فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فضاهای کوچک خانه میتوان بکار برد. با استفاده از این روشها میتوانید در فضاهای کوچک، آویزها و کمدها و طبقات ذخیره سازی فراوانی بوجود آورید. در این مقاله به بررسی کمدها و آویزهای خلاقانه ای خواهیم پرداخت که بسیار کاربردی هستند. تا انتهای مقاله با ما باشید.

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه مشاهده میکنید در بین فرو رفتگی دیوار و مابین دو ستون در داخل اتاق، یک کمد بدون درب ساخته شده است که به نوعی جاکفشی نیز محسوب میشود.

 

کمد و دکور خلاقانه

در تصویر بالا، با استفاده از پایه های چوبی ایستاده، آویزهایی بوجود آمده که میتواند محل مناسبی برای انواع لباسها و کلاه و دیگر وسائل شخصی باشد. همچنین دو عدد جعبه در پایین این پایه ها قرار داده شده است تا وسائل خصوصی تر را در داخل آنها قرار داده شود.

قیمت جاکفشی ایستاده جدید در فروشگاه دکوچید

کمد لباس و دکور خلاقانه

در این تصویر نیز با در نظر گرفتن فضای خالی و زیرپله ای، یک طبقه چوبی به همراه یک آویز لباس باعث پوشش بخش بسیاری از وسائل خانواده خواهد شد.

 

کمد و دکور خلاقانه

استفاده از فضای دور درب ورودی در این اتاق خواب باعث گردیده است تا تمامی وسائل شخصی، در قفسه ها و طبقات آن قرار گرفته شود. همچنین یک میز آرایش نیز روی آن تعبیه شده است.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

در این تصویر با استفاده از طبقات کوچک چوبی، یک جاکفشی در کنار درب ورودی با فضای کوچک و شیک، طراحی و ساخته شده است.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در اتاق هایی با سقف کوتاه، ایده ساخت طبقات و کشوها به سبک کمد لباس، با این تفاوت که ارتفاع کمد، متغیر در نظر گرفته میشود، وجود دارد. این کمد لباس سفید با ترکیبی از سرویس خواب سفید رنگ و رنگ دیوار، بسیار هماهنگ به چشم می آید.

 

کمد و دکور خلاقانه

این آویز چرخ دار فلزی، یک فضای ایده آل برای چیدمان لباس و وسائل شخصی است. این آویز با دارا بودن چرخ، قابلیت انتقال در بخشهای مختلف خانه را دارد. با این روش، هرجا نیاز به این به اصطلاح کمد متحرک باشد، میتواند انتقال داده شود.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

یک جاکفشی حصیری زیبا با پایه های چوبی که در گوشه اتاق در نظر گرفته شده است. سبدهای زیبا و رنگ این جاکفشی با پایه های آن هماهنگ شده و یک طرح زیبا را بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

ترکیبی از دکور و طبقات کشودار و آویز، این محصول زیبا را بوجود آورده است. پایه ها، ترکیبی از چوب و فلز است. یک کمد آویز شیک و کارآمد، محصول یک ایده جذاب میباشد.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک آویز بر روی درب ورودی اتاق با استفاده از گیره های لباس، محصولی بوجود آورده است که کاریرد بسیاری دارد. از این محصول برای آویزان کردن محصولات و لوازم سبک مثل شال و روسری میتوان استفاده کرد.

 

تخت خواب و دکور خلاقانه

استفاده از باکس در انتهای تخت خواب، یکی از روشهای خوب ذخیره سازی است. در بسیاری از محصولات و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید، استفاده از کشو و باکس متداول بوده و در بیشتر محصولات در نظر گرفته شده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

تکنیک استفاده از فواصل بین ستون ها و دیوار باعث میشود این فضا به محلی دنج و عالی برای ایده پردازی در خصوص ساخت کمد، میز آرایش، دراور و حتی کتابخانه های زیبا منجر شود. این آویز سقفی، یک محصول ایده آل برای آویزان کردن لباسهای زنانه در این بخش بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه در مقاله 10 راهکار استفاده بهینه از زیرپله مطرح شد، در این تصویر کمدهای جادار و زیبایی در زیر پله تعبیه شده است تا بتوان محلی عالی برای ذخیره و نگهداری وسائل در نظر گرفت.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک کمد زیبای سفید با چارچوب چوبی برای استحکام بیشتر و دارای پایه های چرخ دار برای انتقال در محیط، قرار دادن کشوهای متحرک در داخل طبقات آن باعث میشود به راحتی امکان جابجایی و برداشتن این کشوها فراهم گردد. در زیر چند نمونه از این کمدهای زیبا و مناسب برای فضاهای کوچک را مشاهده میکنید.

کمد خلاقانه

کمد خلاقانه

 


کمد درب لولائی مدل ادیسه


 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

 


کمد مدل آسپاد درب ریلی تولیدی دکوچید


 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

استفاده از درب کمد به عنوان محلی برای قرار دادن کفش و بوجود آوردن یک جاکفشی زیبا و کمجا را در تصویر بالا مشاهده میکنید. حال چند مدل جاکفشی را در زیر مشاهده میکنید.

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

کمد و جاکفشی خلاقانه

در داخل تخت خواب، محلهایی در نظر گرفته میشود که با جک های آرام بند میتوان فضایی برای چیدمان، ذخیره و نگهداری از وسائل تعبیه کرد. این موضوع را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تخت خواب جک دار

استفاده از فضاها در محیط های کوچک با ایده و تفکرات خوب و مشاوره با کارشناسان خبره امکان پذیر میشود. در اینصورت محیط زندگی به محلی زیبا و وسیع تبدیل میشود تا آسوده خاطر، امکان ذخیره و نگهداری وسائل فراهم شود.

کارشناسان در شرکت دکوچید با پرداختن به ایده های نو و مشاوره با شما، بهترین راهکار و مناسب ترین حالت ممکن در ساخت کمد، میز تحریر، میز آرایش، دراور و کتابخانه را ارائه خواهند داد. همچنین تهیه بهترین سرویس خواب با استفاده از مواد اولیه عالی، راهی است که دکوچید چندین سال است در آن قدم نهاده است. برای مشاوره با کارشناسان دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. محصولات، ایده ها، فیلم ها و عکس های دکوچید را میتوانید در صفحه اینستاگرام دنبال کنید. منتظر شما هستیم.

مقالات مرتبط:

قیمت یک کمد لباس معمولی یا درب ریلی با بهترین کیفیت

 

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک
  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک

  امروزه با توجه به نیاز افراد به میز تحریر، میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و بسیاری میزهای دیگر دکوری در داخل خانه و همچنین کمبود شدید فضا، طراحان و سازندگان را بر آن داشته است تا تولید و ساخت میزهای تا شو و کمجا را در دستور کار خود قرار دهند. برای این منظور، سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی چندین مدل میز تاشو بپردازیم. تا انتهای مقاله با باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  نظم دهی به اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها
  نظم دهی به اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها

  یکی از مواردی که اکثر زوجها با آن درگیر هستند و خانمهای خانه را ناراحت میکند بحث بهم ریختگی اتاق خواب و تخت خواب است. بیشتر خانمها، آقایان را مسئول این موضوع میدانند ولی با کمی دقت در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب میتوان این مسئله را به راحتی حل کرد. در این مقاله سعی خواهیم کرد راهکارهایی را برای نظم دهی و مرتب کردن اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها ارائه دهیم. اولین قدم استفاده از فضاهای داخل تخت خوا...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی و انواع آن!!!
  جاکفشی و انواع آن!!!

  در گذشته در تمامی خانواده ها، کفشها را پشت در خانه قرار می دادند و اگر خانم خانه میخواست سر و سامانی به کفش ها بدهد، آنها را جفت کرده ودرکنار هم به صورت یک صف میچید. در حال حاضر با توجه به حضور اکثر خانواده ها در آپارتمان ها و مشکل کمبود جا و اینکه چیدمان کفشها در خارج از محیط آپارتمان از لحاظ اصول آپارتمان نشینی یک نقص محسوب میشود، افراد خانواده مجبورند کفشهای خود را داخل محیط خانه و داخل جاکفشی ...

  بیشتر بخوانید

  انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان
  انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان

  برای انتخاب یک فرش مناسب در سرویس خواب نوجوان، باید به نکات مهمی توجه کرد. یکی از دغدغه های خانواده ها، ایجاد هماهنگی بین اجزای اتاق خواب فرزندان شان با تخت خواب، کمد، میز تحریر و فرش اتاق خواب میباشد. این اهمیت به گونه ای است که بسیاری از خانواده ها را دچار چالش و استرس کرده تا بتوانند بهترین فرش را برای فرزندان خود تهیه کنند. علت آن هم دستوراتی است که در بسیاری از رسانه ها بابت مراقبت از رشد و د...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم ...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها
  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها

  یکی از راه های نگه داری و مرتب سازی کتاب و مجلات، کتابخانه می باشد. در تمامی منازل تعداد قابل توجهی کتاب وجود دارد که برای نگه داری صحیح آن ها نیاز به کتابخانه می باشد. کتابخانه ها با داشتن طبقات و کمد در طرح ها و مدل های متنوع می تواند انتخاب مناسبی برای کتاب های شما باشد. کتابخانه در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های ارزان و آسان برای دکوراسیون اتاق خواب
  ایده های ارزان و آسان برای دکوراسیون اتاق خواب

  چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب در بسیاری از مواقع به تنهایی زینت بخش نخواهد بود. پس از چیدن تخت خواب و دیگر وسایل سرویس خواب، نوبت به تکمیل اتاق خواب با دیگر وسایل تزیینی خواهد شد. بسیاری در تلاش برای دکوراسیون مناسب، به سمت ایده های نو و خلاقانه روی می آورند. در بسیاری از مواقع این ایده ها هزینه بر بوده و خانواده ها را مجبور به چشم پوشی از ایده های ناب خواهد کرد. در این مقاله سعی شده است، ایده های...

  بیشتر بخوانید

  خرید انواع دراور چوبی
  خرید انواع دراور چوبی

  دراور چوبی برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب است. دراورها میتوانند دکوراسیون اتاق شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند. یکی از مهمترین کاربرد دراورها در کنار سرویس خواب و تخت خواب، ایجاد فضایی برای نگهداری و جمع آوری وسایل و در نتیجه باعث ایجاد نظم و ترتیب در چیدمان اتاق خواب خواهد شد. در این مقاله میخواهیم به تولیدات شرکت دکوچید در خصوص تولید انواع دراور چوبی بپردازیم. دراور دو کشو آ...

  بیشتر بخوانید

  اتاق خواب ارزان، ایده آل و ساده
  اتاق خواب ارزان، ایده آل و ساده

  به دنبال اتاق خواب ایده آل هستید؟ قیمت تخت خواب برایتان مهم است؟ به دنبال سرویس خواب خاصی هستید؟ اگر به دنبال اتاق خواب ایده آل هستید، در حالی که بودجه کمی هم برایش در نظر دارید، ممکن است در ابتدا غیرممکن به نظر برسد ولی لازم نیست نگران باشید. تجربه نشان داده است که در بسیاری مواقع اتاق خواب های خیره کننده خیلی هم گران و پر زرق و برق نیستند. بلکه با استفاده از روشها و خلاقیتها میتوان ترکیب زیبا از...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.