فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

قوانین کاربردی فنگ شویی اتاق نشیمن

در اتاق نشیمن اغلب از مبلمان، تلویزیون و میز تلویزیون، میز جلومبلی، لوازم دکوری و ... استفاده می شود تا با چیدمان مناسب آن ها در کنار یکدیگر اتاق نشیمنی زیبا و مناسب برای گذراندن اوقات خود با دوستان و خانواده داشته باشید. اما اگر هر کدام از این لوازم در جای درست خود قرار نگیرند علاوه بر اینکه زیبایی اتاق را از بین می برند باعث می شوند انرژی های مثبت از آن محیط دور شود. اگر چه برخی افراد بر این باورند که چیدمان کاملاً سلیقه ای است اما با توجه به نکاتی ساده که در اصول فنگ شویی اتاق نشیمن به آن ها اشاره شده است میتوان زیبایی اتاق را چندین برابر نمود.

فنگ شویی اتاق نشیمن

 

قوانین کاربردی فنگ شویی اتاق نشیمن

در قوانین و اصول فنگ شویی اتاق نشیمن به نکاتی اشاره شده است که شاید به نظر ساده باشند اما لازم است قبل از خرید لوازم و چیدمان اتاق نشیمن خود به آن ها توجه نمایید. حال درادامه مطلب به این نکات اشاره شده است که می توانید به راحتی با توجه به آن ها دکوراسیون خاص نشیمن خود را ایجاد نمایید.

قوانین فنگ شویی اتاق نشیمن

چیدمان اتاق نشیمن

 

• قرارگیری اتاق نشیمن :

 در ابتدا توجه نمایید اتاقی که برای نشیمن انتخاب می کنید چه ویژگی هایی دارد. سعی نمایید اتاقی را انتخاب نمایید که در قسمت جلویی خانه باشد. همچنین بهتر است اتاق به گونه ای باشد که رو به روی درب ورودی خانه باشد تا بعد از ورود به خانه اولین بخشی باشد که به چشم می آید.  همچنین اتاق نشیمن و پذیرایی در زمان ورود مهمان اولین فضایی است که توجه آن ها را به خود جلب می کند پس بهتر است که انرژی خوبی داشته باشد.

انتخاب اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

 

اتاق نشیمن بهتر است که دارای ابعاد مربعی یا مستطیلی باشد زیرا در اصول فنگ شویی چهار گوشه باعث جذب افراد ساده و نیکوکار می شود اما اگر اتاق نشیمن شما گرد یا مثلث بود ممکن است حس خوشایندی برای شما نداشته باشد.

قوانین فنگ شویی چیدمان اتاق نشیمن

چیدمان اتاق نشیمن در فنگ شویی

 

یکی دیگر از نکاتی که در فنگ شویی اتاق نشیمن حائز اهمیت است اتاقی است که سقف بلند دارد زیرا ارتفاع و سقف بلند باعث نور بیشتر و جریان داشتن بهتر انرژی ها می شود و فضا باز تر به چشم می آید. یکی دیگر از نکات این است که بهتر است در اطراف و میان اتاق نشیمن شما  ستون نباشد اما اگر هم نیاز به ستون باشد بهتر است ستون هایی گرد قرار داده شود تا انرژی مثبت را به گردش در بیاورد.

اتاق نشیمن با سقف بلند

قوانین فنگ شویی اتاق پذیرایی

چیدمان اتاق نشیمن مدرن

 

همچنین در اتاق نشیمن حتماً باید یک  پنجره وجود داشته باشد. عدم وجود پنجره باعث نبود نور می شود و بر گردش انرژی مثبت چی تأثیر گذار است همچنین نمی توان جریان هوای داخل اتاق را  کنترل نمود. حتی گفته می شود نبود پنجره بر توانایی افراد در ارتباط با یکدیگر اثر منفی می گذارد.

دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن

 

قوانین فنگ شویی در اتاق نشیمن

بعد از انتخاب اتاق نشیمن مناسب حال باید با توجه به قوانین فنگ شویی اتاق نشیمن لوازم مورد نیاز اتاق را انتخاب و هر کدام را در جای درست خود قرار دهید.

قوانین فنگشویی اتاق نشیمن

 

• فنگ شویی مبلمان در اتاق نشیمن

مبلمان وسیله اصلی در چیدمان اتاق نشیمن است که بر اساس آن لوازم دیگر جای خود را پیدا میکنند. مبل باید در موقعیت فرمان قرار گیرد پس بهتر است پشت مبل یک دیوار ساده و بزرگ باشد و درب و قسمت ورودی اتاق نشیمن رو بروی شما و یا متمایل باشد تا شما بتوانید تمام اتاق و افرادی که وارد می شوند را زیر نظر داشته باشید. اگر از نور مصنوعی در اتاق استفاده می کنید و یا نور زیاد است مبل را زیر نور مستقیم قرار ندهید زیرا می تواند به سلامتی شما آسیب بزند. همچنین می گویند که اثر مستقیم نوری که از بالای مبل زده شود باعث ایجاد حس تعظیم و تسلیم در شما می شود. در هنگام چیدمان مبلمان توجه نمایید که فاصله بین آن ها و لوازم دیگر موجود در اتاق نشیمن زیاد نباشد تا نیازی به طی کردن فضای زیاد برای رفتن به قسمت دیگری نباشد تا انرژی چی ( انرژی مثبت) از بین نرود.

فنگ شویی مبلمان در اتاق نشیمن

انتخاب مبلمان در فنگ شویی اتاق نشیمن

 

• فنگ شویی میز تلویزیون در اتاق نشیمن

میز تلویزیون در اتاق نشیمن نباید جلوی پنجره و منبع نور باشد. میز تلویزیون قسمتی است که بعد از نشستن روی مبلمان نقطه مرکزی است که به آن بیشتر توجه می شود. همچنین بهترین فضا برای قرار دادن میز تلویزیون یک کنج اتاق نشیمن و یا یک دیوار است تا بتوانید با تزیین اطراف آن انرژی مثبت را در محیط پخش نمایید.

فنگ شویی میز تلویزیون در اتاق نشیمن

فنگ شویی میز تلویزیون

قوانین فنگشویی میز تلویزیون در نشیمن

 

• فنگ شویی میز جلو مبلی در اتاق نشیمن

در قوانین فنگ شویی لبه های گرد و بدون زاویه بهترین گزینه برای میز است اما در میز جلو مبلی برای دسترسی راحتتر و داشتن فضای بیشتر می توان از یک میز جلو مبلی مستطیل یا مربعی استفاده نمایید و آن را به صورت مستقیم و متوازن جلوی مبل قرار دهید.

فنگ شویی میز جلو مبلی در اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی میز جلو مبلی

فنگ شویی میز جلومبلی در نشیمن

 

• فنگ شویی قرارگیری شومینه در اتاق نشیمن

بهترین موقعیت قرارگیری شومینه قسمت غربی خانه است. استفاده از شومینه می تواند باعث جذب ثروت و پس انداز شود. جهت غرب اتاق  با فلزات و ثروت در ارتباط مستقیم است. اما اگر از شومینه زیاد استفاده می کنید بدانید که عنصر آتش باعث از بین رفتن فلز می شود که توصیه می شود اگر شومینه شما در قسمت غربی اتاق است کمتر از آن استفاده نمایید.

قرارگیری شومینه در فنگ شویی اتاق نشیمن

فنگ شویی شومینه در اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی قرارگیری شومینه

 

• فنگ شویی لوازم دکوری در اتاق نشیمن

در اتاق نشیمن از مجسمه و تابلوهایی که نشان دهنده عواطفی مانند غم، اندوه، فریاد یا عصبانیت هستند برای کامل نمودن دکوراسیون خود استفاده نکنید. برخی از تابلوها و نوشته های انگیزشی نیز برای اتاق نشیمن مناسب نیستند و بهتر است از آن ها در اتاق کار خود بهره مند شوید. پس برای زیبایی بیشتر می توانید از تابلوهایی که طرح گل یا طبیعت دارند استفاده کرده و آن ها را روی دیوار نصب نمایید. سعی نمایید از قرار دادن لوازمی که یادآور خاطرات خوب شما هستند استفاده نمایید.

فنگ شویی لوازم دکوری در اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی تابلو دیواری

 

استفاده از آینه به دلیل انعکاس نور و انرژی های بسیار توصیه می شود، اما استفاده از آینه در اتاق نشیمن به دلیل اینکه ممکن است افراد زیادی در آن اتاق رفت و آمد کنند ممنوع است زیرا ممکن است انرژی فردی منفی باشد و وجود آینه باعث جریان داشتن بیشتر آن باشد.

قوانین فنگ شویی آینه در اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی آینه

 

گل و گیاهان برای تمامی فضا ها زیبا هستند و باعث جریان داشتن حس طبیعت و سر زندگی می شوند. وجود یک گیاه بزرگ با داشتن برگ هایی بزرگ و گرد در اصول فنگ شویی باعث جذب ثروت می شود اما توجه نمایید گیاهان شما همیشه سالم وتمیز باشند و مرتب به آن ها رسیدگی نمایید. اگر اتاق نشیمن شما در قسمت جنوب غربی شا شمال شرقی واقع شده است از قرار دادن گیاهان بسیار در آن خودداری نمایید زیرا به دلیل ارتباط بین گیاهان و زمین و وجود چوب در آن قسمت انرژی مثبتی جریان نمی پذیرد.

قوانین فنگ شویی گل و گیاهان در اتاق نشیمن

قوانین فنگ شویی گل و گیاهان طبیعی

محل قرارگیری گیاهان در فنگ شویی

 

اتاق نشیمن خود را همیشه مرتب نگه دارید و از قرار دادن لوازم غیر ضروری در آن خودداری نمایید. سعی نمایید همیشه اتاق نشیمن را گردگیری کنید و مرتب کوسن ها و رومبلی های خود را بشویید تا حس تمیزی باعث ایجاد حس خوب در شما و اطراف شود.

اصول فنگ شویی اتاق نشیمن

اصول فنگ شویی

اصول و قوانین چیدمان اتاق نشیمن در فنگ شویی

فنگ شویی اتاق نشیمن

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  کدام یک را بخرم؟ کمد لباس معمولی یا درب ریلی
  کدام یک را بخرم؟ کمد لباس معمولی یا درب ریلی

  خرید کمد ارزان و مناسب فکر بسیاری از خانواده ها را به خود مشغول کرده است. کمد لباس یکی از اساسی ترین نیازهای هرخانه برای نگهداری، نظم دهی و چیدمان صحیح میباشد. خانه بدون کمد مجموعه ای از وسایل است که نمی دانیم کجا و چگونه باید قرار داده شود. در بسیاری مواقع وقتی میخواهیم وسیله ای از داخل کمد برداریم با تعداد زیادی از وسایل مواجه میشویم که مدتها از آنها بی خبر بوده ایم و اگر چیدمان درستی می بود، می...

  بیشتر بخوانید

  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب
  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

  در فرایند کارهای مهم در نظافت و تمیزی محیط خانه، یکی از اصولی ترین و مهم ترین آنها، تمیزی اتاق خواب و سرویس خواب به شکلی کامل و جامع میباشد. این مهم هرچند وقت یکبار نیاز به انجام دارد. با توجه به تغییرات فصلی و همچنین اضافه و کم شدن وسایل در اتاق خواب، این امر بدیهی خواهد بود. در این مقاله سعی شده است چگونگی دسترسی جامع و کامل به یک اتاق خواب و سرویس خواب فوق العاده تمیز و سازمان یافته تشریح گردد....

  بیشتر بخوانید

  گیاهان مناسب اتاق خواب
  گیاهان مناسب اتاق خواب

  استفاده از گیاهان در بسیاری از اتاق خواب ها و در کنار سرویس خواب در اکثر خانه ها رایج میباشد. امروزه در کنار تخت خواب ها باید از گیاهانی استفاده شود تا علاوه بر ایجاد هوایی مناسب، آرامش و زیبایی نیز به همراه داشته باشند. این ایده در خانه ها دارای طرفداران بسیاری میباشد. ورود تکنولوژی در عصر حاضر در تمامی بخشهای زندگی روزانه افراد، باعث ایجاد خطرات و بسیاری از عوارض منفی شده است. استفاده از گیاهان ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب تابستانی
  21 مدل سرویس خواب تابستانی

  در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید میز تحریر استاندارد + ۷ مدل میز تحریر
  راهنمای خرید میز تحریر استاندارد + ۷ مدل میز تحریر

  میز تحریر یکی از لوازم کاربردی به منظور مطالعه، نوشتن، کار با کامپیوتر، انجام امور اداری و ... می باشد که در طرح ها و مدل های متنوع همراه کشو و کمد جهت قرار دادن لوازم التحریر طراحی و تولید می شود.

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب های آینده
  تخت خواب های آینده

  تخت خواب و تشک خواب شما باید محلی امن برای شما باشد. شما از گوشی های هوشمند، اتومبیل های هوشمند و حتی تلویزیونهای هوشمند بسیار دیده و شنیده اید، آیا در مورد تخت خواب های آینده که تخت خواب هوشمند هستند، اطلاعاتی دارید؟ مردم همیشه موضوع خواب را دنبال میکنند. در طول سالها شاهد خلق ایده های نو و تکامل در حوزه های مختلف بوده ایم. این امر باعث گردیده است تا تخت خواب های آینده به صورت تخت خواب هوشمند طور...

  بیشتر بخوانید

  فنگ شویی میز کار | افزایش انرژی با فنگ شویی چیدمان میز کار
  فنگ شویی میز کار | افزایش انرژی با فنگ شویی چیدمان میز کار

  بسیاری از افراد در محیط کار خود و یا در خانه بیشتر وقت خود را در پشت میز کار سپری می کنند. برای انجام بهتر کارها و تمرکز در هنگام کار بهتر است از یک میز کار استاندارد استفاده نمایید تا بتوانید به بهترین نحو به کارهای خود رسیدگی نمایید. ...

  بیشتر بخوانید

  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی
  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی

  تلویزیون یکی از لوازمی است که در تمامی منازل وجود دارد. چرا که تلویزیون یکی از راحتترین رسانه ها برای اطلاع از اخبار و مشاهده برنامه و فیلم های مورد علاقه شما در زمان استراحت و گذراندن اوقات فراغت در منزل است.

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید کمد لباس |ویژگی های مهم و 10 مدل پرطرفدار
  راهنمای خرید کمد لباس |ویژگی های مهم و 10 مدل پرطرفدار

  یکی از ضروری ترین لوازم در دکوراسیون و چیدمان تمامی فضاها کمد است. کمد ها علاوه بر کاربرد های مختلفی که دارند در زیبایی محیط بسیار تأثیرگذار هستند. با توجه به اینکه کمد ها در مدل های متنوعی تولید می شوند باعث مرتب سازی و نگهداری درست لوازم شما می شوند به همین دلیل برای انتخاب درست کمد خود بهتر است به نکاتی ساده اما مهم توجه نمایید. ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای انتخاب کتابخانه + ویژگی های یک کتاب خانه خوب
  راهنمای انتخاب کتابخانه + ویژگی های یک کتاب خانه خوب

  کتاب ها از ارزشمندترین دارایی های بسیاری از افراد هستند و به همین دلیل نیاز است که از آن ها به بهترین نحو نگهداری شود. یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای مرتب سازی و نگهداری درست از کتاب ها اختصاص دادن یک فضای مشخص مانند کتابخانه به آن ها است. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.