تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
تزیین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب

به اشتراک بگذارید
۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
۲,۵۵۰,۰۰۰تومان
۱,۶۴۵,۰۰۰تومان
۱,۸۸۵,۰۰۰تومان
۱,۴۹۵,۰۰۰تومان
۲,۱۸۰,۰۰۰تومان

تزیین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب

۱۳۹۷/۰۵/۱۴ ۲۳۵۰

اتاق خواب و دکور بالای تخت خواب یکی از پربازدیدترین قسمتهایی است که در طول شبانه روز با آن برخورد داریم. زیباسازی این بخش از اتاق خواب تاثیر بسیار مهمی در روحیه افراد ایجاد می کند. به همین دلیل باید به آن اهمیت بسیاری داد. راههای زیادی برای تزیین دیوار پشت تخت خواب وجود دارد. در این مقاله سعی داریم برخی از این روشها را با شما در میان بگذاریم. اولین راه استفاده از عکس مناظر، نقاط دیدنی دنیا و یا عکسهای خانوادگی می باشد. عکس هایی که دیدن آنها، حال وهوایی خوب را به شما انتقال میدهد.
 

تخت خواب دو نفره تاج دار

تخت خواب یک و نیم نفره
 

یکی دیگر از روشهای دکور کردن اتاق خواب، استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل می باشد. البته از طرح های ساده کاغذ دیواری نیز میتوان با توجه به سلیقه افراد هارمونی و زیبایی خاصی بر روی دیوار بوجود آورد.

 
تخت خواب دو نفره کلاسیک

 
استفاده از المان ها با هدف بیان موضوع خاص یا نوع تفکر فرد نیز یکی از روشهای تزیین دیوار پشت تخت خواب میباشد. امیداوریم شما از آن دسته انسانهایی باشید که همیشه از المان های باانرژی مثبت در اتاق و محل کار استفاده می کنید.
 
سرویس خواب سفید

 

استفاده از طرح های دیوار مثل آجر چینی و یا نقش برجسته ها یکی دیگر از راههای تزیین دیوار است. زیبایی این مدل از طراحی به ساده ترین اتاق خوابها هم جلوه خاصی می دهد.


سرویس خواب قهوه ای

سرویس خواب چوبی قهوه ای رنگدر تهیه تاج پشت تخت خواب با استفاده از هنر سازنده میتوان ارتفاع تاج رو بلندتر در نظر گرفت. در عکس زیر یکی از این نوع تاج های بلند را میتوان دید.

سرویس خواب دو نفره

 

در اتاق خوابهایی که تخت خواب زیر پنجره قرار دارد، با استفاده از پرده ها و نــور مستقیم خورشـــید میتوان تزیین زیبایی بوجودآورد. استفاده از پرده های متفاوت بعنوان یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیرگذار در دکوارسیون اتاق خواب می باشد.

تخت خواب سفید
 

رنگهای متضاد مثل سفید ومشکی، بر روی دیوار میتواند طرح زیبا و دلنشینی بر روی دیوار پشت تخت خواب بوجود آورد.

تخت خواب مدرن

 

یکی دیگر از راههای تزیین دیوار پشت تخت خواب استفاده از نورپردازی روی تاج تخت خواب و بالای سر تخت خواب میباشد.

سرویس خواب مدرن
 

نوشته های روی دیوار اگر دارای پیام و یا حس و حال شخص باشد، یکی دیگر از روشهای تزیین دیوار پشت تخت خواب است.

تخت خواب سفید رنگ

 

استفاده ازآینه های بزرگ و یا ترکیب آینه با چوب، دیوارهای زیبا و رویایی بوجود می آورد که در زیر میبینیم.

تخت خواب طرح چوب

تخت خواب یک و نیم نفره

 
بعضی از افراد به علت علاقه زیاد به پرده ، برروی دیوارهای بدون پنجره نیز پرده استفاده می کنند. با استفاده از طرح و رنگهای زیبا در طراحی پرده میتوان، دیوارهای پشت تخت خواب را به زیبایی تزیین کرد.
 
تخت خواب لمسه چرمی
 
ایده های بسیاری برای تزیین اتاق خواب ودیوارهای پشت تخت خواب وجود دارد. افراد با توجه به ســلایق ونظـرات خود، بسیاری از روشهای جدید را می آفرینند که زیبا و بی بدیل هستند. در هرخانه ای میتوان مدل و روش خاص خود را مشاهده کرد. شرکت دکـوچید در بین کارهای تولیدی خود، توجه خاصی به امر دکور و کالاهای دکوراتیو داشته است. شما میتوانید با مراجعه به سـایت دکــوچید این محصولات را مشاهده فرمایید.
برای مشاوره جهت خرید تخت خواب و سرویس خوابهای دونفره با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام دکوچید به نشانی www.instagram.com/decochid مراجعه فرمایید.

 

برچسب ها: دیواراتاق خوابدکوراتاق خوابتزیین دیوارپشت تخت خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.