تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۸۰۵

سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد. وجود پنجره های زیبا و شیک در اتاق خواب باعث میگردد تا ذوق و سلیقه افراد در چیدمان یک سرویس خواب و اتاق خواب دنج و زیبا وارد عمل شود. در این مقاله به بررسی اتاق خواب هایی خواهیم پرداخت که دارای پنجره های گرد هستند.

چیدمان سرویس خواب

استفاده از رنگ تیره در دیوارها و تخت خواب با وجود داشتن دو پنجره گرد، مانع از رخنه کامل تاریکی گردیده است. پرده ضخیم برای پوشش این دو پنجره بزرگ بسیار کارآمد هستند.

 

چیدمان سرویس خواب

در این اتاق خواب پنجره بزرگ گرد در وسط اتاق خواب در نظر گرفته شده است. این مسئله باعث گردیده است که بتوان از گیاهان سبز در داخل و خارج از پنجره اتاق خواب استفاده کرد. وجود گلدان در کنار کتابها، نشان از سرزندگی و فرهنگ دارد.

 

تخت خواب تک نفره کشودار و بدون کشو مدل آدونیس

 

چیدمان سرویس خواب

در این تصویر دو پنجره گرد در پایین و بالا و یک آباژور در کنار پنجره قرار داده شده است. تابش نور این آباژور در شب، نمای زیبایی را خلق خواهد کرد. همچنین قرار گرفتن میز تحریر در روبروی تخت خواب نیز جلوه بسیار زیبایی دارد.

 

چیدمان سرویس خواب

یک اتاق خواب جنگلی با کتابخانه گرد که دورتادور پنجره طراحی و ساخته شده است. نمایش خیره کننده این اتاق خواب میباشد. تخت خواب تک نفره آویزی نیز در نوع خود منحصربفرد میباشد.

 

تخت خواب دو نفره کشودار مدل دیانا با عرض های متفاوت

 

چیدمان سرویس خواب

این اتاق خواب ساحلی زیبا با یک سرویس خواب کلاسیک طراحی شده است. وجود پنجره های زیبای گرد و یک پنجره بزرگ مستطیلی، نمای این اتاق خواب را کامل نموده است. دراور در زیر پنجره گرد قرار داده شده است. یک نشیمن زیبا نیز کنار پنجره های بزرگ مستطیلی طراحی شده است.

 

چیدمان سرویس خواب

با وجود اینکه پنجره گرد این اتاق خواب نسبت به کل اتاق خواب کوچک است ولی نور را به خوبی انتقال داده است. وجود کمد لباس بلند که تا سقف در نظر گرفته شده است و همچنین تخت خواب کشودار باعث شده است تا کمترین بی نظمی در این اتاق خواب مشاهده نشود.

 

تخت خواب دو نفره کشودار مدل هرمس با عرض های متفاوت

 

چیدمان سرویس خواب

یک اتاق خواب عالی با سرویس خواب نوجوان که منظره ای زیبا و بدیع را بوجود آورده است. عکس خود گویای زیبایی میباشد.

 

چیدمان سرویس خواب

یک سرویس خواب دو نفره سفید که با زیبایی در یک اتاق خواب عالی با پنجره های گرد در اندازه های متفاوت قرار گرفته است. نور این اتاق خواب از طریق یک لامپ آویزی تامین میگردد. وجود آباژور نیز این نور را تقویت خواهد کرد.

 

تخت خواب یک و نیم نفره کشودار و بدون کشو مدل آدونیس

 

چیدمان سرویس خواب

در تصویر، یک اتاق خواب زیبا و گرم را در زمستان مشاهده میکنید. سرویس خواب قهوه ای زیبا با روتختی سفید رنگ تزیین شده است. سادگی و زیبایی این اتاق خواب، منحصربفرد است.

 

چیدمان سرویس خواب

یک تصویر گویا از یک تخت خواب دو نفره در زیر یک پنجره گرد را مشاهده میکنید. نمای پشت پنجره، آرامش این اتاق خواب را کامل خواهد کرد. وجود دو عدد آباژور بر روی پاتختی های تخت خواب، تکمیل کننده سرویس خواب است.

 

تخت خواب دو نفره مدل متیس

 

چیدمان سرویس خواب

این اتاق خواب دارای یک ورودی گرد به سمت بالکن است که مشرف به دریا قرار گرفته است. سرویس خواب کامل با یک دراور در گوشه تصویر و دو عدد مبل برای نشیمن در این اتاق خواب در نظر گرفته شده است.

 

در زیر چند مدل اتاق خواب و چیدمان سرویس خواب و تخت خواب را در اتاق هایی با پنجره های گرد، مشاهده خواهید کرد.

چیدمان سرویس خواب

چیدمان سرویس خواب

 

معرفی --- سرویس خواب تک نفره تولیدی دکوچید

 

چیدمان سرویس خواب

چیدمان سرویس خواب

 

معرفی --- سرویس خواب دو نفره تولیدی دکوچید

 

چیدمان سرویس خواب

چیدمان سرویس خواب

 

معرفی --- سرویس خواب یک و نیم نفره تولیدی دکوچید

 

چیدمان سرویس خواب

چیدمان سرویس خواب و اتاق خواب بسته به نوع سلیقه افراد در اکثر فضاها تقریبا یکسان میباشد. با این تفاوت که اندازه و سایز اتاق خواب بسیار مهم است. دقت در چیدمان سرویس خواب باعث خواهد شد یک اتاق خواب راحت و آرامش بخش داشته باشید.

شرکت دکوچید تولید کننده انواع زیبایی از سرویس خواب، تخت خواب، کمد، دراور، کتابخانه و میز تحریر، قصد دارد بهترین اجناس و محصولات را در اختیار شما قرار دهد. تنوع رنگ، اندازه و شکل در اکثر محصولات خصوصا سرویس خواب تک نفره، سرویس خواب دو نفره و سرویس خواب یک و نیم نفره تولیدی در دکوچید قابل تامل است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰  تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را نیز دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

تزئین دیوار پشت تخت خواب در سرویس خواب
فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب
چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
سرویس خواب و تخت خواب بهاری
چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

 

برچسب ها: چیدمان سرویس خوابتخت خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است. تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است. چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب نیز از این مهم غافل نبوده و تلاش دارد، خود را به سرعت به دیگر شاخص های زندگی مدرن برساند. ...

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید. همچنین میتوانید این نیمکت را در ورودی خانه قرار دهید تا مکانی راحت برای بیرون آوردن کفش های خود داشته باشید. در کنار سرویس خواب کودک نیز میتوانید از این مبلمان استفاده کنید. در این مقاله به بررسی محلهای قرار گیری این مبلمان و نشیمن های ساده خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد. وجود پنجره های زیبا و شیک در اتاق خواب باعث میگردد تا ذوق و سلیقه افراد در چیدمان یک سرویس خواب و اتاق خواب دنج و زیبا وارد عمل شود. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. در این مقاله به بررسی و چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی خواهیم پرداخت که دارای نما و دیوار آجری هستند. ...

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟ این مقاله از مدلهای مختلف دکوراتیو میز تحریر و کتابخانه بهره جسته است. در این صورت بچه ها خواهند توانست بهتر و با انگیزه بیشتر درس بخوانند. ...

  بیشتر بخوانید

  37 مدل کتابخانه و شلف
  37 مدل کتابخانه و شلف

  کتابخانه ها اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان هستند. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. طراحی و تولید یک کتابخانه به رنگ، سایز و خلاقیت نیاز دارد. ایده های شما باعث میشود تا در کشف مدل ها و طراحی شکلها بتوان به کتابخانه ای شیک، ساده و زیبا دست یافت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.