پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

چیدمان سرویس خواب نوجوان(دخترانه)

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۸۴

بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند دختر هستند، در تمامی مراحل سنی دختر خود، سعی در ایجاد و چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به روحیه حساس و خاص دخترانه دارند. چیدمان اتاق خواب دخترانه بیانگر احساس و علایق نوجوان است. این موضوع در چیدمان تخت خواب و اتاق خواب و سرویس خواب نوجوانان تاثیر بسزایی دارد. وسایل تزیینی به کار رفته و استفاده از تابلوها و رنگها، نشان دهنده احساسات آنها است. در این مقاله به بررسی چند مدل از اتاق خواب و سرویس خواب و تخت خواب های انتخابی توسط دختران خواهیم پرداخت.

یکی از مهمترین اصول اتاق خواب دخترانه، انتخاب رنگ زمینه و پایه رنگ اتاق خواب است. اولین رنگی که در ذهن خواننده این مقاله ممکن است بوجود آید رنگ صورتی است. علاقه بیش از حد دخترخانم ها به رنگ صورتی، از بچگی در آنها بوجود می آید. والدین با خرید مدلهای مختلف لباس، کیف، عروسک و دیگر وسائل با این رنگ، کم کم این علاقه را در بچه ها بوجود می آورند. ممکن است رنگ صورتی در سالهای اولیه زندگی دختربچه ها، جذاب به نظر برسد اما به مرور زمان کم کم خسته کننده خواهد شد و باعث ایجاد بی حوصلگی و عدم جذابیت برای دختربچه ها میگردد. استفاده از رنگهای شاد و روشن دیگر، تاثیر بسیاری در روحیه بچه ها و همچنین آینده آنها خواهد داشت. سعی کنید از پایه رنگ شاد دیگر هم استفاده کنید.

حال به بررسی چند مدل از تخت خواب تک نفره دخترانه خواهیم پرداخت:

اتاق خواب خواهرانه

سرویس خواب نوجوان دخترانه

این اتاق خواب برای دو خواهر در نظر گرفته شده است. استفاده از رنگ سفید و تقارن بین دو تخت خواب تک نفره در این عکس، قابل مشاهده است. نصب اسامی بچه ها به صورت دیوارکوب و با رنگ نقره ای نصب شده است.

طراحی ساده

سرویس خواب دخترانه

استفاده از دیوارهای خاکستری بوسیله روکش صندلی های پشمی سفید و ملحفه های پارچه ای زیبا، این اتاق خواب را به مکانی متعادل تغییر داده است.

شیک و واضح

تخت خواب دخترانه نوجوان

استفاده از رنگ زرد در زمینه صندلی و آباژور و ترکیب آن با رنگ سفید ملحفه و تخت خواب آبی رنگ، تخت خواب تک نفره زیبا و شیکی را نمایش میدهد.

سرگرم کننده

تخت خواب نوجوان

رنگ بنفش زیبا برای دیوار اتاق خواب دخترانه انتخاب شده است. استفاده از طرح گلهای سبز و الگوهایی با شکل گل و گیاهان، باعث ایجاد سرگرمی در این اتاق خواب دخترانه گردیده است. ترکیب این سرویس خواب سفید و رنگ بنفش کاملا قابل مشاهده است.

پیشنهاد----- تخت خواب تک نفره هرمس

رنگ صورتی ساده

تخت خواب تک نفره نوجوان

استفاده از رنگ صورتی مثل همیشه برای دختربچه ها باعث ایجاد شادی و لذت خواهد بود.

پیشنهاد----- تخت خواب تک نفره کشودار آدونیس

بنفش شیک

تخت خواب تک نفره نوجوان

این یک اتاق خواب دخترانه برای کودکی است که تازه یکسالگی خود را آغاز کرده است. انتخاب رنگ بنفش توسط والدین این کودک باعث ایجاد یک اتاق خواب شیک و زیبا گردیده است.

رنگ های شاد

تخت خواب یک نفره نوجوان

استفاده از ترکیب رنگهای شاد مثل آبی و قرمز در این اتاق خواب همراه با یک تخت خواب تک نفره سفید زیبا، تمام کننده این زیبایی خواهد بود.

تنوع رنگ

تخت خواب تک نفره دخترانه

استفاده از رنگهای زیبا و یک تخت خواب به سبک رنسانس در زیبایی این اتاق خواب و سرویس خواب دخترانه تاثیر گذاشته است. تاج بلند این تخت خواب به رنگ سبز و ادامه دار شدن آن تا بالای تخت خواب، زیبایی آن را بیشتر کرده است.

بازی لگو

تخت خواب یک نفره دخترانه

استفاده از کاغذ دیواری خط دار و ترکیب آن با این تخت خواب سفید و روتختی زرد رنگ، جلوه اتاق خواب را کامل کرده است.

پیشنهاد------ تخت خواب تک نفره رادین

تنوع رنگ در اتاق خواب دخترانه و استفاده از رنگهای شاد، نشان از توجه به روحیات دختران نوجوان و ایجاد زمینه شاد در اتاق خواب آنها را نشان میدهد.

اینک چند عکس از دیگر اتاق خواب های دخترانه را ببینید:

تخت خواب تک نفره دخترانه

تخت خواب دخترانه

تخت خواب دخترانه

انتخاب سرویس خواب های کمجا و تاشو نیز یکی دیگر از انتخاب های خانواده ها برای اتاق خواب های نوجوان میباشد. انتخاب رنگ مناسب دخترانه باعث میشود فضای اتاق خواب به محلی گرم و جذاب تبدیل شود.

سرویس خواب نوجوان تاشو مدل ویولت
دکوچید

تخت خواب و سرویس خواب های تولیدی در دکوچید با توجه به نیاز خانواده ها و با استفاده از بهترین مواد اولیه با قیمت مناسب عرضه گردیده است. فروشگاه اینترنتی دکوچید با ارائه نرم افزار و سخت افزار لازم کلیه روند خرید اینترنتی سرویس خواب و تخت خواب را مهیا و آسان نموده است. شما خریدارن محترم میتوانید با استفاده از سایت دکوچید به راحتی خرید خود را انجام داده و محصول خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها: اتاق خوابسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  خرید اینترنتی تشک خواب
  خرید اینترنتی تشک خواب

  خرید تشک خواب یکی از مباحث مهم در لوازم خواب است. تعداد زیاد مدلها و پیشنهادات مختلف باعث گردیده است که بسیاری از خریداران در هنگام خرید اینترنتی تشک خواب دچار سردرگمی و گیج شدن شوند. این سبب میشود که افراد در انتخاب محصول نهایی، نتوانند تصمیم درستی اتخاذ کنند. نیاز به اطلاعات تکمیلی و کامل در انتخاب تشک خواب، در بسیاری موارد باعث خرید تشک خوابی میشود که باعث افزایش بیخوابی شده و مانعی برای حفظ سلامت و شادابی خواهد شد. ...

  بیشتر بخوانید

  یک قدم تا خرید جاکفشی
  یک قدم تا خرید جاکفشی

  وجود جاکفشی برای هر خانه ای لازم است. در خانه های ایرانی ورود با کفش ممنوع است. این فرهنگ از قدیم بوده و بسیار مورد پسند است. ایرانی ها برای ورود به مکان های مقدس و محترم، کفشهای خود را در می آوردند. خانه نیز یکی از این مکان های و فضاهای محترم است. قرار دادن کفش در محلهای مناسب و پاکیزه، جهت حفظ و نگهداری از فضاهای خانه و نگهداری از خود کفش ها، میتواند مهمترین سرآغاز بوجود آمدن جاکفشی شود. جاکفشی ها دارای تنوع بسیاری هستند. امروزه ایده های نو و جدیدی در تولید جاکفشی عرضه گردیده است. بعضی از جنس فلز هستند و یا چوبی و یا پلاستیکی ساخته و تولید شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید
  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده در شرکت دکوچید که بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام پذیرفت، کالاها و سرویس خواب سفارشی بود که زمینه و برنامه ریزی و تحلیل نیازهای اولیه آن با دقت بسیار انجام گرفت. این تصمیم با توجه به فضاهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای امروزی و به درخواست بسیاری از مشتریان، گرفته شد. شرکت دکوچید ابتدا تمامی سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز در خصوص تهیه این نوع محصولات سفارشی را آماده سازی کرده و پس از جلسات فراوان، شروع به تولید کالای سفارشی نمود. ...

  بیشتر بخوانید

  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره
  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره

  شاید خاطره حضور در یک هتل لوکس و استفاده از تخت خواب و سرویس خواب عالی و زیبای آن در خاطر بسیاری از افراد مانده باشد. تعریف و تمجید از آن فضا و تلاش برای رفتن دوباره به آن هتل و ترغیب دوستان به استفاده از تخت خواب و سرویس خواب فلان هتل، کاری است که اکثر ما بعد از استفاده از هتل جذاب و تمیز انجام میدهیم. شاید در ذهن شما نیز این سوال مطرح شده باشد که چرا این محل به فضایی دلچسب و ناب تبدیل شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقاله به بررسی چند مدل از میز تحریرهای مدرن و در عین حال ساده و زیبا خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019

  ایده های جدید و بروز برای اتاق خواب و سرویس خواب در سال 2019، همچون سالهای پیش با سرعت زیاد به سمت طراحی های فانتزی، ساده و مدرن در حال حرکت است. شما نیز میتوانید از این ایده های جهانی استفاده کنید و با این روش از منحنی سرعت طراحی های روز جلو بزنید. در این مقاله به بعضی طراحی های سرویس خواب و اتاق خواب در سال 2019 خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.