تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۲۱۷

امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است. در حال حاضر نیز خانواده های فرهنگی و کتابخوان و همچمنین وجود فرزندان محصل و دانش آموز در خانواده نیاز به وجود میز تحریر و کتابخانه را افزایش میدهد. در این مقاله به بررسی ابعاد فنی و فضاهای مورد نیاز برای خرید کتابخانه و چیدمان آن در اتاق خواب و منزل خواهیم پرداخت.

 قیمت کتابخانه

کتابخانه های تولیدی در دکوچید با نام های تجاری زیر عرضه میگردد:

کتابخانه آرن

کتابخانه روناک

کتابخانه کاسپین

کتابخانه شباهنگ

 

اولین کتابخانه تولیدی در دکوچید که به آن خواهیم پرداخت کتابخانه آرن میباشد. کتابخانه آرن دارای دو مدل کتابخانه آرن متوسط و کتابخانه آرن بلند است.

کتابخانه آرن متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه و یک کمد کوچک با درب لولائی میباشد. ارتفاع این کتابخانه 127 سانتیمتر است. اندازه طول این کتابخانه 50 و عرض آن 32 سانتیمتر، یکی از طراحی های زیبا و شیک برای فضاهای کوچک میباشد. در زیر عکس ابعاد و عکس کلی از این مدل را خواهید دید.

 خرید کتابخانه

 فروش کتابخانه آرن متوسط

 
کتابخانه آرن بلند

این کتابخانه با داشتن سه طبقه و یک کمد درب دار ساخته و طراحی شده است. ارتفاع این کتابخانه 161 سانتیمتر و با طول 50 و عرض 32 سانتیمتر تولید میگردد. تفاوت آن با آرن متوسط در ارتفاع آن است ولی طول و عرض آن یکسان در نظر گرفته شده است.

 خرید اینترنتی کتابخانه

 
کتابخانه روناک متوسط

این کتابخانه دارای دو طبقه که هر طبقه دارای 2 قفسه مجزا است، طراحی و ساخته شده است. در قسمت پایین این کتابخانه دو کمد درب دار تعبیه شده است. از فضای بالای آن میتوان به عنوان محلی برای قرار دادن لوازم دکوری استفاده کرد. طول این کتابخانه 97 و عرض آن 32 سانتیمتر طراحی شده است. سایز استاندارد در نظر گرفته شده باعث میشود که با داشتن یک فضای یک متری بتوان یک کتابخانه جادار در اتاق قرار داد.

قیمت کتابخانه

 
کتابخانه روناک بلند

تنها تفاوت این کتابخانه با سایز متوسط آن داشتن سه طبقه که هر طبقه دارای دو بخش مجزا میباشد و همچنین ارتفاع آن است که 161 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. خریداران محترم با داشتن فضای بلندتر و همچنین نیاز به یک کتابخانه بزرگتر، میتوانند از این محصول استفاده کنند.

فروش کتابخانه

 
کتابخانه کاسپین

کتابخانه کاسپین دارای یک کشو بوده و مابقی طبقات آن بدون درب میباشد. کتابخانه کاسپین با طراحی زیبا و جادار و با ارتفاع 2 متر در نظر گرفته شده است. نوع طبقه بندی و قفسه های موجود بر روی آن باعث میشود چیدمان بهتر و زیباتری داشته باشیم. در زیر عکس ابعاد و شکل کلی کتابخانه کاسپین را مشاهده می کنید.

قیمت کتابخانه شخصی

خرید کتابخانه

 
کتابخانه شباهنگ پارت یک و پارت دو

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو ترکیبی از میز تحریر و کتابخانه کوچکی است که بر روی آن تعبیه میشود. همچنین در کنار این کتابخانه فایل سه کشو، فایل کیس و فایل تک درب یک کشو با نام تجاری فایل راج توسط تیم طراحی و تولید دکوچید عرضه شده است. مدل کتابخانه شباهنگ پارت یک با عرض 120 و عمق 28 سانتیمتر ساخته شده است. این کتابخانه میتواند با مدل شباهنگ پارت دو نیز ترکیب و سفارش داده شود. در مدل کتابخانه شباهنگ پارت دو یک کمد درب دار کوچک بر روی این کتابخانه تعبیه شده است. ارتفاع کامل این کتابخانه به همراه میز تحریر شباهنگ 181 سانتیمتر میباشد. این ترکیب برای فضاهای کوچک و اتاق نوجوان با در نظر گرفتن کمترین فضا برای نصب، بسیار مناسب خواهد بود.

در تصاویر زیر شکل کلی کتابخانه پارت یک و دو را مشاهده میکنید:

قیمت کتابخانه

 فروش اینترنتی کتابخانه شباهنگ

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت دو

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی دکوچید در اینستاگرام مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر یا کتابخانه!!!؟؟
28 مدل کتابخانه که شاید برای منزل شما مناسب باشد
ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

 

برچسب ها: کتابخانه شخصیمیز تحریر


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی
  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی

  از گذشته نوستالژی های زندگی در اتاقهای زیر شیروانی و داشتن تخت خواب و سرویس خواب در کتابهای کودکان و فیلم ها و سریالهای کودکی اکثریت ما وجود دارد. این علاقه ها تا به حال نیز در بسیاری از افراد باقی مانده است. در این مقاله به بررسی سرویس خواب و تخت خواب در اتاقهای زیر شیروانی خواهیم پرداخت. یکی از مهمترین مزایای اتاقهای زیر شیروانی وجود نور طبیعی میباشد که باعث میشود در این اتاقها پنجره های بزرگ نصب شده و تمام محیط از جمله سرویس خواب و تخت خواب را بوسیله آن روشن میگردد. ...

  بیشتر بخوانید

  دراور چوبی طرح ایکیا
  دراور چوبی طرح ایکیا

  دراور یکی از پرکاربردترین وسائل از زیرمجموعه سرویس خواب میباشد. هنگامی که چیدمان کمد و سرویس خواب انجام میشود، ممکن است مقداری از وسائل بدون داشتن یک محل برای ذخیره و نگهداری به جا بماند. در این صورت دراور به کمک شما خواهد آمد. یک دراور میتواند میز آرایش هم باشد حتی یک دکوری، یا یک میز تحریر، بعضی از آن به عنوان میز نهارخوری هم استفاده میکنند. همه اینها به سلیقه افراد بستگی دارد. نیاز به کاربرد آن در محیط خانه، محل و شکل استفاده از دراور را تعیین میکند. ...

  بیشتر بخوانید

  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن
  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

  علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت. علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب فلت
  تخت خواب فلت

  تخت خواب های فلت، تخت خواب هایی با ارتفاع کم هستند که بطور معمول بدون پایه یا با پایه های بسیار کوتاه طراحی و ساخته میشود. این نوع طراحی به طراحی سبک ژاپنی معروف است. چرا که عمده استفاده از این تخت خواب ها در کشور ژاپن میباشد. طراحی این تخت خواب ها بسیار مدرن شده است و دارای مزایای بسیاری نیز میباشد. ارتفاع پائین این تخت خواب ها برای کسانی که مشکل زانو دارند بسیار موثر است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب و تخت خواب بهاری
  سرویس خواب و تخت خواب بهاری

  فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

  داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند. از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در اتاق خواب های بالکن دار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.