فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

فنگ شویی میز کار جهت بالابردن انرژی هنگام کار

برای داشتن یک اتاق کار زیبا اصلی ترین نکته داشتن میزکار و صندلی زیبا و استاندارد است. در هر فضایی برای چیدمان بهتر لوازم باید به نکات ساده ای توجه شود تا هر وسیله در قسمت صحیح قرار گیرند. فنگ شویی اصولی را در اختیار ما قرار میدهد تا بتوانیم بر اساس آن چیدمان های خاص و زیبا داشته باشیم و باعث به جریان افتادن انرژی های مثبت در اتاق کار شویم. یکی از اصولی که باید قبل از انتخاب و چیدمان اتاق کار به آن توجه شود فنگ شویی میز کار جهت بالابردن انرژی هنگام کار است که در ادامه به هر یک از آن ها اشاره شده است.

فنگ شویی چیدکان میز کار

 

فنگ شویی میز کار

در اصول فنگ شویی برای میز کار به نکاتی اشاره شده است که با وجود سادگی بسیار کاربردی هستند. میز کار پایه و اساس شما برای انجام هر چه بهتره کارهایتان است و می تواند بر موفقیت شما تأثیر گذار باشد. قوانین فنگ شویی نحوه قرارگیری و چیدمان اصولی انواع میز ها را به شما آموزش می دهد تا با توجه و رعایت آن ها بتوانید میز کار خود را در خانه یا محل کار به بهترین شکل انتخاب کرده و آن را در جای درست و مناسب قرار دهید. در ادامه به اصولی که نیاز است به آن ها توجه شود اشاره شده است.

فنگ شویی میز کار

فنگ شویی میز دفتر کار

 

• جانمایی میز کار در فنگ شویی

محل قرار گیری میز در دفتر کار بسیار اهمیت دارد. از نظر فنگ شویی بهترین قسمت برای قرار دادن میز کار در اتاق مقابل درب ورودی است تا بتوانید با تمامی اتاق کنترل داشته باشید. از این رو این منطقه رو بروی درب اتاق را "موقعیت کنترل" نام گذاری کرده اند. به دلیل اینکه انرژی با رفت و آمد افراد از درب به اتاق منتقل می شود که در معاشرت و رفتار شما بسیار تأثیر گذار است.

محل قرار گیری میز کار در دفتر کار

 

بهتر است میز را مقابل دیوار قرار ندهید بلکه میز به صورتی باشد که هنگام نشستن، دیوار اتاق پشت سر شما قرار گیرد و فضای کافی بین صندلی و دیوار برای نشستن و برخاستن شما باشد. همچنین  پیشنهاد می شود پنجره اتاق در پشت سر شما نباشد همچنین اگر پنجره در مقابل شما باشد دائماً ممکن است توجه شما به بیرون جلب شود پس بهترین گزینه این است که به گونه ای چیدمان نمایید که پنجره در قسمت کناری میز قرار گیرد. همچنین میز خود را در قسمتی قرار دهید که نور کافی داشته باشد. نور طبیعی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در فنگشویی است اما اگر نور کافی ندارید می توانید از نورهای مصنوعی در سمت چپ و بالای میز خود استفاده نمایید.

قرار دادن میز کار در فنگ شویی

فنگ شویی میز کار

جانمایی میز کار در دفتر کار

چیدمان میزکار

 

• جهت میز کار در فنگ شویی

بهترین جهت برای قرار دادن میز کار در اتاق به صورت اریب است که میز صاف قرار نگیرد و کمی به راست یا چپ مایل باشد. اما اگر فضای کافی ندارید و میز به صورت مستقیم رو بروی درب قرار میگیرد بهتر است زاویه ای را انتخاب نمایید که با هر بار باز و بسته شدن درب حواس شما به فضای بیرون پرت نشود.

جهت قرارگیری میز کار در دفتر کار

جهت قرار دادن میز کار

جهت قرار دادن میز کار در فنگ شویی

 

• سطح رویی میز کار در فنگ شویی

علاوه بر انتخاب میز مناسب و قرارگیری در جای خود نقشه فنگ شویی میز کار و چیدمان سطح رویی میز کار از مواردی است که بسیار حائز اهمیت است. تمامی المان های میز کار شما نشانه ای از علاقه های درونی و نیاز شما به موفقیتتان است. تمامی این المان ها را با نقشه ای به اسم نقشه باگوآ در فنگ شویی تحلیل و مشخص کرده اند. اما قبل از اشاره به آن ها توجه نمایید میز کار شما همیشه خلوت و مرتب باشد و هر وسیله در جای درست خود قرار گرفته باشد.

جیدمان روی میز کار در فنگ شویی

نقشه فنگ شویی میز کار

 

ثروت و موفقیت:  هر عناصری که شما موفقیت و ثروت را یادآوری می کند باید در قسمت بالای میز گوشه سمت چپ قرار گیرد. این عناصر می تواند شامل گل و گیاه و یا لوازم ارزشمندی باشد که به آن ها علاقه دارید.

شهرت و معروفیت: این المان ها می تواند شامل کارت شرکت، مدارک و هر چیزی که علاقه دارید به آن برسید می باشد و باید در قسمت مرکزی و بالای میز قرار گیرد.

عشق و روابط: بهترین گزینه برای آن یک قاب عکس از افرادی است که به آن ها علاقه دارید  مانند یک عکس زیبا از همسر یا فرزند که باید در قسمت بالایی میز گوشه سمت راست قرار گیرد.

خانواده: خانواده از امن ترین جوامعی است که همه با فکر و تماشای آن احساس آرامش دارند به همین دلیل می توانید یک عکس دسته جمعی و خانوادگی خود را در سمت چپ قسمت میانی میز قرار دهید.

سلامتی: نشستن طولانی مودت پشت میز ممکن است به سلامتی شما آسیب بزند اما با تمیز و مرتب نگه داشتن قسمت میانی میز باعث شوید که سلامتی شما بهبود یابد.

خلاقیت و ابتکار: در این قسمت هر عناصری که خلاقیت شما را به وجد می آورد استفاده کرده و آن را در سمت راست میز قسمت میانی قرار دهید.

دانش و خود آگاهی: کتاب، لوازم التحریر و هر عنصری که شما را برای کسب دانش و یادداشت نکات مهم کمک می نماید را در گوشه پایینی میز سمت چپ قرار دهید.

شغل و اهداف: اهداف خود و نوشته های انگیزشی مورد علاقه خود را در قسمت جلوی میز و مرکز دید خود قرار دهید.

ابزار مفید: در گوشه پایینی میز سمت راست می توانید دفترچه تلفن، راهنما و یا نمونه های کار خود را قرار دهید.

فنگ شویی چیدمان میز کار

فنگ شویی چیدمان روی میز کار

 

• رنگ میز کار در فنگ شویی

رنگ میز کار در فنگ شویی بسیار تأثیر گذار است. برای میز کار رنگ قهوه ای یکدست برای تمامی افراد مناسب است اما ابتدا به سلیقه و علایق خود توجه نمایید. به عنوان مثال برای نشان دادن استقامت رنگ های قهوه ای، زرد یا نارنجی بهترین گزینه است و یا برای رشد کاری و فعالیت رنگ سبز و آبی مناسب است. همچنین برای افزایش انگیزه و اشتیاق رنگ قرمز مناسبترین است.

رنگ میز کار در فنگ شویی

رنگ میز کار در فنگ شویی دفتر کار

میز سبز در فنگ شویی

رنگ میز کار در فنگ شویی

 

• جنس میز کار در فنگ شویی

میز های کار اغلب از جنس چوب و فلز و یا ترکیب هر دوی آن ها هستند که نشانه استقامت، رشد، افزایش انگیزه و بهبود هستند. اما میز شیشه ای به دلیل شکننده بودن برای اتاق کار و فنگشویی مناسب نیستند. امروزه میز هایی که از مصنوعات چوبی طراحی و تولید می شوند برای فنگشویی مناسب است اما بهتر است با نکاتی که به آن ها اشاره شد انرژی مثبت آن ها را بیشتر نمایید.

جنس میز کار در فنگ شویی

جنس میزکار در فنگشویی

 

• شکل میز کار در فنگ شویی

شکل میز شما باید به گونه ای باشد که متناسب با اتاق شما باشد. میز مستطیلی انرژی زمینی را گسترش می دهد و برای جریان داشتن انرژی که باعث رشد می شود بهتر است قسمت جلویی میز باز باشد. اما میز های مربعی انرژی را کاهش می دهند و برای اتاق کار مناسب نیستند. میز های گرد هم دارای انرژی های خاص و خوب هستند که برای برخی فضاها در دکوراسیون های خاص بسیار مناسب هستند.

شکل میز کار در فنگ شویی

شکل میز کار در فنگ شویی

میز گرد در فنگشویی اتاق کار

میز دفتر کار

 

فنگ شویی میز تحریر

میز تحریر مورد استفاده بسیاری از دانشجویان و افرادی که در خانه کار میکنند می باشد. برای فنگ شویی میز مطالعه تمامی نکاتی که در میز کار به آن اشاره شده است تأثیر گذار خواهد بود. بهترین فرم میز تحریر در فنگ شویی میز تحریر ال شکل است که بهترین موقعیت قراردادن آن در یک گوشه اتاق که روبروی درب باشد و یا به آن اشراف داشته باشد است. همچنین بهتر است در قسمت جلویی میز تحریر خود مبلمان و وسایل دیگری قرار ندهید تا انرژی های مثبت به راحتی در جریان باشند.

فنگ شویی میز تحریر

میز تحریر ال

میز تحریر در فنگ شویی

 

برای رنگ میز تحریر در فنگ شویی می توان از رنگ های متنوع تری استفاده نمود.  به عنوان مثال رنگ قهوه ای نشان دهنده زمین و احساس راحتی است، رنگ مشکی تمرکز و فکر باز را رواح می دهد، رنگ سفید و خاکستری ممکن است انرژی برخی افراد را کاهش دهند اما باعث افزایش نظم و تمرکز می شوند. رنگ سبز نیز خلاقیت و زندگی را به همراه می آورد. به دلیل اینکه قسمت بالا و چپ میز منبع ثروت د فنگ شویی می باشد سعی نمایید آن قسمت از میز را  با نورهای طبیعی یا مصنوعی روشن نگه دارید. سعی نمایید میز تحریر خود را همیشه تمیز و مرتب کنید و از عناصری که خلاقیت و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهند مانند گل و گیاه، عکس خانوادگی، کتاب و ... بر روی سطح میز استفاده کرده و آن ها را طبق نقشه باگوآ در فنگ شویی که به آن اشاره شد در جای مناسب خود قرار دهید.

چیدمان میز تحریر در فنگ شویی

میز تحریر مدرن

چیدمان میز تحریر در دفتر کار

میز تحریر مدرن در فنگشویی

چیدمان میز تحریر ساده

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب
  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب

  یک تخت خواب برای هر اتاق خواب باید در کنار خود محلی را برای ذخیره و نگهداری وسائل کوچک داشته باشد. این فضا پاتختی است. پاتختی ها محبوب ترین فضا برای ذخیره سازی در کنار تخت خواب هستند. در این مقاله به بررسی ایده های جالب در تهیه و ساخت پاتختی خواهیم پرداخت. در این مدل یک جفت چمدان هم شکل بر روی هم قرار داده شده است و توسط یک تخته چوبی، پوشش داده شده است. در این صورت میتوان یک پاتختی محکم در اتاق خو...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای انتخاب میز تلویزیون + نکات مهم در خرید میز تلویزیون
  راهنمای انتخاب میز تلویزیون + نکات مهم در خرید میز تلویزیون

  امروزه بیشتر افراد بخشی از زمان استراحت و اوقات فراغت خود را به مشاهده تلویزیون و برنامه های مورد علاقه خود می گذرانند. به همین دلیل میز تلویزیون به یکی از کاربردی ترین لوازم در منزل می باشد. میز تلویزیون یکی از اجزاء اصلی دکوراسیون می باشد که باعث زیبایی و لذت بخش کردن محیط می شود. ...

  بیشتر بخوانید

  بهترین رنگ برای سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب
  بهترین رنگ برای سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

  امروزه انتخاب رنگ برای اتاق خواب وسرویس خواب یکی از مسائل مهمی است که ذهن خریداران کالای خواب را به خود مشغول کرده است. در خرید سرویس خواب قطعات زیادی مثل تخت و دراور و میز آرایش وغیره وجود دارد که بیشترین فضای اتاق را در بر خواهد گرفت. حال میخواهیم ببینیم آیا رنگ سرویس خواب بر روی کیفیت خواب افراد اثر میگذارد؟جواب بله است در علم روانشناسی مباحث زیادی در خصوص چگونگی تاثیر رنگ در خلق وخوی افراد وجو...

  بیشتر بخوانید

  تشک طبی یا تشک فنری؟
  تشک طبی یا تشک فنری؟

  راحتی مهمترین عاملی است که مردم در هنگام خرید تشک خواب به آن فکر می کنند. البته در شرایط فعلی قیمت تشک و هزینه ای که باید برای خواب راحت پرداخت کرد نیز جز عواملی است که در خرید تشک و انتخاب آن تاثیرگذار است. طراحان تشک خواب در حال کار بر روی گزینه های جدیدی هستند تا آسودگی و راحتی بیشتری را در تشک های خواب بوجود آورند. تشک های آبی، تشک های طبی، تشک های فنری، تشک های هوا و بسیاری مدلهای دیگر از این...

  بیشتر بخوانید

  23 مدل میز آرایش متناسب با انواع سرویس خواب
  23 مدل میز آرایش متناسب با انواع سرویس خواب

  در خصوص میز آرایش در کنار سرویس خواب، مقالات زیادی نوشته شده است. سرویس خواب بدون میز آرایش به نظر ناقص می آید. چرا که خانم ها، میز آرایش را جز جدانشدنی سرویس خواب میدانند. در بعضی مواقع وجود یک آینه بر روی کنسول و یا دراور و یا حتی قرار دادن یک آینه بر روی پاتختی ممکن است میز آرایشی برای افراد بوجود آورد. اما یک میز آرایش دارای چه خصوصیاتی است؟ ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. ...

  بیشتر بخوانید

  کدام یک را بخرم؟ کمد لباس معمولی یا درب ریلی
  کدام یک را بخرم؟ کمد لباس معمولی یا درب ریلی

  خرید کمد ارزان و مناسب فکر بسیاری از خانواده ها را به خود مشغول کرده است. کمد لباس یکی از اساسی ترین نیازهای هرخانه برای نگهداری، نظم دهی و چیدمان صحیح میباشد. خانه بدون کمد مجموعه ای از وسایل است که نمی دانیم کجا و چگونه باید قرار داده شود. در بسیاری مواقع وقتی میخواهیم وسیله ای از داخل کمد برداریم با تعداد زیادی از وسایل مواجه میشویم که مدتها از آنها بی خبر بوده ایم و اگر چیدمان درستی می بود، می...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید و انتخاب سرویس خواب
  راهنمای خرید و انتخاب سرویس خواب

  اجداد ما مانند انسانهای امروزی، تمام تلاش خود را برای بدست آوردن یک خواب راحت انجام می دادند. برخی عادتها هرگز ترک نمی شوند. خستگی ناشی از سفرهای طولانی و مهاجرت و ترس از شکار شدن توسط حیوانات درنده و تلاش برای بدست آوردن غذا و خوراک و پوشاک، سبب میشد که در انتهای روز نیاز به خواب آرام احساس شود. تخت خواب های اولیه بیشتر از مواد طبیعی موجود در طبیعت مثل کاه و یا خزهای طبیعی، برگ گیاهان یا پوست حیو...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها
  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها

  یکی از راه های نگه داری و مرتب سازی کتاب و مجلات، کتابخانه می باشد. در تمامی منازل تعداد قابل توجهی کتاب وجود دارد که برای نگه داری صحیح آن ها نیاز به کتابخانه می باشد. کتابخانه ها با داشتن طبقات و کمد در طرح ها و مدل های متنوع می تواند انتخاب مناسبی برای کتاب های شما باشد. کتابخانه در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.