سفارشات ثبت شده از تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ تا پایان اسفند ماه، در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تحویل داده می شوند.

چرا دکوچید؟

چرا دکوچید
دلیل اینکه دکوچید در کمتر از یکسال ۸۰۰۰ مشتری در باشگاه مشتریان خود دارد

ضمانت برگشت کالا(طبق ضوابط گارانتی):
شرکت دکوچید طبق اصول و ضوابط گارانتی خود متعهد گردیده است، در صورت عدم رضایت مشتریان محصولات خریداری شده را مرجوع نمایند. لطفا جهت کسب اطلاعات کامل در مورد شرایط گارانتی اینجا کلیک کنید و اطلاعات را به صورت کامل مطالعه نمایید.

تحویل محصول در بسته بندی:
در راستای رفاه حال شما مشتریان گرامی، تمامی محصولات خریداری شده از شرکت دکوچید در نایلون های حبابدار بسته بندی شده تا از هرگونه آسیب دیدگی در هنگام حمل در امان باشند. بر روی بسته بندی محصولات اطلاعات دکوچید حک شده، لذا در هنگام تحویل کالا مراقب سوءاستفاده از اجناس برندهای دیگر با اسم دکوچید باشید.

ارسال رایگان در تهران وکرج:
کلیه محصولات خریداری شده از شرکت دکوچید، جهت ارسال در تهران وکرج بدون گرفتن هیچگونه وجهی و بصورت کاملا رایگان انجام میپذیرد. لازم به ذکر است ارسال رایگان تا درب ورودی منزل می باشد. برای اطلاع از محدوده حمل رایگان کالا روی اینجا کلیک کنید.

حمل در طبقات:
با توجه به رایگان بودن ارسال کالاهادر تهران وکرج و اینکه حمل رایگان تا درب ورودی منزل می باشد، شرکت دکوچید حمل کالا در طبقات را با کمترین هزینه ممکن انجام میدهد. به این شکل که در صورت نیاز به حمل کالا تا درون منزل، طبق تعرفه مصوب دکوچید، هزینه مربوطه از مشتری دریافت شده و کالا تا داخل منزل مشتری حمل می شود. (جهت مشاهده تعرفه حمل در طبقات اینجا کلیک کنید.)

خدمات پس از فروش:
با توجه به باور دکوچید بر اینکه فروش انتهای کار نیست. خدمات پس از فروش خود را برمبنای نیاز مشتریان، پس از خریدی مطمئن برای راحتی خاطر خریداران محترم در نظر گرفته است. لذا شما مشتریان گرامی می توانید در صورت وجود هرگونه مشکل و یا درخواستی با واحد خدمات پس از فروش دکوچید تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محاسبه هزینه حمل(در لحظه ثبت سفارش):
شما مشتریان گرامی می توانید در زمان ثبت سفارش خرید در وب سایت، با مشخص نمودن محل دقیق سکونت خود بر روی نقشه به صورت کامل از هزینه حمل کالا اطلاع پیدا کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

ارسال به سراسر کشور:
با توجه به استقبال مشتریان در شهرها واستانهای مختلف ایران به محصولات دکوچید، شرکت دکوچید ارسال کلیه کالاها و محصولات خریداری شده را با بهترین هزینه متعهد گردیده و برای مشتریان ارسال می نماید.

تامین قطعات:
شما مشتریان گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل برای قطعات و یراق آلات محصولات دکوچید می توانید با واحد خدمات پس از فروش دکوچید تماس گرفته و درخواست قطعه مورد نظر خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت قطعه مورد نظر را به دست شما برسانند.

تسویه درب منزل:
جهت رفاه حال مشتریان و جلب اعتماد مشتریان دکوچید به خصوص مشتریانی که بصورت اینترنتی خرید می کنند، شرکت دکوچید تسویه نهایی را درب منزل مشتریان و پس از تحویل کالای آنها انجام میدهد. به این شکل که در زمان خرید، بخشی از مبلغ توسط خریداران به عنوان بیعانه پرداخت می شود و مابقی پس از تحویل کالا و تایید کیفیت آن به تیم حمل دکوچید پرداخت می گردد.

مقایسه محصول

جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

تماس با کارشناس
جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
عبارت داخل تصویر
لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.