تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

چیدمان سرویس خواب نوجوان(دخترانه)

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۴۳۶

بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند دختر هستند، در تمامی مراحل سنی دختر خود، سعی در ایجاد و چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به روحیه حساس و خاص دخترانه دارند. چیدمان اتاق خواب دخترانه بیانگر احساس و علایق نوجوان است. این موضوع در چیدمان تخت خواب و اتاق خواب و سرویس خواب نوجوانان تاثیر بسزایی دارد. وسایل تزیینی به کار رفته و استفاده از تابلوها و رنگها، نشان دهنده احساسات آنها است. در این مقاله به بررسی چند مدل از اتاق خواب و سرویس خواب و تخت خواب های انتخابی توسط دختران خواهیم پرداخت.

یکی از مهمترین اصول اتاق خواب دخترانه، انتخاب رنگ زمینه و پایه رنگ اتاق خواب است. اولین رنگی که در ذهن خواننده این مقاله ممکن است بوجود آید رنگ صورتی است. علاقه بیش از حد دخترخانم ها به رنگ صورتی، از بچگی در آنها بوجود می آید. والدین با خرید مدلهای مختلف لباس، کیف، عروسک و دیگر وسائل با این رنگ، کم کم این علاقه را در بچه ها بوجود می آورند. ممکن است رنگ صورتی در سالهای اولیه زندگی دختربچه ها، جذاب به نظر برسد اما به مرور زمان کم کم خسته کننده خواهد شد و باعث ایجاد بی حوصلگی و عدم جذابیت برای دختربچه ها میگردد. استفاده از رنگهای شاد و روشن دیگر، تاثیر بسیاری در روحیه بچه ها و همچنین آینده آنها خواهد داشت. سعی کنید از پایه رنگ شاد دیگر هم استفاده کنید.

حال به بررسی چند مدل از تخت خواب تک نفره دخترانه خواهیم پرداخت:

اتاق خواب خواهرانه

سرویس خواب نوجوان دخترانه

این اتاق خواب برای دو خواهر در نظر گرفته شده است. استفاده از رنگ سفید و تقارن بین دو تخت خواب تک نفره در این عکس، قابل مشاهده است. نصب اسامی بچه ها به صورت دیوارکوب و با رنگ نقره ای نصب شده است.

طراحی ساده

سرویس خواب دخترانه

استفاده از دیوارهای خاکستری بوسیله روکش صندلی های پشمی سفید و ملحفه های پارچه ای زیبا، این اتاق خواب را به مکانی متعادل تغییر داده است.

شیک و واضح

تخت خواب دخترانه نوجوان

استفاده از رنگ زرد در زمینه صندلی و آباژور و ترکیب آن با رنگ سفید ملحفه و تخت خواب آبی رنگ، تخت خواب تک نفره زیبا و شیکی را نمایش میدهد.

سرگرم کننده

تخت خواب نوجوان

رنگ بنفش زیبا برای دیوار اتاق خواب دخترانه انتخاب شده است. استفاده از طرح گلهای سبز و الگوهایی با شکل گل و گیاهان، باعث ایجاد سرگرمی در این اتاق خواب دخترانه گردیده است. ترکیب این سرویس خواب سفید و رنگ بنفش کاملا قابل مشاهده است.

پیشنهاد----- تخت خواب تک نفره هرمس

رنگ صورتی ساده

تخت خواب تک نفره نوجوان

استفاده از رنگ صورتی مثل همیشه برای دختربچه ها باعث ایجاد شادی و لذت خواهد بود.

پیشنهاد----- تخت خواب تک نفره کشودار آدونیس

بنفش شیک

تخت خواب تک نفره نوجوان

این یک اتاق خواب دخترانه برای کودکی است که تازه یکسالگی خود را آغاز کرده است. انتخاب رنگ بنفش توسط والدین این کودک باعث ایجاد یک اتاق خواب شیک و زیبا گردیده است.

رنگ های شاد

تخت خواب یک نفره نوجوان

استفاده از ترکیب رنگهای شاد مثل آبی و قرمز در این اتاق خواب همراه با یک تخت خواب تک نفره سفید زیبا، تمام کننده این زیبایی خواهد بود.

تنوع رنگ

تخت خواب تک نفره دخترانه

استفاده از رنگهای زیبا و یک تخت خواب به سبک رنسانس در زیبایی این اتاق خواب و سرویس خواب دخترانه تاثیر گذاشته است. تاج بلند این تخت خواب به رنگ سبز و ادامه دار شدن آن تا بالای تخت خواب، زیبایی آن را بیشتر کرده است.

بازی لگو

تخت خواب یک نفره دخترانه

استفاده از کاغذ دیواری خط دار و ترکیب آن با این تخت خواب سفید و روتختی زرد رنگ، جلوه اتاق خواب را کامل کرده است.

پیشنهاد------ تخت خواب تک نفره رادین

تنوع رنگ در اتاق خواب دخترانه و استفاده از رنگهای شاد، نشان از توجه به روحیات دختران نوجوان و ایجاد زمینه شاد در اتاق خواب آنها را نشان میدهد.

اینک چند عکس از دیگر اتاق خواب های دخترانه را ببینید:

تخت خواب تک نفره دخترانه

تخت خواب دخترانه

تخت خواب دخترانه

انتخاب سرویس خواب های کمجا و تاشو نیز یکی دیگر از انتخاب های خانواده ها برای اتاق خواب های نوجوان میباشد. انتخاب رنگ مناسب دخترانه باعث میشود فضای اتاق خواب به محلی گرم و جذاب تبدیل شود.

سرویس خواب نوجوان تاشو مدل ویولت
دکوچید

تخت خواب و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید با توجه به نیاز خانواده ها و با استفاده از بهترین مواد اولیه با قیمت مناسب عرضه گردیده است. فروشگاه اینترنتی دکوچید با ارائه نرم افزار و سخت افزار لازم کلیه روند خرید اینترنتی سرویس خواب و تخت خواب را مهیا و آسان نموده است. شما خریدارن محترم میتوانید با استفاده از سایت دکوچید به راحتی خرید خود را انجام داده و محصول خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها: اتاق خوابسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید

  خرید سرویس خواب ارزان و شیک
  خرید سرویس خواب ارزان و شیک

  مهمترین مسئله در خرید تخت خواب و سرویس خواب ارزان بودن و با کیفیت بودن تخت خواب و سرویس خواب است. اگر تخت خواب شما و تشک خواب تان خراب شده است و اگر علاقمند هستید سرویس خواب و تخت خواب خود را تعویض کنید. اگر برنامه ای برای خرید تخت خواب و سرویس خواب ارزان، شیک و مقرون به صرفه دارید. این مقاله را مطالعه کنید. به یاد داشته باشید قیمت لزوما کیفیت به همراه ندارد و گران و ارزان بودن یک تخت خواب علت خوبی و یا بدی یک سرویس خواب نیست. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.