تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۳۰

داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند.

سرویس خواب

از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در اتاق خواب های بالکن دار خواهیم پرداخت.

برای چگونگی تزیین فضای بالکن گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از این روشها آن است که بالکن را به کلیت اتاق خواب اضافه نمایید و انتخاب یکنواخت، یکپارچه و مداومی داشته باشید. برای اینکار با استفاده از رنگهای مشابه برای هر دو فضا و تطبیق این دو با هم، کار را انجام دهید.

تخت خواب

 

تخت خواب تک نفره مدل آدونیس

 

روش بعدی، تفکیک اتاق خواب از بالکن و چیدمان جدا از هم می باشد. در این روش، سرویس خواب و تخت خواب و بقیه اثاث منزل چیده شده و چیدمان بالکن نیز بصورت مجزا تزیین و تفکیک میشود.

سرویس خواب

 

در عکس زیر چیدمان سرویس خواب و تخت خواب به سمت بالکن میباشد و با یک پرده حصیری، بالکن از اتاق خواب جدا شده است.

تخت خواب

 

تخت خواب تک نفره مدل وستا

 

در تصویر زیر، بالکن در امتداد تخت خواب دو نفره قرار داده شده و با مرکزیت تخت خواب، بقیه چیدمان سرویس خواب انجام می پذیرد.

سرویس خواب

 

تخت خواب تک نفره مدل دیانا

 

در حالت بعدی، تمامی کف اتاق خواب و زیر سرویس خواب و زیر تخت خواب با یک پوشش مثل موکت و یا فرش پوشانده شده است و کف بالکن نیز توسط چوب پوشانیده شده است.

تخت خواب

 

در عکس زیر با توجه به عمق کم بالکن، سعی شده است تنها با نورپردازی یک سطح هماهنگ بین اتاق خواب به همراه سرویس خواب و تخت خواب با بالکن بوجود آید.

سرویس خواب

شما می توانید بالکن را به یک فضایی جهت چیدمان گیاهان تازه و استفاده از رنگها تبدیل کنید. این فضا می تواند از دیوارهای شیشه ای که از سقف تا کف اتاق خواب آورده شده است، پوشانده شود تا بالکن از اتاق خواب جدا شود. در این صورت با بسته شدن درب شیشه ای هم میتوان از منظره بالکن لذت برد.

 

تخت خواب تک نفره مدل ماهور

 

در زیر تصویر یک خانه ساحلی را مشاهده می کنید.

تخت خواب

با استفاده از یک پرده، تفکیک تخت خواب دو نفره و سرویس خواب از بقیه اتاق خواب و بالکن قابل مشاهده میباشد. تنها کافی است پرده ها را کنار بزنید تا چشم انداز دریا را مشاهده کنید.

 

تخت خواب تک نفره مدل هرمس

 

سرویس خواب

در تصویر بالا، دو عدد تخت خواب یک و نیم نفره به همراه سرویس خواب کامل آن را مشاهده می کنید. فضای بزرگ اتاق خواب باعث شده است با استفاده از تخت خواب چوبی و سبک سنتی آن، تمام فضای اتاق خواب و بالکن یکپارچه به نظر برسد.

 

تخت خواب تک نفره مدل رادین

 

تخت خواب

همچنان که در تصویر مشاهده می کنید، بالکن توسط دربهای ریلی از اتاق خواب جدا شده است. دربهای ریلی باعث میشود که فضای بیشتری برای چیدمان وجود داشته باشد.

شما نیز میتوانید با استفاده از سرویس خواب های زیبا و مدرن تولید شده در دکوچید به بهترین نحو اتاق خواب خود را چیدمان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

طراحی هوشمندانه اتاق خواب
چیدمان سرویس خواب(پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب دیانا)
اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق خواب و سرویس خواب

 

برچسب ها: تخت خوابسرویس خوابتخت خواب کشودار


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن
  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

  علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت. علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب فلت
  تخت خواب فلت

  تخت خواب های فلت، تخت خواب هایی با ارتفاع کم هستند که بطور معمول بدون پایه یا با پایه های بسیار کوتاه طراحی و ساخته میشود. این نوع طراحی به طراحی سبک ژاپنی معروف است. چرا که عمده استفاده از این تخت خواب ها در کشور ژاپن میباشد. طراحی این تخت خواب ها بسیار مدرن شده است و دارای مزایای بسیاری نیز میباشد. ارتفاع پائین این تخت خواب ها برای کسانی که مشکل زانو دارند بسیار موثر است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب و تخت خواب بهاری
  سرویس خواب و تخت خواب بهاری

  فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

  داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند. از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در اتاق خواب های بالکن دار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو
  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو

  در خصوص تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو مطالب زیادی مطرح میباشد. تفاوت بین این دو تخت خواب در داشتن کشو است. با این تفاوت که سایزهای آنها یکسان در نظر گرفته شده است. از تخت خواب های کشودار در اتاق خواب های بزرگتر و جادار استفاده میشود. در اینصورت میتوان از کشوهای آن استفاده کرد. در مورد تخت خواب های بدون کشو نیز میتوان از فضای زیر تخت خواب استفاده کرد. تنها ایراد آن عدم دسترسی راحت به این بخش از تخت خواب است. در این مقاله به بررسی تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.