تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

تنوع استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۷۴۴

بکارگیری رنگ های شاد و روشن و کاغذ دیواری با طرح های زیبا، سبب میشود که تاثیر عمیق آن در هنگام خواب بر روی تخت خواب نمایان شود. همچنین این اثرگذاری پس از بیدارشدن در ساعات اولیه صبح و جدا شدن از تخت خواب نیز انرژی زیادی را منتقل خواهد کرد و باعث شادابی و سرزندگی خواهد شد. در این مقاله سعی شده است با الهام از این مسئله به چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با رنگهای زیبا بپردازیم.

رنگ فیروزه ای و هارمونی با تخت خواب

تخت خواب

 

استفاده از رنگ فیروزه ای بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و بالش سفید و پنجره ای بزرگ، احساسی از نور و اکسیژن را در این عکس به نمایش میگذارد.

 

بازگشت به رنگ سیاه

تخت خواب

سیاه ممکن است تاریک و ترسناک باشد. اما در یک اتاق خواب به نظر بسیار پرجلوه است. برای جلوگیری از احساس تیرگی زیاد میتوان از ملحفه سفید بر روی تخت خواب استفاده کرد. همچنین مطمئن شوید که نور طبیعی به اندازه کافی در اتاق خواب موجود است.

 

نصف-نصف

خرید تخت خواب

در این مدل ترکیب رنگ بین رنگهای دیوار و اتاق خواب و سرویس خواب تقریبا نصف به نصف است. در این مدل مقداری ارتفاع تخت خواب پایین تر در نظر گرفته شده است. رنگ روتختی، ترکیبی روشن تر از رنگ دیوار و با ترکیبی زیبا با تخت خواب قهوه ای رنگ در نظر گرفته شده است.

 

رویای بهشت

تخت خواب دو نفره

با استفاده از کاغذ دیواری طرح دار آبی و سبز، اتاق خواب خود را به شکل زیبایی تبدیل کنید. در این عکس میتوان نسیم اقیانوس را احساس کنید.

 

مدل بومی

تخت خواب دو نفره مدرن

کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگهای روشن، قرمز و نارنجی به پوشانده شدن گوشه های اتاق خواب کمک خواهد کرد. بقیه کار را هم میتوان با کوسن ها و روتختی کامل کرد.

 

رنگ آبی

تخت خواب تک نفره

آبی یکی از رنگهای آرامش بخش است که اتاق خواب رویایی را بوجود می آورد. کوسن طرح دار و پاتختی ها کامل کننده است. اگر پرده ها را با این رنگ ترکیب کنید، الگوی اتاق خواب شما کامل خواهد شد.

 

طرح سیب

تخت خواب یک نفره

یک نقاشی سیب سبز با پرده های هماهنگ، شخصیت اتاق خواب را سرگرم کننده خواهد کرد.

 

قدرت گل

تخت خواب کلاسیک

شما میتوانید گلهای تازه ای را روی دراور اضافه کنید. همچنین میتوانید تمام کاغذ دیواری خود را طرح گل در نظر بگیرید. اصلا مهم نیست که چه فصلی است، تازگی اتاق خواب قابل رویت است.

 

طرح راه راه

تخت خواب تاشو

در این عکس، انتخاب رنگ راه راه یا کاغذ دیواری طرح راه راه زرد باعث درخشش گردیده است. اگر اتاق خواب شما دارای نور طبیعی زیادی نیست، از این روش بهره بگیرید.

 

لعاب دادن با قرمز مایل به زرد

قیمت تخت خواب

در این تصویر، زمینه کاغذ دیواری با فرش پرزدار، باعث میشود که اتاق خواب از حالت خنثی خارج شده و گرم به نظر برسد.

 

کاغذ دیواری صورتی و هماهنگی با تخت خواب

تخت خواب بومی

کاغذ دیواری صورتی و سفید و ترکیب آن با روتختی طرح برجسته، الگوی کاملی را بوجود آورده است. سعی کنید از الگوهای مختلف طوری استفاده کنید که حالت شلوغی بوجود نیاید و درعین حال رنگ ها همسان باقی بماند.

 

انرژی زیاد

تخت خواب سنتی

پرده های حصیری به ایجاد یک نقطه کانونی در این اتاق خواب رنگارنگ کمک کرده است. این ترکیب رنگارنگ دارای تاثیر و قابلیت فزاینده و زیادی خواهد بود.

 

دیدار سبز

تخت خواب نوجوان

در این خانه کوهستانی، ترکیب رنگ سبز روشن و تیره، گرما را به این اتاق خواب آورده است. انتخاب روتختی های طرح دار این گرما را افزایش داده است.

 

طرح بومی ساحلی

سرویس تخت خواب دو نفره

این خانه ساحلی رویکردی بومی را دنبال کرده است. استفاده از الگوهای مختلف و بافت بر روی تخت خواب و دیوار، احساس راحتی زیادی ایجاد خواهد کرد.

 

ورود به اتاق جنگلی

سرویس خواب تک نفره

استفاده از طرح کاغذ دیواری جنگلی و ترکیب آن با رنگ سبز تخت خواب و نمایشی از گیاهان برای تزیین بر روی میز آرایش، ترکیبی زیبا و کاملا جنگلی را ارائه نموده است.

 

طرح نوجوان

سرویس خواب دخترانه

حتی یک آپارتمان شهری کوچک را میتوان به فضایی جذاب برای نوجوانان تبدیل کرد. یک لوستر به سبک ایتالیایی رنگین کمانی، نشانی از یک اتاق خواب نوجوان است. طرح کاغذ دیواری هم این قضیه را ثابت خواهد کرد.

 

طرح آبی بر روی آبی

انواع تخت خواب

در این اتاق خواب، دیوارهای آبی روشن یک مخالف سرد برای رنگهای عمیق تر آبی است. آبی های تیره بر روی سرویس خواب و پرده ها استفاده شده است.

 

طرح خاکستری

قیمت تخت خواب

خاکستری ممکن است خسته کننده باشد اما اگر از ترکیب رنگ آبی –نقره ای استفاده شود، میتوانید آن را کاملا جدی در نظر داشته باشید. استفاده از میز آرایش کنار تخت خواب که رنگی نزدیک به تخت خواب داشته باشد، کار را کاملتر خواهد کرد.

 

ترکیب دیگری از جنگل

تخت خواب چوبی

استفاده از این رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری سبز رنگ، ترکیبی از جنگل سبز را نمایش میدهد. با استفاده از منسوجات غنی و الگوی منحصربفرد، کار به سرانجام رسیده است.

 

طرح طاووس

تخت خواب عروس

پوشش طرح آبی رنگ این اتاق خواب، جایگاهی زنده را نمایان می سازد. رنگ قهوه ای تخت خواب، مخالف خوبی با رنگ آبی استفاده شده در فرش روی زمین است.

 

پاستل کامل

مدل تخت خواب دو نفره

رنگ صورتی و آبی استفاده شده در این اتاق خواب با ترکیبی از کمد قهوه ای و پاتختی، وزن اتاق خواب را کامل کرده است.

 

اتاق خواب کودک

انواع تخت خواب

این اتاق خواب روشن و شاداب برای برآوردن نیاز کودک طراحی شده است. رنگ دیوار آبی با کفپوش قرمز، نقاشی زیبایی ارائه کرده است.

 

اتاق خواب مهمان

سرویس تخت خواب تک نفره

این اتاق خواب مهمان در کانادا با دیوارهای قرمز، تمایل به رنگ گرم را افزایش میدهد. استفاده از تابلوی بزرگ باعث میشود که تیرگی اتاق خواب کمتر به نظر برسد.

 

اتاق خواب زیر شیروانی

خرید تخت خواب یک و نیم نفره

هیچ نمیتوان تصور کرد که این یک اتاق خواب زیرشیروانی باشد. اتاق خوابی زیبا که با یک تخت خواب دونفره، کامل شده است.

 

محل آرام

فروش تخت خواب

استفاده از کاغذ دیواری با طرح انتزاعی آرام که یک ارتعاش آرام بخش را بوجود می آورد.

اتاق خوابهای دیگر را در زیر ببینید:

مدل تخت خواب دو نفره

مدل تخت خواب ام دی اف

تخت خواب یک و نیم نفره

تخت خواب یک نفره کشودار

سرویس تخت خواب کمجا

امید است این مقاله در جهت چیدمان بهتر و شادتر به شما عزیزان کمک کرده باشد.

 انواع تخت خواب دو نفره، تخت خواب تک نفره، تخت خواب یک و نیم نفره و سرویس خواب

برای مشاوره و خرید سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

 

برچسب ها: کاغذ دیواریدیوارپوش


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.