تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

به اشتراک بگذارید
۱,۱۵۰,۰۰۰تومان
۵۳۰,۰۰۰تومان
۷۷۵,۰۰۰تومان
۴۶۰,۰۰۰تومان
۶۷۹,۰۰۰تومان

ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ ۸۲۵

در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. حال میتوانیم شروع تازه ای برای استفاده از این نقاط داشته باشیم.

در این مقاله به بررسی چگونگی تبدیل فضاهای نادیده گرفته شده به مکانی مفید و جذاب خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید.

یکی از راهکارهای مناسب، تهیه محل بازی برای کودکان و ایمن سازی آن برای تردد و بازی بجه ها است. قرار دادن وسائل بازی کودک در گوشه اتاق خواب و نزدیک به تخت خواب کودک باعث میشود تا با سرگرم شدن به وسائل بازی، کمتر در محیط های پرخطر خانه تردد نماید.

 

با قرار دادن یک تخته چوب بر روی پایه های فلزی میتوان یک میز نهارخوری ساده و کوچک درست کرد.

قیمت کمد درب ریلی مدل آسپاد

 

یکی از راهکارهای مناسب برای این گونه فضاها، تهیه و ساخت یک کتابخانه شخصی در گوشه اتاق خواب و یا اتاق نشیمن است. این ایده برای بسیاری از افراد با استقبال مواجه شده است.

 

همچنانکه در تصویر مشخص است. از گوشه این اتاق برای نگهداری وسائل تولید چای و نسکافه برای یک بعد از ظهر زیبا استفاده شده است. این محل فضایی است تا با دوستان و خانواده، یک عصرانه خوشمزه را صرف کنید.

قیمت کمد درب ریلی مدل آریا

 

با قرار دادن یک تخت خواب تاشو و یا مبل راحتی میتوان یک گوشه دنج برای استراحت بوجود آورد. تخت خواب هایی که در گوشه کار شده اند را در مقاله سرویس خواب گوشه ای مطرح کرده ایم.

 

از این فضاها به عنوان محلی برای قرار دادن لباس و یا یک کمد متحرک میتوان استفاده کرد. چیدمان لباسها بر روی آن باعث صرفه جویی و نظم بهتر لباسها خواهد شد.

 

قرار دادن یک دراور در گوشه اتاق با پایه های ظریف و زیبا را در این تصویر مشاهده می کنید. از سطح این دراور نیز به عنوان محلی برای قراردادن دکور استفاده میشود.

پیشنهاد---- کمد لباس مدل ویولت

 

با یک شلف ساده میتوان یک کتابخانه دو یا سه طبقه داشت و در کنار کتابها از وسائل دکوری نیز استفاده کرد.

 

در این تصویر گوشه اتاق خواب کودک با یک طرح زیبا کاغذ دیواری شده است. تخت خواب کودک هم در گوشه اتاق قرار داده شده است و با استفاده از قابهای زیبا، این چیدمان کامل گردیده است.

قیمت کمد لباس مدل ادیسه

 

در این تصویر، با ساخت یک کتابخانه زیبا و قرار گرفتن یک میز تحریر در کنار آن طراحی زیبایی انجام شده است. این کار باعث استفاده بهینه و عالی از این فضا گردیده است. وسائل دکوری بر روی آن نیز این کتابخانه را به شکل زیبایی نمایش میدهد.

 

با قرار دادن یک میله آهنی و ثابت کردن آن در دو طرف دیوار، یک کمد دیواری کوچک در کنار دیوار ساخته شده است.

 

یک میز تحریر در گوشه اتاق با استفاده از یک پایه فلزی و یا چوبی و یک صفحه چوب ساخته شده است. در این مدل، زیر تخته چوب به وسیله ابزار به دیوار محکم شده است تا توان نگهداری وسائل را بر روی خود داشته باشد.

قیمت کمد لباس مدل کاسپین

 

ساخت یک دکوری زیبا با طرح سیب در گوشه دیوار، نمونه دیگری از خلاقیت در چیدمان گوشه های خالی میباشد.

 

در این مدل نیز با استفاده از یک طراحی ساده و زیبا، یک محل برای بازیهای کامپیوتری و یا قرار دادن دستگاه پخش صدا میتوان در نظر گرفت.

 

پیشنهاد---- کتابخانه مدل روناک محصولی از دکوچید

 

در این تصویر با استفاده از تابلوها و عکسهای مختلف، یک دکور زیبا در گوشه اتاق نشیمن ایجاد شده است. از آن به عنوان یک گالری دیواری میتوان نام برد.

 

در روی این دیوارها میتوان تخته هایی را ثابت کرد و بر روی آن وسائل دکوری و لوازم دیگر آویزان نمود.

 

پیشنهاد---- کتابخانه مدل آرن محصولی از دکوچید

 

در این تصویر از یک فضای خالی گوشه دیوار به عنوان محلی برای آویز لباس و کیف و کلاه استفاده میشود. نزدیک بودن به محل خروج اتاق باعث میشود این فضا برای این کار مناسب باشد.

 

 

قیمت کتابخانه مدل کاسپین

گوشه های دنج، محلی برای یک اتاق کار دنج است. همانطور که در عکس مشاهده میکنید، از دیوار کنج به عنوان میز تحریر و محلی برای قرار دادن مدارک و اسناد و لپ تاپ میتوان استفاده کرد. این قفسه ها برای چیدمان کتابها و دیگر وسائل کاربرد دارد.

در زیر چند نمونه استفاده از فضاهای کنج را با هم مرور می کنیم.

با کمترین هزینه میتوان از کنج های اتاق استفاده بهینه کرد. تنها کافی است ایده های خود را خلق کنید. آنوقت دیگر هیچ فضای خالی نخواهید داشت.

شما نیز دست بکار شوید و ایده های خلاقانه خود را پیدا کنید.

دکوچید تولید کننده انواع سرویس خواب و تخت خواب، مفتخر است تا ایده های شما را به ابزاری کارآمد تبدیل نماید. واحد محصولات سفارشی در شرکت دکوچید تمامی خواسته های شما را به محصولی زیبا و کارآمد تبدیل میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
طرحهای جاکفشی- جالباسی برای فضاهای کوچک

 

برچسب ها: چیدمان دراورکتابخانه


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.