تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۳۲۹

جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. نیاز به اندیشه خلاقانه و رشد ذهنی و فکری باعث میشود جوانان نیاز به گوشه دنج و سکوت داشته باشند تا بتوانند در این خلوت ذهنی، خود را رصد نمایند.

تخت نوجوان

حال به مرور پیشنهاداتی خواهیم پرداخت تا در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب به کار گرفته شود.

دقت به مسائل مهم

نوع چیدمان و سایز اتاق خواب و همچنین چگونگی قرار گرفتن وسائل در مرحله اول، مهمترین بخش از این چیدمان میباشد. سعی کنید در ابتدا اولویت های مهم خود را در نظر گرفته و برای یک چیدمان خوب و کامل برنامه ریزی کنید.

فضائی برای استراحت

تخت خواب

تخت خواب مهمترین بخش از این فضا برای استراحت است. اما سعی کنید با قرار دادن وسائل راحتی مثل یک صندلی و یا یک مبل کوچک، فضای دیگری هم برای استراحت بجز تخت خواب مهیا کنید.

پیشنهاد---- سرویس خواب یک و نیم نفره

انتخاب رنگ های مورد علاقه

سرویس خواب

در انتخاب رنگ در وسائل، دیوارها و پرده ها به سراغ علاقه شخصی خود بروید. شما میتوانید از تنوع رنگ در وسائل خود استفاده کنید. انتخاب دیوارهای چند رنگ و یا کاغذ دیواری های طرح دار بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین میتوانید هر دیوار را به رنگ خاص خود در آورده و یک اتاق ترکیبی داشته باشید. بسیاری از جوانان به رنگ در سقف نیز علاقه دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، از رنگ های آرام بخش و روحیه بخش استفاده کنید.   

مقاله رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

فضایی برای مطالعه و بازی

تخت خواب

اولین وسیله ای که برای مطالعه در اتاق خواب به ذهن می رسد وجود یک میز تحریر است. میز تحریر محلی مناسب برای مطالعه و انجام امور دفتری و درس خواندن میباشد. سعی کنید فضای بازی را هم در اتاق خواب خود آماده کنید. وجود یک توپ برای پسران جوان و بازیهای کامپیوتری و یا وجود وسائل ورزشی کوچک در اتاق خواب این فضا را برای جوانان مهیا میسازد.

پیشنهاد------ میز تحریر تولیدی در دکوچید

وجود دستگاه ضبط و پخش صدا و فیلم

قیمت تخت خواب

یکی از علاقه های جوانان گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم های متنوع میباشد. سعی کنید یک دستگاه ضبط و پخش صدا در اتاق خواب خود داشته باشید. امروزه در اکثر گوشیهای هوشمند، نرم افزارهایی جهت دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی وجود دارد. در این صورت کار برای بسیاری از جوانان راحت تر شده است.

عامل خوشحالی

خرید سرویس خواب

فروش سرویس خواب جوان

به دنبال عوامل خوشحالی خود در اتاق خواب تان باشید. علاقه شخصی خود را در نظر گرفته و چیدمان اتاق خواب خود را با این ذهنیت به جلو ببرید. اگر به موسیقی علاقه دارید، ابزار موسیقی را در اتاق خواب تان قرار دهید. اگر جوان ورزشکاری هستید از وسائل ورزشی و لوازمی استفاده کنید که انگیزه شما را بالا می برد. اگر هنرمند هستید و به ساخت هنر های دستی علاقه دارید، دکوری های دست ساز خود را در آن چیدمان کنید.

عدم غفلت از فضای دیوار

سرویس خواب بزرگسال

علاوه بر رنگ آمیزی و کاغذ دیواری از دیوار اتاق خواب میتوان به عنوان پس زمینه کارهای خود و دکور مورد علاقه استفاده کنید. دیوارها محل خوبی برای آویزان کردن وسائل و استفاده از آن برای قرار دادن دکوری ها میباشد.

مقاله اهمیت دیوار پوش ها بر زیبایی سرویس خواب و اتاق خواب

استفاده از گیاهان خانگی

خرید اینترنتی سرویس خواب تک نفره

سعی کنید از گیاهان خانگی برای تازگی و ایجاد فضای مثبت در اتاق خواب خود استفاده کنید.

فرشهای زیبا و مدرن

استفاده از فرشهای مدرن و اسپرت با رنگ های هماهنگ با سرویس خواب و پرده در بهبود چیدمان اتاق خواب جوانان کمک زیادی خواهد کرد.

اعتماد به نفس برای انتخاب خواسته ها

انتخاب کمد مورد علاقه، کمد های آیینه دار  برای برانداز کردن خود و مشاهده خود در آیینه بسیار اثر گذار است و در افزایش اعتماد به نفس کمک فراوانی خواهد کرد.

پیشنهاد------ کمد درب ریلی آسپاد
پیشنهاد------ کمد درب ریلی آریا

لوکس بودن

لوکس بودن و بروز بودن را فراموش نکنید. همیشه لوکس بودن به معنای استفاده از وسائل گرانقیمت نیست. اما ذوق و سلیقه شما در چیدمان اتاق خواب بسیار مهم است.

بی توجهی به قوانین

یاد بگیرید که قوانین دست و پا گیر چیدمان را رها کرده و قانون های عرف چیدمان را از ذهن تان بیرون کنید. در اینصورت خواهید توانست به الگوهای خودتان نزدیک شوید.

گوشه های دنج

قیمت سرویس خواب

خرید سرویس خواب یک و نیم نفره

از گوشه های کوچک و دنج اتاق خواب خود غافل نشوید. استفاده از این فضاها در بهبود چیدمان اتاق خواب کمک زیادی خواهد کرد.

در انتها به سبک خودتان عمل کنید. اجازه ندهید تا محدودیت های فکری در ذهن شما، مانع از انجام دلخواه چیدمان در اتاق خواب تان شود. سبک مورد علاقه خود را دنبال کنید و از وجود ایده های خود در شکل گیری اتاق خواب زیبا و شیک، بیشترین لذت را ببرید.

برای اطلاع از محصولات تولیدی سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب در دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. ضمنا دکوچید را برای پیگیری در اینستاگرام فالو کنید.

مقالات مرتبط:

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

 

برچسب ها: دکوراسیون اتاق خوابچیدمان اتاق خواب جوان


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.