پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

تنوع استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۴۵۰

بکارگیری رنگ های شاد و روشن و کاغذ دیواری با طرح های زیبا، سبب میشود که تاثیر عمیق آن در هنگام خواب بر روی تخت خواب نمایان شود. همچنین این اثرگذاری پس از بیدارشدن در ساعات اولیه صبح و جدا شدن از تخت خواب نیز انرژی زیادی را منتقل خواهد کرد و باعث شادابی و سرزندگی خواهد شد. در این مقاله سعی شده است با الهام از این مسئله به چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با رنگهای زیبا بپردازیم.

رنگ فیروزه ای و هارمونی با تخت خواب

تخت خواب

 

استفاده از رنگ فیروزه ای بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و بالش سفید و پنجره ای بزرگ، احساسی از نور و اکسیژن را در این عکس به نمایش میگذارد.

 

بازگشت به رنگ سیاه

تخت خواب

سیاه ممکن است تاریک و ترسناک باشد. اما در یک اتاق خواب به نظر بسیار پرجلوه است. برای جلوگیری از احساس تیرگی زیاد میتوان از ملحفه سفید بر روی تخت خواب استفاده کرد. همچنین مطمئن شوید که نور طبیعی به اندازه کافی در اتاق خواب موجود است.

 

نصف-نصف

تخت خواب

در این مدل ترکیب رنگ بین رنگهای دیوار و اتاق خواب و سرویس خواب تقریبا نصف به نصف است. در این مدل مقداری ارتفاع تخت خواب پایین تر در نظر گرفته شده است. رنگ روتختی، ترکیبی روشن تر از رنگ دیوار و با ترکیبی زیبا با تخت خواب قهوه ای رنگ در نظر گرفته شده است.

 

رویای بهشت

تخت خواب دو نفره

با استفاده از کاغذ دیواری طرح دار آبی و سبز، اتاق خواب خود را به شکل زیبایی تبدیل کنید. در این عکس میتوان نسیم اقیانوس را احساس کنید.

 

مدل بومی

تخت خواب دو نفره مدرن

کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگهای روشن، قرمز و نارنجی به پوشانده شدن گوشه های اتاق خواب کمک خواهد کرد. بقیه کار را هم میتوان با کوسن ها و روتختی کامل کرد.

 

رنگ آبی

تخت خواب تک نفره

آبی یکی از رنگهای آرامش بخش است که اتاق خواب رویایی را بوجود می آورد. کوسن طرح دار و پاتختی ها کامل کننده است. اگر پرده ها را با این رنگ ترکیب کنید، الگوی اتاق خواب شما کامل خواهد شد.

 

طرح سیب

تخت خواب یک نفره

یک نقاشی سیب سبز با پرده های هماهنگ، شخصیت اتاق خواب را سرگرم کننده خواهد کرد.

 

قدرت گل

تخت خواب کلاسیک

شما میتوانید گلهای تازه ای را روی دراور اضافه کنید. همچنین میتوانید تمام کاغذ دیواری خود را طرح گل در نظر بگیرید. اصلا مهم نیست که چه فصلی است، تازگی اتاق خواب قابل رویت است.

 

طرح راه راه

تخت خواب تاشو

در این عکس، انتخاب رنگ راه راه یا کاغذ دیواری طرح راه راه زرد باعث درخشش گردیده است. اگر اتاق خواب شما دارای نور طبیعی زیادی نیست، از این روش بهره بگیرید.

 

لعاب دادن با قرمز مایل به زرد

قیمت تخت خواب

در این تصویر، زمینه کاغذ دیواری با فرش پرزدار، باعث میشود که اتاق خواب از حالت خنثی خارج شده و گرم به نظر برسد.

 

کاغذ دیواری صورتی و هماهنگی با تخت خواب

تخت خواب بومی

کاغذ دیواری صورتی و سفید و ترکیب آن با روتختی طرح برجسته، الگوی کاملی را بوجود آورده است. سعی کنید از الگوهای مختلف طوری استفاده کنید که حالت شلوغی بوجود نیاید و درعین حال رنگ ها همسان باقی بماند.

 

انرژی زیاد

تخت خواب سنتی

پرده های حصیری به ایجاد یک نقطه کانونی در این اتاق خواب رنگارنگ کمک کرده است. این ترکیب رنگارنگ دارای تاثیر و قابلیت فزاینده و زیادی خواهد بود.

 

دیدار سبز

تخت خواب نوجوان

در این خانه کوهستانی، ترکیب رنگ سبز روشن و تیره، گرما را به این اتاق خواب آورده است. انتخاب روتختی های طرح دار این گرما را افزایش داده است.

 

طرح بومی ساحلی

سرویس تخت خواب دو نفره

این خانه ساحلی رویکردی بومی را دنبال کرده است. استفاده از الگوهای مختلف و بافت بر روی تخت خواب و دیوار، احساس راحتی زیادی ایجاد خواهد کرد.

 

ورود به اتاق جنگلی

سرویس خواب تک نفره

استفاده از طرح کاغذ دیواری جنگلی و ترکیب آن با رنگ سبز تخت خواب و نمایشی از گیاهان برای تزیین بر روی میز آرایش، ترکیبی زیبا و کاملا جنگلی را ارائه نموده است.

 

طرح نوجوان

سرویس خواب دخترانه

حتی یک آپارتمان شهری کوچک را میتوان به فضایی جذاب برای نوجوانان تبدیل کرد. یک لوستر به سبک ایتالیایی رنگین کمانی، نشانی از یک اتاق خواب نوجوان است. طرح کاغذ دیواری هم این قضیه را ثابت خواهد کرد.

 

طرح آبی بر روی آبی

انواع تخت خواب

در این اتاق خواب، دیوارهای آبی روشن یک مخالف سرد برای رنگهای عمیق تر آبی است. آبی های تیره بر روی سرویس خواب و پرده ها استفاده شده است.

 

طرح خاکستری

قیمت تخت خواب

خاکستری ممکن است خسته کننده باشد اما اگر از ترکیب رنگ آبی –نقره ای استفاده شود، میتوانید آن را کاملا جدی در نظر داشته باشید. استفاده از میز آرایش کنار تخت خواب که رنگی نزدیک به تخت خواب داشته باشد، کار را کاملتر خواهد کرد.

 

ترکیب دیگری از جنگل

تخت خواب چوبی

استفاده از این رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری سبز رنگ، ترکیبی از جنگل سبز را نمایش میدهد. با استفاده از منسوجات غنی و الگوی منحصربفرد، کار به سرانجام رسیده است.

 

طرح طاووس

تخت خواب عروس

پوشش طرح آبی رنگ این اتاق خواب، جایگاهی زنده را نمایان می سازد. رنگ قهوه ای تخت خواب، مخالف خوبی با رنگ آبی استفاده شده در فرش روی زمین است.

 

پاستل کامل

مدل تخت خواب دو نفره

رنگ صورتی و آبی استفاده شده در این اتاق خواب با ترکیبی از کمد قهوه ای و پاتختی، وزن اتاق خواب را کامل کرده است.

 

اتاق خواب کودک

انواع تخت خواب

این اتاق خواب روشن و شاداب برای برآوردن نیاز کودک طراحی شده است. رنگ دیوار آبی با کفپوش قرمز، نقاشی زیبایی ارائه کرده است.

 

اتاق خواب مهمان

سرویس تخت خواب تک نفره

این اتاق خواب مهمان در کانادا با دیوارهای قرمز، تمایل به رنگ گرم را افزایش میدهد. استفاده از تابلوی بزرگ باعث میشود که تیرگی اتاق خواب کمتر به نظر برسد.

 

اتاق خواب زیر شیروانی

خرید تخت خواب یک و نیم نفره

هیچ نمیتوان تصور کرد که این یک اتاق خواب زیرشیروانی باشد. اتاق خوابی زیبا که با یک تخت خواب دونفره، کامل شده است.

 

محل آرام

فروش تخت خواب

استفاده از کاغذ دیواری با طرح انتزاعی آرام که یک ارتعاش آرام بخش را بوجود می آورد.

اتاق خوابهای دیگر را در زیر ببینید:

مدل تخت خواب دو نفره

مدل تخت خواب ام دی اف

تخت خواب یک و نیم نفره

تخت خواب یک نفره کشودار

سرویس تخت خواب کمجا

امید است این مقاله در جهت چیدمان بهتر و شادتر به شما عزیزان کمک کرده باشد.

 انواع تخت خواب دو نفره، تخت خواب تک نفره، تخت خواب یک و نیم نفره و سرویس خواب

برای مشاوره و خرید سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

 

برچسب ها: کاغذ دیواریدیوارپوش


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  یک قدم تا خرید جاکفشی
  یک قدم تا خرید جاکفشی

  وجود جاکفشی برای هر خانه ای لازم است. در خانه های ایرانی ورود با کفش ممنوع است. این فرهنگ از قدیم بوده و بسیار مورد پسند است. ایرانی ها برای ورود به مکان های مقدس و محترم، کفشهای خود را در می آوردند. خانه نیز یکی از این مکان های و فضاهای محترم است. قرار دادن کفش در محلهای مناسب و پاکیزه، جهت حفظ و نگهداری از فضاهای خانه و نگهداری از خود کفش ها، میتواند مهمترین سرآغاز بوجود آمدن جاکفشی شود. جاکفشی ها دارای تنوع بسیاری هستند. امروزه ایده های نو و جدیدی در تولید جاکفشی عرضه گردیده است. بعضی از جنس فلز هستند و یا چوبی و یا پلاستیکی ساخته و تولید شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید
  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده در شرکت دکوچید که بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام پذیرفت، کالاها و سرویس خواب سفارشی بود که زمینه و برنامه ریزی و تحلیل نیازهای اولیه آن با دقت بسیار انجام گرفت. این تصمیم با توجه به فضاهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای امروزی و به درخواست بسیاری از مشتریان، گرفته شد. شرکت دکوچید ابتدا تمامی سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز در خصوص تهیه این نوع محصولات سفارشی را آماده سازی کرده و پس از جلسات فراوان، شروع به تولید کالای سفارشی نمود. ...

  بیشتر بخوانید

  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره
  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره

  شاید خاطره حضور در یک هتل لوکس و استفاده از تخت خواب و سرویس خواب عالی و زیبای آن در خاطر بسیاری از افراد مانده باشد. تعریف و تمجید از آن فضا و تلاش برای رفتن دوباره به آن هتل و ترغیب دوستان به استفاده از تخت خواب و سرویس خواب فلان هتل، کاری است که اکثر ما بعد از استفاده از هتل جذاب و تمیز انجام میدهیم. شاید در ذهن شما نیز این سوال مطرح شده باشد که چرا این محل به فضایی دلچسب و ناب تبدیل شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقاله به بررسی چند مدل از میز تحریرهای مدرن و در عین حال ساده و زیبا خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019

  ایده های جدید و بروز برای اتاق خواب و سرویس خواب در سال 2019، همچون سالهای پیش با سرعت زیاد به سمت طراحی های فانتزی، ساده و مدرن در حال حرکت است. شما نیز میتوانید از این ایده های جهانی استفاده کنید و با این روش از منحنی سرعت طراحی های روز جلو بزنید. در این مقاله به بعضی طراحی های سرویس خواب و اتاق خواب در سال 2019 خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز
  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

  در اتاق خواب یک دانش آموز چه وسایلی وجود دارد؟ تخت خواب، کمد لباس، میز تحریر، کیف مدرسه و .... اینها اولین چیز هایی است که پس از شنیدن نام اتاق خواب دانش آموز به ذهن میرسد. امروزه اکثر وقت بچه ها در وقت فراغت و پس تعطیل شدن مدرسه، در اتاق خواب خودشان میگذرد. وجود سرگرمی ها و بازیها و همچنین انجام تکالیف باعث میشود که آنها کمتر از اتاق خود خارج شده و بیشترین وقت خود را درون اتاق خواب بگذرانند. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.