تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

به اشتراک بگذارید
۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
۲,۵۵۰,۰۰۰تومان
۱,۶۴۵,۰۰۰تومان
۱,۴۹۵,۰۰۰تومان
۲,۱۸۰,۰۰۰تومان
۱,۸۸۵,۰۰۰تومان

دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۸۹۴

جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. نیاز به اندیشه خلاقانه و رشد ذهنی و فکری باعث میشود جوانان نیاز به گوشه دنج و سکوت داشته باشند تا بتوانند در این خلوت ذهنی، خود را رصد نمایند.

تخت نوجوان

حال به مرور پیشنهاداتی خواهیم پرداخت تا در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب به کار گرفته شود.

دقت به مسائل مهم

نوع چیدمان و سایز اتاق خواب و همچنین چگونگی قرار گرفتن وسائل در مرحله اول، مهمترین بخش از این چیدمان میباشد. سعی کنید در ابتدا اولویت های مهم خود را در نظر گرفته و برای یک چیدمان خوب و کامل برنامه ریزی کنید.

فضائی برای استراحت

تخت خواب

تخت خواب مهمترین بخش از این فضا برای استراحت است. اما سعی کنید با قرار دادن وسائل راحتی مثل یک صندلی و یا یک مبل کوچک، فضای دیگری هم برای استراحت بجز تخت خواب مهیا کنید.

پیشنهاد---- سرویس خواب یک و نیم نفره

انتخاب رنگ های مورد علاقه

سرویس خواب

در انتخاب رنگ در وسائل، دیوارها و پرده ها به سراغ علاقه شخصی خود بروید. شما میتوانید از تنوع رنگ در وسائل خود استفاده کنید. انتخاب دیوارهای چند رنگ و یا کاغذ دیواری های طرح دار بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین میتوانید هر دیوار را به رنگ خاص خود در آورده و یک اتاق ترکیبی داشته باشید. بسیاری از جوانان به رنگ در سقف نیز علاقه دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، از رنگ های آرام بخش و روحیه بخش استفاده کنید.   

مقاله رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

فضایی برای مطالعه و بازی

تخت خواب

اولین وسیله ای که برای مطالعه در اتاق خواب به ذهن می رسد وجود یک میز تحریر است. میز تحریر محلی مناسب برای مطالعه و انجام امور دفتری و درس خواندن میباشد. سعی کنید فضای بازی را هم در اتاق خواب خود آماده کنید. وجود یک توپ برای پسران جوان و بازیهای کامپیوتری و یا وجود وسائل ورزشی کوچک در اتاق خواب این فضا را برای جوانان مهیا میسازد.

پیشنهاد------ میز تحریر تولیدی در دکوچید

وجود دستگاه ضبط و پخش صدا و فیلم

قیمت تخت خواب

یکی از علاقه های جوانان گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم های متنوع میباشد. سعی کنید یک دستگاه ضبط و پخش صدا در اتاق خواب خود داشته باشید. امروزه در اکثر گوشیهای هوشمند، نرم افزارهایی جهت دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی وجود دارد. در این صورت کار برای بسیاری از جوانان راحت تر شده است.

عامل خوشحالی

خرید سرویس خواب

فروش سرویس خواب جوان

به دنبال عوامل خوشحالی خود در اتاق خواب تان باشید. علاقه شخصی خود را در نظر گرفته و چیدمان اتاق خواب خود را با این ذهنیت به جلو ببرید. اگر به موسیقی علاقه دارید، ابزار موسیقی را در اتاق خواب تان قرار دهید. اگر جوان ورزشکاری هستید از وسائل ورزشی و لوازمی استفاده کنید که انگیزه شما را بالا می برد. اگر هنرمند هستید و به ساخت هنر های دستی علاقه دارید، دکوری های دست ساز خود را در آن چیدمان کنید.

عدم غفلت از فضای دیوار

سرویس خواب بزرگسال

علاوه بر رنگ آمیزی و کاغذ دیواری از دیوار اتاق خواب میتوان به عنوان پس زمینه کارهای خود و دکور مورد علاقه استفاده کنید. دیوارها محل خوبی برای آویزان کردن وسائل و استفاده از آن برای قرار دادن دکوری ها میباشد.

مقاله اهمیت دیوار پوش ها بر زیبایی سرویس خواب و اتاق خواب

استفاده از گیاهان خانگی

خرید اینترنتی سرویس خواب تک نفره

سعی کنید از گیاهان خانگی برای تازگی و ایجاد فضای مثبت در اتاق خواب خود استفاده کنید.

فرشهای زیبا و مدرن

استفاده از فرشهای مدرن و اسپرت با رنگ های هماهنگ با سرویس خواب و پرده در بهبود چیدمان اتاق خواب جوانان کمک زیادی خواهد کرد.

اعتماد به نفس برای انتخاب خواسته ها

انتخاب کمد مورد علاقه، کمد های آیینه دار  برای برانداز کردن خود و مشاهده خود در آیینه بسیار اثر گذار است و در افزایش اعتماد به نفس کمک فراوانی خواهد کرد.

پیشنهاد------ کمد درب ریلی آسپاد
پیشنهاد------ کمد درب ریلی آریا

لوکس بودن

لوکس بودن و بروز بودن را فراموش نکنید. همیشه لوکس بودن به معنای استفاده از وسائل گرانقیمت نیست. اما ذوق و سلیقه شما در چیدمان اتاق خواب بسیار مهم است.

بی توجهی به قوانین

یاد بگیرید که قوانین دست و پا گیر چیدمان را رها کرده و قانون های عرف چیدمان را از ذهن تان بیرون کنید. در اینصورت خواهید توانست به الگوهای خودتان نزدیک شوید.

گوشه های دنج

قیمت سرویس خواب

خرید سرویس خواب یک و نیم نفره

از گوشه های کوچک و دنج اتاق خواب خود غافل نشوید. استفاده از این فضاها در بهبود چیدمان اتاق خواب کمک زیادی خواهد کرد.

در انتها به سبک خودتان عمل کنید. اجازه ندهید تا محدودیت های فکری در ذهن شما، مانع از انجام دلخواه چیدمان در اتاق خواب تان شود. سبک مورد علاقه خود را دنبال کنید و از وجود ایده های خود در شکل گیری اتاق خواب زیبا و شیک، بیشترین لذت را ببرید.

برای اطلاع از محصولات تولیدی سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب در دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. ضمنا دکوچید را برای پیگیری در اینستاگرام فالو کنید.

مقالات مرتبط:

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

 

برچسب ها: دکوراسیون اتاق خوابچیدمان اتاق خواب جوان


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد.

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.