پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

تنوع استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۲۹۶

بکارگیری رنگ های شاد و روشن و کاغذ دیواری با طرح های زیبا، سبب میشود که تاثیر عمیق آن در هنگام خواب بر روی تخت خواب نمایان شود. همچنین این اثرگذاری پس از بیدارشدن در ساعات اولیه صبح و جدا شدن از تخت خواب نیز انرژی زیادی را منتقل خواهد کرد و باعث شادابی و سرزندگی خواهد شد. در این مقاله سعی شده است با الهام از این مسئله به چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با رنگهای زیبا بپردازیم.

رنگ فیروزه ای و هارمونی با تخت خواب

تخت خواب

 

استفاده از رنگ فیروزه ای بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و بالش سفید و پنجره ای بزرگ، احساسی از نور و اکسیژن را در این عکس به نمایش میگذارد.

 

بازگشت به رنگ سیاه

تخت خواب

سیاه ممکن است تاریک و ترسناک باشد. اما در یک اتاق خواب به نظر بسیار پرجلوه است. برای جلوگیری از احساس تیرگی زیاد میتوان از ملحفه سفید بر روی تخت خواب استفاده کرد. همچنین مطمئن شوید که نور طبیعی به اندازه کافی در اتاق خواب موجود است.

 

نصف-نصف

تخت خواب

در این مدل ترکیب رنگ بین رنگهای دیوار و اتاق خواب و سرویس خواب تقریبا نصف به نصف است. در این مدل مقداری ارتفاع تخت خواب پایین تر در نظر گرفته شده است. رنگ روتختی، ترکیبی روشن تر از رنگ دیوار و با ترکیبی زیبا با تخت خواب قهوه ای رنگ در نظر گرفته شده است.

 

رویای بهشت

تخت خواب دو نفره

با استفاده از کاغذ دیواری طرح دار آبی و سبز، اتاق خواب خود را به شکل زیبایی تبدیل کنید. در این عکس میتوان نسیم اقیانوس را احساس کنید.

 

مدل بومی

تخت خواب دو نفره مدرن

کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگهای روشن، قرمز و نارنجی به پوشانده شدن گوشه های اتاق خواب کمک خواهد کرد. بقیه کار را هم میتوان با کوسن ها و روتختی کامل کرد.

 

رنگ آبی

تخت خواب تک نفره

آبی یکی از رنگهای آرامش بخش است که اتاق خواب رویایی را بوجود می آورد. کوسن طرح دار و پاتختی ها کامل کننده است. اگر پرده ها را با این رنگ ترکیب کنید، الگوی اتاق خواب شما کامل خواهد شد.

 

طرح سیب

تخت خواب یک نفره

یک نقاشی سیب سبز با پرده های هماهنگ، شخصیت اتاق خواب را سرگرم کننده خواهد کرد.

 

قدرت گل

تخت خواب کلاسیک

شما میتوانید گلهای تازه ای را روی دراور اضافه کنید. همچنین میتوانید تمام کاغذ دیواری خود را طرح گل در نظر بگیرید. اصلا مهم نیست که چه فصلی است، تازگی اتاق خواب قابل رویت است.

 

طرح راه راه

تخت خواب تاشو

در این عکس، انتخاب رنگ راه راه یا کاغذ دیواری طرح راه راه زرد باعث درخشش گردیده است. اگر اتاق خواب شما دارای نور طبیعی زیادی نیست، از این روش بهره بگیرید.

 

لعاب دادن با قرمز مایل به زرد

قیمت تخت خواب

در این تصویر، زمینه کاغذ دیواری با فرش پرزدار، باعث میشود که اتاق خواب از حالت خنثی خارج شده و گرم به نظر برسد.

 

کاغذ دیواری صورتی و هماهنگی با تخت خواب

تخت خواب بومی

کاغذ دیواری صورتی و سفید و ترکیب آن با روتختی طرح برجسته، الگوی کاملی را بوجود آورده است. سعی کنید از الگوهای مختلف طوری استفاده کنید که حالت شلوغی بوجود نیاید و درعین حال رنگ ها همسان باقی بماند.

 

انرژی زیاد

تخت خواب سنتی

پرده های حصیری به ایجاد یک نقطه کانونی در این اتاق خواب رنگارنگ کمک کرده است. این ترکیب رنگارنگ دارای تاثیر و قابلیت فزاینده و زیادی خواهد بود.

 

دیدار سبز

تخت خواب نوجوان

در این خانه کوهستانی، ترکیب رنگ سبز روشن و تیره، گرما را به این اتاق خواب آورده است. انتخاب روتختی های طرح دار این گرما را افزایش داده است.

 

طرح بومی ساحلی

سرویس تخت خواب دو نفره

این خانه ساحلی رویکردی بومی را دنبال کرده است. استفاده از الگوهای مختلف و بافت بر روی تخت خواب و دیوار، احساس راحتی زیادی ایجاد خواهد کرد.

 

ورود به اتاق جنگلی

سرویس خواب تک نفره

استفاده از طرح کاغذ دیواری جنگلی و ترکیب آن با رنگ سبز تخت خواب و نمایشی از گیاهان برای تزیین بر روی میز آرایش، ترکیبی زیبا و کاملا جنگلی را ارائه نموده است.

 

طرح نوجوان

سرویس خواب دخترانه

حتی یک آپارتمان شهری کوچک را میتوان به فضایی جذاب برای نوجوانان تبدیل کرد. یک لوستر به سبک ایتالیایی رنگین کمانی، نشانی از یک اتاق خواب نوجوان است. طرح کاغذ دیواری هم این قضیه را ثابت خواهد کرد.

 

طرح آبی بر روی آبی

انواع تخت خواب

در این اتاق خواب، دیوارهای آبی روشن یک مخالف سرد برای رنگهای عمیق تر آبی است. آبی های تیره بر روی سرویس خواب و پرده ها استفاده شده است.

 

طرح خاکستری

قیمت تخت خواب

خاکستری ممکن است خسته کننده باشد اما اگر از ترکیب رنگ آبی –نقره ای استفاده شود، میتوانید آن را کاملا جدی در نظر داشته باشید. استفاده از میز آرایش کنار تخت خواب که رنگی نزدیک به تخت خواب داشته باشد، کار را کاملتر خواهد کرد.

 

ترکیب دیگری از جنگل

تخت خواب چوبی

استفاده از این رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری سبز رنگ، ترکیبی از جنگل سبز را نمایش میدهد. با استفاده از منسوجات غنی و الگوی منحصربفرد، کار به سرانجام رسیده است.

 

طرح طاووس

تخت خواب عروس

پوشش طرح آبی رنگ این اتاق خواب، جایگاهی زنده را نمایان می سازد. رنگ قهوه ای تخت خواب، مخالف خوبی با رنگ آبی استفاده شده در فرش روی زمین است.

 

پاستل کامل

مدل تخت خواب دو نفره

رنگ صورتی و آبی استفاده شده در این اتاق خواب با ترکیبی از کمد قهوه ای و پاتختی، وزن اتاق خواب را کامل کرده است.

 

اتاق خواب کودک

انواع تخت خواب

این اتاق خواب روشن و شاداب برای برآوردن نیاز کودک طراحی شده است. رنگ دیوار آبی با کفپوش قرمز، نقاشی زیبایی ارائه کرده است.

 

اتاق خواب مهمان

سرویس تخت خواب تک نفره

این اتاق خواب مهمان در کانادا با دیوارهای قرمز، تمایل به رنگ گرم را افزایش میدهد. استفاده از تابلوی بزرگ باعث میشود که تیرگی اتاق خواب کمتر به نظر برسد.

 

اتاق خواب زیر شیروانی

خرید تخت خواب یک و نیم نفره

هیچ نمیتوان تصور کرد که این یک اتاق خواب زیرشیروانی باشد. اتاق خوابی زیبا که با یک تخت خواب دونفره، کامل شده است.

 

محل آرام

فروش تخت خواب

استفاده از کاغذ دیواری با طرح انتزاعی آرام که یک ارتعاش آرام بخش را بوجود می آورد.

اتاق خوابهای دیگر را در زیر ببینید:

مدل تخت خواب دو نفره

مدل تخت خواب ام دی اف

تخت خواب یک و نیم نفره

تخت خواب یک نفره کشودار

سرویس تخت خواب کمجا

امید است این مقاله در جهت چیدمان بهتر و شادتر به شما عزیزان کمک کرده باشد.

 انواع تخت خواب دو نفره، تخت خواب تک نفره، تخت خواب یک و نیم نفره و سرویس خواب

برای مشاوره و خرید سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

 

برچسب ها: کاغذ دیواریدیوارپوش


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب
  انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

  یکی از لوازمی که در هنگام خرید سرویس خواب برای خانمها بسیار مهم است، میز آرایش میباشد. میز آرایش در ظاهر برای آماده سازی و آرایش بانوان طراحی شده است اما کاربردهای بسیاری نیز در کنار آن دارد. تمامی اعضای خانواده میتوانند از آن استفاده کنند و وسایل خود را داخل آن قرار دهند. از میز آرایش به عنوان محلی برای نگهداری وسایل ضروری نیز نام برده میشود. در این حالت میتوان گفت به نوعی نظم دهی و چیدمان را نیز به عهده دارد. مدلهای تولیدی میز آرایش بسیار متنوع میباشد. بسته به سلیقه و فضای موجود برای انتخاب میز آرایش میتوان برای خرید یک میز آرایش، اقدام کرد. در این مقاله میخواهیم تا اصول انتخاب یک میز آرایش ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟
  میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟

  وجود میز تحریر به عنوان بخشی از وسایل چوبی داخل منزل و محل کار دارای اهمیت خاصی برای خانواده ها میباشد. امروزه به علت وجود لپ تاپ و کامپیوتر و همچنین مشغله های زیاد کاری، بسیاری از امور کاری و مطالعه و برنامه ریزی و انجام کارهای مالی در داخل منزل انجام میشود. همچنین خانواده هایی که دارای فرزندان محصل هستند، با توجه به شرایط بدنی و سلامت فرزندان خود نیاز به محلی برای قرار گرفتن و انجام تکالیف، لازم و ضروری به نظر میرسد. در این مقاله سعی خواهیم کرد، محصولات میز تحریر تولیدی در دکوچید و همچنین میز تحریر های کتابخانه دار را برای شما خواننده محترم توضیح دهیم. قبل از انتخاب، باید به نکات زیر توجه کن...

  بیشتر بخوانید

  ویژگی های یک اتاق خواب زمستانی
  ویژگی های یک اتاق خواب زمستانی

  با نزدیک شدن زمستان و فصل سرما، کم کم باید تغییراتی در داخل اتاق خواب و کنار سرویس خواب مهیا کرد. استفاده از وسایل و لوازمی که گرما را انتقال میدهند و حس گرمی را به اشخاص میدهند، باعث میشود فصل سرد را با راحتی و آسایش و آرامش پشت سر بگذاریم. در این مقاله سعی شده است گوشه کوچکی از ایده ها برای ساختن اتاق خواب و سرویس خواب زمستانی را برای شما خواننده محترم بازگو نماییم. ...

  بیشتر بخوانید

  خرید انواع دراور چوبی
  خرید انواع دراور چوبی

  دراور چوبی برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب است. دراورها میتوانند دکوراسیون اتاق شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند. یکی از مهمترین کاربرد دراورها در کنار سرویس خواب و تخت خواب، ایجاد فضایی برای نگهداری و جمع آوری وسایل و در نتیجه باعث ایجاد نظم و ترتیب در چیدمان اتاق خواب خواهد شد. در این مقاله میخواهیم به تولیدات شرکت دکوچید در خصوص تولید انواع دراور چوبی بپردازیم. دراور دو کشو آریل همچنانکه از نامش پیداست، دارای دو کشو با عمق 50 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. ارتفاع آن 61 و عرض آن 80 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. ارتفاع کوتاه آن در مدل دو کشو باعث گردیده است که از آن بعنوا...

  بیشتر بخوانید

  10 راه برای چیدمان بهتر کشوی دراور چوبی
  10 راه برای چیدمان بهتر کشوی دراور چوبی

  دراور در کنار تخت خواب و به عنوان بخشی از سرویس خواب، یکی از مهمترین اجزا جهت چیدمان و نظم دهی اتاق خواب میباشد. قرار گرفتن یک دراور دو کشو، سه کشو و یا دراور چهار کشو در کنار کمد لباس، کار چیدمان اتاق خواب را کامل خواهد کرد. دراورها غالبا برای قرار گرفتن لباسهایی که نیاز به آویزان شدن و اتو ندارند و اگر تا شوند در پوشیدن آنها مشکلی بوجود نمی آید، کاربرد دارند. به همین دلیل، قرار دادن لباسهای تاشدنی در داخل کشو دراورها به خودی خود، فضای بیشتری داخل آن بوجود می آورد. در این حالت با داشتن یک کمد لباس در کنار دراور بسیاری از مسایل چیدمان اتاق خواب حل خواهد شد. در این مقاله تلاش شده است با استفاده...

  بیشتر بخوانید

  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب
  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

  در فرایند کارهای مهم در نظافت و تمیزی محیط خانه، یکی از اصولی ترین و مهم ترین آنها، تمیزی اتاق خواب و سرویس خواب به شکلی کامل و جامع میباشد. این مهم هرچند وقت یکبار نیاز به انجام دارد. با توجه به تغییرات فصلی و همچنین اضافه و کم شدن وسایل در اتاق خواب، این امر بدیهی خواهد بود. در این مقاله سعی شده است چگونگی دسترسی جامع و کامل به یک اتاق خواب و سرویس خواب فوق العاده تمیز و سازمان یافته تشریح گردد. برای خواندن این مقاله با ما باشید. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.