فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

دکوراسیون اتاق خواب کوچک به بهترین شکل

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا نیازی به داشتن اتاق خواب بزرگ نیست و میتوان با توجه به نکات ساده برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک به بهترین شکل محیطی زیرا را برای خود فراهم نمایید. برای ایجاد چیدمان و دکوراسیون اتاق تنها لازم است بدانید که برای هر اتاق خوابی با توجه به ابعاد آن اتاق بتوانید سرویس خواب و اکسسوری های مناسب برای چیدمان آن اتاق را انتخاب و چیدمان نمایید. شما باید بدانید چه ترفند ها و نکاتی لازم است تا علاوه بر چیدمان اتاق خواب کوچک خود بتوانید  از فضای اتاق بهترین استفاده را داشته باشید و آن را بزرگتر جلوه دهید.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

 

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اگر می خواهید دکوراسیون اتاق خواب کوچک خود را به بهترین شکل انجام دهید تنها کافی است که به برخی نکات ساده توجه نمایید و در هنگام انتخاب لوازم و  چیدمان کمی با حوصله و نکته بین باشید. تمامی عناصر طبیعی و مصنوعی حاکم بر قوانین چیدمان در دکوراسیون اتاق شما نقش دارند اما شما میتوانید نقش هر یک از آن ها را با قرار دادن در جای مناسب و انتخاب صحیح آن ها مشخص نمایید. در ادامه مطالب به برخی نکات که از اهمیت بالایی برخوردار هستند اشاره شده است.

چیدمان اتاق خواب کوچک

 

• سرویس خواب مناسب اتاق خواب کوچک

امروزه با توجه به افزایش و پیشرفت تولید انواع سرویس خواب در طرح ها ومدل های متنوع  شما می توانید بهترین و مناسب ترین سرویس خواب را برای اتاق خوابتان سفارش دهید. سرویس خواب ها اصولا دارای تخت خواب، میزآرایش، میز پاتختی، آینه و صندلی می باشند که در صورت کمبود فضا می توانید اجزاء مورد نیاز را سفارش دهید و یا در سایز آن ها توجه نمایید. مهمترین اجزاء سرویس خواب تخت آن است که بیشترین استفاده را دارد و اغلب تخت خواب ها در سایز های متنوع دارای عرض متفاوت اما یکسانی هستند که در مدل ها و طرح های مختلف تولید می شوند. بنابراین در هنگام خرید تخت خواب برای اتاق خواب کوچک به عرض تخت توجه نمایید تا فضای کمتری اشغال کند.

سرویس خواب مناسب اتاق کوچک

سرویس خواب اتاق خواب کوچک

 

• چیدمان اتاق خواب کوچک با تخت تاشو

بهترین گزینه برای اتاق خواب های کوچک تخت خواب تاشو یا کمجا است که بسیار کاربردی هستند. تخت خواب های تاشو در سایز های دو نفره و تک نفره  مناسب تمامی سنین و سلیقه ها طراحی و تولید می شوند. در تولید تخت خواب های تاشو از جک های استپ دار استفاده می شود تا شما بتوانید در مواقع مورد نیاز آن را باز کرده و در زمان هایی که به آن نیاز ندارید آن را ببندید و از فضای اتاق خواب استفاده های دیگر نمایید. همچنین می توانید در کنار و قسمت پشتی این تخت خواب کمد، میز تحریر، میزآرایش و کلی فضا برای نگهداری و مرتب سازی لوازم خود داشته باشید.

چیدمان اتاق کوچک با تخت تاشو

تخت خواب تاشو

سرویس خواب تاشو

تخت تاشو دو نفره

 

• چیدمان اتاق خواب کوچک با تخت دو طبقه

در اتاق خواب های کوچک که دو کودک و یا نوجوان از آن استفاده می کنند بهترین انتخاب تخت خواب دو طبقه است. اگر تخت دو طبقه با خلاقیت و هوشمندی طراحی و تولید شود، علاوه بر اینکه فضای کمی از اتاقتان اشغال می کند با داشتن کشو در زیر تخت و یا ساخت پله منبری کشودار می تواند تا حد زیادی مشکل کمبود فضای شما را حل کند تا بتوانید لوازم خود را مرتب سازی نمایید.

تخت خواب دو طبقه

چیدمان اتاق کوچک با تخت دو طبقه

 

• تأثیر رنگ دیوار در چیدمان اتاق خواب کوچک

رنگ های روشن مانند سفید، آبی روشن، سبز روشن، طوسی و رنگ های شفاف هر فضای کوچکی را بزرگ جلوه می دهند. اما توصیه می شود برای اتاق کوچک خود هرگز از کاغذ دیواری با طرح های بزرگ و رنگ های تیره استفاده نکنید. پس بهترین گزینه برای اتاق خواب کوچک انتخاب رنگ  روشن برای دیوار ها و لوازم مختلف است.

رنگ دیوار در چیدمان اتاق خواب کوچک

رنگ دیوار اتاق خواب کوچک

رنگ دیوار اتاق خواب کوچک

 

• دکوراسیون اتاق خواب 6 متری

اگر شما یک اتاق خواب کوچک 6 متری دارید که داخل آن پنجره قرار دارد هرگز از پرده های ضخیم استفاده نکنید تا با تابش نور اتاق خوابتان بزرگ نشان داده شود. همچنین از طبقاتی همراه با اکسسوری های ظریف برای دکور اتاق استفاده نمایید. سعی کنید دیوار را رنگ روشن بزنید و یا از یک کاغذ دیواری و یا طرح راه راه عمودی استفاده نمایید تا دیوار شما از زمین تا سقف بلندتر به نظر بیاید.  اگر شما علاقه مند به داشتن گل و گیاه در اتاق خواب خود هستید می توانید در یک گوشه اتاق گل های خود را با اکسسوری های زیبا از سقف آویزان کنید.

دکوراسیون اتاق خواب 6 متری

دکوراسیون اتاق خواب 6 متری

دکوراسیون اتاق خواب 6 متری

 

• دکوراسیون اتاق خواب 4 متری

برای دکوراسیون اتاق خواب 4 متری علاوه بر مواردی که از ابتدا به آن ها اشاره شده است، بهترین گزینه تخت خواب های تاشو یا تخت خواب باکس دار است که بتوانید از فضای زیر تخت یا بالای تخت استفاده نمایید. همچنین می توانید با مشاوره با طراحان لوازم مورد نیاز و سرویس خواب خود را به صورت سفارشی خریداری نمایید تا مطابق فضای اتاق شما طراحی و تولید شوند.

دکوراسیون اتاق خواب 4 متری

چیدمان اتاق خواب 4 متری

سرویس خواب اتاق 4 متری

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

 

• دکوراسیون اتاق خواب کوچک نوجوان

اتاق خواب نوجوانان را به گونه ای طراحی نمایید که ساده و زیبا باشد و تمامی فضاهای مورد نیاز برای خواب، مطالعه و اوقات فراغت را داشته باشد. از سرویس خواب ساده با رنگ های روشن مانند سفید همراه با اکسسوری هایی با رنگ دلخواه آن ها استفاده نمایید.  همچنین با استفاده از لوازمی ساده مانند شلف دیواری، پاف کوچک، میز تحریر و میز آرایش های ساده و ظریف می توانید اتاقی به سبک خودتان داشته باشید.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک نوجوان

چیدمان اتاق کوچک نوجوان

چیدمان اتاق خواب نوجوانان

 

• دکوراسیون اتاق خواب کوچک ایرانی

برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک ایرانی با انعکاس نور در اتاق، انتخاب لوازم ساده با طرح خاص، انتخاب فرش با ابعاد مناسب اتاق خواب و رنگ و طرح ساده می توان اتاق را چیدمان کرد. همچنین با حذف لوازم اضافی از اتاق مانند تلویزیون و میز تلویزیون فضای بیشتری خواهید داشت. همچنین می توان قفسه و کتابخانه های دیواری و شلف ها را جایگزین کتابخانه های بزرگ نمود.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب با تخت خواب تاشو دو نفره

چیدمان اتاق خواب ایرانی

کتابخانه دیواری

شلف دیواری برای اتاق خواب کوچک

 

اما پیشنهاد دکوچید برای اتاق خواب های کوچک طراحی ایده های خاص است. با مشاوره و طراحی ایده ذهنی شما می توان تمام لوازم مورد نیاز شما در یک اتاق کوچک را مورد بررسی قرار داد و بعد از طراحی اولیه آن را با بهترین کیفیت و طبق سلیقه، ابعاد، رنگبندی و مواد اولیه دلخواه شما تولید و نصب نمود. با این روش شما می توانید از فضای اتاق خواب کوچک خود با هر ابعادی بهترین استفاده را داشته باشید.

سرویس خواب نوجوان سفارشی

طراحی سرویس خواب کودک و نوجوان

تخت خواب جادار برای اتاق خواب کوچک

سرویس خواب مدرن

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب
  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

  در فرایند کارهای مهم در نظافت و تمیزی محیط خانه، یکی از اصولی ترین و مهم ترین آنها، تمیزی اتاق خواب و سرویس خواب به شکلی کامل و جامع میباشد. این مهم هرچند وقت یکبار نیاز به انجام دارد. با توجه به تغییرات فصلی و همچنین اضافه و کم شدن وسایل در اتاق خواب، این امر بدیهی خواهد بود. در این مقاله سعی شده است چگونگی دسترسی جامع و کامل به یک اتاق خواب و سرویس خواب فوق العاده تمیز و سازمان یافته تشریح گردد....

  بیشتر بخوانید

  MDFو نئوپان ، ساختار ومشخصات
  MDFو نئوپان ، ساختار ومشخصات

  تعریف MDF عبارت است ازتخته فیبرفشرده متوسط که به روش خشک تولید میگردد و به عنوان یک فرآورده چوبی پر کاربرد، دیر زمانی است که دردکوراسیون داخلی و تهیه سرویس خواب مورد استفاده قرار میگیرد. تخته های ام دی اف را میتوان با روکش وبا رنگهای مختلف پوشاندکه علاوه برزیبایی وتنوع رنگ به دوام وکاربردآن کمک خواهد کرد. البته این محصول دارای کاربردهای بسیاری است. خصوصیات MDF ضخامت و ابعاد قابل تولید قابلیت ابزار...

  بیشتر بخوانید

  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020
  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020

  خواب یک فرآیند بیولوژیکی حیاتی است و مدتهاست به عنوان یک عامل تعیین کننده اساسی در سلامت و عملکرد انسان شناخته می شود. در حالی که همه عملکردهای خواب کاملاً شناخته نشده است ، این امر برای بازگرداندن انرژی ، بهبودی ، تعامل با سیستم ایمنی بدن و تأثیر بر عملکرد مغز و رفتار شناخته شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب | انواع دکوراسیون اتاق خواب مناسب انواع سلیقه
  40 مدل اتاق خواب | انواع دکوراسیون اتاق خواب مناسب انواع سلیقه

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  ابعاد استاندارد کتابخانه | فضای مورد نیاز برای کتابخانه
  ابعاد استاندارد کتابخانه | فضای مورد نیاز برای کتابخانه

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)
  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

  در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید پارت یک، تولیدات سرویس خواب دو نفره آدونیس، وستا، دیانا و هرمس را توضیح دادیم. در این مقاله سعی شده است مابقی سرویس خواب های دونفره تولیدی در دکوچید را بازگو و توضیح دهیم. سرویس خواب دو نفره ماهور شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش ماهور و پاتختی با نام تجاری پاتختی ماهور میباشد. در تخت خواب دو نفره ماهور علاوه بر امکان سفارش تخت خواب بصورت کشودار و بد...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع ح...

  بیشتر بخوانید

  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان
  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان

  فصل زمستان از راه رسیده است. نگرانی بابت گرم کردن اتاق خواب و تخت خواب خود و بچه ها، یکی از مسائل مهم خانواده ها در این فصل است. استفاده از سیستم های گرمایشی با توجه به هزینه بالای آن، ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بعضی وسایل گرمایشی نیز در هنگام شب و در داخل اتاق خواب، ممکن است خطرآفرین باشد و افراد مجبور شوند قبل از خواب آنها را خاموش کنند. این اتفاق باعث خواهد شد که در میانه شب، سرما به سراغ شم...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

  جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.