10 مدل کلوزت روم کوچک

10 مدل کلوزت روم کوچک

در هر خانه ای فضایی برای قرار دادن البسه و لوازم مختلف از ضروری ترین نیازها است. داشتن یک کلوزت روم کوچک یا بزرگ متناسب با فضای منزل می تواند در مرتب سازی لوازم مختلف و حفظ نظم آن به شدت تاًثیرگذار باشد. آپارتمان های کوچک با داشتن یک کلوزت روم کوچک می تواند تمام لوازم شما را در خود جای دهد. همچنین شما می توانید به راحتی به تمام لوازم خود دسترسی داشته باشید. کلوزت ها می توانند در ابعاد و اندازه های مختلف با اشکال متفاوت تولید شوند.

کلوزت روم کوچک سفید
کلوزت روم در اتاق خواب

کلوزت روم کوچک ایرانی

در خانه های ایرانی داشتن یک کلوزت روم که دارای رگال آویز لباس، دراور، کشو، طبقات و فضای باکس برای قراردادن لوازم مختلف باشد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. شاید بگویید در خانه های کوچک داشتن یک کمد جادار محال است اما باید بدانید دکوچید به شما در داشتن یک کلوزت کوچک اما جادار و کاربردی کمک میکند. فقط کافی است طبق فضای منزل و طرح دلخواهتان با طراحان دکوچید در تماس باشید با با مشاوره دقیق بتوانید کلوزت زیبا و جاداری را طبق ابعاد، مواد اولیه، رنگ و جزییات دلخواهتان سفارش دهید.

کلوزت روم کوچک ایرانی

مدل کلوزت روم کوچک

میتوانید کوچکترین اتاق خوابتان را برای کلوزت روم اختصاص دهید و داخل آن را طبق لوازمی که دارید به درستی تفکیک کنید تا هر کدام در جای خود قرار گیرند. یکی از مزایای کلوزت روم ها دسترسی راحت به لوازم مختلف است. شاید به ظاهر شما یک اتاق کوچک را برای کلوزت روم خود انتخاب کرده باشید اما با طراحی هوشمندانه و خلاقانه می توانید از یک کلوزت روم کوچک یک کمد بزرگ بسازید که بسیار زیبا و کاربردی باشد.

مدل کلوزت روم دخترانه

در کلوزت روم ها به دلیل اینکه تا بالا سقف قفسه زده می شود می توانید از اکسسوری های مختلف مانند رگال آسانسوری برای دسترسی راحت به لباس ها و لوازم استفاده نمایید. همچنین میتوانید از کشو هایی شبکه بندی شده برای جواهرات و یا ساعت و از رگال آویز سال و شلوار برای مرتب سازی آن ها استفاده نمایید.

جدیدترین مدل کلوزت روم

اصلا نگران اتاق هایی که در ساخت آن ها قناصی ایجاد شده است نباشید زیرا این اتاق ها برای داشتن یک کلوزت روم بهترین گزینه هستن که با طراحی خاص می توانید از هر قسمت آن به خوبی استفاده کنید. اگر اتاق شما فضای کمی دارد می توانید فقط یک سمت دیوار را به صورت کامل کمد و طبقات با عمق بیشتر زده شود و قسمتی برای رفت و آمد در آنجا خالی بماند. اما اگر اتاق شما فضای کافی را دارد می توانید کلوزت ها را در دو طرف بزنید تا فضای بیشتری داشته باشید و فقط قسمت وسط را برای رفت و آمد و بیرون کشیدن کشوها در نظر بگیرید.

برخی اتاق ها فضای کافی را دارند و می توانید درون آن ها از یک جزیره برای قرار دادن لوازم مختلف و یا یک نشیمن برای مواقع ضروری و نشستن استفاده نمایید . اما کلوزت روم کوچک را می توانید به گونه ای طراحی نمایید که در آن یک میزآرایش و آینه و یا نشیمن زیبا تعبیه کرد.

جدیدترین مدل کلوزت روم

بیشتر بخوایند : کلوزت روم دخترانه

کلوزت روم کوچک در اتاق خواب

اگر شما اتاقی جداگانه برای کلوزت و به عنوان اتاق لباس ندارید می توانید در کنار اتاق خواب خود یک کلوزت روم کوچک داشته باشید. لازم است قسمتی از اتاق مانند یک کنج با فرورفتگی را انتخاب نمایید. در کلوزت هایی که دراتاق خواب است بهتر است از قسمت های باریک و بلند تا سقف استفاده کنید تا لوازمی که به آن ها خیلی نیاز ندارید در قسمت های بالایی قرار دهید. اما توجه نمایید کلوزت رومی که در اتاق خواب قرار گیرد باید همیشه مرتب باشد تا زیبایی اتاق را دو چندان کند. همچنین توجه نمایید سبک چیدمان و مدل کلوزت شما با چیدمان اتاق خوابتان همخوانی داشته باشد تا چشم نواز باشد.

کلوزت روم کوچک در اتاق خواب

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام تهیه کلوزت به آن توجه کنید رنگ آن است. در اتاق خواب ها و خانه های کوچک کلوزت روم با رنگ تیره باعث کوچکتر و بسته نشان دادن فضا می شود اما انتخاب رنگ های روشن و یا طبق رنگ دیوارها میتواند فضا را بازتر نشان دهد.

کلوزت روم رنگ تیره

با توجه به دکوراسیون  خود میتوانید کلوزت روم مدرن یا کلاسیک دلخواهتان را انتخاب نمایید. همچنین می توانید از کلوزت های درب دار با درب شیشه ای استفاده نمایید تا زیبایی آن بیشتر شود.

کلوزت روم درب شیشه ای

برای داشتن یک کلوزت روم کوچک  و زیبا در اتاق جداگانه و یا دراتاق خوابت خود می توانید با مشاوره با طراحان به صورت تلفنی یا حضوری و با بازدید درب منزل به کلوزت روم دلخواه خود طبق طرح، ابعاد، مواد اولیه و جزییات دلخواهتان دست یابید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید: