تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

به اشتراک بگذارید
۱,۱۵۰,۰۰۰تومان
۵۳۰,۰۰۰تومان
۷۷۵,۰۰۰تومان
۴۶۰,۰۰۰تومان
۶۷۹,۰۰۰تومان

فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۶۸۵

امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است. در حال حاضر نیز خانواده های فرهنگی و کتابخوان و همچمنین وجود فرزندان محصل و دانش آموز در خانواده نیاز به وجود میز تحریر و کتابخانه را افزایش میدهد. در این مقاله به بررسی ابعاد فنی و فضاهای مورد نیاز برای خرید کتابخانه و چیدمان آن در اتاق خواب و منزل خواهیم پرداخت.

 قیمت کتابخانه

کتابخانه های تولیدی در دکوچید با نام های تجاری زیر عرضه میگردد:

کتابخانه آرن

کتابخانه روناک

کتابخانه کاسپین

کتابخانه شباهنگ

 

اولین کتابخانه تولیدی در دکوچید که به آن خواهیم پرداخت کتابخانه آرن میباشد. کتابخانه آرن دارای دو مدل کتابخانه آرن متوسط و کتابخانه آرن بلند است.

کتابخانه آرن متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه و یک کمد کوچک با درب لولائی میباشد. ارتفاع این کتابخانه 127 سانتیمتر است. اندازه طول این کتابخانه 50 و عرض آن 32 سانتیمتر، یکی از طراحی های زیبا و شیک برای فضاهای کوچک میباشد. در زیر عکس ابعاد و عکس کلی از این مدل را خواهید دید.

 خرید کتابخانه

 فروش کتابخانه آرن متوسط

 
کتابخانه آرن بلند

این کتابخانه با داشتن سه طبقه و یک کمد درب دار ساخته و طراحی شده است. ارتفاع این کتابخانه 161 سانتیمتر و با طول 50 و عرض 32 سانتیمتر تولید میگردد. تفاوت آن با آرن متوسط در ارتفاع آن است ولی طول و عرض آن یکسان در نظر گرفته شده است.

 خرید اینترنتی کتابخانه

 
کتابخانه روناک متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه که هر طبقه دارای 2 قفسه مجزا است، طراحی و ساخته شده است. در قسمت پایین این کتابخانه دو کمد درب دار تعبیه شده است. از فضای بالای آن میتوان به عنوان محلی برای قرار دادن لوازم دکوری استفاده کرد. طول این کتابخانه 97 و عرض آن 32 سانتیمتر طراحی شده است. سایز استاندارد در نظر گرفته شده باعث میشود که با داشتن یک فضای یک متری بتوان یک کتابخانه جادار در اتاق قرار داد.

قیمت کتابخانه

 
کتابخانه روناک بلند

تنها تفاوت این کتابخانه با سایز متوسط آن داشتن سه طبقه که هر طبقه دارای دو بخش مجزا میباشد و همچنین ارتفاع آن است که 161 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. خریداران محترم با داشتن فضای بلندتر و همچنین نیاز به یک کتابخانه بزرگتر، میتوانند از این محصول استفاده کنند.

فروش کتابخانه

 
کتابخانه کاسپین

کتابخانه کاسپین دارای یک کشو بوده و مابقی طبقات آن بدون درب میباشد. کتابخانه کاسپین با طراحی زیبا و جادار و با ارتفاع 2 متر در نظر گرفته شده است. نوع طبقه بندی و قفسه های موجود بر روی آن باعث میشود چیدمان بهتر و زیباتری داشته باشیم. در زیر عکس ابعاد و شکل کلی کتابخانه کاسپین را مشاهده می کنید.

قیمت کتابخانه شخصی

خرید کتابخانه

 
کتابخانه شباهنگ پارت یک و پارت دو

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو ترکیبی از میز تحریر و کتابخانه کوچکی است که بر روی آن تعبیه میشود. همچنین در کنار این کتابخانه فایل سه کشو، فایل کیس و فایل تک درب یک کشو با نام تجاری فایل راج توسط تیم طراحی و تولید دکوچید عرضه شده است. مدل کتابخانه شباهنگ پارت یک با عرض 120 و عمق 28 سانتیمتر ساخته شده است. این کتابخانه میتواند با مدل شباهنگ پارت دو نیز ترکیب و سفارش داده شود. در مدل کتابخانه شباهنگ پارت دو یک کمد درب دار کوچک بر روی این کتابخانه تعبیه شده است. ارتفاع کامل این کتابخانه به همراه میز تحریر شباهنگ 181 سانتیمتر میباشد. این ترکیب برای فضاهای کوچک و اتاق نوجوان با در نظر گرفتن کمترین فضا برای نصب، بسیار مناسب خواهد بود.

در تصاویر زیر شکل کلی کتابخانه پارت یک و دو را مشاهده میکنید:

قیمت کتابخانه

 فروش اینترنتی کتابخانه شباهنگ

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت دو

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی دکوچید در اینستاگرام مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر یا کتابخانه!!!؟؟
28 مدل کتابخانه که شاید برای منزل شما مناسب باشد
ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

 

برچسب ها: کتابخانه شخصیمیز تحریر


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.