فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

29 مدل دراور چوبی جهت نگهداری لباس

سبک ها و مدلها در کمد لباس، تخت خواب، داور و دیگر اجزا سرویس خواب، هر روز در حال تغییر است. تولیدات بیشماری در حال ورود به بازار هستند. در سراسر جهان، طراحان و کارشناسان در حال بروز رسانی و ایجاد جذابیت در محصولات چوبی خود هستند. با توجه به این موضوع، در محصولات چوبی عرضه شده به بازار، سعی شده است از جدیدترین متدها برای جذب مشتریان در محصولاتی از قبیل سرویس خواب، تخت خواب و کمد و دراور استفاده گردد. در این مقاله سعی شده است تا جدیدترین و زیباترین محصولات دراور را بصورتی تشریح نماییم تا دید شما خوانندگان محترم نسبت به آن کامل شود.

دراور مدرن

ترکیب دراورهای دو رنگ، یکی از نمونه ها و مدلهای دراور است که باعث جذب خریداران گردیده است. استفاده از ترکیب رنگ های سفید و قهوه ای در ساخت و تولید دراور باعث میشود که سرویس خواب و تخت خواب هم با رنگ سفید و هم با رنگ قهوه ای در کنار این مدل از دراورها، جذاب بنظر برسد. پایه های زیر دراور نیز در زیبایی این دراورها موثر است.


خرید سرویس خواب دو نفره با طراحی سفارشی در دکوچید


دراور مدرن

در مدلهای دو رنگ میتوان از دستگیره های فلزی استفاده کرد. همچنین استفاده از برجستگی های چوب برای ساخت دستگیره از خود چوب برای باز کردن کشوها کاربرد بسیاری دارد.

 

دراور مدرن

در این مدل دراور سه کشو، یکی از کشوها با سایز کوچکتر و دو کشوی دیگر بزرگتر در نظر گرفته شده است. چهار عدد پایه کوتاه برای ارتفاع دادن به این دراور طراحی شده است.

 

دراور چوبی

در این تصویر، یک ترکیب زیبای دراور از رنگ مشکی و قهوه ای تشکیل شده است. ارتفاع بلند این دراور باعث گردیده است تا ساختار یک دراور پنج کشو در آن رعایت شود و ارتفاع مناسبی نیز داشته باشد.

 

دراور چوبی

این مدل دراور دارای یک درب کشویی برای پوشش روی کشوها میباشد و بصورت ریلی بر روی آن حرکت میکند. کشوها هم بصورت کوچکتر و به اندازه نصف طول دراور در نظر گرفته شده است.

 

دراور چوبی

این دراور قهوه ای رنگ به عنوان یک میز آرایش نیز کاربرد دارد. تعداد شش کشو در سه ردیف طراحی و ساخته شده است. با استفاده از فرورفتگی ها در ساختار چوب، دستگیره های آن ساخته شده است.


اندازه و ابعاد استاندارد تخت خواب چقدر است؟


 

دراور چوبی

در این مدل، یک دراور بدون پایه را مشاهده میکنید. استفاده از این دراورها با ساختاری زیبا، یک حالت مدرن خواهد داشت.

 

دراور چوبی

این مدل دراور، حتی به عنوان یک میز تلویزیون نیز میتواند کاربرد داشته باشد. در دو طرف این مدل دراور، دو عدد کمد درب دار لولایی کار شده است و در وسط آن سه کشو تعبیه شده است.

 

دراور چوبی

در این مدل، یک کمد درب دار در یک سمت و سه کشو در سمت دیگر این دراور تعبیه شده است. استفاده از دستگاه پخش صدا و دکوری بر روی آن، جلوه این دراور را زیبا نموده است.

 

دراور چوبی

دراور  سفید رنگ با ترکیبی از سه کشو در بالا و چهار کشو در دو ردیف پایین طراحی شده است. این مدل از دراور بیشترین کاربرد را در اتاق خواب و اتاق نشیمن به عنوان محلی برای ذخیره و نگهداری وسائل دارا میباشد.


سفارش ساخت سرویس خواب یک و نیم نفره در دکوچید


دراور

یک دراور با زمینه رنگ سفید و با استفاده از تعداد زیادی کشو با رنگهای ونگه و فندقی را مشاهده میکنید. پایه وسط زیر آن برای محکم شدن این دراور در نظر گرفته شده است.

 

خرید دراور چوبی

یک دراور چوبی با پایه های بلند و استفاده از دو مدل دستگیره فلزی بر روی آن

 

خرید دراور چوبی

یک دراور مشکی ساده برای استفاده در کنار تخت خواب و یا اتاق نشیمن

 

خرید دراور چوبی

خرید دراور

دراور چوبی

سه مدل دراور با طراحی زیبا را در بالا مشاهده میکنید.

 

خرید اینترنتی دراور چوبی

در تصویر، یک دراور زیبا را مشاهده میکنید. این دراور بدون کشو در نظر گرفته شده است و طبقات آن حالت دکوری دارند. چیدمان وسائل تزئینی و کتاب در داخل آن باعث ایجاد یک دکوری زیبا در اتاق خواهد بود.

حال چند مدل دیگر از دراورهای زیبا و شیک را با هم مشاهده خواهیم کرد.

انواع دراور

انواع دراور

انواع دراور

انواع دراور


پیشنهاد ----  دراور سه کشو آریل محصولی از دکوچید


دراور چوبی

انواع دراور

دراور چند کشو

دراور چهار کشو آریل محصولی از دکوچید

دراور چند کشو

مدل دراور

مدل دراور

دراور چهار کشو متیس محصولی از دکوچید

مدل دراور

مدل دراور

مدل دراور

دکوچید تمامی تلاش خود را در جهت ارتقا و تولید محصولات خواب مناسب با سلیقه مشتریان محترم انجام داده است. دکوچید، سال گذشته با راه اندازی بخش محصولات سفارشی، اقدام جدیدی در جهت طراحی و در نظر گرفتن ایده مشتری در تولید محصولات خواب را در دستور کار قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. منتظر نظرات و پشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم. دکوچید را در اینستاگرام دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

دراور چوبی طرح ایکیا

10 راه برای چیدمان بهتر کشو دراور چوبی

منبع:
برچسب ها: دراور چوبیمدلهای دراور


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)
  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)

  بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند دختر هستند، در تمامی مراحل سنی دختر خود، سعی در ایجاد و چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به روحیه حساس و خاص دخترانه هستند. چیدمان اتاق خواب دخترانه بیانگر احساس و علایق نوجوان است. این موضوع در چیدمان تخت خواب و اتاق خواب و سرویس خواب نوجوانان تاثیر بسزایی دارد. وسایل تزیینی به کار رفته و استفاده از تابلوها و رنگها، نشان دهنده احساسات آنها است. در این مقال...

  بیشتر بخوانید

  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب
  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب

  یک تخت خواب برای هر اتاق خواب باید در کنار خود محلی را برای ذخیره و نگهداری وسائل کوچک داشته باشد. این فضا پاتختی است. پاتختی ها محبوب ترین فضا برای ذخیره سازی در کنار تخت خواب هستند. در این مقاله به بررسی ایده های جالب در تهیه و ساخت پاتختی خواهیم پرداخت. در این مدل یک جفت چمدان هم شکل بر روی هم قرار داده شده است و توسط یک تخته چوبی، پوشش داده شده است. در این صورت میتوان یک پاتختی محکم در اتاق خو...

  بیشتر بخوانید

  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار
  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار

  در اکثر مواقع افراد از گوشه ها و نقاط کنج خانه استفاده ای انجام نمیدهند. ممکن است، این محل ها به فضاهای خالی و بی اهمیتی تبدیل شوند که هرگز مورد توجه قرار نگیرند. حضور وسائل چوبی مثل کمد، کمد لباس و دکوری های چوبی باعث میشود این فضاها تبدیل به مکانهایی زنده و زیبا شوند. زیرا در این حالت از تمامی فضاهای خانه، استفاده بهینه و درستی انجام می پذیرد. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب گوشه ای
  سرویس خواب گوشه ای

  تخت خواب ها در اکثر مواقع در وسط یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار داده میشوند. پاتختی هم در دو طرف تخت خواب قرار خواهد گرفت. هر اتاق خواب ممکن است دارای فضاهای بی استفاده باشد. هنر چیدمان درست باعث میشود تا این فضاهای خالی را به بهترین شکل استفاده کرد. این بدان معناست که مرکزیت سرویس خواب را تخت خواب مشخص می کند. نقطه کانونی هر اتاق خواب تخت خواب است. یکی از مدلهای تخت خواب، مدل تخت خواب گوشه ای است...

  بیشتر بخوانید

  ویژگی کمد لباس مناسب برای خانه
  ویژگی کمد لباس مناسب برای خانه

  کمد در بیشتر خانه های ایرانی وجود دارد. ایجاد فضای ذخیره ساز با امکان یکدست بودن با دیوارها از جمله مهمترین ویژگی کمدهااست که باعث افزایش استفاده از آن ها شده است. اما موضوعی که امروز به آن می پردازیم نمای ظاهری کمد است که به علت استفاده برای سال های طولانی و عدم امکان تغییر ظاهر آن در بازه های زمانی کوتاه مدت، از اهمیت ویژه ای برای ساکنین منزل برخوردار است. انتخاب طرح و مدل کمد جدید دغدغه بسیاری ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی پاتختی طرح ایکیا
  بررسی پاتختی طرح ایکیا

  پاتختی یکی از موارد مهم و کامل کننده در سرویس خواب و در کنار تخت خواب میباشد. پاتختی نیز مانند کمد و دراور، یک فضای ذخیره سازی و نگهداری مهم است که میتواند محلی برای قرارگیری لوازم دکوری نیز باشد. پاتختی در اکثر مواقع، نزدیکترین فاصله با تخت خواب را دارد و محلی برای دسترسی به وسائل ضروری است بدون آنکه نیاز به برخاستن از روی تخت خواب باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی
  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی

  تلویزیون یکی از لوازمی است که در تمامی منازل وجود دارد. چرا که تلویزیون یکی از راحتترین رسانه ها برای اطلاع از اخبار و مشاهده برنامه و فیلم های مورد علاقه شما در زمان استراحت و گذراندن اوقات فراغت در منزل است.

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها
  میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها

  چه زمانی برای قرار دادن میزتحریر در اتاق خواب کودک مناسب است؟ نظرشما چیست؟ به محض اینکه بچه ها شروع به راه رفتن و بازی کردن با وسایل خودشان میکنند، نیاز به یک میزمناسب و یا بهتر بگوییم میزتحریر مناسب احساس خواهدشد. وقتی آنها تازه اسباب بازیهای خودشان را شناسایی کرده و مشغول بازی با آنها میشوند و یا زمانی که کتابهای رنگ آمیزی خود را رنگ میکنند، زمانی که مشغول به ساخت ابزار و وسایل دستی وهنری میشوند...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.