تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

۱۳۹۸/۰۶/۳ ۸۳۸

سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان در حالت پسرانه و دخترانه با هم متفاوت است. مهمترین تفاوت آنها در طراحی سرویس خواب است. اکثر مواقع در سرویس خواب نوجوان در بخش پسران، یک آینه در اتاق خواب و یا بر روی دراور و یا درب کمد طراحی میشود. همچنین وجود آینه بصورت ایستاده و یا بر روی دیوار اتاق خواب در دختران و پسران نوجوان مشترک است.

 

سرویس خواب نوجوان

رنگ، در سرویس خواب نوجوان، یکی از شاخص های مهم در دکور اتاق خواب و همچنین سرویس خواب میباشد. استفاده از رنگهای خاص پسران و دختران، یکی از مهمترین روشهای بروز احساسات در سن نوجوانی میباشد. مهمترین مشخصه مشترک بین سرویس خواب نوجوان در قالب جنسیت، رنگهای شاد و پرانرژی است که در ساختار دکور اتاق خواب نوجوان وجود دارد. استفاده از رنگهای صورتی و بنفش و یاسی در سرویس خواب دخترانه بسیار پرکاربرد است.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از رنگ خاکستری و ترکیب آن با رنگ سفید در اکثر سرویس خواب های نوجوان در بخش پسرانه و دخترانه مشترک است. رنگهای خاکستری به علت خنثی بودن میتواند در گروههای سنی نوجوان در بخش پسران و دختران کاربرد داشته باشد.

 

معرفی ----  سرویس خواب تاشو

 

سرویس خواب نوجوان

در بعضی مواقع سرویس خواب نوجوان از یک طیف رنگ استفاده شده است. اکثر دکور و وسائل و تابلوها نیز برگرفته از این رنگ و یا الهام گرفته از طیف رنگ زمینه اتاق خواب، کار شده است.

 

سرویس خواب نوجوان

اتاق خواب روشن و پرنور در نوجوانان، علاقمندان خاص خودش را دارد. البته بسیاری از نوجوانان هستند که رنگهای تاریک و تیره را می پسندند. اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان با طیف رنگی روشن و سفید باعث بزرگ نشان دادن اتاق خواب و جذب نور بیشتر خواهد شد. در ترکیب سرویس خواب و دکورهای آن میتوان از رنگهای متضاد در صندلی میز تحریر و یا روتختی های رنگی استفاده کرد.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از سرویس خواب نوجوان به سبک ساده و سنتی نیز طرفداران خود را دارد. چیدمان بی نظم در ترکیب کتابهای مورد مطالعه و یا وسائل، قرار دادن تابلوهای خاص و نقاشیهای مورد علاقه آنها در اتاق خواب، استفاده از تزئینات خاص سن نوجوانی، عواملی هستند که در سرویس خواب نوجوان بسیار پرکاربرد هستند.

 

سرویس خواب نوجوان

میز تحریر نوجوان میتواند مجموعه ای از آدمک های پرخاطره و مشهور، مجسمه های مورد علاقه، هنرمندان و بزرگان مورد علاقه نوجوانان و یا بسیاری از دیگر شخصیت ها باشند. استفاده از پوستر های خوانندگان و مشاهیر و یا فوتبالیست ها، دست نوشته ها، شعرها و جملات زیبا و بسیاری دیگر از این نوع تزئینات و دکورها میتواند مورد استفاده یک نوجوان قرار گیرد.

معرفی ---- میز تحریر

 

سرویس خواب نوجوان

 

استفاده از سرویس خواب ساده و تک رنگ، استفاده از کمترین و ساده ترین دکور موجود، استفاده از وسائل خاص به عنوان صندلی و یا دراور و پاتختی، نیز در اکثر سرویس خواب نوجوان کاربرد دارد.

استفاده از گیاهان، آباژور و هماهنگی بین رنگ اتاق خواب و رنگ پرده اتاق خواب نیز در سنین نوجوانی، خصوصا در خانمهای نوجوان بسیار پرطرفدار است.

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از آثار هنری و کاربردی، همچنین استفاده از وسائل نوستالژی در دکوراسیون سرویس خواب نوجوان بسیار پرکاربرد است. وسائلی که سالها است برای بزرگسالان بی استفاده شده و یا ممکن است کم اهمیت باشد، به عنوان بخشی از خاطرات بزرگسالان و وسیله تزئینی در اتاق خواب نوجوان به کار گرفته میشود. این روش شاید برای پیوند میان دو نسل موثر قرار گیرد.

معرفی ---- سرویس خواب تک نفره

 

سرویس خواب دخترانه نوجوان فارغ از تفاوتها در رنگ، شکل و نوع چیدمان در اتاق خواب، ممکن است تفاوتهای دیگری نیز داشته باشد. مثلا در سرویس خواب دخترانه نوجوان حتما یک میز آرایش وجود دارد. در صورتی که در مدل پسرانه، سرویس خواب نوجوان نیازی به میز آرایش نیست.

اشتراک مهمی که در سرویس خواب نوجوان مدل پسرانه و دخترانه وجود دارد، استفاده از یک میز تحریر جادار و مناسب و یا یک کتابخانه شخصی برای مطالعه است. همچنین در سرویس خواب نوجوان وجود کشوهای جادار و بزرگ بسیار پرکاربرد و پر طرفدار است.

معرفی ---- سرویس خواب یک و نیم نفره

 

شلوغی در سرویس خواب نوجوان، جز لاینفک اتاق خواب نوجوان است. چیزی که از نظر والدین و اطرافیان ممکن است تعبیر بهم ریختگی و بی نظمی باشد. دیدگاه ها و تحلیل های نوجوانان باعث میشود نوع نگاه آنها در کلیه ساختار زندگی آنها، چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصی و در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان بروز داشته باشد.

دکوچید:

سرویس خواب تک نفره تولیدی در دکوچید ممکن است برای بعضی از خریداران کوچک باشد. به همین دلیل، دکوچید سرویس خواب یک و نیم نفره را با مشخصات سرویس خواب تک نفره و تنها با تفاوت در سایز تخت خواب ها طراحی و عرضه میکند. تخت خواب تک نفره و تخت خواب یک و نیم نفره در سایزهای خود تفاوت دارند ولی از لحاظ ساختار کلی یکسان تولید شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را فضای مجازی دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
چیدمان سرویس خواب نوجوان(دخترانه)
سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان
انتخاب فرش اتاق خواب برای سرویس خواب نوجوان
بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز
میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها

 

منبع: وبسایت circu
برچسب ها: سرویس خواب نوجوانسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است. تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است. چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب نیز از این مهم غافل نبوده و تلاش دارد، خود را به سرعت به دیگر شاخص های زندگی مدرن برساند. ...

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید. همچنین میتوانید این نیمکت را در ورودی خانه قرار دهید تا مکانی راحت برای بیرون آوردن کفش های خود داشته باشید. در کنار سرویس خواب کودک نیز میتوانید از این مبلمان استفاده کنید. در این مقاله به بررسی محلهای قرار گیری این مبلمان و نشیمن های ساده خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد. وجود پنجره های زیبا و شیک در اتاق خواب باعث میگردد تا ذوق و سلیقه افراد در چیدمان یک سرویس خواب و اتاق خواب دنج و زیبا وارد عمل شود. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. در این مقاله به بررسی و چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی خواهیم پرداخت که دارای نما و دیوار آجری هستند. ...

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟ این مقاله از مدلهای مختلف دکوراتیو میز تحریر و کتابخانه بهره جسته است. در این صورت بچه ها خواهند توانست بهتر و با انگیزه بیشتر درس بخوانند. ...

  بیشتر بخوانید

  37 مدل کتابخانه و شلف
  37 مدل کتابخانه و شلف

  کتابخانه ها اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان هستند. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. طراحی و تولید یک کتابخانه به رنگ، سایز و خلاقیت نیاز دارد. ایده های شما باعث میشود تا در کشف مدل ها و طراحی شکلها بتوان به کتابخانه ای شیک، ساده و زیبا دست یافت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.