند تأثیر مستقیم در روحیه و حتی خواب شما داشته باشد. همچنین برای زیبایی بیشتر و تکمیل چیدمان اتاق خواب می بایست رنگ انتخابی برای دیوار را با دیگر ملزومات استفاده شده در چیدمان اتاق خوابتان هماهنگ نمایید.

رنگ دیوار اتاق خواب

 

تاثیر روانشناسی استفاده از رنگ های مختلف در اتاق خواب

برای انتخاب بهترین رنگ برای اتاق خواب در ابتدا باید طبق سلیقه و چیدمان اتاق خواب خود طیف رنگی دلخواه خود را مد نظر داشته باشید. طیف رنگی شامل رنگ های تیره و روشن می شود که هرکدام تأثیرات بسیاری در دکوراسیون اتاق خواب خواهند داشت. انتخاب رنگ دیوار می تواند ظاهر و احساس اتاق خواب شما را کاملاً تغییر دهد.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

 

رنگ های تیره از خاکستری تا آبی تیره  و یا سیاه هستند. اولین نکته در هنگام انتخاب رنگ تیره برای رنگ دیوار اتاق خواب این است که کل اتاق تاریک خواهد شد و به تناسب آن رنگ سرویس خواب، رنگ پرده، کفپوش و ... تغییر خواهد کرد.

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

 

انتخاب رنگ تیره برای دیوار ها باعث کوچک نشان داده شدن فضای اتاق خواب می شود.  البته می توان در کنار آن از رنگ های روشن برای اکسسوری ها و سرویس خواب استفاده نمود تا تضادی زیبا و دکوراسیونی مدرن ایجاد شود. همچنین دیوار های تیره دیرتر کثیف شده و جای لک کمتر روی آن ها دیده می شود.

هارمونی رنگ اتاق خواب

ترکیب رنگ اتاق خواب

 

رنگ های روشن همیشه و برای تمامی سلیقه ها یکی از بهترین گزینه های می باشد و به دلیل اینکه با تمامی رنگ های دیگر اجزاء منزل و اتاق خواب هماهنگی دارد به راحتی انتخاب می شود. اما  انتخاب رنگ های روشن مانند سفید برای اتاق خواب علاوه بر اینکه نور و روشنایی را افزایش می دهد اما به ندرت باعث ایجاد حس خستگی می شود.

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

رنگ ها را می توان از نظر گرم و سرد بودن هم بررسی نمود تا بتوان رنگی مناسب روح و احساسات خود انتخاب نمایید.

رنگ دیوار اتاق خواب

 

رنگ های گرم شامل رنگ های نارنجی، قرمز، زرد و ترکیبات و طیف های مختلف این رنگ ها می باشد. همانطور که از نام آن ها مشخص است رنگ های گرم مانند خورشید هستند که استفاده از آن ها در ترکیب رنگ اتاق خواب باعث ایجاد حس گرما و نورانی بودن محیط می شود. رنگ های گرم که به سمت رنگ های تیره می روند برای اتاق خواب های بزرگ مناسب می باشد تا حس گرما و صمیمیت را در اتاق خواب ایجاد نماید. رنگ های گرم باعث ایجاد حس هیجان و شوق می شود.

رنگ اتاق خواب زوجین

جدیدترین رنگ اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب اسپرت

 

رنگ های سرد شامل آبی، سبز، بنفش و ترکیبات و طیف این رنگ ها می شود. رنگ های سرد به دلیل ایجاد حس آرامش برای اتاق خواب ها مناسب می باشند. می توانید رنگ های سرد را برای دیوار اتاق خواب خود استفاده کنید اما در کنار آن از اکسسوری ها و لوازم دکوری با رنگ های دیگر استفاده نمایید تا چیدمان زیباتری داشته باشید.

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

بهترین رنگ برای اتاق خواب

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب

 

راهنمای انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب

اتاق خواب محیطی برای آرامش،راحتی و استراحت است . اکثر سلیقه ها بهترین رنگ برای اتاق خواب را رنگ های آرامش بخش و ملایم می دانند. اما برخی دیگر از رنگ های هیجان انگیز تر برای هوشیاری و ایجاد شوق بیشتردر اتاق خواب خود استفاده می کنند. همچنین بسته به دکوراسیون و سبک چیدمان اتاق خواب و منزل شما می توانید از رنگ های مختلف استفاده نمایید. در ادامه به مطالبی اشاره شده است که می توانید از آن ها برای انتخاب و ایجاد هارمونی رنگ اتاق خواب خود با دکوراسیون دلخواهتان استفاده نمایید.

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

ترکیب رنگ اتاق خواب و هماهنگی با سرویس خواب     

نکته ای که در انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب باید به آن توجه نمود ایجاد هماهنگی مناسب بین رنگ های دیگر و اجزای دیگر اتاق خواب مانند سرویس خواب است. رنگ سرویس یکی از بهترین گزینه ها برای رنگ دیوار است زیرا با رنگ های دیگر به راحتی هماهنگ می شود.

سرویس خواب

هارمونی رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

 

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

هر زوجی ممکن است برای استراحت و گذراندن وقت با یکدیگر محیط هایی با دکوراسیون مختلف را انتخاب نمایند اما می توان با انتخاب درست رنگ اتاق خواب این محیط آرامش بخش را ایجاد نمود. بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین رنگ های سفید، آبی، صورتی و نقره ای  می باشد. رنگ سفید و آبی زنگ هایی هستند که باعث ایجاد فضایی آرام و آرامش بخش می شوند تا شما بتوانید خوابی راحت داشته باشید . همچنین رنگ صورتی باعث افزایش محبت شده و رنگ نقره ای فضایی کاملاً شیک و مدرن را به همراه می آورد.

خرید آنلاین تخت خواب دو نفره در فروشگاه دکوچید

جدیدترین رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب زوجین

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

هارمونی رنگ اتاق خواب

 

بهترین رنگ‌ اتاق خواب برای بزرگسالان

در انتخاب رنگ اتاق خواب بزرگسالان بهتر است از رنگ های طبیعی استفاده نمود. برای جایگزین کردن رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید به جای رنگ سفید که همیشه انتخاب می شود می توان از طیف رنگ سبز استفاده نمود. رنگ سبز به دلیل اینکه از طبیعت الهام میگیرد باعث ایجاد حس نشاط و تازگی می شود. در صورتیکه نیاز دارید تا در اتاق خود جلوه ای باشکوه همراه آرامش داشته باشید، رنگ بنفش ملایم را انتخای نمایید تا همه چیز زیبا و آرام به نظر برسد. همچنین رنگ آبی کمرنگ که همچون آسمانی آبی است باعث ایجاد حس لطافت و آرامش بخش می باشد. یک رنگ طبیعی دیگر خاکستری کمرنگ است که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شود و حس سرزندگی را به محیط می دهد.

خرید سرویس خواب یک و نیم نفره قیمت مناسب در دکوچید

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

بهترین رنگ برای اتاق خواب

 

بهترین رنگ اتاق خواب کودکان

از نظر روانشناسی برای رنگ دیوار اتاق خواب کودکان بهتر است از رنگ های سرد استفاده نمود زیبا رنگ های سرد تأثیر آرامش بخش بر روی کودکان دارد و اتاق خواب را بزرگتر نشان می دهد و می توان آن ها را همراه اکسوری و جزئیاتی با رنگ گرم  دکور نمود. رنگ های سرد مانند آبی، سبز، بنفش، سفید، طوسی و مشکی برای اتاق خواب کودک مناسب می باشد.

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب کودک

رنگ دیوار اتاق خواب اسپرت

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

 

اما برخی به رنگ های گرم علاقه دارند و میخواهند حس هیجان و انرژی کودکان را تحریک نمایند. رنگ های گرم مانند نارنجی، زرد، قرمز و صورتی برای اتاق کودکان مناسب می باشد.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

بهترین رنگ برای اتاق خواب

ترکیب رنگ اتاق خواب

 

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک  

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک رنگ های سرد هستند. رنگ های سرد بر خلاف رنگ های گرم عمل می کنند به گونه ای که برای اتاق خواب های کوچک مناسب هستند و باعث بزرگ دیده شدن اتاق می شوند. استفاده از رنگ های سفید و آبی برای اتاق کوچک مناسب است اما در صورتی که رنگ تمام دیوار ها یکسان باشد حس کوچک بودن اتاق بیشتر منتقل می شود. می توانید رنگ مورد علاقه خود را برای یک دیوار در نظر بگیرید و مابقی دیوار های اتاق خواب را رنگ سفید یا آبی بزنید. مثل استفاده از رنگ کرم و آبی روشن در کنار یکدیگر که اتاق شما را زیباتر می کند.

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

بدترین رنگ ها برای اتاق خواب

برخی رنگ ها برای استفاده در اتاق خواب مناسب نمی باشند و استفاده از آن ها توصیه نمی شود. رنگ هایی مانند بنفش تیره، قهوه ای و قرمز برای اتاق خواب مناسب نیستند. رنگ بنفش به دلیل شکوفا کردن حس خلاقیت شده و به شما انرژی می دهد و برای محیطی که برای استراحت و آرامش می باشد مناسب نیست. رنگ قهوه ای منجر به ایجاد افسردگی می شود و در روحیه شما تآثیر منفی می گذارد. رنگ قرمز هم رنگی است که نشانه انرژی و هیجان شما می باشد و ممکن است در خواب راحت شما مداخله ایجاد نماید.

رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید

 

می توانید از رنگ های نارنجی و زرد برای ایجاد محیطی گرم و صمیمی استفاده نمایید تا روز خود را با شوق واعتماد به نفس شروع نمایید.

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

رنگ اتاق خواب

جدیدترین رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی هوشمند اتاق خواب
  طراحی هوشمند اتاق خواب

  در طراحی اتاق خواب، ایده های جالب و هوشمندانه جدیدی در حال انجام و شکل گیری میباشد. با توجه به کوچک شدن منازل و خانه ها، کم کم کمبود فضاها در اتاق خواب و برای چیدمان سرویس خواب مشهود میباشد. طراحی یک اتاق خواب فقط برای ایجاد فضای خالی نیست بلکه استفاده صحیح از تمامی فضاهای موجود میباشد. ترکیبی از سبک های مدرن و سنتی و کلاسیک و آگاهی از فضاها، به ایجاد تعادل و هماهنگی، کمک بسیاری خواهد کرد. وجود فض...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز دا...

  بیشتر بخوانید

  پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب با قیمتی مناسب
  پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب با قیمتی مناسب

  امروز میخوایم تخت خواب رادین دکوچید که جزیی از سرویس خواب رادین هست رو با هم بررسی کنیم. تخت خواب رادین دکوچید یه پیشنهاد خوب وعالی برای شماست. چون هم زیبا است و هم محکمه و هم ماندگاری زیادی داره. قیمت تخت خواب رادین نسبت به مدلهای مشابه بسیار مناسب در نظر گرفته شده، این تخت خواب چهارتا کشو داره و دو کمدجا دار در دو طرف کشوها .عمق کشوها و کمدها زیاده و راحت میشه خیلی وسیله داخلش گذاشت. ریل کشوها س...

  بیشتر بخوانید

  MDFو نئوپان ، ساختار ومشخصات
  MDFو نئوپان ، ساختار ومشخصات

  تعریف MDF عبارت است ازتخته فیبرفشرده متوسط که به روش خشک تولید میگردد و به عنوان یک فرآورده چوبی پر کاربرد، دیر زمانی است که دردکوراسیون داخلی و تهیه سرویس خواب مورد استفاده قرار میگیرد. تخته های ام دی اف را میتوان با روکش وبا رنگهای مختلف پوشاندکه علاوه برزیبایی وتنوع رنگ به دوام وکاربردآن کمک خواهد کرد. البته این محصول دارای کاربردهای بسیاری است. خصوصیات MDF ضخامت و ابعاد قابل تولید قابلیت ابزار...

  بیشتر بخوانید

  دراور چوبی طرح ایکیا
  دراور چوبی طرح ایکیا

  دراور یکی از پرکاربردترین وسائل از زیرمجموعه سرویس خواب میباشد. هنگامی که چیدمان کمد و سرویس خواب انجام میشود، ممکن است مقداری از وسائل بدون داشتن یک محل برای ذخیره و نگهداری به جا بماند. در این صورت دراور به کمک شما خواهد آمد. یک دراور میتواند میز آرایش هم باشد حتی یک دکوری، یا یک میز تحریر، بعضی از آن به عنوان میز نهارخوری هم استفاده میکنند. همه اینها به سلیقه افراد بستگی دارد. نیاز به کاربرد آن...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی
  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی

  از گذشته نوستالژی های زندگی در اتاقهای زیر شیروانی و داشتن تخت خواب و سرویس خواب در کتابهای کودکان و فیلم ها و سریالهای کودکی اکثریت ما وجود دارد. این علاقه ها تا به حال نیز در بسیاری از افراد باقی مانده است. در این مقاله به بررسی سرویس خواب و تخت خواب در اتاقهای زیر شیروانی خواهیم پرداخت. یکی از مهمترین مزایای اتاقهای زیر شیروانی وجود نور طبیعی میباشد که باعث میشود در این اتاقها پنجره های بزرگ نص...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب گوشه ای
  سرویس خواب گوشه ای

  تخت خواب ها در اکثر مواقع در وسط یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار داده میشوند. پاتختی هم در دو طرف تخت خواب قرار خواهد گرفت. هر اتاق خواب ممکن است دارای فضاهای بی استفاده باشد. هنر چیدمان درست باعث میشود تا این فضاهای خالی را به بهترین شکل استفاده کرد. این بدان معناست که مرکزیت سرویس خواب را تخت خواب مشخص می کند. نقطه کانونی هر اتاق خواب تخت خواب است. یکی از مدلهای تخت خواب، مدل تخت خواب گوشه ای است...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آباژور در کنار سرویس خواب
  استفاده از آباژور در کنار سرویس خواب

  استفاده از آباژور در بسیاری از اتاق خواب ها و در کنار سرویس خواب و تخت خواب بسیار فراگیر شده است. امروزه در بسیاری از اتاق خواب ها، مدلها و شکلهای مختلفی از آباژور دیده میشود. در این مقاله به بررسی چیدمان و مدلهای مختلف آباژور در کنار سرویس خواب های مختلف خواهیم پرداخت. اولین نکته در چیدمان و قرار گیری آباژور، محل مناسب برای آن است. با توجه به هماهنگی و یک دست بودن سرویس خواب بهتر است رنگ آباژور ا...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.