فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

21 مدل سرویس خواب تابستانی

در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت.

 

سرویس خواب معاصر، ترکیبی از آبی و سفید

 

سرویس خواب معاصر

به نظر میرسد تخت خواب های راحت و نرم برای دیوارهای آبی رنگ و سفید، مناسب روزهای داغ تابستان میباشد. پرده طراحی شده بر روی پنجره ها، حریم خصوصی و محافظت شده را در برابر نور آفتاب بوجود می آورد. علاوه بر این یک دراور یا پاتختی کنار تخت خواب با چراغی روشن، این ظاهر را کامل خواهد کرد.

 

طراحی سرویس خواب زیبای تابستانی

 

سرویس خواب زیبای تابستانی

هد بالای تخت خواب با طراحی زیبا و همچنین وجود کوسن های زیاد بر روی تخت خواب، میتواند خواب خوبی برای افراد خسته مهیا کند. یک رنگ سفید با این سرویس خواب قهوه ای به خوبی ترکـــیب میشــود. چـراغ های ســـقفی بر روی تخت خواب نیز بسیار زیبا به نظر خواهد رسید.

سرویس خواب ساحلی سفید

 

سرویس خواب ساحلی سفید

یک سرویس خواب به سبک ساحلی که اغلب در خانه های کنار دریا کاربرد دارد، میتواند مکانی عالی برای لذت بردن از طبیعت کنار ساحل باشد. تخت خواب سفید با استفاده از تخته های کوچک، طراحی و ساخته شده است که با رنگ ملحفه های تخت خواب، جلوه ای پایدار و آرامش بخش بوجود می آورد. آباژور قرار داده شده بر روی پاتختی میتواند فضا را روشن تر نماید. این سفیدی تخت خواب یک جذابیت مسالمت آمیز بوجود آورده است.

سرویس خواب مدرن به همراه کمد درب ریلی شیشه ای

 

سرویس خواب مدرن به همراه کمد درب ریلی شیشه ای

در این اتاق خواب با استفاده از عکس های خانوادگی میتوان فضا را خصوصی تر کرد. با استفاده از صندلی بر روی فرش ناهموار و وجود کمد درب ریلی، کار چیدمان اتاق خواب کامل شده است.


قیمت تخت خواب تک نفره مدل ماهور

سرویس خواب سنتی با دیوار پوش

 

سرویس خواب سنتی

کاغذ دیواری بر روی دیوار این اتاق خواب باعث شکوه و عظمت فضای اتاق خواب و تخت خواب شده است. استفاده از گلهای زیبا و همچنین وجود آینه بر روی دیوار بالای تخت خواب، نمایش این اتاق خواب را کامل نموده است.

چیدمان یک سرویس خواب ساده

 

سرویس خواب ساده

استفاده از پنجره های کوچک با پرده رولی یک نمایش زیبا است. همچنین وجود پنکه چوبی بر روی سقف اتاق خواب و استفاده از رنگ آبی در داخل تخت خواب و بر روی تابلوی داخل اتاق  خواب، این سرویس خواب را زیبا تر کرده است.

سرویس خواب صورتی طراحی شده برای دختران

 

سرویس خواب صورتی

استفاده از تخت خواب سفید و ترکیب آن با رنگ صورتی باعث شده است که این اتاق خواب فضایی مناسب برای دختربچه ها گردد. رنگ تیره تر صورتی که در فرش بکار رفته است، جلوه این سرویس خواب را کامل نموده است.


قیمت تخت خواب یک و نیم نفره کشودار مدل هرمس

سرویس خواب در اتاق خوابی با سقف گچ کاری

 

سرویس خواب

یک اتاق خواب بزرگ با استفاده از هنر گچ کاری بر روی سقف تزیین شده است. وجود مبل در گوشه های اتاق خواب باعث میشود تا بتوانید با دوستان نزدیک و صمیمی خود، وقت های خالیتان را پر کنید.

سرویس خواب عالی با یک دیوار طرح بافت

 

سرویس خواب با دیوار طرح بافت

روشنایی که با پنجره های بزرگ بوجود می آید، کاغذ های دیواری را روشن تر به نظر میرساند. بخش بالایی تخت خواب، هماهنگ با رنگ کاغذ دیواری طراحی شده و اتاق خواب را کامل نموده است.


قیمت تخت خواب یک و نیم نفره کشودار مدل آدونیس

سرویس خواب شیک با استفاده از نور لوسترهای آویزی

 

سرویس خواب شیک

 استفاده از بالـــــش های رنگی و لـــــوسترهای سفید آویزی از دیوار، سادگی تخت خواب را بیشتر کرده و یک اتاق خواب و تخت خواب سنتی بوجود آورده است.

سرویس خواب نوجوان

 

سرویس خواب نوجوان

استفاده از یک پایه بــلند و کشــــودار و قرار دادن تخــــت خــواب نوجوان بر روی آن، ویژگی این سرویس خواب است. این سرویس خواب تابستانی با استفاده از رنگهای زرد، نمایش خود را انجام میدهد. حال چند مدل دیگر از سرویس خواب های تابستانی را در زیر مشاهده خواهید کرد.

سرویس خواب تابستانی با پرده های رنگارنگ

 

سرویس خواب تابستانی

 

سرویس خواب مدرن تابستانی

سرویس خواب مدرن تابستانی

 

سرویس خواب رنگارنگ

سرویس خواب رنگارنگ

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 

سرویس خواب چوبی و ترکیب آن با رنگ سبز

سرویس خواب چوبی

 

سرویس خواب در اتاق خواب جنگلی

 

سرویس خواب جنگلی

 

تصاویر مدلهای دیگر سرویس خواب را در زیر مشاهده خواهید کرد.

 

سرویس خواب

سرویس خواب

 


خرید سرویس خواب تاشو دیواری در دکوچید


 

سرویس خواب

سرویس خواب

دکوچید:

تولیدات مهم شرکت دکوچید در زمینه سرویس خواب شامل تخت خواب، کمد لباس، دراور، میز آرایش، پاتختی و همچنین تولید جاکفشی، کتابخانه و میز تحریر است. تولیدات دکوچید با استفاده از دستگاه های روز دنیا و متدهای جدید انجام میپذیرد. برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو نماید و از تخفیفات و جشنوارده های دکوچید مطلع شوید.

مقالات مرتبط:

رنگ سرویس خواب و تاثیر آن بر اتاق خواب

چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العده نشان دهیم؟

تزئین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب

سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان

تاثیر کاغذ دیواری بر فضای اتاق خواب و سرویس خواب

تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟
  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟

  یک اتاق خواب باید برای استراحت و آرامش مناسب باشد. چیدمان اتاق خواب با قرار دادن سرویس خواب، کمد، آینه و لوازم دکوری کامل می شود اما برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب می توان دیوار ها را به رنگ دلخواه تغییر داد تا مطابق سلیقه و چیدمان شما باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن
  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن

  خواب یکی از اصلی ترین نیازهای انسان در طول شبانه روز است که آرامش به انسان بر می گرداند. اولین نکته ای که در داشتن خواب راحت تأثیر گذار است بستر راحت جهت خواب و داشتن تخت خواب مناسب و استاندارد است.

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها
  دکوراسیون کتابخانه منازل و اصول چیدمان کتاب ها

  یکی از راه های نگه داری و مرتب سازی کتاب و مجلات، کتابخانه می باشد. در تمامی منازل تعداد قابل توجهی کتاب وجود دارد که برای نگه داری صحیح آن ها نیاز به کتابخانه می باشد. کتابخانه ها با داشتن طبقات و کمد در طرح ها و مدل های متنوع می تواند انتخاب مناسبی برای کتاب های شما باشد. کتابخانه در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  نکات کلیدی نورپردازی اتاق خواب و انواع روش های آن
  نکات کلیدی نورپردازی اتاق خواب و انواع روش های آن

  خانه محلی است که بعد از گذراندن یک روز شلوغ و پر هیاهو برای استراحت و آرامش به آن بر می گردیم تا خود را برای روزهای آینده آماده نماییم. نور و روشنایی می تواند در کسب این آرامش تاثیرگذار باشد. علاوه بر نحوه چیدمان و دکوراسیون منزل و اتاق خواب ها، نورپردازی مناسب می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی و تکمیل دکوراسیون شما داشته باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020
  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020

  خواب یک فرآیند بیولوژیکی حیاتی است و مدتهاست به عنوان یک عامل تعیین کننده اساسی در سلامت و عملکرد انسان شناخته می شود. در حالی که همه عملکردهای خواب کاملاً شناخته نشده است ، این امر برای بازگرداندن انرژی ، بهبودی ، تعامل با سیستم ایمنی بدن و تأثیر بر عملکرد مغز و رفتار شناخته شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.