تمامی سفارشات ثبت شده در ایام نوروز از ۲۵ فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد.

دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۱۳

جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. نیاز به اندیشه خلاقانه و رشد ذهنی و فکری باعث میشود جوانان نیاز به گوشه دنج و سکوت داشته باشند تا بتوانند در این خلوت ذهنی، خود را رصد نمایند.

اتاق خواب جوان

حال به مرور پیشنهاداتی خواهیم پرداخت تا در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب به کار گرفته شود.

دقت به مسائل مهم

نوع چیدمان و سایز اتاق خواب و همچنین چگونگی قرار گرفتن وسائل در مرحله اول، مهمترین بخش از این چیدمان میباشد. سعی کنید در ابتدا اولویت های مهم خود را در نظر گرفته و برای یک چیدمان خوب و کامل برنامه ریزی کنید.

فضائی برای استراحت

اتاق خواب جوان

تخت خواب مهمترین بخش از این فضا برای استراحت است. اما سعی کنید با قرار دادن وسائل راحتی مثل یک صندلی و یا یک مبل کوچک، فضای دیگری هم برای استراحت بجز تخت خواب مهیا کنید.

پیشنهاد---- سرویس خواب یک و نیم نفره

انتخاب رنگ های مورد علاقه

رنگ اتاق خواب جوان

در انتخاب رنگ در وسائل، دیوارها و پرده ها به سراغ علاقه شخصی خود بروید. شما میتوانید از تنوع رنگ در وسائل خود استفاده کنید. انتخاب دیوارهای چند رنگ و یا کاغذ دیواری های طرح دار بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین میتوانید هر دیوار را به رنگ خاص خود در آورده و یک اتاق ترکیبی داشته باشید. بسیاری از جوانان به رنگ در سقف نیز علاقه دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، از رنگ های آرام بخش و روحیه بخش استفاده کنید.   

مقاله رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

فضایی برای مطالعه و بازی

رنگ اتاق خواب جوان

اولین وسیله ای که برای مطالعه در اتاق خواب به ذهن می رسد وجود یک میز تحریر است. میز تحریر محلی مناسب برای مطالعه و انجام امور دفتری و درس خواندن میباشد. سعی کنید فضای بازی را هم در اتاق خواب خود آماده کنید. وجود یک توپ برای پسران جوان و بازیهای کامپیوتری و یا وجود وسائل ورزشی کوچک در اتاق خواب این فضا را برای جوانان مهیا میسازد.

پیشنهاد------ میز تحریر تولیدی در دکوچید

وجود دستگاه ضبط و پخش صدا و فیلم

چیدمان اتاق خواب جوان

یکی از علاقه های جوانان گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم های متنوع میباشد. سعی کنید یک دستگاه ضبط و پخش صدا در اتاق خواب خود داشته باشید. امروزه در اکثر گوشیهای هوشمند، نرم افزارهایی جهت دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی وجود دارد. در این صورت کار برای بسیاری از جوانان راحت تر شده است.

عامل خوشحالی

چیدمان اتاق خواب جوان

چیدمان اتاق خواب موسیقی

به دنبال عوامل خوشحالی خود در اتاق خواب تان باشید. علاقه شخصی خود را در نظر گرفته و چیدمان اتاق خواب خود را با این ذهنیت به جلو ببرید. اگر به موسیقی علاقه دارید، ابزار موسیقی را در اتاق خواب تان قرار دهید. اگر جوان ورزشکاری هستید از وسائل ورزشی و لوازمی استفاده کنید که انگیزه شما را بالا می برد. اگر هنرمند هستید و به ساخت هنر های دستی علاقه دارید، دکوری های دست ساز خود را در آن چیدمان کنید.

عدم غفلت از فضای دیوار

چیدمان اتاق خواب جوان

علاوه بر رنگ آمیزی و کاغذ دیواری از دیوار اتاق خواب میتوان به عنوان پس زمینه کارهای خود و دکور مورد علاقه استفاده کنید. دیوارها محل خوبی برای آویزان کردن وسائل و استفاده از آن برای قرار دادن دکوری ها میباشد.

مقاله اهمیت دیوار پوش ها بر زیبایی سرویس خواب و اتاق خواب

استفاده از گیاهان خانگی

 اتاق خواب جوان

سعی کنید از گیاهان خانگی برای تازگی و ایجاد فضای مثبت در اتاق خواب خود استفاده کنید.

فرشهای زیبا و مدرن

استفاده از فرشهای مدرن و اسپرت با رنگ های هماهنگ با سرویس خواب و پرده در بهبود چیدمان اتاق خواب جوانان کمک زیادی خواهد کرد.

اعتماد به نفس برای انتخاب خواسته ها

انتخاب کمد مورد علاقه، کمد های آیینه دار  برای برانداز کردن خود و مشاهده خود در آیینه بسیار اثر گذار است و در افزایش اعتماد به نفس کمک فراوانی خواهد کرد.

پیشنهاد------ کمد درب ریلی آسپاد
پیشنهاد------ کمد درب ریلی آریا

لوکس بودن

لوکس بودن و بروز بودن را فراموش نکنید. همیشه لوکس بودن به معنای استفاده از وسائل گرانقیمت نیست. اما ذوق و سلیقه شما در چیدمان اتاق خواب بسیار مهم است.

بی توجهی به قوانین

یاد بگیرید که قوانین دست و پا گیر چیدمان را رها کرده و قانون های عرف چیدمان را از ذهن تان بیرون کنید. در اینصورت خواهید توانست به الگوهای خودتان نزدیک شوید.

گوشه های دنج

چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب جوان

از گوشه های کوچک و دنج اتاق خواب خود غافل نشوید. استفاده از این فضاها در بهبود چیدمان اتاق خواب کمک زیادی خواهد کرد.

در انتها به سبک خودتان عمل کنید. اجازه ندهید تا محدودیت های فکری در ذهن شما، مانع از انجام دلخواه چیدمان در اتاق خواب تان شود. سبک مورد علاقه خود را دنبال کنید و از وجود ایده های خود در شکل گیری اتاق خواب زیبا و شیک، بیشترین لذت را ببرید.

برای اطلاع از محصولات تولیدی سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب در دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. ضمنا دکوچید را برای پیگیری در اینستاگرام فالو کنید.

مقالات مرتبط:

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

 

برچسب ها: دکوراسیون اتاق خوابچیدمان اتاق خواب جوان


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

  جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

  جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید. ...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید
  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس
  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

  اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم. اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.