تمامی سفارشات ثبت شده در ایام نوروز از ۲۵ فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد.

طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۳۹۴

خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیــــدمان اتـــاق خواب و یا منـــــزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

جالباسی

در این مدل با استفاده از چوب یک جاکفشی- جالباسی زیبا با داشتن کشوهایی برای چیدمان لباس و همچنین آویزان کردن لباسها وجود دارد.

 

جاکفشی- جالباسی

در این مدل با استفاده از میله های فلزی و یک تخته چوب در کف، این طراحی زیبا از یک جالباسی را بوجود آمده است. تخته چوبی پائین آن نیز به عنوان جاکفشی در نظر گرفته شده است.

 

خرید جاکفشی- جالباسی

در این مدل ساده، با قرار دادن دو طرح نردبان چوبی در موازات هم و قرار گفتن طبقات چوبی روی پله های آن ، این طرح زیبا شکل گرفته است.

 

کمد تک کشو کاسپین

 

 جاکفشی- جالباسی

ترکیب فلز و چوب در این طرح، یک جاکفشی- جالباسی مدرن و ساده را خلق کرده است.

 

خرید جاکفشی- جالباسی

در این مدل با استفاده از فایل و پاتختی های کوچک بر روی یک تخته چوب بزرگ و درست کردن یک رخت آویز، این جالباسی کامل گردیده است. یک محل نشستن نیز برای زمان پوشیدن کفش در نظر گرفته شده است.

 

 جاکفشی- جالباسی

این طرح زیبا هم یک مدل از جالباسی های ساده است که با حداقل امکانات ساخته شده است.

 

کمد دو کشو
کمد سه کشو

 

 جالباسی

این جالباسی چرخ دار برای جابجا شدن نیز کاربرد دارد و ترکیبی از چوب های زیبا و فلز میباشد. ترکیب رنگ قهوه ای چوب و رنگ مشکی فلز، طرح آن را زیباتر کرده است.

پیشنهاد---- کمد جاکفشی- جالباسی ایساتیس

بعضی از مدلهای جالباسی را میتوان هم به عنوان جاکفشی - جالباسی در نظر گرفت و هم به عنوان فضاهای جدا کننده در منزل کاربرد دارد. در تصویر زیر چند مدل از این جاکفشی- جالباسی را با هم خواهیم دید.

خرید جاکفشی- جالباسی

 جاکفشی- جالباسی

 جاکفشی- جالباسی

 

در بعضی مدل ها با استفاده از قلاب یا حلقه های آویزان از سقف اتاق میتوان جالباسی های زیبا درست کرد. در زیر دو مدل را می بینید.

 جاکفشی- جالباسی

خرید جاکفشی- جالباسی

 

کمد لباس ادیسه

 

در زیر چند مدل دیگر از طرح های جاکفشی- جالباسی را خواهید دید.

خرید جاکفشی

 جالباسی

خرید جاکفشی- جالباسی

جاکفشی- جالباسی

 

در تمامی مدل های اشاره شده، عنصر کم کردن فضای استفاده از کمد و زیبایی و چیدمان منظم و ذخیره سازی در محیط های کوچک به بهترین شکل ممکن انجام داده شده است.

شما میتوانید طرح های کمد خود را به صورت کمد سفارشی درخواست داده و کمد سفارشی خود را بسازید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید.

دکوچید را در اینستاگرام فالو کنید.

مقالات مرتبط:

یک قدم تا خرید جاکفشی
قیمت جاکفشی مناسب چقدر است و چه ویژگی دارد؟

 

برچسب ها: جاکفشی- جالباسیکمد


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

  جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

  جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید. ...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید
  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس
  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

  اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم. اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.