تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۸۴

اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فضاهای کوچک خانه میتوان بکار برد. با استفاده از این روشها میتوانید در فضاهای کوچک، آویزها و کمدها و طبقات ذخیره سازی فراوانی بوجود آورید. در این مقاله به بررسی کمدها و آویزهای خلاقانه ای خواهیم پرداخت که بسیار کاربردی هستند. تا انتهای مقاله با ما باشید.

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه مشاهده میکنید در بین فرو رفتگی دیوار و مابین دو ستون در داخل اتاق، یک کمد بدون درب ساخته شده است که به نوعی جاکفشی نیز محسوب میشود.

 

کمد و دکور خلاقانه

در تصویر بالا، با استفاده از پایه های چوبی ایستاده، آویزهایی بوجود آمده که میتواند محل مناسبی برای انواع لباسها و کلاه و دیگر وسائل شخصی باشد. همچنین دو عدد جعبه در پایین این پایه ها قرار داده شده است تا وسائل خصوصی تر را در داخل آنها قرار داده شود.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در این تصویر نیز با در نظر گرفتن فضای خالی و زیرپله ای، یک طبقه چوبی به همراه یک آویز لباس باعث پوشش بخش بسیاری از وسائل خانواده خواهد شد.

 

کمد و دکور خلاقانه

استفاده از فضای دور درب ورودی در این اتاق خواب باعث گردیده است تا تمامی وسائل شخصی، در قفسه ها و طبقات آن قرار گرفته شود. همچنین یک میز آرایش نیز روی آن تعبیه شده است.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

در این تصویر با استفاده از طبقات کوچک چوبی، یک جاکفشی در کنار درب ورودی با فضای کوچک و شیک، طراحی و ساخته شده است.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در اتاق هایی با سقف کوتاه، ایده ساخت طبقات و کشوها به سبک کمد لباس، با این تفاوت که ارتفاع کمد، متغیر در نظر گرفته میشود، وجود دارد. این کمد لباس سفید با ترکیبی از سرویس خواب سفید رنگ و رنگ دیوار، بسیار هماهنگ به چشم می آید.

 

کمد و دکور خلاقانه

این آویز چرخ دار فلزی، یک فضای ایده آل برای چیدمان لباس و وسائل شخصی است. این آویز با دارا بودن چرخ، قابلیت انتقال در بخشهای مختلف خانه را دارد. با این روش، هرجا نیاز به این به اصطلاح کمد متحرک باشد، میتواند انتقال داده شود.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

یک جاکفشی حصیری زیبا با پایه های چوبی که در گوشه اتاق در نظر گرفته شده است. سبدهای زیبا و رنگ این جاکفشی با پایه های آن هماهنگ شده و یک طرح زیبا را بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

ترکیبی از دکور و طبقات کشودار و آویز، این محصول زیبا را بوجود آورده است. پایه ها، ترکیبی از چوب و فلز است. یک کمد آویز شیک و کارآمد، محصول یک ایده جذاب میباشد.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک آویز بر روی درب ورودی اتاق با استفاده از گیره های لباس، محصولی بوجود آورده است که کاریرد بسیاری دارد. از این محصول برای آویزان کردن محصولات و لوازم سبک مثل شال و روسری میتوان استفاده کرد.

 

تخت خواب و دکور خلاقانه

استفاده از باکس در انتهای تخت خواب، یکی از روشهای خوب ذخیره سازی است. در بسیاری از محصولات و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید، استفاده از کشو و باکس متداول بوده و در بیشتر محصولات در نظر گرفته شده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

تکنیک استفاده از فواصل بین ستون ها و دیوار باعث میشود این فضا به محلی دنج و عالی برای ایده پردازی در خصوص ساخت کمد، میز آرایش، دراور و حتی کتابخانه های زیبا منجر شود. این آویز سقفی، یک محصول ایده آل برای آویزان کردن لباسهای زنانه در این بخش بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه در مقاله 10 راهکار استفاده بهینه از زیرپله مطرح شد، در این تصویر کمدهای جادار و زیبایی در زیر پله تعبیه شده است تا بتوان محلی عالی برای ذخیره و نگهداری وسائل در نظر گرفت.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک کمد زیبای سفید با چارچوب چوبی برای استحکام بیشتر و دارای پایه های چرخ دار برای انتقال در محیط، قرار دادن کشوهای متحرک در داخل طبقات آن باعث میشود به راحتی امکان جابجایی و برداشتن این کشوها فراهم گردد.

در زیر چند نمونه از این کمدهای زیبا و مناسب برای فضاهای کوچک را مشاهده میکنید.

کمد خلاقانه

کمد خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب لولائی مدل ادیسه

 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب لولائی مدل ایساتیس

 

جاکفشی خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب ریلی مدل آسپاد

 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب ریلی مدل آریا

 

جاکفشی خلاقانه

استفاده از درب کمد به عنوان محلی برای قرار دادن کفش و بوجود آوردن یک جاکفشی زیبا و کمجا را در تصویر بالا مشاهده میکنید.

حال چند مدل جاکفشی را در زیر مشاهده میکنید.

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

کمد و جاکفشی خلاقانه

در داخل تخت خواب، محلهایی در نظر گرفته میشود که با جک های آرام بند میتوان فضایی برای چیدمان، ذخیره و نگهداری از وسائل تعبیه کرد. این موضوع را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تخت خواب جک دار

استفاده از فضاها در محیط های کوچک با ایده و تفکرات خوب و مشاوره با کارشناسان خبره امکان پذیر میشود. در اینصورت محیط زندگی به محلی زیبا و وسیع تبدیل میشود تا آسوده خاطر، امکان ذخیره و نگهداری وسائل فراهم شود.

کارشناسان در شرکت دکوچید با پرداختن به ایده های نو و مشاوره با شما، بهترین راهکار و مناسب ترین حالت ممکن در ساخت کمد، میز تحریر، میز آرایش، دراور و کتابخانه را ارائه خواهند داد. همچنین تهیه بهترین سرویس خواب با استفاده از مواد اولیه عالی، راهی است که دکوچید چندین سال است در آن قدم نهاده است. برای مشاوره با کارشناسان دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. محصولات، ایده ها، فیلم ها و عکس های دکوچید را میتوانید در صفحه اینستاگرام دنبال کنید. منتظر شما هستیم.

مقالات مرتبط:

نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب
قیمت یک کمد لباس معمولی یا درب ریلی با بهترین کیفیت

 

برچسب ها: کمدآویزکمد لباس


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  21 مدل سرویس خواب تابستانی
  21 مدل سرویس خواب تابستانی

  در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب آینه دار
  سرویس خواب آینه دار

  تنوع سرویس خواب ها در جامعه امروزی، بسیار زیاد شده است. نوع علاقمندی مشتریان و طرح های مورد پسند آنها و همچنین تنوع طراحی و تولید در حوزه سرویس خواب باعث گردیده است که به طور چشمگیری شاهد مدلهای بسیاری از سرویس خواب ها باشیم. سرویس خواب های چوبی، فلزی، ام دی اف و ... با شکل و رنگهای مختلف در بسیاری از خانه ها و فروشگاه ها وجود دارد. ترکیب یک سرویس خواب شامل تخت خواب، میز آرایش، کمد لباس، دراور، صندلی و آینه و پاتختی است. ...

  بیشتر بخوانید

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز کرد. ...

  بیشتر بخوانید

  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک
  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک

  امروزه با توجه به نیاز افراد به میز تحریر، میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و بسیاری میزهای دیگر دکوری در داخل خانه و همچنین کمبود شدید فضا، طراحان و سازندگان را بر آن داشته است تا تولید و ساخت میزهای تا شو و کمجا را در دستور کار خود قرار دهند. برای این منظور، سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی چندین مدل میز تاشو بپردازیم. تا انتهای مقاله با باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار
  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار

  در اکثر مواقع افراد از گوشه ها و نقاط کنج خانه استفاده ای انجام نمیدهند. ممکن است، این محل ها به فضاهای خالی و بی اهمیتی تبدیل شوند که هرگز مورد توجه قرار نگیرند. حضور وسائل چوبی مثل کمد، کمد لباس و دکوری های چوبی باعث میشود این فضاها تبدیل به مکانهایی زنده و زیبا شوند. زیرا در این حالت از تمامی فضاهای خانه، استفاده بهینه و درستی انجام می پذیرد. ...

  بیشتر بخوانید

  کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک
  کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

  اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فضاهای کوچک خانه میتوان بکار برد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.