تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

37 مدل کتابخانه و شلف

۱۳۹۸/۰۶/۵ ۸۶۵

کتابخانه اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان است. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. طراحی و تولید یک کتابخانه به رنگ، سایز و خلاقیت نیاز دارد. ایده های شما باعث میشود تا در کشف مدل ها و طراحی شکلها بتوان به کتابخانه ای شیک، ساده و زیبا دست یافت. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف از تولید کتابخانه و شلف خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید.

 

شخصی سازی

شخصی سازی کتابخانه

قرار دادن عکسهای شخصی و خانوادگی در کتابخانه باعث ایجاد گرمی و شخصیت بخشیدن به قفسه های کتابخانه خواهد شد. عکسهای خود را در طبقات پائین قرار دهید تا میهمانان شما بتوانند به راحتی آنها را مشاهده کنند.

 
دکور خود را بسازید

دکور خود را بسازید

کتابخانه های شخصی برای نمایش وسایل مورد علاقه شما در سراسر این کتابخانه فرصت بسیار خوبی ایجاد خواهد کرد. در صورت امکان وسائل را به هم بچسبانید. مانند روشی که در کتابخانه داخل تصویر بالا مشاهده میکنید.

 
قفسه های پله ای شناور

قفسه های پله ای شناور

یک دیوار در بالای میز تحریر خود در نظر بگیرید. این قفسه های کتاب را بصورت پله ای سازماندهی کرده و روی دیوار بچسبانید. در این صورت، یک چیدمان زیبا در این قفسه ها خواهید داشت.

 
کتابخانه مکعبی

کتابخانه مکعبی

در این مدل کتابخانه با طبقات مربعی یکسان، یک کتابخانه مربعی زیبا را بوجود بیاورید. در طبقه های پائینی آن میتوانید از سبدهای زیبا برای پوشش آن استفاده کنید.

 
کتابخانه درختی

کتابخانه درختی

در این مدل، کتابها بصورت لایه هایی در پوشش یک دیوار قرار می گیرند. این پوشش به سمت بالا بوده و راه خود را تا بالای دیوار پیدا خواهد کرد.

 
کتابخانه با تصویر زمینه

کتابخانه با تصویر زمینه

در این مدل کتابخانه، با رنگ تصویری زمینه که به شکل گل طراحی شده است، یک کتابخانه زیبا بوجود آمده است. در پس زمینه کتابها میتوان یک تصویر زیبا را مشاهده کرد.

 
کتابخانه گرد جذاب

کتابخانه گرد جذاب

این کتابخانه با قفسه های منحصربفرد باعث میشود تا در انتخاب و مطابقت دادن دیگر وسائل در کنار آن دقت نظر داشته باشید.

 
کتابخانه نقلی

کتابخانه نقلی

یک کتابخانه زیبا و نقلی ساخته شده در بالای تخت خواب، محلی است برای گوشه نشینی و لذت بردن از مطالعه کتاب و همچنین فضایی برای چیدن وسائل و لوازم التحریر نیز میباشد.

 
ساخت کتابخانه با صندوق های چوبی

ساخت کتابخانه با صندوق های چوبی

در این مدل کتابخانه، با چیدن و رنگ کردن صندوق های چوبی و ترکیب آنها با یکدیگر، یک کتابخانه زیبا بوجود خواهد آمد. میتوان برای پایداری بیشتر این کتابخانه، آنرا به دیوار پیچ کرد.

 
کتابخانه با پرده ای زیبا

کتابخانه با پرده ای زیبا

در فضاهای کوچک اتاق، یک کتابخانه زیبای کوچک میتواند کتابهای بچه ها را در خود نگه دارد. برای اضافه کردن یک پرده، میتوانید یک سیم را از دو طرف کشیده و پارچه ای را بر روی آن آویزان کنید. در اینصورت براحتی دارای یک کتابخانه با پرده روی آن خواهید شد.

 
کتابخانه ای با پرندگان سرامیکی

کتابخانه ای با پرندگان سرامیکی

استفاده از پرندگان سرامیکی با رنگهای سازگار با هم، یک دکوری زیبا در کتابخانه بوجود می آورد.

 
کتابخانه کودک

کتابخانه کودک

کتابخانه کودکانه را سعی کنید بدون رنگ نگه دارید تا ظاهر طبیعی تری داشته باشد. ارتفاع این کتابخانه بهتر است که از سطح زمین کم باشد. در اینصورت استفاده از این کتابخانه برای کودکان آسان تر خواهد شد.

 

در زیر چند مدل کتابخانه را که بصورت های مختلف طراحی و تزئین شده اند را مشاهده خواهید کرد.

کتابخانه

کتابخانه

کتابخانه کودک

 

پیشنهاد ---- کتابخانه مدل آرن متوسط

 

کتابخانه

کتابخانه

کتابخانه

 

پیشنهاد ---- کتابخانه مدل آرن بلند

 

کتابخانه

کتابخانه

 
کتابخانه ای با گوی های سیمانی

کتابخانه

در این مدل، با استفاده از دو گوی نیم دایره ای که از سیمان ساخته شده است میتوان یک کتابخانه بسیار کوچک بسازید. قرار دادن کتابها در میان این گوی های سیمانی باعث ثابت شدن کتابها خواهد شد.

در زیر چند مدل دیگر از کتابخانه های شخصی ساخته شده را مشاهده میکنید.

کتابخانه

کتابخانه

 

پیشنهاد ---- کتابخانه مدل روناک متوسط

 

کتابخانه

کتابخانه

 

پیشنهاد ---- کتابخانه مدل روناک بلند

 

کتابخانه

 

شلف ها نیز مانند کتابخانه هستند تنها با این تفاوت که از لحاظ ساختاری و نوع طراحی، تفاوت هایی با کتابخانه دارند. این شلف ها با طراحی های زیبا و ایده های مبتکرانه ساخته میشوند.

در زیر چند مدل شلف را مشاهده خواهید کرد.

کتابخانه وشلف

کتابخانه وشلف

 

پیشنهاد ---- کتابخانه مدل کاسپین

 

کتابخانه وشلف

کتابخانه وشلف

 

دکوچید:

شرکت دکـــوچـــید تلاش دارد کتابخانه های زیبا، جادار و کـــاربـــــردی را برای محــیط های خانه و کار فراهم نماید. محصولات سفارشی نیز یکی از اقلامی است که با توجه به ایده و نظر مشتریان محترم، طراحی و تولید میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
28 مدل کتابخانه که شاید برای منزل شما مناسب باشد
ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

 

برچسب ها: کتابخانه شخصیشلف


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است. تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است. چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب نیز از این مهم غافل نبوده و تلاش دارد، خود را به سرعت به دیگر شاخص های زندگی مدرن برساند. ...

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید. همچنین میتوانید این نیمکت را در ورودی خانه قرار دهید تا مکانی راحت برای بیرون آوردن کفش های خود داشته باشید. در کنار سرویس خواب کودک نیز میتوانید از این مبلمان استفاده کنید. در این مقاله به بررسی محلهای قرار گیری این مبلمان و نشیمن های ساده خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد. وجود پنجره های زیبا و شیک در اتاق خواب باعث میگردد تا ذوق و سلیقه افراد در چیدمان یک سرویس خواب و اتاق خواب دنج و زیبا وارد عمل شود. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. در این مقاله به بررسی و چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی خواهیم پرداخت که دارای نما و دیوار آجری هستند. ...

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟ این مقاله از مدلهای مختلف دکوراتیو میز تحریر و کتابخانه بهره جسته است. در این صورت بچه ها خواهند توانست بهتر و با انگیزه بیشتر درس بخوانند. ...

  بیشتر بخوانید

  37 مدل کتابخانه و شلف
  37 مدل کتابخانه و شلف

  کتابخانه ها اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان هستند. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. طراحی و تولید یک کتابخانه به رنگ، سایز و خلاقیت نیاز دارد. ایده های شما باعث میشود تا در کشف مدل ها و طراحی شکلها بتوان به کتابخانه ای شیک، ساده و زیبا دست یافت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.