فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب

انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب می تواند به عنوان یک اصل تأثیرگذار در دکوراسیون و طراحی اتاق خواب در نظر گرفته شود. رنگ دیوار اتاق خواب باید با رعایت اصول و رعایت استاندارد ها اتخاب شود زیرا رنگ انتخاب شده می تواند تأثیر مستقیم در روحیه و حتی خواب شما داشته باشد. همچنین برای زیبایی بیشتر و تکمیل چیدمان اتاق خواب می بایست رنگ انتخابی برای دیوار را با دیگر ملزومات استفاده شده در چیدمان اتاق خوابتان هماهنگ نمایید.

رنگ دیوار اتاق خواب

 

تاثیر روانشناسی استفاده از رنگ های مختلف در اتاق خواب

برای انتخاب بهترین رنگ برای اتاق خواب در ابتدا باید طبق سلیقه و چیدمان اتاق خواب خود طیف رنگی دلخواه خود را مد نظر داشته باشید. طیف رنگی شامل رنگ های تیره و روشن می شود که هرکدام تأثیرات بسیاری در دکوراسیون اتاق خواب خواهند داشت. انتخاب رنگ دیوار می تواند ظاهر و احساس اتاق خواب شما را کاملاً تغییر دهد.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

 

رنگ های تیره از خاکستری تا آبی تیره  و یا سیاه هستند. اولین نکته در هنگام انتخاب رنگ تیره برای رنگ دیوار اتاق خواب این است که کل اتاق تاریک خواهد شد و به تناسب آن رنگ سرویس خواب، رنگ پرده، کفپوش و ... تغییر خواهد کرد.

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

 

انتخاب رنگ تیره برای دیوار ها باعث کوچک نشان داده شدن فضای اتاق خواب می شود.  البته می توان در کنار آن از رنگ های روشن برای اکسسوری ها و سرویس خواب استفاده نمود تا تضادی زیبا و دکوراسیونی مدرن ایجاد شود. همچنین دیوار های تیره دیرتر کثیف شده و جای لک کمتر روی آن ها دیده می شود.

هارمونی رنگ اتاق خواب

ترکیب رنگ اتاق خواب

 

رنگ های روشن همیشه و برای تمامی سلیقه ها یکی از بهترین گزینه های می باشد و به دلیل اینکه با تمامی رنگ های دیگر اجزاء منزل و اتاق خواب هماهنگی دارد به راحتی انتخاب می شود. اما  انتخاب رنگ های روشن مانند سفید برای اتاق خواب علاوه بر اینکه نور و روشنایی را افزایش می دهد اما به ندرت باعث ایجاد حس خستگی می شود.

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

رنگ ها را می توان از نظر گرم و سرد بودن هم بررسی نمود تا بتوان رنگی مناسب روح و احساسات خود انتخاب نمایید.

رنگ دیوار اتاق خواب

 

رنگ های گرم شامل رنگ های نارنجی، قرمز، زرد و ترکیبات و طیف های مختلف این رنگ ها می باشد. همانطور که از نام آن ها مشخص است رنگ های گرم مانند خورشید هستند که استفاده از آن ها در ترکیب رنگ اتاق خواب باعث ایجاد حس گرما و نورانی بودن محیط می شود. رنگ های گرم که به سمت رنگ های تیره می روند برای اتاق خواب های بزرگ مناسب می باشد تا حس گرما و صمیمیت را در اتاق خواب ایجاد نماید. رنگ های گرم باعث ایجاد حس هیجان و شوق می شود.

رنگ اتاق خواب زوجین

جدیدترین رنگ اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب اسپرت

 

رنگ های سرد شامل آبی، سبز، بنفش و ترکیبات و طیف این رنگ ها می شود. رنگ های سرد به دلیل ایجاد حس آرامش برای اتاق خواب ها مناسب می باشند. می توانید رنگ های سرد را برای دیوار اتاق خواب خود استفاده کنید اما در کنار آن از اکسسوری ها و لوازم دکوری با رنگ های دیگر استفاده نمایید تا چیدمان زیباتری داشته باشید.

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

بهترین رنگ برای اتاق خواب

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب

 

راهنمای انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب

اتاق خواب محیطی برای آرامش،راحتی و استراحت است . اکثر سلیقه ها بهترین رنگ برای اتاق خواب را رنگ های آرامش بخش و ملایم می دانند. اما برخی دیگر از رنگ های هیجان انگیز تر برای هوشیاری و ایجاد شوق بیشتردر اتاق خواب خود استفاده می کنند. همچنین بسته به دکوراسیون و سبک چیدمان اتاق خواب و منزل شما می توانید از رنگ های مختلف استفاده نمایید. در ادامه به مطالبی اشاره شده است که می توانید از آن ها برای انتخاب و ایجاد هارمونی رنگ اتاق خواب خود با دکوراسیون دلخواهتان استفاده نمایید.

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

ترکیب رنگ اتاق خواب و هماهنگی با سرویس خواب     

نکته ای که در انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب باید به آن توجه نمود ایجاد هماهنگی مناسب بین رنگ های دیگر و اجزای دیگر اتاق خواب مانند سرویس خواب است. رنگ سرویس یکی از بهترین گزینه ها برای رنگ دیوار است زیرا با رنگ های دیگر به راحتی هماهنگ می شود.

سرویس خواب

هارمونی رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

 

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

هر زوجی ممکن است برای استراحت و گذراندن وقت با یکدیگر محیط هایی با دکوراسیون مختلف را انتخاب نمایند اما می توان با انتخاب درست رنگ اتاق خواب این محیط آرامش بخش را ایجاد نمود. بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین رنگ های سفید، آبی، صورتی و نقره ای  می باشد. رنگ سفید و آبی زنگ هایی هستند که باعث ایجاد فضایی آرام و آرامش بخش می شوند تا شما بتوانید خوابی راحت داشته باشید . همچنین رنگ صورتی باعث افزایش محبت شده و رنگ نقره ای فضایی کاملاً شیک و مدرن را به همراه می آورد.

خرید آنلاین تخت خواب دو نفره در فروشگاه دکوچید

جدیدترین رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب زوجین

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین

هارمونی رنگ اتاق خواب

 

بهترین رنگ‌ اتاق خواب برای بزرگسالان

در انتخاب رنگ اتاق خواب بزرگسالان بهتر است از رنگ های طبیعی استفاده نمود. برای جایگزین کردن رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید به جای رنگ سفید که همیشه انتخاب می شود می توان از طیف رنگ سبز استفاده نمود. رنگ سبز به دلیل اینکه از طبیعت الهام میگیرد باعث ایجاد حس نشاط و تازگی می شود. در صورتیکه نیاز دارید تا در اتاق خود جلوه ای باشکوه همراه آرامش داشته باشید، رنگ بنفش ملایم را انتخای نمایید تا همه چیز زیبا و آرام به نظر برسد. همچنین رنگ آبی کمرنگ که همچون آسمانی آبی است باعث ایجاد حس لطافت و آرامش بخش می باشد. یک رنگ طبیعی دیگر خاکستری کمرنگ است که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شود و حس سرزندگی را به محیط می دهد.

خرید سرویس خواب یک و نیم نفره قیمت مناسب در دکوچید

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

بهترین رنگ برای اتاق خواب

 

بهترین رنگ اتاق خواب کودکان

از نظر روانشناسی برای رنگ دیوار اتاق خواب کودکان بهتر است از رنگ های سرد استفاده نمود زیبا رنگ های سرد تأثیر آرامش بخش بر روی کودکان دارد و اتاق خواب را بزرگتر نشان می دهد و می توان آن ها را همراه اکسوری و جزئیاتی با رنگ گرم  دکور نمود. رنگ های سرد مانند آبی، سبز، بنفش، سفید، طوسی و مشکی برای اتاق خواب کودک مناسب می باشد.

اصول انتخاب رنگ اتاق خواب کودک

رنگ دیوار اتاق خواب اسپرت

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

 

اما برخی به رنگ های گرم علاقه دارند و میخواهند حس هیجان و انرژی کودکان را تحریک نمایند. رنگ های گرم مانند نارنجی، زرد، قرمز و صورتی برای اتاق کودکان مناسب می باشد.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

بهترین رنگ برای اتاق خواب

ترکیب رنگ اتاق خواب

 

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک  

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک رنگ های سرد هستند. رنگ های سرد بر خلاف رنگ های گرم عمل می کنند به گونه ای که برای اتاق خواب های کوچک مناسب هستند و باعث بزرگ دیده شدن اتاق می شوند. استفاده از رنگ های سفید و آبی برای اتاق کوچک مناسب است اما در صورتی که رنگ تمام دیوار ها یکسان باشد حس کوچک بودن اتاق بیشتر منتقل می شود. می توانید رنگ مورد علاقه خود را برای یک دیوار در نظر بگیرید و مابقی دیوار های اتاق خواب را رنگ سفید یا آبی بزنید. مثل استفاده از رنگ کرم و آبی روشن در کنار یکدیگر که اتاق شما را زیباتر می کند.

بهترین رنگ برای اتاق خواب کوچک

رنگ دیوار اتاق خواب مدرن

جدیدترین رنگ اتاق خواب

 

بدترین رنگ ها برای اتاق خواب

برخی رنگ ها برای استفاده در اتاق خواب مناسب نمی باشند و استفاده از آن ها توصیه نمی شود. رنگ هایی مانند بنفش تیره، قهوه ای و قرمز برای اتاق خواب مناسب نیستند. رنگ بنفش به دلیل شکوفا کردن حس خلاقیت شده و به شما انرژی می دهد و برای محیطی که برای استراحت و آرامش می باشد مناسب نیست. رنگ قهوه ای منجر به ایجاد افسردگی می شود و در روحیه شما تآثیر منفی می گذارد. رنگ قرمز هم رنگی است که نشانه انرژی و هیجان شما می باشد و ممکن است در خواب راحت شما مداخله ایجاد نماید.

رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید

 

می توانید از رنگ های نارنجی و زرد برای ایجاد محیطی گرم و صمیمی استفاده نمایید تا روز خود را با شوق واعتماد به نفس شروع نمایید.

دیوار اتاق را چه رنگی کنیم

رنگ اتاق خواب

جدیدترین رنگ اتاق خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید جاکفشی و جالباسی + ویژگی جاکفشی و جالباسی خوب
  راهنمای خرید جاکفشی و جالباسی + ویژگی جاکفشی و جالباسی خوب

  جاکفشی و جالباسی ها از مهم ترین وسایل مورد نیاز هر منزلی هستند، ولیکن بایستی طرح و محل قرار گیری آنها با دقت تمام انتخاب شود تا جاگیری آنها در فضای منزل شما به بهترین شکل باشد و همچنین نیازهای شما را رفع کند. در این مطلب به نکات قابل توجهی اشاره شده است تا در انتخاب جاکفشی و جالباسی خود نهایت دقت را داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  مرتب کردن میز آرایش | گام به گام نظم دهی به میز آرایش
  مرتب کردن میز آرایش | گام به گام نظم دهی به میز آرایش

  فضای کوچک اتاق مانع داشتن میز آرایش مرتب نخواهد بود، کافی است با استفاده از راهکار های ساده مانند استفاده از نظم دهنده ها و دسته بندی کردن لوازم، میز آرایش مرتبی داشته باشید که در این مقاله تمام نکات مهم گفته شده است.

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید میز تحریر استاندارد + ۷ مدل میز تحریر
  راهنمای خرید میز تحریر استاندارد + ۷ مدل میز تحریر

  میز تحریر یکی از لوازم کاربردی به منظور مطالعه، نوشتن، کار با کامپیوتر، انجام امور اداری و ... می باشد که در طرح ها و مدل های متنوع همراه کشو و کمد جهت قرار دادن لوازم التحریر طراحی و تولید می شود.

  بیشتر بخوانید

  تاثیر نور در دکوراسیون منزل
  تاثیر نور در دکوراسیون منزل

  هنگام طراحی دکوراسیون هرگز نباید نورپردازی را نادیده گرفت. طراحی نور در محیط باعث تغییر در حال وهوا و حس افراد در آن فضا می گردد. در نورپردازی باید حتما جهت نور و سپس میزان نور مورد نیاز، با توجه به فضا در نظر گرفته شود. مثلا در اتاق خواب و بالای تخت خواب و یا در نشیمن و یا حتی بالای میز آرایش که باید چه مقدار نور وجود داشته باشد. همچنین در اتاق کودک و بالای تخت خواب کودک که مقدار کم روشنایی باعث ...

  بیشتر بخوانید

  6 نکته برای سازماندهی کمد لباس
  6 نکته برای سازماندهی کمد لباس

  کمد یکی از ارکان مهم در سرویس خواب و در کنار تخت خواب اتاقتان است. از انتخاب و خرید کمد لباس فارغ شده اید. حالا نوبت به چیدن آن است یا اینکه برای سازماندهی و تمیزی کمد لباس به سراغ آن رفته اید. درب کمد لباس خود را باز کرده و در نگاه اول همه چیز به نظرتان، حاضر، آماده و مرتب است. همه لباسها و وسایل مورد نظرتان در دسترس است. ولی برای پیدا کردن یک لباس خاص مشکل دارید. پس باید راههای اصولی برای تمیز ک...

  بیشتر بخوانید

  تنوع استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب
  تنوع استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب

  بکارگیری رنگ های شاد و روشن و کاغذ دیواری با طرح های زیبا، سبب میشود که تاثیر عمیق آن در هنگام خواب بر روی تخت خواب نمایان شود. همچنین این اثرگذاری پس از بیدارشدن در ساعات اولیه صبح و جدا شدن از تخت خواب نیز انرژی زیادی را منتقل خواهد کرد و باعث شادابی و سرزندگی خواهد شد. در این مقاله سعی شده است با الهام از این مسئله به چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با رنگهای زیبا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع مدل میز آرایش ساده، شیک و مدرن
  انواع مدل میز آرایش ساده، شیک و مدرن

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  تاثیر رنگ بر چیدمان سرویس خواب شاد
  تاثیر رنگ بر چیدمان سرویس خواب شاد

  جهان امروز نیازی به سیاهی و سفیدی مطلق ندارد. باید به زندگی رنگ و لعاب داد. در این مقاله تاثیر رنگ برای شاد شدن چیدمان سرویس خواب و اتاق خواب را مورد بررسی قرار داده ایم. امروزه بر اثر فشارها و استرس های فوق العاده ای که بر بسیاری از مردم وارد میشود، افسردگی و بیحالی در مردم شیوع پیدا کرده است. در جوامع مختلف با استفاده از رنگهای شاد، سعی در تغییر وضعیت روحی افراد انجام میپذیرد. با انتخاب مناسب رن...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.