فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فضاهای کوچک خانه میتوان بکار برد. با استفاده از این روشها میتوانید در فضاهای کوچک، آویزها و کمدها و طبقات ذخیره سازی فراوانی بوجود آورید. در این مقاله به بررسی کمدها و آویزهای خلاقانه ای خواهیم پرداخت که بسیار کاربردی هستند. تا انتهای مقاله با ما باشید.

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه مشاهده میکنید در بین فرو رفتگی دیوار و مابین دو ستون در داخل اتاق، یک کمد بدون درب ساخته شده است که به نوعی جاکفشی نیز محسوب میشود.

 

کمد و دکور خلاقانه

در تصویر بالا، با استفاده از پایه های چوبی ایستاده، آویزهایی بوجود آمده که میتواند محل مناسبی برای انواع لباسها و کلاه و دیگر وسائل شخصی باشد. همچنین دو عدد جعبه در پایین این پایه ها قرار داده شده است تا وسائل خصوصی تر را در داخل آنها قرار داده شود.

قیمت جاکفشی ایستاده جدید در فروشگاه دکوچید

کمد لباس و دکور خلاقانه

در این تصویر نیز با در نظر گرفتن فضای خالی و زیرپله ای، یک طبقه چوبی به همراه یک آویز لباس باعث پوشش بخش بسیاری از وسائل خانواده خواهد شد.

 

کمد و دکور خلاقانه

استفاده از فضای دور درب ورودی در این اتاق خواب باعث گردیده است تا تمامی وسائل شخصی، در قفسه ها و طبقات آن قرار گرفته شود. همچنین یک میز آرایش نیز روی آن تعبیه شده است.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

در این تصویر با استفاده از طبقات کوچک چوبی، یک جاکفشی در کنار درب ورودی با فضای کوچک و شیک، طراحی و ساخته شده است.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در اتاق هایی با سقف کوتاه، ایده ساخت طبقات و کشوها به سبک کمد لباس، با این تفاوت که ارتفاع کمد، متغیر در نظر گرفته میشود، وجود دارد. این کمد لباس سفید با ترکیبی از سرویس خواب سفید رنگ و رنگ دیوار، بسیار هماهنگ به چشم می آید.

 

کمد و دکور خلاقانه

این آویز چرخ دار فلزی، یک فضای ایده آل برای چیدمان لباس و وسائل شخصی است. این آویز با دارا بودن چرخ، قابلیت انتقال در بخشهای مختلف خانه را دارد. با این روش، هرجا نیاز به این به اصطلاح کمد متحرک باشد، میتواند انتقال داده شود.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

یک جاکفشی حصیری زیبا با پایه های چوبی که در گوشه اتاق در نظر گرفته شده است. سبدهای زیبا و رنگ این جاکفشی با پایه های آن هماهنگ شده و یک طرح زیبا را بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

ترکیبی از دکور و طبقات کشودار و آویز، این محصول زیبا را بوجود آورده است. پایه ها، ترکیبی از چوب و فلز است. یک کمد آویز شیک و کارآمد، محصول یک ایده جذاب میباشد.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک آویز بر روی درب ورودی اتاق با استفاده از گیره های لباس، محصولی بوجود آورده است که کاریرد بسیاری دارد. از این محصول برای آویزان کردن محصولات و لوازم سبک مثل شال و روسری میتوان استفاده کرد.

 

تخت خواب و دکور خلاقانه

استفاده از باکس در انتهای تخت خواب، یکی از روشهای خوب ذخیره سازی است. در بسیاری از محصولات و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید، استفاده از کشو و باکس متداول بوده و در بیشتر محصولات در نظر گرفته شده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

تکنیک استفاده از فواصل بین ستون ها و دیوار باعث میشود این فضا به محلی دنج و عالی برای ایده پردازی در خصوص ساخت کمد، میز آرایش، دراور و حتی کتابخانه های زیبا منجر شود. این آویز سقفی، یک محصول ایده آل برای آویزان کردن لباسهای زنانه در این بخش بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه در مقاله 10 راهکار استفاده بهینه از زیرپله مطرح شد، در این تصویر کمدهای جادار و زیبایی در زیر پله تعبیه شده است تا بتوان محلی عالی برای ذخیره و نگهداری وسائل در نظر گرفت.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک کمد زیبای سفید با چارچوب چوبی برای استحکام بیشتر و دارای پایه های چرخ دار برای انتقال در محیط، قرار دادن کشوهای متحرک در داخل طبقات آن باعث میشود به راحتی امکان جابجایی و برداشتن این کشوها فراهم گردد. در زیر چند نمونه از این کمدهای زیبا و مناسب برای فضاهای کوچک را مشاهده میکنید.

کمد خلاقانه

کمد خلاقانه

 


کمد درب لولائی مدل ادیسه


 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

 


کمد مدل آسپاد درب ریلی تولیدی دکوچید


 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

استفاده از درب کمد به عنوان محلی برای قرار دادن کفش و بوجود آوردن یک جاکفشی زیبا و کمجا را در تصویر بالا مشاهده میکنید. حال چند مدل جاکفشی را در زیر مشاهده میکنید.

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

کمد و جاکفشی خلاقانه

در داخل تخت خواب، محلهایی در نظر گرفته میشود که با جک های آرام بند میتوان فضایی برای چیدمان، ذخیره و نگهداری از وسائل تعبیه کرد. این موضوع را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تخت خواب جک دار

استفاده از فضاها در محیط های کوچک با ایده و تفکرات خوب و مشاوره با کارشناسان خبره امکان پذیر میشود. در اینصورت محیط زندگی به محلی زیبا و وسیع تبدیل میشود تا آسوده خاطر، امکان ذخیره و نگهداری وسائل فراهم شود.

کارشناسان در شرکت دکوچید با پرداختن به ایده های نو و مشاوره با شما، بهترین راهکار و مناسب ترین حالت ممکن در ساخت کمد، میز تحریر، میز آرایش، دراور و کتابخانه را ارائه خواهند داد. همچنین تهیه بهترین سرویس خواب با استفاده از مواد اولیه عالی، راهی است که دکوچید چندین سال است در آن قدم نهاده است. برای مشاوره با کارشناسان دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. محصولات، ایده ها، فیلم ها و عکس های دکوچید را میتوانید در صفحه اینستاگرام دنبال کنید. منتظر شما هستیم.

مقالات مرتبط:

نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب

قیمت یک کمد لباس معمولی یا درب ریلی با بهترین کیفیت

 

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  تاثیر نور در دکوراسیون منزل
  تاثیر نور در دکوراسیون منزل

  هنگام طراحی دکوراسیون هرگز نباید نورپردازی را نادیده گرفت. طراحی نور در محیط باعث تغییر در حال وهوا و حس افراد در آن فضا می گردد. در نورپردازی باید حتما جهت نور و سپس میزان نور مورد نیاز، با توجه به فضا در نظر گرفته شود. مثلا در اتاق خواب و بالای تخت خواب و یا در نشیمن و یا حتی بالای میز آرایش که باید چه مقدار نور وجود داشته باشد. همچنین در اتاق کودک و بالای تخت خواب کودک که مقدار کم روشنایی باعث ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز
  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

  در اتاق خواب یک دانش آموز چه وسایلی وجود دارد؟ تخت خواب، کمد لباس، میز تحریر، کیف مدرسه و .... اینها اولین چیز هایی است که پس از شنیدن نام اتاق خواب دانش آموز به ذهن میرسد. امروزه اکثر وقت بچه ها در وقت فراغت و پس تعطیل شدن مدرسه، در اتاق خواب خودشان میگذرد. وجود سرگرمی ها و بازیها و همچنین انجام تکالیف باعث میشود که آنها کمتر از اتاق خود خارج شده و بیشترین وقت خود را درون اتاق خواب بگذرانند. ...

  بیشتر بخوانید

  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک
  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک

  استفاده از چوب در ساخت وسائل تزیینی، تخت خواب، سرویس خواب و همچنین مبلمان، سالیان سال است که دوام داشته است. ساخت تخت خواب چوبی و دیگر وسایل چوبی از اجداد انسان شروع شده است و تا امروز در تمامی ارکان زندگی ادامه داشته است. عنصر چوب به علت طبیعی بودن و ایمن بودن باعث شده است که از آن برای بسیاری فضاها از جمله اتاق خواب کودک و نوجوان استفاده شود. ...

  بیشتر بخوانید

  رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب
  رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

  امروزه انتخاب رنگ برای اتاق خواب وسرویس خواب یکی از مسائل مهمی است که ذهن خریداران کالای خواب را به خود مشغول کرده است. در خرید سرویس خواب قطعات زیادی مثل تخت و دراور و میز آرایش وغیره وجود دارد که بیشترین فضای اتاق را در بر خواهد گرفت. حال میخواهیم ببینیم آیا رنگ سرویس خواب بر روی کیفیت خواب افراد اثر میگذارد؟جواب بله است در علم روانشناسی مباحث زیادی در خصوص چگونگی تاثیر رنگ در خلق وخوی افراد وجو...

  بیشتر بخوانید

  انواع مدل میز آرایش ساده، شیک و مدرن
  انواع مدل میز آرایش ساده، شیک و مدرن

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها
  میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها

  چه زمانی برای قرار دادن میزتحریر در اتاق خواب کودک مناسب است؟ نظرشما چیست؟ به محض اینکه بچه ها شروع به راه رفتن و بازی کردن با وسایل خودشان میکنند، نیاز به یک میزمناسب و یا بهتر بگوییم میزتحریر مناسب احساس خواهدشد. وقتی آنها تازه اسباب بازیهای خودشان را شناسایی کرده و مشغول بازی با آنها میشوند و یا زمانی که کتابهای رنگ آمیزی خود را رنگ میکنند، زمانی که مشغول به ساخت ابزار و وسایل دستی وهنری میشوند...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. ...

  بیشتر بخوانید

  ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان
  ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

  بچه ها بعد از محیط مدرسه زمان زیادی را در اتاق خواب خود سپری میکنند و پس از فراغت از مدرسه برای انجام تکالیف خود و قرار دادن کتاب های درسی ومورد علاقه خود نیاز به کتابخانه ومیزتحریر دارند. کتابخانه خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟ این سوالی است که بسیاری از والدین به آن فکر کرده وسعی در انتخاب یک کتابخانه خوب برای فرزندان خود دارند. یک کتابخانه خوب باید دارای فضاهای زیاد وعمیق و طبقات خوب با فواصل در...

  بیشتر بخوانید

  خرید انواع دراور چوبی
  خرید انواع دراور چوبی

  دراور چوبی برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب است. دراورها میتوانند دکوراسیون اتاق شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند. یکی از مهمترین کاربرد دراورها در کنار سرویس خواب و تخت خواب، ایجاد فضایی برای نگهداری و جمع آوری وسایل و در نتیجه باعث ایجاد نظم و ترتیب در چیدمان اتاق خواب خواهد شد. در این مقاله میخواهیم به تولیدات شرکت دکوچید در خصوص تولید انواع دراور چوبی بپردازیم. دراور دو کشو آ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.