تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

۱۳۹۷/۱۲/۷ ۸۳۲

خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیــــدمان اتـــاق خواب و یا منـــــزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

کمد لباس

در این مدل با استفاده از چوب یک جاکفشی- جالباسی زیبا با داشتن کشوهایی برای چیدمان لباس و همچنین آویزان کردن لباسها وجود دارد.

 

جاکفشی- جالباسی

در این مدل با استفاده از میله های فلزی و یک تخته چوب در کف، این طراحی زیبا از یک جالباسی را بوجود آمده است. تخته چوبی پائین آن نیز به عنوان جاکفشی در نظر گرفته شده است.

 

خرید جاکفشی- جالباسی

در این مدل ساده، با قرار دادن دو طرح نردبان چوبی در موازات هم و قرار گفتن طبقات چوبی روی پله های آن ، این طرح زیبا شکل گرفته است.

 

کمد تک کشو کاسپین

 

قیمت جاکفشی

ترکیب فلز و چوب در این طرح، یک جاکفشی- جالباسی مدرن و ساده را خلق کرده است.

 

خرید کمد

در این مدل با استفاده از فایل و پاتختی های کوچک بر روی یک تخته چوب بزرگ و درست کردن یک رخت آویز، این جالباسی کامل گردیده است. یک محل نشستن نیز برای زمان پوشیدن کفش در نظر گرفته شده است.

 

قیمت کمد لباس

این طرح زیبا هم یک مدل از جالباسی های ساده است که با حداقل امکانات ساخته شده است.

 

کمد دو کشو
کمد سه کشو

 

خرید جاکفشی

این جالباسی چرخ دار برای جابجا شدن نیز کاربرد دارد و ترکیبی از چوب های زیبا و فلز میباشد. ترکیب رنگ قهوه ای چوب و رنگ مشکی فلز، طرح آن را زیباتر کرده است.

پیشنهاد---- کمد جاکفشی- جالباسی ایساتیس

بعضی از مدلهای جالباسی را میتوان هم به عنوان جاکفشی - جالباسی در نظر گرفت و هم به عنوان فضاهای جدا کننده در منزل کاربرد دارد. در تصویر زیر چند مدل از این جاکفشی- جالباسی را با هم خواهیم دید.

خرید جاکفشی- جالباسی

فروش کمد لباس

قیمت کمد

 

در بعضی مدل ها با استفاده از قلاب یا حلقه های آویزان از سقف اتاق میتوان جالباسی های زیبا درست کرد. در زیر دو مدل را می بینید.

خرید اینترنتی کمد

فروش جاکفشی

 

کمد لباس ادیسه

 

در زیر چند مدل دیگر از طرح های جاکفشی- جالباسی را خواهید دید.

خرید جاکفشی

کمد لباس

خرید کمد

قیمت جاکفشی

 

در تمامی مدل های اشاره شده، عنصر کم کردن فضای استفاده از کمد و زیبایی و چیدمان منظم و ذخیره سازی در محیط های کوچک به بهترین شکل ممکن انجام داده شده است.

شما میتوانید طرح های کمد خود را به صورت کمد سفارشی درخواست داده و کمد سفارشی خود را بسازید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید.

دکوچید را در اینستاگرام فالو کنید.

مقالات مرتبط:

یک قدم تا خرید جاکفشی
قیمت جاکفشی مناسب چقدر است و چه ویژگی دارد؟

 

برچسب ها: جاکفشی- جالباسیکمد


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.