تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

تخت خواب فلت

۱۳۹۸/۰۳/۲۳ ۹۸

تخت خواب های فلت، تخت خواب هایی با ارتفاع کم هستند که بطور معمول بدون پایه یا با پایه های بسیار کوتاه طراحی و ساخته میشود. این نوع طراحی به طراحی سبک ژاپنی معروف است. چرا که عمده استفاده از این تخت خواب ها در کشور ژاپن میباشد. طراحی این تخت خواب ها بسیار مدرن شده است و دارای مزایای بسیاری نیز میباشد. ارتفاع پائین این تخت خواب ها برای کسانی که مشکل زانو دارند بسیار موثر است. همچنین اگر مشکل نگهداری و ذخیره سازی وسائل را ندارید، با حذف فضاهای خالی میتوانید امکان حضور گرد و غبار را نیز کاهش دهید. در این مقاله به بررسی این مدل تخت خواب ها می پردازیم.

تخت خواب فلت

از مدلهای ساده آن آغاز می کنیم. در تصویر بالا یک تخت خواب فلت با تاج کتابخانه ای طراحی و ساخته شده است. این تاج، محل قرار گرفتن آباژور، کتاب و وسائل تزئینی است. استفاده از چوب تیره و کف پوش پرزدار، جلوه این تخت خواب را بیشتر کرده است.

 

تخت خواب فلت

در این تصویر، مشاهده می کنید که یک ارتــــفاع کـــوتاه تعبیه شده و سپس بر روی آن یک تخت خواب دو نفره و یک میز تحریر طراحی و ساخته شده است.

 

تخت خواب فلت

در این مدل، میز تحریر با ارتفاع معمول ساخته شده است و یک میز کوتاه نیز در کنار تخت خواب دو نفره، طراحی و ساخته شده است.

 

تخت خواب

در این مدل یک کمد لباس در کنار تخت خواب دو نفره طراحی شده است. کمد از نوع کمد درب ریلی است و بر روی درب آن آینه هم قرار داده شده است.

 

سرویس خواب فلت

این مدل میتواند یک سرویس خواب نوجوان در نظر گرفته شود. البته با توجه به قالب رنگ و نوع قرار گیری یک میز تحریر در گوشه اتاق خواب این تغییر انجام می پذیرد.

 

سرویس خواب فلت

یکی از نکاتی که در مورد این مدل تخت خواب ها قابل بررسی است، نحوه استفاده از فضاهای اطراف آن تا بالای سقف می باشد. یک تخت خواب بلند ممکن است بسیاری از جزئیات زیبا یک اتاق خواب را در خود غرق کند.

 

سرویس خواب فلت

این اتاق خواب پله ای، ترکیبی زیبا از چیدمان را در ارتفاع مختلف نمایش میدهد. حتی نحوه قرار گیری چراغها در دو طرف تخت خواب نیز حالت بصری خاصی ایجاد میکند.

 

سرویس خواب فلت

در این اتـــاق خــــواب، ساخت دکور بر روی تاج به صورت مورب، باعث ایجاد هارمونی زیبا و شکل جدیدی از چیدمان تخت خواب میباشد.

 

سرویس خواب فلت

در این مدل یک سقف چوبی نیز بر روی تخت خواب ساخته شده است و به نوعی یک سایبان بوجود آورده است.

 

سرویس خواب فلت

یک اتاق مدرن و زیبا با دیوارهای آبی و یک میز تحریر جدا، از جنس تخت خواب، حالت بصری زیبائی بوجود آورده است.

 

تخت خواب فلت

 در این اتاق خواب، دیوارها با پوشش زیبا و انعکاس نور بر روی تخت خواب، نمایش زیبایی دارد. همچنین وجود دو عدد پاتختی بدون پایه در طرفین تخت خواب، اتاقی زیبا را پدید آورده است.

 

تخت خواب فلت

در این مدل، تفکیک اتاق خواب از دیگر بخشهای خانه انجام پذیرفته است. سادگی این اتاق خواب بوسیله اجزای دیگر بخشها پوشش داده شده است.

 

تخت خواب فلت

در این اتاق خواب استفاده از بالشهای زیر تخت خواب، راحتی و استحکام نرم تری نسبت به مدل چوبی بوجود آورده است.

 

تخت خواب فلت

در این اتاق خواب در پایین بخش چوبی تخت خواب، کشوهایی برای استفاده از زیر این تخت خواب تعبیه شده است.

 

تخت خواب

مدل سفید رنگ این تخت خواب، سادگی خاصی دارد که یک سرویس خواب مدرن را تداعی میکند.

 

در زیر مدلهای متنوع دیگری از تخت خواب فلت را مشاهده میکنید.

تخت خواب

تخت خواب

تخت خواب

 

پیشنهاد----سرویس تخت خواب دو نفره مدل متیس

 

تخت خواب

تخت خواب فلت

 

پیشنهاد----- سرویس تخت خواب دو نفره مدل ادیسه

 

سرویس خواب فلت

سرویس خواب فلت

 

پیشنهاد----- سرویس تخت خواب دو نفره مدل هرمس

 

سرویس خواب

سرویس خواب

 

پیشنهاد----- سرویس تخت خواب دو نفره مدل آدونیس

 

سرویس خواب فلت

سرویس خواب فلت

 

پیشنهاد------- سرویس تخت خواب دو نفره مدل رادین

 

تخت خواب

تخت خواب

برای بررسی و سفارش کالای سفارشی با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال نمایید.

مقالات مرتبط:

تخت خواب های زیبا با استفاده از تاج چوبی
فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب
ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

 

برچسب ها: تخت خوابسرویس خواب،تخت خواب فلت


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.