سفارشات ثبت شده از تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ تا پایان اسفند ماه، در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تحویل داده می شوند.

دکوراسیون کتابخانه منزل

امروزه کتابخانه ها علاوه بر مرتب سازی کتاب ها در  زیبایی دکوراسیون و چیدمان منزل بسیار پر کاربرد هستند. از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ آن حساسیت لازم را به خرج دهید. حضور کتابخانه در منزل نشان دهنده روحیات و شخصیت شما می تواند باشد و به منزل شما و چیدمان آن گرما می بخشد. امروزه کتابخانه ها در مدل های مدرن و زیبا طراحی می شوند تا مطابق سلیقه شما باشد. در ادامه به نکاتی در مورد دکوراسیون کتابخانه منزل اشاره شده است.

بهترین جای کتابخانه در دکوراسیون داخلی منزل

همانطور که به کارگیری کتابخانه می تواند در زیبایی دکوراسیون داخلی شما تأثیر گذار باشد،  استفاده نادرست از کتابخانه در برخی نقاط منزل می تواند تأثیر منفی داشته باشد و باعث از بین رفتن زیبایی فضا و حتی نادیده گرفته شدن اهمیت کتاب و کتابخانه باشد. کتابخانه شما می تواند رسمی یا مدرن و ساده باشد و یا در رنگ ساده یا رنگارنگ باشد تا زیبایی دکوراسیون شما را کامل نماید.

خرید کتابخانه مدرن مدل های موجود در سایت دکوچید

دکوراسیون کتابخانه منزل

 

دکوراسیون کتابخانه در اتاق خواب

اگر دوست دارید یک مکان دنج و راحت برای مطالعه داشته باشید اما فضای کافی برای آن را ندارید، با قرار دادن کتابخانه ای زیبا در اتاق خواب خود می توانید هر زمان که اراده کرده اید کتاب مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشید. چیدمان کتابخانه اتاق خواب می تواند همراه با اکسسوری ها و لوازم دکوری باشد تا علاوه بر کاربرد آن بتوانید در طراحی دکوراسیون خود از آن به بهترین شکل استفاده نمایید.

خرید تخت خواب تک نفره فروشگاه اینترنتی دکوچید

چیدمان کتابخانه اتاق

کتابخانه

دکوری برای کتابخانه

 

دکوراسیون کتابخانه بالای میز تحریر

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان برای نگه داری از کتاب های خود نیاز به یک کتابخانه در اتاق خواب خود دارند تا در حین مطالعه بتوانند به راحتی به کتاب مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. چیدمان کتابخانه در بالای میز تحریر علاوه بر اینکه فضای اضافی از اتاق خواب شما را اشغال نمی کند بلکه زیبایی میز تحریر شما را دو چندان می کند و کتاب های شما همیشه در دسترس هستند.

دکوراسیون کتابخانه

کتابخانه در دکوراسیون داخلی

چیدمان کتابخانه کوچک

دکوراسیون داخلی کتابخانه

کتابخانه در دکوراسیون داخلی

 

دکوراسیون کتابخانه در پذیرایی

در برخی منازل به دلیل کوچک بودن اتاق خواب می توان کتابخانه را در قسمت پذیرایی خانه قرار داد. دکوراسیون کتابخانه در پذیرایی به دلیل اینکه در مرکز دید قرار می گیرد می تواند تأثیر مستقیم روی چیدمان منزل شما داشته باشد. می توان با قرار دادن کتاب های مختلف و لوازم دکوری متناسب با سبک منزل آن را تکمیل نمود تا تمامی افراد حتی مهمانان به کتاب ها دسترسی داشته و بتوانند حین سپری کردن اوقات خود در منزل شما به مطالعه بپردازند.

دکوراسیون کتابخانه در پذیرایی

کتابخانه در پذیرایی

 

دکوراسیون کتابخانه در اتاق کودک

کتابخانه کودکان یکی از مهم ترین جزئیات در دکوراسیون کتابخانه در منازل  و اتاق خواب می باشد. به دلیل اینکه کودکان در حال رشد و یادگیری هستند، وجود کتابخانه ای خاص و جذاب در اتاق کودکان می تواند آن ها را به مطالعه و یادگیری تشویق کند و علاوه بر این می دانند که نگه داری و مرتب سازی کتاب ها از اهیمت خاصی برخوردار است. تزیین کتابخانه اتاق کودک باید چشم نواز و زیبا باشد تا کودکان به آن علاقه مند شوند. همچنین ارتفاع کتابخانه باید مناسب قد کودک باشد تا کودک به راحتی به کتاب های خود دسترسی داشته باشد.

چیدمان کتابخانه دخترانه

تزیین کتابخانه اتاق

دکوراسیون کتاب

چیدمان کتابخانه

 

اصول چیدمان کتاب در کتابخانه خانگی

علاوه بر محیط قرارگیری کتابخانه نحوه چیدمان کتابخانه از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا باعث ایجاد هارمونی و چیدمان اصولی آن می شود که باعث جذب افراد می شود. در ادامه مطالب به یکسری نکات در مورد چیدمان صحیح و دکوراسیون داخلی کتابخانه اشاره شده است.

دکوراسیون کتابخانه

 

چیدمان کتابخانه با دسته بندی موضوعی

یکی از ساده ترین راه های چیدمان منظم کتاب ها برای پیدا کردن راحت تر آن ها، تفکیک کتاب ها و چیدمان بر اساس موضوع آن ها است. می توان کتاب های مرتبط به یکدیگر را که در چندین نسخه چاپ شده ایند در کنار یکدیگر قرار داد و یا آن ها را طبق موضوعات مختلف  مانند آموزشی، داستانی، فلسفی، تاریخی، روانشناسی، آشپزی و ... مرتب سازی نمود.

تزیین کتابخانه منزل

کتابخانه در دکوراسیون داخلی

 

تعادل در چیدمان کتاب ها چیست؟

در دکوراسیون کتابخانه خانگی حفظ تعادل در چیدمان کتاب ها باعث ایجاد زیبایی و چیدمان بهتر می شود. برای حفظ تعادل چیدمان کتاب ها باید به ابعاد کتابخانه و تعداد کتاب ها توجه نمایید. در صورتیکه تعداد کتاب های شما کم اما مفید است باید کتاب ها را به تعداد یکسان در هر دو طرف طبقات به صورت تقارن قرار دهید تا منظم باشند. در صورتیکه تعداد کتاب های شما زیادتر است می توانید کتاب ها را با تعداد بیشتر در هر طبقه قرار دهید.

دکوراسیون کتابخانه منزل

تزیین کتابخانه منزل

 

چیدمان کتاب بر اساس رنگ ها

یکی از بهترین راه ها جهت چیدمان کتابخانه منزل ، چیدمان بر اساس رنگ جلد کتاب هایتان می باشد. در این روش کتابخانه رنگی و زیبا تر می شود و بیشتر جنبه تزئینی دارد تا بتوانید با دکوراسیون محیط خود تناسب رنگی را ایجاد نمایید. ممکن است کتاب های شما تنوع رنگی نداشته باشد اما می تواند به عنوان روشی برای اتاق  کودکان هم استفاده شود.

چیدمان کتاب بر اساس رنگ

چیدمان کتابخانه کوچک

دکوراسیون داخلی کتابخان

 

چیدمان افقی کتاب ها در کتابخانه

چیدمان افقی کتاب ها برای دکوراسیون کتابخانه خانگی مناسب می باشد. در این روش بهتر است کتاب ها را از بزرگ به کوچک روی هم قرار دهید و برای زیبایی بیشتر می توانید آن ها را بر اساس رنگ بندی هم مرتب نمایید و با استفاده از لوازم دکوری مختلف در کنار یا روی کتاب ها، دکوراسیون کتابخانه خود را تکمیل نمایید.

دکوراسیون کتابخانه منزل

چیدمان افقی کتاب

 

چیدمان عمودی کتاب ها به ترتیب قد

چیدمان کتاب ها به صورت عمودی یکی از رایج ترین روش ها برای چیدمان کتابخانه ها می باشد. چیدمان به صورت عمودی بیشتر برای مکان های اداری و رسمی پیشنهاد می شود. در این روش کتاب ها را به ترتیب قد از بزرگ به کوچک در کنار یکدیگر قرار میدهیم. ارتفاع کتاب ها باید به گونه ای باشد که بین آن و طبقات بالایی فاصله ای جهت برداشت کتاب وجود داشته باشد.

چیدمان افقی کتاب

 

چیدمان کتاب های سنگین در دکوراسیون کتابخانه منزل

در چیدمان کتابخانه کوچک و بزرگ بهتر است کتاب های بزرگ و سنگین در طبقات پایینتر و کتاب های سبک تر و ساده تر در طبقات بالایی قرار گیرند تا با نگاه به کتابخانه چیدمان چشم نواز تر باشد.

کتابخانه

 

نگهداری ویژه از کتاب های کمیاب در دکوراسیون کتابخانه

کتاب های کمیاب را بهتر است در کتابخانه هایی زیبا و در یک محیط مناسب کنار یکدیگر و در یک طبقه قرار دهید. می توانید کتاب های کمیاب را همراه اکسسوری و دکوری های زیبا در یک طبقه مجزا در طبقات میانی یا طبقه بالای کتابخانه خود قرار دهید.

کتابخانه

 

دکوری و تزیین کتابخانه منازل

استفاده از دکوری برای کتابخانه در زیبایی و تکمیل دکوراسیون شما تأثیر گذار خواهد بود. در محیط های اداری با قرار دادن لوح های تقدیر، تابلو ها و گیاهان کوچک می توانید کتابخانه خود را زیبا نمایید. همچنین برای دکور کتابخانه در پذیرایی می توانید از ظروف زیبا، گیاهان، گلدان های زیبا، مجسمه و دکوری های مختلف استفاده نمایید.

کتابخانه

 

به عنوان مثال برای چیدمان کتابخانه دخترانه می توانید از عروسک های کوچک، قاب عکس و لوازم رنگی و شاد استفاده نمایید.

چیدمان کتابخانه

چیدمان کتابخانه دخترانه

 

نمونه هایی از بهترین دکوراسیون کتابخانه منزل

با توجه و رعایت نکاتی جزئی در انتخاب و چیدمان کتاب ها می توانید چیدمان استاندارد و زیبایی را برای دکوراسیون کتابخانه های خود داشته باشید.

دکوراسیون کتابخانه

دکوراسیون کتابخانه

چیدمان کتابخانه منزل

دکوراسیون کتاب

دکوراسیون کتابخانه در پذیرایی

کتابخانه در دکوراسیون داخلی

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  بررسی پاتختی طرح ایکیا
  بررسی پاتختی طرح ایکیا

  پاتختی یکی از موارد مهم و کامل کننده در سرویس خواب و در کنار تخت خواب میباشد. پاتختی نیز مانند کمد و دراور، یک فضای ذخیره سازی و نگهداری مهم است که میتواند محلی برای قرارگیری لوازم دکوری نیز باشد. پاتختی در اکثر مواقع، نزدیکترین فاصله با تخت خواب را دارد و محلی برای دسترسی به وسائل ضروری است بدون آنکه نیاز به برخاستن از روی تخت خواب باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  ویژگی های یک اتاق خواب زمستانی
  ویژگی های یک اتاق خواب زمستانی

  با نزدیک شدن زمستان و فصل سرما، کم کم باید تغییراتی در داخل اتاق خواب و کنار سرویس خواب مهیا کرد. استفاده از وسایل و لوازمی که گرما را انتقال میدهند و حس گرمی را به اشخاص میدهند، باعث میشود فصل سرد را با راحتی و آسایش و آرامش پشت سر بگذاریم. در این مقاله سعی شده است گوشه کوچکی از ایده ها برای ساختن اتاق خواب و سرویس خواب زمستانی را برای شما خواننده محترم بازگو نماییم. ...

  بیشتر بخوانید

  پرکردن دیوارهای خالی در دکوراسیون منزل
  پرکردن دیوارهای خالی در دکوراسیون منزل

  یکی ازدغدغه های مهم مردم خصوصا خانمها استفاده ازدیوارهای خالی درون اتاق خواب یا پذیرایی وچگونگی پرکردن آنهاست. اینکه باچه ابزارها ووسایلی میتوان دیوارهای داخلی را پر وزیبا کرد وهمچنین باعث به وجود آمدن فضاهای شاد و صمیمی دردرون محیط خانه شد. یکی از دغدغه های اکثر خانواده ها است. دراین مقاله سعی شده است تاباارائه راهکارهایی ساده ودرعین حاصل آسان دیوارهای خالی را پرنمود وتا جایی که ممکن است ازهزینه ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقال...

  بیشتر بخوانید

  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب
  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب

  پیدا کردن محل مناسب برای خرید تخت خواب و سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب مثل کمد لباس، میز تحریر، کتابخانه، میز آرایش، دراور و... یکی از دغدغه های مردم است. افراد در شهرهای مختلف به دنبال خرید لوازم مناسب و مقرون به صرفه و همچنین باکیفیت هستند. پیدا کردن تولید کننده های اصلی سرویس خواب و لوازم خواب و مراجعه مستقیم به آنها و حذف واسطه ها، به منظور کاهش قیمت، یکی از سیاستهای کاری فروشگاه اینترنتی دکو...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی و انواع آن!!!
  جاکفشی و انواع آن!!!

  در گذشته در تمامی خانواده ها، کفشها را پشت در خانه قرار می دادند و اگر خانم خانه میخواست سر و سامانی به کفش ها بدهد، آنها را جفت کرده ودرکنار هم به صورت یک صف میچید. در حال حاضر با توجه به حضور اکثر خانواده ها در آپارتمان ها و مشکل کمبود جا و اینکه چیدمان کفشها در خارج از محیط آپارتمان از لحاظ اصول آپارتمان نشینی یک نقص محسوب میشود، افراد خانواده مجبورند کفشهای خود را داخل محیط خانه و داخل جاکفشی ...

  بیشتر بخوانید

  پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب با قیمتی مناسب
  پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب با قیمتی مناسب

  امروز میخوایم تخت خواب رادین دکوچید که جزیی از سرویس خواب رادین هست رو با هم بررسی کنیم. تخت خواب رادین دکوچید یه پیشنهاد خوب وعالی برای شماست. چون هم زیبا است و هم محکمه و هم ماندگاری زیادی داره. قیمت تخت خواب رادین نسبت به مدلهای مشابه بسیار مناسب در نظر گرفته شده، این تخت خواب چهارتا کشو داره و دو کمدجا دار در دو طرف کشوها .عمق کشوها و کمدها زیاده و راحت میشه خیلی وسیله داخلش گذاشت. ریل کشوها س...

  بیشتر بخوانید

  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو
  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو

  در خصوص تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو مطالب زیادی مطرح میباشد. تفاوت بین این دو تخت خواب در داشتن کشو است. با این تفاوت که سایزهای آنها یکسان در نظر گرفته شده است. از تخت خواب های کشودار در اتاق خواب های بزرگتر و جادار استفاده میشود. در اینصورت میتوان از کشوهای آن استفاده کرد. در مورد تخت خواب های بدون کشو نیز میتوان از فضای زیر تخت خواب استفاده کرد. تنها ایراد آن عدم دسترسی راحت به این بخش ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.