فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

دکوراسیون اتاق کار؛ نکات مهم در چیدمان اتاق کار شیک و مدرن

بیشتر افراد زمان بسیاری از طول شبانه روز خود را در حال انجام امور کاری خود هستند به همین دلیل برای داشتن تمرکز بیشتر و محیطی خستگی ناپذیر نیاز است به دکوراسیون اتاق کار توجه خاصی شود. دفتر کار ارتباط مستقیم با حال افرادی که در آن مشغول هستند و یا افرادی که به آن وارد می شوند دارد پس برای هر اتاق کاری می توان دکوراسیون و سبک خاصی در چیدمان را پیاده سازی کرد تا محیطی دلچسب و زیبا داشته  باشید.

دکوراسیون اتاق کار

چیدمان اتاق کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار مدرن

 

• دکوراسیون اتاق کار مدرن

اولین نکته ای که در دکوراسیون اتاق باید به آن توجه شود استفاده از مبلمان اداری مدرن و انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون است تا محیطی ساده و شیک داشته باشید. اتاق کار مدرن را می توانید با استفاده از میز تحریر های ساده که نمونه آن ها در مجموعه دکوچید طراحی و تولید می شوند دکور کنید. اغلب اتاق کار های امروزی ساده و مدرن هستند که پیشنهاد می شود به جهت جلوگیری از شلوغ شدن اتاق و ایجاد حس مدرن بودن از مبلمان و میزهای مینیمال که اندازه کوچکتری دارند استفاده شود. همچنین به جهت آرامش بخش شدن محیط کار از رنگ های آرام و رنگ های سازمانی خود استفاده نمایید تا علاوه بر خودتان افرادی که وارد اتاق کار شما می شوند این حس به آن ها منتقل شود که وارد محیطی آرام شده اند.

اتاق کار مدرن

دکوراسیون اتاق کار مدرن

طراحی دکوراسیون اتاق کار مدرن

دکوراسیون داخلی دفتر کار مدرن

 

• دکوراسیون اتاق کار در خانه

با افزایش دسترسی افراد به یکدیگر و وجود ارتباطات پیشرفته برخی افراد در خانه به انجام کارهای خود مشغول هستند. اما برای انجام بهتر کارا داشتن یک فضای دنج و راحت در خانه الزامی است. با داشتن اتاق کار ساده در خانه می توانید ساعتی را به دور از هیاهوی خانه به انجام کارهای خود مشغول باشید تا در کیفیت کارهای شما تداخل ایجاد نشود.

دکوراسیون اتاق کار در خانه باید به گونه ای باشد که این حس به شما منتقل شود که گویی در یک ساختمان مجزا در دفتر کار خود مشغول هستید. اولین نکته برای داشتن بهترین هوم آفیس انتخاب دنج ترین اتاق در خانه است. اگر اتاقی برای این منظور در دسترس شما نبود یک گوشه از منزل که کمترین رفت و آمد را دارد برای خود چیدمان نمایید. اتاق کارتان را از تمامی عناصری که شما را از محیط کار به دور می کند خالی نمایید و تنها با استفاده از لوازم اداری، یک مبل ساده، کتابخانه ای کوچک، چراغ مطالعه، لوازم تحریر و ... آن را دکور نمایید. در ادامه به یکسری نمونه دکوراسیون اتاق کار جهت ایده اشاره شده است. برای کامل نمودن دکوراسیون اتاق کار در منزل بهتر است از گیاهان طبیعی و گلدان های کوچک، قاب عکس های کوچک که عکس خانواده در آن باشد و عناصری که به شما حس خوب می دهند استفاده نمایید.

دکوراسیون اتاق کار در خانه

دکوراسیون هوم آفیس

چیدمان اتاق کار خانگی

دکوراسیون اتاق کار در منزل

home office

دکوراسیون داخلی اتاق کار

 

• دکوراسیون اتاق کار هنری

اتاق کار میتواند نشان دهنده و معرفی کننده کار شما باشد. دکوراسیون اتاق کار هنری متناسب با سبک کاری شما متفاوت است. در اتاق کار هنری می توان از چندین رنگ برای دیوارها، لوازم، اکسسوری ها استفاده نمود. استفاده از رنگ های مختلف باعث ایجاد حس نشاط در محیط می شود که متناسب با سلیقه خود از آن ها به اندازه استفاده نمایید. شما می توانید کارهای هنری خود مانند تابلو دیواری، تابلو رومیزی، بافتنی، نقاشی و هر هنری که به آن مشغول هستید را در محیط روی دیوار و یا روی یک میز قرار دهید تا هنگام ورود به اتاق کار دکوراسیون شما گویای حیطه کاری شما باشد.

دکوراسیون اتاق کار هنری

خلاقیت در دکوراسیون دفتر کار

چیدمان هنری اتاق کار

چیدمان اتاق کار هنری

 

• دکوراسیون اتاق کار اداری

به روز بودن و کاربردی بودن از نکاتی است که در دکوراسیون اتاق کار اداری باید به آن توجه شود تا بتوانید به تمامی لوازم مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید و از سپری کردن اوقات خود در آن اتاق لذت ببرید. برای این اتاق ها بهتر است از لوازم و مبلمان اداری ساده اما شیک استفاده شود. همچنین می توان با نور پردازی های مخفی و استفاده از لامپ های سقفی مناسی نور کافی برای اتاق را تأمین و زیبایی اتاق را چندین برابر نمود. در دفتر کار خود می توانید از یک تابلو که گویای کار شما باشد بر روی دیوار استفاده نمایید و با استفاده از گل و گیاه طبیعی حس نشاط و آرامش را به محیط بیاورید.

دکوراسیون اتاق کار اداری

دکوراسیون اتاق کار اداری و مدرن

نور پردازی در اتاق کار

 

• دکوراسیون اتاق کار نقاشی

برای اتاق نقاشی بهتر است یک فضایی را انتخاب نمایید که خارج از محیط های کاری عادی باشد مانند گوشه یک باغ یا یک اتاق مجزا تا بتوانید درون آن تمامی المان های نقاشی را قرار دهید. ازیک میز بزرگ که روی آن قلمو های رنگی و ظرف های رنگ قرار دارد استفاده نمایید. همچنین می توانید از بوم های نقاشی شده و نمونه های کار خود برای دکوراسیون اتاق کار نقاشی خود بهره مند شوید. علاوه بر این ها جهت مرتب بودن اتاق کار خود بهتر است از یک کمد بزرگ در پگوشه ای از اتاق استفاده کرد تا بتوانید لوازم مختلف را درون آن قرار دهید تا در صورت نیاز به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

دکوراسیون اتاق کار نقاشی

چیدمان اتاق کار نقاشی

 

• دکوراسیون اتاق کار کوچک

در اتاق های کوچک برای بزرگ نشان دادن فضا بهتر است از رنگ های روشن مانند سفید و کرم برای دیوارها، درب ها و کفپوش اتاق استفاده نمایید. همچنین برای اینکه به اتاق کار خود انرژی مثبت دهید حتما در قسمت های صحی نورپردازی انجام دهید. برای دکوراسیون اتاق کار کوچک خود از مبلمانی استفاده نمایید که دارای ابعاد مناسب باشند تا فضای زیادی را اشغال نکنند و از استفاده لوازم غیر ضروری مانند کتابخانه بزرگ خودداری نمایید.

دکوراسیون اتاق کار کوچک

چیدمان دفتر کار کوچک

دکور اتاق کار کوچک

دکوراسیون دفتر کار کوچک

 

• دکوراسیون اتاق کار دخترانه

خلاقیت در دکوراسیون دفتر کار می تواند محیطی را برایتان فراهم نماید تا در آن احساس راحتی نمایید تا بتوانید کارهای خود را به خوبی انجام دهید. اتاق کار دخترانه یکی از مکان هایی است که برای دکوراسیون آن نیاز به خلاقیت است. برای دکوراسیون اتاق کار دخترانه می توانید از رنگ های پاستلی مانند صورتی، یاسی، سفید و یا کرم برای دیوارها استفاده کنید و میز تحریر، کتابخانه، صندلی و لوازمی با رنگ سفید برای چیدمان انتخاب نمایید. همچنین گیاهان، تابلو، مجسمه و لوازم دکوری با طرح های خاصی که به شما انرژی می دهند را برای کامل نمودن دکوراسیون خود به کار ببرید و سعی نمایید با استفاده از نورهای طبیعی یا مصنوعی اتاق کار شما همیشه روشن و غرق نور باشد.

دکوراسیون اتاق کار دخترانه

طراحی دکوراسیون اتاق کار دخترانه

خلاقیت در چیدمان اتاق کار دخترانه

دفتر کار مدرن دخترانه

 

• دکوراسیون اتاق کار بزرگ

در اتاق کار های بزرگ شما می توانید به راحتی اتاق خود را دکور نمایید. در ابتدا رنگی را برای دیوارها انتخاب نمایید که گویای شغل شما باشد. مرحله بعد انتخاب درست مبلمان است. با توجه به اینکه در اتاق کار بزرگ فضای کافی در اختیار دارید می توانید از مبلمان، میز تحریر، کتابخانه جادارو لوازمی استفاده نمایید که از نظر سایز و ابعاد مناسب فضا باشند. برای دکوراسیون اتاق کار بزرگ می توانید از یک میز با صندلی های متعدد برای مهمانان خود استفاده نمایید. همچنین می توانید در گوشه ای از اتاق مدارک، افتخارات و المان و عناصری که نمایانگر شغل و حرفه شما هستند را در یک ویترین  یا کتابخانه زیبا چیدمان نمایید. برای اینکه دکوراسیون اتاق کار شیک و زیبا باشد بهتر است در انتخاب لوازم و چیدمان توجه نمایید تا در جای درست خود قرار گیرند و از شلوغی اتاق کار جلوگیری نمایید.

دکوراسیون اتاق کار بزرگ

طراحی دکوراسیون اتاق کار

دکوراسیون اتاق کار بزرگ و مدرن

دکوراسیون اتاق کار شیک

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  ارتفاع تشک تخت | آشنایی با ارتفاع مناسب تشک تخت
  ارتفاع تشک تخت | آشنایی با ارتفاع مناسب تشک تخت

  تمامی افراد بعد از گذراندن روزهای شلوغ و با تمام خستگی های خود به یک محیطی استاندارد و زیبا برای استراحت نیاز دارند. برای داشتن خوابی راحت داشتن اتاق خوابی دنج و سرویس خوابی با طراحی زیبا و مناسب بسیار موثر است. اما اصلی ترین نکته برای کامل نمودن تخت خواب شما انتخاب تشک با ارتفاع و کیفیت مناسب است. ...

  بیشتر بخوانید

  فرش مناسب برای اتاق خواب
  فرش مناسب برای اتاق خواب

  در هنگام صبح، زمانی که از تخت خواب جدا میشوید اولین چیزی که پای شما لمس میکند، فرش یا کفپوش اتاق خواب است. قرار گرفتن پا بر روی فرشها و لمس پرزهای فرش حس فوق العاده ای است. در این مقاله نظر سه نفر کارشناس را در خصوص نیاز به پوشش در اتاق خواب و در کنار تخت خواب و سرویس خواب جویا شده ایم. اتاق خواب و تخت خواب برای بسیاری از ما محلی برای فرار از کلیه درگیریها و مشکلات روزمره و داشتن یک خواب راحت برای...

  بیشتر بخوانید

  تزیین میز جلو مبلی چوبی و سلطنتی + روش های اصولی و کاربردی
  تزیین میز جلو مبلی چوبی و سلطنتی + روش های اصولی و کاربردی

  میز جلو مبلی یکی از اجزاء مهم برای تکمیل نمودن چیدمان اتاق نشیمن می باشد که زیبایی مبلمان را دو چندان می کند. میز جلومبلی به تنهایی زیبایی خاص خود را دارد اما برای اینکه دکوراسیون منحصر به فردی داشته باشید می توانید از لوازم تزئینی و دکوری برای کامل نمودن و چیدمان میز جلو مبلی استفاده نمایید. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب
  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب

  یک تخت خواب برای هر اتاق خواب باید در کنار خود محلی را برای ذخیره و نگهداری وسائل کوچک داشته باشد. این فضا پاتختی است. پاتختی ها محبوب ترین فضا برای ذخیره سازی در کنار تخت خواب هستند. در این مقاله به بررسی ایده های جالب در تهیه و ساخت پاتختی خواهیم پرداخت. در این مدل یک جفت چمدان هم شکل بر روی هم قرار داده شده است و توسط یک تخته چوبی، پوشش داده شده است. در این صورت میتوان یک پاتختی محکم در اتاق خو...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(1)
  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(1)

  یکی از سرویس خواب های مورد استفاده در اکثر خانواده ها و زوجین، سرویس خواب دونفره میباشد. سرویس خواب دونفره برای زوجین به عنوان اصلی ترین بخش در اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله به تولیدات سرویس خواب های دونفره در شرکت تولیدی کالای خواب دکوچید خواهیم پرداخت.سرویس خواب دو نفره آدونیس شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش و پاتختی میباشد. تخت خواب دو نفره آدونیس یک تخت خواب زیبا و جادار...

  بیشتر بخوانید

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  تاثیر کاغذ دیواری بر فضای اتاق خواب و سرویس خواب
  تاثیر کاغذ دیواری بر فضای اتاق خواب و سرویس خواب

  چند سالی است، استفاده از کاغذ دیواری در خانه و در اتاق خواب، کنار سرویس خواب و همراه با تناسب رنگ بین تخت خواب و میز آرایش و کمد از طرفی و پرده ها و رو تختی از سوی دیگر مورد توجه دوباره مردم قرار گرفته است. ایجاد تنوع در کاغذ دیواری ها باعث گرایش بیشتر مردم به سمت آنها شده است. سالها بود که این موضوع در دکوراسیون اتاق خواب مهجور مانده و بیشتر در خانه مادربزرگ ها دیده میشد. امروزه در بسیاری از خانه...

  بیشتر بخوانید

  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان
  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان

  فصل زمستان از راه رسیده است. نگرانی بابت گرم کردن اتاق خواب و تخت خواب خود و بچه ها، یکی از مسائل مهم خانواده ها در این فصل است. استفاده از سیستم های گرمایشی با توجه به هزینه بالای آن، ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بعضی وسایل گرمایشی نیز در هنگام شب و در داخل اتاق خواب، ممکن است خطرآفرین باشد و افراد مجبور شوند قبل از خواب آنها را خاموش کنند. این اتفاق باعث خواهد شد که در میانه شب، سرما به سراغ شم...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. ...

  بیشتر بخوانید

  تزیین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب
  تزیین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب

  اتاق خواب و دکور بالای تخت خواب یکی از پربازدیدترین قسمتهایی است که در طول شبانه روز با آن برخورد داریم. زیباسازی این بخش از اتاق خواب تاثیر بسیار مهمی در روحیه افراد ایجاد می کند. به همین دلیل باید به آن اهمیت بسیاری داد. راههای زیادی برای تزیین دیوار پشت تخت خواب وجوددارد. در این مقاله سعی داریم برخی از این روشها را با شما در میان بگذاریم. اولین راه استفاده از عکس مناظر، نقاط دیدنی دنیا ویا عکسه...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.