فروش اقساطی محصولات دکوچید بدون ضامن و تا سقف ۳۶ ماه

21 مدل سرویس خواب تابستانی

در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت.

 

سرویس خواب معاصر، ترکیبی از آبی و سفید

 

سرویس خواب معاصر

به نظر میرسد تخت خواب های راحت و نرم برای دیوارهای آبی رنگ و سفید، مناسب روزهای داغ تابستان میباشد. پرده طراحی شده بر روی پنجره ها، حریم خصوصی و محافظت شده را در برابر نور آفتاب بوجود می آورد. علاوه بر این یک دراور یا پاتختی کنار تخت خواب با چراغی روشن، این ظاهر را کامل خواهد کرد.

 

طراحی سرویس خواب زیبای تابستانی

 

سرویس خواب زیبای تابستانی

هد بالای تخت خواب با طراحی زیبا و همچنین وجود کوسن های زیاد بر روی تخت خواب، میتواند خواب خوبی برای افراد خسته مهیا کند. یک رنگ سفید با این سرویس خواب قهوه ای به خوبی ترکـــیب میشــود. چـراغ های ســـقفی بر روی تخت خواب نیز بسیار زیبا به نظر خواهد رسید.

قیمت تخت خواب تک نفره کشودار مدل رادین

سرویس خواب ساحلی سفید

 

سرویس خواب ساحلی سفید

یک سرویس خواب به سبک ساحلی که اغلب در خانه های کنار دریا کاربرد دارد، میتواند مکانی عالی برای لذت بردن از طبیعت کنار ساحل باشد. تخت خواب سفید با استفاده از تخته های کوچک، طراحی و ساخته شده است که با رنگ ملحفه های تخت خواب، جلوه ای پایدار و آرامش بخش بوجود می آورد. آباژور قرار داده شده بر روی پاتختی میتواند فضا را روشن تر نماید. این سفیدی تخت خواب یک جذابیت مسالمت آمیز بوجود آورده است.

 

سرویس خواب مدرن به همراه کمد درب ریلی شیشه ای

 

سرویس خواب مدرن به همراه کمد درب ریلی شیشه ای

در این اتاق خواب با استفاده از عکس های خانوادگی میتوان فضا را خصوصی تر کرد. با استفاده از صندلی بر روی فرش ناهموار و وجود کمد درب ریلی، کار چیدمان اتاق خواب کامل شده است.

قیمت تخت خواب تک نفره مدل ماهور

 

سرویس خواب سنتی با دیوار پوش

 

سرویس خواب سنتی

کاغذ دیواری بر روی دیوار این اتاق خواب باعث شکوه و عظمت فضای اتاق خواب و تخت خواب شده است. استفاده از گلهای زیبا و همچنین وجود آینه بر روی دیوار بالای تخت خواب، نمایش این اتاق خواب را کامل نموده است.

قیمت تخت خواب تک نفره کشودار مدل دیانا

 

چیدمان یک سرویس خواب ساده

 

سرویس خواب ساده

استفاده از پنجره های کوچک با پرده رولی یک نمایش زیبا است. همچنین وجود پنکه چوبی بر روی سقف اتاق خواب و استفاده از رنگ آبی در داخل تخت خواب و بر روی تابلوی داخل اتاق  خواب، این سرویس خواب را زیبا تر کرده است.

 

سرویس خواب صورتی طراحی شده برای دختران

 

سرویس خواب صورتی

استفاده از تخت خواب سفید و ترکیب آن با رنگ صورتی باعث شده است که این اتاق خواب فضایی مناسب برای دختربچه ها گردد. رنگ تیره تر صورتی که در فرش بکار رفته است، جلوه این سرویس خواب را کامل نموده است.

قیمت تخت خواب یک و نیم نفره کشودار مدل هرمس

 

سرویس خواب در اتاق خوابی با سقف گچ کاری

 

سرویس خواب

یک اتاق خواب بزرگ با استفاده از هنر گچ کاری بر روی سقف تزیین شده است. وجود مبل در گوشه های اتاق خواب باعث میشود تا بتوانید با دوستان نزدیک و صمیمی خود، وقت های خالیتان را پر کنید.

 

سرویس خواب عالی با یک دیوار طرح بافت

 

سرویس خواب با دیوار طرح بافت

روشنایی که با پنجره های بزرگ بوجود می آید، کاغذ های دیواری را روشن تر به نظر میرساند. بخش بالایی تخت خواب، هماهنگ با رنگ کاغذ دیواری طراحی شده و اتاق خواب را کامل نموده است.

قیمت تخت خواب یک و نیم نفره کشودار مدل آدونیس

 

سرویس خواب شیک با استفاده از نور لوسترهای آویزی

 

سرویس خواب شیک

 استفاده از بالـــــش های رنگی و لـــــوسترهای سفید آویزی از دیوار، سادگی تخت خواب را بیشتر کرده و یک اتاق خواب و تخت خواب سنتی بوجود آورده است.

 

سرویس خواب نوجوان

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از یک پایه بــلند و کشــــودار و قرار دادن تخــــت خــواب نوجوان بر روی آن، ویژگی این سرویس خواب است. این سرویس خواب تابستانی با استفاده از رنگهای زرد، نمایش خود را انجام میدهد.

قیمت تخت خواب دو نفره کشودار مدل متیس

 

حال چند مدل دیگر از سرویس خواب های تابستانی را در زیر مشاهده خواهید کرد.

 

سرویس خواب تابستانی با پرده های رنگارنگ

 

سرویس خواب تابستانی

 

سرویس خواب مدرن تابستانی

سرویس خواب مدرن تابستانی

 

سرویس خواب رنگارنگ

سرویس خواب رنگارنگ

قیمت تخت خواب دو نفره مدل ادیسه

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 

سرویس خواب چوبی و ترکیب آن با رنگ سبز

سرویس خواب چوبی

قیمت تخت خواب دو نفره کشودار مدل هرمس

 

سرویس خواب در اتاق خواب جنگلی

 

سرویس خواب جنگلی

 

تصاویر مدلهای دیگر سرویس خواب را در زیر مشاهده خواهید کرد.

 

سرویس خواب

سرویس خواب

 

معرفی ---- سرویس خواب تاشو مدل ویولت

 

سرویس خواب

سرویس خواب

دکوچید:

تولیدات مهم شرکت دکوچید در زمینه سرویس خواب شامل تخت خواب، کمد لباس، دراور، میز آرایش، پاتختی و همچنین تولید جاکفشی، کتابخانه و میز تحریر است. تولیدات دکوچید با استفاده از دستگاه های روز دنیا و متدهای جدید انجام میپذیرد. برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو نماید و از تخفیفات و جشنوارده های دکوچید مطلع شوید.

مقالات مرتبط:

رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب
چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العده نشان دهیم؟
تزئین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب
سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان
تاثیر کاغذ دیواری بر فضای اتاق خواب و سرویس خواب
تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی

 

برچسب ها: سرویس خوابسرویس خواب تابستانی


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است.

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " رنگ سال ۲۰۲۰ " معرفی شده است. آبی کلاسیک به دلیل الهام گرفتن از تأثیرات طبیعت، یادآور آسمان گرگ و میش غروب است و آرامش محصور کننده‌ای را به همراه می‌آورد .البته در کشور ما هم رنگ سال ۹۹ همان رنگ سال نو...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد.

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.