26 مدل میز تحریر دخترانه مدرن و شیک 2022

26 مدل میز تحریر دخترانه مدرن و شیک 2022

میزتحریر ها اصولاً متناسب با سن، جنسیت، سال، سبک دکوراسیون و فضای اتاق افراد انتخاب می شوند. یکی از  انواع میزتحریر ها مدل میز تحریر دخترانه است که برای اتاق خواب آن ها مورد نیاز است. میز تحریر باعث می شود شما یک فضای اختصاصی برای مطالعه، نوشتن تکالیف و رسیدن به کارهای مختلف داشته باشید. همچنین برای انجام کارهایی مانند ساخت کاردستی، برنامه ریزی روزانه و استفاده از لپتاپ می توان از یک میزتحریر استاندارد استفاده نمود. مدل میز تحریر دخترانه باید با توجه به سلیقه و سبک اتاق دختران انتخاب شود که در ادامه به انواع مدل میزتحریر دخترانه اشاره شده است.

مدل میز تحریر دخترانه

 

• مدل میز تحریر دخترانه مدرن

امروزه بیشتر میز تحریر ها به سبک مدرن تولید طراحی و تولید می شوند.  میزتحریر دخترانه مدرن از نظر ابعاد و اندازه نسبت به مدل های دیگر کوچکتر است و فضای کمتری را اشغال می کند . در این سبک میز تحریر می توان کشو، کمد و باکس طراحی کرد اما به دلیل ظرافت میز تحریر مدرن ابعاد آن ها کمی کوچک و باریک می شوند. میزتحریر مدرن را می توان از جنس نئوپان یا MDF تولید نمود که به راحتی می توان طرح های مختلف را روی آن پیاده سازی نمود. میز تحریرهای  مدرن در رنگبندی های پاستلی مانند شیری، صورتی، آبی ، گلبهی و رنگ سفید که روشن هستند انتخاب نمود. همچنین رنگ های گردویی برای میز تحریر اتاق خواب دخترانه بسیار مناسب است.

مدل میز تحریر مدرن دخترانه
مدل میز تحریر مدرن دخترانه

 

• مدل میز تحریر کلاسیک دخترانه

در این مدل میز تحریر دخترانه اغلب از چوب طبیعی استفاده می شود که  با منبت کاری و طرح های خاصی که روی آن زده می شود زیبایی آن دو چندان می شود. در میز تحریر دخترانه کلاسیک علاوه بر کشو و کمدهای درب دار می توان قفسه یا شبکه بندی ایجاد نمود. مدل میزتحریر کلاسیک به گونه ای است که به دلیل طرحی که دارد فضای بیشتری از اتاق را در بر میگیرد و بهتر است آن را در رنگبندی های روشن انتخاب نمایید تا فضا لطیف تر شود.

مدل میز تحریر کلاسیک دخترانه
مدل میز تحریر دخترانه کتابخانه دار

 

• مدل میز تحریر کتابخانه دار دخترانه

میز تحریر کتابخانه دار بهترین گزینه برای انتخاب میزتحریر اتاق خواب دخترانه نوجوان است. در قسمت بالا و اطراف این میز تحریر تماماً شبکه و قفسه هایی برای قراردادن کتاب و مجلات شما طراحی می شود تا در هنگام مطالعه و انجام تکالیف، به راحتی به کتاب و دفتر های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. همچنین اگر شما تعداد زیادی کتاب و مجله دارید می توانید با استفاده از میزتحریر کتابخانه دار علاوه بر مرتب نمودن آن ها، اتاق خوابتان را زیبا کنید.


برای دیدن انواع مختلف مدل میز تحریر کتابخانه دار در دکوچید کلیک کنید.


مدل میز تحریر دخترانه کتابخانه دار
مدل میز تحریر دخترانه کتابخانه دار

 

• مدل میز تحریر دخترانه باکس دار

میزتحریر باکس دار برای کودکان و نوجوانانی که در اتاق فضای کمی دارند بسیار مناسب است. این مدل میزتحریر دخترانه اصولاً همراه با فلز در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و تولید می شوند. قسمت رویی این میزتحریر ها به گونه ای طراحی شده است که یک درب دارد که به سمت بالا باز می شود و زیر آن یک باکس جادار برای قرار دادن کتاب، دفتر، لوازم التحریر و وسایل های دیگر است. این مدل میز تحریر را می توان با طرح های ساده و عروسکی  و رنگبندی های مختلف انتخاب نمود.

• مدل میز تحریر تاشو دخترانه

میزتحریر های تاشو برای تمامی اتاق خواب دختران در سبک های مختلف مناسب است. شما می توانید با طراحی هوشمندانه و خلاقانه از یک فضای کم یک مدل میز تحریر تاشو دخترانه بسازید که در مواقعی که به آن نیاز دارید آن را باز کرده و بعد از اتمام کارتان آن را به سمت داخل یا بالا تا کنید. از آنجا که رنگ روشن موجب بزرگ نشان داده شدن فضا می شود سعی نمایید از رنگ های روشن و ماطبق با سبک دکوراسیون اتاقتان استفاده نمایید.

مدل میز تحریر دخترانه تاشو
مدل میز نحریر تاشو دخترانه

بیشتر بخوانید : تزیین میز تحریر

• مدل میز تحریر دخترانه چوبی

از زمان های قدیم تا امروز میز تحریر دخترانه چوبی مورد استفاده تمامی افراد با سلیقه های مختلف بوده است. میزتحریر چوبی را می توانید در رنگ های مختلف چوب و در طرح های کاربردی انتخاب نمایید. اما برای انتخاب میز تحریر دخترانه چوبی بهتر است از چوب هایی با رنگ روشن استفاده شود تا دکوراسیون اتاق آن ها زیباتر باشد.

مدل میز تحریر چوبی دخترانه
مدل میز تحریر دخترانه چوبی

 

• مدل میز تحریر دخترانه نوجوان

برای سنین نوجوان بهتر است از نظر خودشان برای دکوراسیون و چیدمان اتاقشان بهره مند شوید. برای انتخاب میز تحریر دخترانه نوجوان می توانید از میزتحریر های مدرن و ساده در رنگبندی سفید و یا گلبهی و هر رنگ دیگری که دلخواه نوجوانتان استفاده نمایید. همچنین توجه نمایید میز تحریر دخترانه نوجوان  باید فضای کافی مانند کشو برای نگه داری و مرتب سازی لوازم مختلف را داشته باشد. همچنین می توانید میزتحریر هایی را خریداری نمایید که در قسمت بالایی آن ها کتابخانه دارد و یا دارای نور مخفی به عنوان چراغ مطالعه باشد.

مدل میز تحریر دخترانه
مدل میز تحریر دخترانه نوجوان

 

• مدل میز تحریر دخترانه ساده

میز تحریر دخترانه می تواند ساده باشد به صورتی که طراحی،پایه ها و شکل ظاهری آن کاملاً ساده باشد. استفاده از چوب، نئوپان و MDF با طرح های ساده می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. شما می توانید طبق دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و مشاهده عکس میز تحریر ساده در بین مدل های موجود میز تحریر دلخواه خود را خریداری نمایید. مدل میز تحریر دخترانه ساده می تواند در تمامی فضاها و دکوراسیون ها زیباییخاص خود را داشته باشد. در ادامه عکس میز تحریر دخترانه ساده را مشاهده نمایید.

مدل میزتحریر دخترانه ساده
مدل میز تحریر ساده دخترانه
میز ساده دخترانه

• مدل میز تحریر دخترانه صورتی

دختران از زمان کودکی به رنگ صورتی علاقه مند هستند. به همین دلیل هنگام انتخاب دکوراسیون اتاق خواب دختران و چیدمان آن ها تمامی ذهن به سمت رنگ صورتی می رود. میزتحریر دخترانه صورتی می تواند کامل کننده اتاق خواب دختر شما باشد. فرقی نمی کند دختران در چه سنی هستند میتوانید از رنگ صورتی در طیف های رنگی مختلف برای دکوراسیون اتاق خواب آن ها استفاده نمایید تا اتاق آن ها کاملاً با روحیه آن ها سازگار باشد. استفاده از اکسسوری ها و لوازم دکوری مانند چراغ مطالعه سفید روی این میز تحریر می تواند زیبایی آن را بیشتر نماید.

میزتحریر دخترانه صورتی
میز دخترانه صورتی

• مدل میز تحریر دخترانه فانتزی

میزتحریر کودکان و نوجوانان باید به گونه ای باشد که علاوه بر سایز استاندارد باعث ذوق و اشتیاق آن ها شود. میز تحریر دخترانه فانتزی در طرح های انیمیشنی و عروسکی می تواند بهترین گزینه برای اتاق خواب دختران باشد. می توانید از طرح های مورد علاقه آن ها استفاده نمایید. همچنین می توانید از طرح هایی مانند کلبه و یا میز و صندلی عروسکی  ایده گرفته و طبق ابعاد و فضایی که در اختیار دارید با رنگ، مواد اولیه و طرح دلخواهتان آن را سفارش دهید تا به صورت خاص برای شما طراحی و تولید شود.

بیشتر بخوانید : مدل میز تحریر پسرانه

مدل میز تحریر دخترانه فانتزی
مدل میزتحریر فانتزی دخترانه

مدل میز تحریر دخترانه جدید

همیشه داشتن یک میز تحریر جدید که کارایی خاص داشته باشد مورد توجه نوجوانان است البته باید ویژگی اصلی یک میز تحریر  که شامل یک میز شخصی که برای چیزهایی که آنها نیاز دارند جا داشته باشد و همچنین الهام بخش باشد، بهترین است.

میز تحریر دخترانه جدید
میز تحریر جدید سفید

میز تحریر دخترانه اسپرت

ممکن است دختر شما عاشق لپ تاپ یا دسکتاپ خود باشد. شاید شما یک کدنویس جوان در خانه خود داشته باشید. بهترین انتخاب برای این نوجوانان میز دخترانه اسپرت است.

میز اسپرت دخترانه
این مطلب را به اشتراک بگذارید: