تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ ۱۰۸

در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. حال میتوانیم شروع تازه ای برای استفاده از این نقاط داشته باشیم.

در این مقاله به بررسی چگونگی تبدیل فضاهای نادیده گرفته شده به مکانی مفید و جذاب خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید.

یکی از راهکارهای مناسب، تهیه محل بازی برای کودکان و ایمن سازی آن برای تردد و بازی بجه ها است. قرار دادن وسائل بازی کودک در گوشه اتاق خواب و نزدیک به تخت خواب کودک باعث میشود تا با سرگرم شدن به وسائل بازی، کمتر در محیط های پرخطر خانه تردد نماید.

 

با قرار دادن یک تخته چوب بر روی پایه های فلزی میتوان یک میز نهارخوری ساده و کوچک درست کرد.

قیمت کمد درب ریلی مدل آسپاد

 

یکی از راهکارهای مناسب برای این گونه فضاها، تهیه و ساخت یک کتابخانه شخصی در گوشه اتاق خواب و یا اتاق نشیمن است. این ایده برای بسیاری از افراد با استقبال مواجه شده است.

 

همچنانکه در تصویر مشخص است. از گوشه این اتاق برای نگهداری وسائل تولید چای و نسکافه برای یک بعد از ظهر زیبا استفاده شده است. این محل فضایی است تا با دوستان و خانواده، یک عصرانه خوشمزه را صرف کنید.

قیمت کمد درب ریلی مدل آریا

 

با قرار دادن یک تخت خواب تاشو و یا مبل راحتی میتوان یک گوشه دنج برای استراحت بوجود آورد. تخت خواب هایی که در گوشه کار شده اند را در مقاله سرویس خواب گوشه ای مطرح کرده ایم.

 

از این فضاها به عنوان محلی برای قرار دادن لباس و یا یک کمد متحرک میتوان استفاده کرد. چیدمان لباسها بر روی آن باعث صرفه جویی و نظم بهتر لباسها خواهد شد.

 

قرار دادن یک دراور در گوشه اتاق با پایه های ظریف و زیبا را در این تصویر مشاهده می کنید. از سطح این دراور نیز به عنوان محلی برای قراردادن دکور استفاده میشود.

پیشنهاد---- کمد لباس مدل ویولت

 

با یک شلف ساده میتوان یک کتابخانه دو یا سه طبقه داشت و در کنار کتابها از وسائل دکوری نیز استفاده کرد.

 

در این تصویر گوشه اتاق خواب کودک با یک طرح زیبا کاغذ دیواری شده است. تخت خواب کودک هم در گوشه اتاق قرار داده شده است و با استفاده از قابهای زیبا، این چیدمان کامل گردیده است.

قیمت کمد لباس مدل ادیسه

 

در این تصویر، با ساخت یک کتابخانه زیبا و قرار گرفتن یک میز تحریر در کنار آن طراحی زیبایی انجام شده است. این کار باعث استفاده بهینه و عالی از این فضا گردیده است. وسائل دکوری بر روی آن نیز این کتابخانه را به شکل زیبایی نمایش میدهد.

 

با قرار دادن یک میله آهنی و ثابت کردن آن در دو طرف دیوار، یک کمد دیواری کوچک در کنار دیوار ساخته شده است.

 

یک میز تحریر در گوشه اتاق با استفاده از یک پایه فلزی و یا چوبی و یک صفحه چوب ساخته شده است. در این مدل، زیر تخته چوب به وسیله ابزار به دیوار محکم شده است تا توان نگهداری وسائل را بر روی خود داشته باشد.

قیمت کمد لباس مدل کاسپین

 

ساخت یک دکوری زیبا با طرح سیب در گوشه دیوار، نمونه دیگری از خلاقیت در چیدمان گوشه های خالی میباشد.

 

در این مدل نیز با استفاده از یک طراحی ساده و زیبا، یک محل برای بازیهای کامپیوتری و یا قرار دادن دستگاه پخش صدا میتوان در نظر گرفت.

 

پیشنهاد---- کتابخانه مدل روناک محصولی از دکوچید

 

در این تصویر با استفاده از تابلوها و عکسهای مختلف، یک دکور زیبا در گوشه اتاق نشیمن ایجاد شده است. از آن به عنوان یک گالری دیواری میتوان نام برد.

 

در روی این دیوارها میتوان تخته هایی را ثابت کرد و بر روی آن وسائل دکوری و لوازم دیگر آویزان نمود.

 

پیشنهاد---- کتابخانه مدل آرن محصولی از دکوچید

 

در این تصویر از یک فضای خالی گوشه دیوار به عنوان محلی برای آویز لباس و کیف و کلاه استفاده میشود. نزدیک بودن به محل خروج اتاق باعث میشود این فضا برای این کار مناسب باشد.

 

 

قیمت کتابخانه مدل کاسپین

گوشه های دنج، محلی برای یک اتاق کار دنج است. همانطور که در عکس مشاهده میکنید، از دیوار کنج به عنوان میز تحریر و محلی برای قرار دادن مدارک و اسناد و لپ تاپ میتوان استفاده کرد. این قفسه ها برای چیدمان کتابها و دیگر وسائل کاربرد دارد.

در زیر چند نمونه استفاده از فضاهای کنج را با هم مرور می کنیم.

با کمترین هزینه میتوان از کنج های اتاق استفاده بهینه کرد. تنها کافی است ایده های خود را خلق کنید. آنوقت دیگر هیچ فضای خالی نخواهید داشت.

شما نیز دست بکار شوید و ایده های خلاقانه خود را پیدا کنید.

دکوچید تولید کننده انواع سرویس خواب و تخت خواب، مفتخر است تا ایده های شما را به ابزاری کارآمد تبدیل نماید. واحد محصولات سفارشی در شرکت دکوچید تمامی خواسته های شما را به محصولی زیبا و کارآمد تبدیل میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

 

مقالات مرتبط:

جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
طرحهای جاکفشی- جالباسی برای فضاهای کوچک

 

برچسب ها: چیدمان دراورکتابخانه


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.