تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

به اشتراک بگذارید
۲,۵۵۰,۰۰۰تومان
۶۵۰,۰۰۰تومان
۲,۷۷۰,۰۰۰تومان
۱,۵۳۰,۰۰۰تومان
۱,۶۷۵,۰۰۰تومان
۱,۷۷۵,۰۰۰تومان

کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۲۹۸

اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فضاهای کوچک خانه میتوان بکار برد. با استفاده از این روشها میتوانید در فضاهای کوچک، آویزها و کمدها و طبقات ذخیره سازی فراوانی بوجود آورید. در این مقاله به بررسی کمدها و آویزهای خلاقانه ای خواهیم پرداخت که بسیار کاربردی هستند. تا انتهای مقاله با ما باشید.

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه مشاهده میکنید در بین فرو رفتگی دیوار و مابین دو ستون در داخل اتاق، یک کمد بدون درب ساخته شده است که به نوعی جاکفشی نیز محسوب میشود.

 

کمد و دکور خلاقانه

در تصویر بالا، با استفاده از پایه های چوبی ایستاده، آویزهایی بوجود آمده که میتواند محل مناسبی برای انواع لباسها و کلاه و دیگر وسائل شخصی باشد. همچنین دو عدد جعبه در پایین این پایه ها قرار داده شده است تا وسائل خصوصی تر را در داخل آنها قرار داده شود.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در این تصویر نیز با در نظر گرفتن فضای خالی و زیرپله ای، یک طبقه چوبی به همراه یک آویز لباس باعث پوشش بخش بسیاری از وسائل خانواده خواهد شد.

 

کمد و دکور خلاقانه

استفاده از فضای دور درب ورودی در این اتاق خواب باعث گردیده است تا تمامی وسائل شخصی، در قفسه ها و طبقات آن قرار گرفته شود. همچنین یک میز آرایش نیز روی آن تعبیه شده است.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

در این تصویر با استفاده از طبقات کوچک چوبی، یک جاکفشی در کنار درب ورودی با فضای کوچک و شیک، طراحی و ساخته شده است.

 

کمد لباس و دکور خلاقانه

در اتاق هایی با سقف کوتاه، ایده ساخت طبقات و کشوها به سبک کمد لباس، با این تفاوت که ارتفاع کمد، متغیر در نظر گرفته میشود، وجود دارد. این کمد لباس سفید با ترکیبی از سرویس خواب سفید رنگ و رنگ دیوار، بسیار هماهنگ به چشم می آید.

 

کمد و دکور خلاقانه

این آویز چرخ دار فلزی، یک فضای ایده آل برای چیدمان لباس و وسائل شخصی است. این آویز با دارا بودن چرخ، قابلیت انتقال در بخشهای مختلف خانه را دارد. با این روش، هرجا نیاز به این به اصطلاح کمد متحرک باشد، میتواند انتقال داده شود.

 

جاکفشی و دکور خلاقانه

یک جاکفشی حصیری زیبا با پایه های چوبی که در گوشه اتاق در نظر گرفته شده است. سبدهای زیبا و رنگ این جاکفشی با پایه های آن هماهنگ شده و یک طرح زیبا را بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

ترکیبی از دکور و طبقات کشودار و آویز، این محصول زیبا را بوجود آورده است. پایه ها، ترکیبی از چوب و فلز است. یک کمد آویز شیک و کارآمد، محصول یک ایده جذاب میباشد.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک آویز بر روی درب ورودی اتاق با استفاده از گیره های لباس، محصولی بوجود آورده است که کاریرد بسیاری دارد. از این محصول برای آویزان کردن محصولات و لوازم سبک مثل شال و روسری میتوان استفاده کرد.

 

تخت خواب و دکور خلاقانه

استفاده از باکس در انتهای تخت خواب، یکی از روشهای خوب ذخیره سازی است. در بسیاری از محصولات و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید، استفاده از کشو و باکس متداول بوده و در بیشتر محصولات در نظر گرفته شده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

تکنیک استفاده از فواصل بین ستون ها و دیوار باعث میشود این فضا به محلی دنج و عالی برای ایده پردازی در خصوص ساخت کمد، میز آرایش، دراور و حتی کتابخانه های زیبا منجر شود. این آویز سقفی، یک محصول ایده آل برای آویزان کردن لباسهای زنانه در این بخش بوجود آورده است.

 

کمد و دکور خلاقانه

همچنانکه در مقاله 10 راهکار استفاده بهینه از زیرپله مطرح شد، در این تصویر کمدهای جادار و زیبایی در زیر پله تعبیه شده است تا بتوان محلی عالی برای ذخیره و نگهداری وسائل در نظر گرفت.

 

کمد و دکور خلاقانه

یک کمد زیبای سفید با چارچوب چوبی برای استحکام بیشتر و دارای پایه های چرخ دار برای انتقال در محیط، قرار دادن کشوهای متحرک در داخل طبقات آن باعث میشود به راحتی امکان جابجایی و برداشتن این کشوها فراهم گردد.

در زیر چند نمونه از این کمدهای زیبا و مناسب برای فضاهای کوچک را مشاهده میکنید.

کمد خلاقانه

کمد خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب لولائی مدل ادیسه

 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب لولائی مدل ایساتیس

 

جاکفشی خلاقانه

جاکفشی خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب ریلی مدل آسپاد

 

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

 

پیشنهاد ---- کمد درب ریلی مدل آریا

 

جاکفشی خلاقانه

استفاده از درب کمد به عنوان محلی برای قرار دادن کفش و بوجود آوردن یک جاکفشی زیبا و کمجا را در تصویر بالا مشاهده میکنید.

حال چند مدل جاکفشی را در زیر مشاهده میکنید.

کمد و دکور خلاقانه

کمد و دکور خلاقانه

کمد و جاکفشی خلاقانه

در داخل تخت خواب، محلهایی در نظر گرفته میشود که با جک های آرام بند میتوان فضایی برای چیدمان، ذخیره و نگهداری از وسائل تعبیه کرد. این موضوع را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تخت خواب جک دار

استفاده از فضاها در محیط های کوچک با ایده و تفکرات خوب و مشاوره با کارشناسان خبره امکان پذیر میشود. در اینصورت محیط زندگی به محلی زیبا و وسیع تبدیل میشود تا آسوده خاطر، امکان ذخیره و نگهداری وسائل فراهم شود.

کارشناسان در شرکت دکوچید با پرداختن به ایده های نو و مشاوره با شما، بهترین راهکار و مناسب ترین حالت ممکن در ساخت کمد، میز تحریر، میز آرایش، دراور و کتابخانه را ارائه خواهند داد. همچنین تهیه بهترین سرویس خواب با استفاده از مواد اولیه عالی، راهی است که دکوچید چندین سال است در آن قدم نهاده است. برای مشاوره با کارشناسان دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. محصولات، ایده ها، فیلم ها و عکس های دکوچید را میتوانید در صفحه اینستاگرام دنبال کنید. منتظر شما هستیم.

مقالات مرتبط:

نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب
قیمت یک کمد لباس معمولی یا درب ریلی با بهترین کیفیت

 

برچسب ها: کمدآویزکمد لباس


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.