تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۶۹

امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است. در حال حاضر نیز خانواده های فرهنگی و کتابخوان و همچمنین وجود فرزندان محصل و دانش آموز در خانواده نیاز به وجود میز تحریر و کتابخانه را افزایش میدهد. در این مقاله به بررسی ابعاد فنی و فضاهای مورد نیاز برای خرید کتابخانه و چیدمان آن در اتاق خواب و منزل خواهیم پرداخت.

کتابخانه خانگی

کتابخانه های تولیدی در دکوچید با نام های تجاری زیر عرضه میگردد:

کتابخانه آرن

کتابخانه روناک

کتابخانه کاسپین

کتابخانه شباهنگ

 

اولین کتابخانه تولیدی در دکوچید که به آن خواهیم پرداخت کتابخانه آرن میباشد. کتابخانه آرن دارای دو مدل کتابخانه آرن متوسط و کتابخانه آرن بلند است.

کتابخانه آرن متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه و یک کمد کوچک با درب لولائی میباشد. ارتفاع این کتابخانه 127 سانتیمتر است. اندازه طول این کتابخانه 50 و عرض آن 32 سانتیمتر، یکی از طراحی های زیبا و شیک برای فضاهای کوچک میباشد. در زیر عکس ابعاد و عکس کلی از این مدل را خواهید دید.

کتابخانه آرن

کتابخانه آرن متوسط

 
کتابخانه آرن بلند

این کتابخانه با داشتن سه طبقه و یک کمد درب دار ساخته و طراحی شده است. ارتفاع این کتابخانه 161 سانتیمتر و با طول 50 و عرض 32 سانتیمتر تولید میگردد. تفاوت آن با آرن متوسط در ارتفاع آن است ولی طول و عرض آن یکسان در نظر گرفته شده است.

کتابخانه آرن بلند

 
کتابخانه روناک متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه که هر طبقه دارای 2 قفسه مجزا است، طراحی و ساخته شده است. در قسمت پایین این کتابخانه دو کمد درب دار تعبیه شده است. از فضای بالای آن میتوان به عنوان محلی برای قرار دادن لوازم دکوری استفاده کرد. طول این کتابخانه 97 و عرض آن 32 سانتیمتر طراحی شده است. سایز استاندارد در نظر گرفته شده باعث میشود که با داشتن یک فضای یک متری بتوان یک کتابخانه جادار در اتاق قرار داد.

کتابخانه روناک متوسط

 
کتابخانه روناک بلند

تنها تفاوت این کتابخانه با سایز متوسط آن داشتن سه طبقه که هر طبقه دارای دو بخش مجزا میباشد و همچنین ارتفاع آن است که 161 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. خریداران محترم با داشتن فضای بلندتر و همچنین نیاز به یک کتابخانه بزرگتر، میتوانند از این محصول استفاده کنند.

کتابخانه روناک بلند

 
کتابخانه کاسپین

کتابخانه کاسپین دارای یک کشو بوده و مابقی طبقات آن بدون درب میباشد. کتابخانه کاسپین با طراحی زیبا و جادار و با ارتفاع 2 متر در نظر گرفته شده است. نوع طبقه بندی و قفسه های موجود بر روی آن باعث میشود چیدمان بهتر و زیباتری داشته باشیم. در زیر عکس ابعاد و شکل کلی کتابخانه کاسپین را مشاهده می کنید.

کتابخانه کاسپین

کتابخانه کاسپین

 
کتابخانه شباهنگ پارت یک و پارت دو

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو ترکیبی از میز تحریر و کتابخانه کوچکی است که بر روی آن تعبیه میشود. همچنین در کنار این کتابخانه فایل سه کشو، فایل کیس و فایل تک درب یک کشو با نام تجاری فایل راج توسط تیم طراحی و تولید دکوچید عرضه شده است. مدل کتابخانه شباهنگ پارت یک با عرض 120 و عمق 28 سانتیمتر ساخته شده است. این کتابخانه میتواند با مدل شباهنگ پارت دو نیز ترکیب و سفارش داده شود. در مدل کتابخانه شباهنگ پارت دو یک کمد درب دار کوچک بر روی این کتابخانه تعبیه شده است. ارتفاع کامل این کتابخانه به همراه میز تحریر شباهنگ 181 سانتیمتر میباشد. این ترکیب برای فضاهای کوچک و اتاق نوجوان با در نظر گرفتن کمترین فضا برای نصب، بسیار مناسب خواهد بود.

در تصاویر زیر شکل کلی کتابخانه پارت یک و دو را مشاهده میکنید:

کتابخانه شباهنگ پارت یک

کتابخانه شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت دو

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی دکوچید در اینستاگرام مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر یا کتابخانه!!!؟؟
28 مدل کتابخانه که شاید برای منزل شما مناسب باشد
ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

 

برچسب ها: کتابخانه شخصیمیز تحریر


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.