فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان در حالت پسرانه و دخترانه با هم متفاوت است. مهمترین تفاوت آنها در طراحی سرویس خواب است. اکثر مواقع در سرویس خواب نوجوان در بخش پسران، یک آینه در اتاق خواب و یا بر روی دراور و یا درب کمد طراحی میشود. همچنین وجود آینه بصورت ایستاده و یا بر روی دیوار اتاق خواب در دختران و پسران نوجوان مشترک است.

 

سرویس خواب نوجوان

رنگ، در سرویس خواب نوجوان، یکی از شاخص های مهم در دکور اتاق خواب و همچنین سرویس خواب میباشد. استفاده از رنگهای خاص پسران و دختران، یکی از مهمترین روشهای بروز احساسات در سن نوجوانی میباشد. مهمترین مشخصه مشترک بین سرویس خواب نوجوان در قالب جنسیت، رنگهای شاد و پرانرژی است که در ساختار دکور اتاق خواب نوجوان وجود دارد. استفاده از رنگهای صورتی و بنفش و یاسی در سرویس خواب دخترانه بسیار پرکاربرد است.

خرید سرویس خواب تاشو تولیدی دکوچید

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از رنگ خاکستری و ترکیب آن با رنگ سفید در اکثر سرویس خواب های نوجوان در بخش پسرانه و دخترانه مشترک است. رنگهای خاکستری به علت خنثی بودن میتواند در گروههای سنی نوجوان در بخش پسران و دختران کاربرد داشته باشد.

 

سرویس خواب نوجوان

در بعضی مواقع سرویس خواب نوجوان از یک طیف رنگ استفاده شده است. اکثر دکور و وسائل و تابلوها نیز برگرفته از این رنگ و یا الهام گرفته از طیف رنگ زمینه اتاق خواب، کار شده است.

 

سرویس خواب نوجوان

اتاق خواب روشن و پرنور در نوجوانان، علاقمندان خاص خودش را دارد. البته بسیاری از نوجوانان هستند که رنگهای تاریک و تیره را می پسندند. اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان با طیف رنگی روشن و سفید باعث بزرگ نشان دادن اتاق خواب و جذب نور بیشتر خواهد شد. در ترکیب سرویس خواب و دکورهای آن میتوان از رنگهای متضاد در صندلی میز تحریر و یا روتختی های رنگی استفاده کرد.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از سرویس خواب نوجوان به سبک ساده و سنتی نیز طرفداران خود را دارد. چیدمان بی نظم در ترکیب کتابهای مورد مطالعه و یا وسائل، قرار دادن تابلوهای خاص و نقاشیهای مورد علاقه آنها در اتاق خواب، استفاده از تزئینات خاص سن نوجوانی، عواملی هستند که در سرویس خواب نوجوان بسیار پرکاربرد هستند.

 

سرویس خواب نوجوان

میز تحریر نوجوان میتواند مجموعه ای از آدمک های پرخاطره و مشهور، مجسمه های مورد علاقه، هنرمندان و بزرگان مورد علاقه نوجوانان و یا بسیاری از دیگر شخصیت ها باشند. استفاده از پوستر های خوانندگان و مشاهیر و یا فوتبالیست ها، دست نوشته ها، شعرها و جملات زیبا و بسیاری دیگر از این نوع تزئینات و دکورها میتواند مورد استفاده یک نوجوان قرار گیرد.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از سرویس خواب ساده و تک رنگ، استفاده از کمترین و ساده ترین دکور موجود، استفاده از وسائل خاص به عنوان صندلی و یا دراور و پاتختی، نیز در اکثر سرویس خواب نوجوان کاربرد دارد. استفاده از گیاهان، آباژور و هماهنگی بین رنگ اتاق خواب و رنگ پرده اتاق خواب نیز در سنین نوجوانی، خصوصا در خانمهای نوجوان بسیار پرطرفدار است.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از آثار هنری و کاربردی، همچنین استفاده از وسائل نوستالژی در دکوراسیون سرویس خواب نوجوان بسیار پرکاربرد است. وسائلی که سالها است برای بزرگسالان بی استفاده شده و یا ممکن است کم اهمیت باشد، به عنوان بخشی از خاطرات بزرگسالان و وسیله تزئینی در اتاق خواب نوجوان به کار گرفته میشود. این روش شاید برای پیوند میان دو نسل موثر قرار گیرد.

 


خرید سرویس خواب تک نفره در دکوچید


 

سرویس خواب دخترانه نوجوان فارغ از تفاوتها در رنگ، شکل و نوع چیدمان در اتاق خواب، ممکن است تفاوتهای دیگری نیز داشته باشد. مثلا در سرویس خواب دخترانه نوجوان حتما یک میز آرایش وجود دارد. در صورتی که در مدل پسرانه، سرویس خواب نوجوان نیازی به میز آرایش نیست. اشتراک مهمی که در سرویس خواب نوجوان مدل پسرانه و دخترانه وجود دارد، استفاده از یک میز تحریر جادار و مناسب و یا یک کتابخانه شخصی برای مطالعه است. همچنین در سرویس خواب نوجوان وجود کشوهای جادار و بزرگ بسیار پرکاربرد و پر طرفدار است.

 


قیمت سرویس خواب یک و نیم نفره محصولی از دکوچید


 

شلوغی در سرویس خواب نوجوان، جز لاینفک اتاق خواب نوجوان است. چیزی که از نظر والدین و اطرافیان ممکن است تعبیر بهم ریختگی و بی نظمی باشد. دیدگاه ها و تحلیل های نوجوانان باعث میشود نوع نگاه آنها در کلیه ساختار زندگی آنها، چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصی و در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان بروز داشته باشد.

دکوچید:

سرویس خواب تک نفره تولیدی در دکوچید ممکن است برای بعضی از خریداران کوچک باشد. به همین دلیل، دکوچید سرویس خواب یک و نیم نفره را با مشخصات سرویس خواب تک نفره و تنها با تفاوت در سایز تخت خواب ها طراحی و عرضه میکند. تخت خواب تک نفره و تخت خواب یک و نیم نفره در سایزهای خود تفاوت دارند ولی از لحاظ ساختار کلی یکسان تولید شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را فضای مجازی دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

چیدمان سرویس خواب نوجوان(دخترانه)

سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان

انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان

بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  کف پوش مناسب برای اتاق خواب
  کف پوش مناسب برای اتاق خواب

  استفاده از کف پوش و انتخاب پوشش کف در اتاق خواب و برای سرویس خواب بسیار مهم است. انتخاب کف پوش به عواملی مانند کاربرد فضا، کیفیت، میزان بودجه در نظر گرفته شده، زیبایی و هماهنگی با اجزای دکوراسیون و بسیاری عوامل دیگر ارتباط دارد. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا مقایسه و شناخت چند مدل کف پوش را بیان کرده تا حداقل شناختی نسبت به پوشش کف اتاق خواب پیدا کنیم. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)
  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)

  بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند دختر هستند، در تمامی مراحل سنی دختر خود، سعی در ایجاد و چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به روحیه حساس و خاص دخترانه هستند. چیدمان اتاق خواب دخترانه بیانگر احساس و علایق نوجوان است. این موضوع در چیدمان تخت خواب و اتاق خواب و سرویس خواب نوجوانان تاثیر بسزایی دارد. وسایل تزیینی به کار رفته و استفاده از تابلوها و رنگها، نشان دهنده احساسات آنها است. در این مقال...

  بیشتر بخوانید

  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن
  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن

  خواب یکی از اصلی ترین نیازهای انسان در طول شبانه روز است که آرامش به انسان بر می گرداند. اولین نکته ای که در داشتن خواب راحت تأثیر گذار است بستر راحت جهت خواب و داشتن تخت خواب مناسب و استاندارد است.

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)
  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

  در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید پارت یک، تولیدات سرویس خواب دو نفره آدونیس، وستا، دیانا و هرمس را توضیح دادیم. در این مقاله سعی شده است مابقی سرویس خواب های دونفره تولیدی در دکوچید را بازگو و توضیح دهیم. سرویس خواب دو نفره ماهور شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش ماهور و پاتختی با نام تجاری پاتختی ماهور میباشد. در تخت خواب دو نفره ماهور علاوه بر امکان سفارش تخت خواب بصورت کشودار و بد...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب های آینده
  تخت خواب های آینده

  تخت خواب و تشک خواب شما باید محلی امن برای شما باشد. شما از گوشی های هوشمند، اتومبیل های هوشمند و حتی تلویزیونهای هوشمند بسیار دیده و شنیده اید، آیا در مورد تخت خواب های آینده که تخت خواب هوشمند هستند، اطلاعاتی دارید؟ مردم همیشه موضوع خواب را دنبال میکنند. در طول سالها شاهد خلق ایده های نو و تکامل در حوزه های مختلف بوده ایم. این امر باعث گردیده است تا تخت خواب های آینده به صورت تخت خواب هوشمند طور...

  بیشتر بخوانید

  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟
  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟

  یک اتاق خواب باید برای استراحت و آرامش مناسب باشد. چیدمان اتاق خواب با قرار دادن سرویس خواب، کمد، آینه و لوازم دکوری کامل می شود اما برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب می توان دیوار ها را به رنگ دلخواه تغییر داد تا مطابق سلیقه و چیدمان شما باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقال...

  بیشتر بخوانید

  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون
  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون

  نگهداری از گیاهان داخل منزل نه تنها باعث شادابی و سرزندگی دکوراسیون منزل می شود بلکه با تصفیه هوا، ریه های شما را پر خواهد کرد. بسیاری از دانشمندان و روانشناسان استفاده از گل وگیاه به علت اثر آرامش بخش گیاهان در محیط خانه را توصیه کرده اند. در حال حاضر اکثر وسایل خریداری شده توسط افراد به علت استفاده مواد شیمیایی،ممکن است هوای آلوده را به داخل خانه انتقال دهد، به همین دلیل گل وگیاه آپارتمانی مانند...

  بیشتر بخوانید

  انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان
  انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان

  برای انتخاب یک فرش مناسب در سرویس خواب نوجوان، باید به نکات مهمی توجه کرد. یکی از دغدغه های خانواده ها، ایجاد هماهنگی بین اجزای اتاق خواب فرزندان شان با تخت خواب، کمد، میز تحریر و فرش اتاق خواب میباشد. این اهمیت به گونه ای است که بسیاری از خانواده ها را دچار چالش و استرس کرده تا بتوانند بهترین فرش را برای فرزندان خود تهیه کنند. علت آن هم دستوراتی است که در بسیاری از رسانه ها بابت مراقبت از رشد و د...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.