تمامی سفارشات ثبت شده در ایام نوروز از ۲۵ فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد.

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۳۶

کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. برای جابجایی وسایل حتما از اطرافیان کمک گرفته و این کار را به تنهایی انجام ندهید. برای آسان حرکت دادن وسایل سعی کنید از ابزارهای جابجایی روان و کشیدن وسائل استفاده کنید.

 

چیدمان بهاری

 

نکته بعدی خلاصی از وسائل اضافی است. سعی کنید وسایل خود را تفکیک کرده و وسایل غیرکاربردی و اضافه را جدا کرده و فضای خود را بازتر کنید. در اینصورت میتوانید چیدمان درستی داشته باشید. لباسها و وسائل زمستانی و پتوهای گرم و وسائل گرمایشی را جدا کرده و در جایی مثل انباری قرار دهید. همچنین میتوانید مقداری از آنها را که نیاز ندارید، اهدا کنید.

چیدمان اتاق خواب بهاری

 

تمیز کردن دیوارها

اگر قصد رنگ کردن دیوار و استفاده از کاغذ دیواری را ندارید، تمیز کردن دیوارها با استفاده از وسائل شوینده و دستمال تنظیف یکی از ارکان ابتدایی در نظافت اتاق خواب است.

 

تمیز کردن کف

نکته بعدی تمیز کردن کف اتاق و خانه و گردگیری از تمامی سطوح میباشد.

 

تعویض و شستشوی پرده ها

شستشوی پرده ها

شستشو و تعویض پرده های اتاق خواب با تغییر فصل از مهمترین کارهایی است که هم باعث تمیزی شده و هم باعث عدم هدر رفت انرژی در فصول گرم و سرد سال خواهد شد. با استفاده از پرده های بهاری میتوانید حال و هوای اتاق خواب خود را دل انگیز نمایید.

 

رنگ کردن وسائل

در صورت خدشه دار بودن و یا علاقه فردی میتوانید با استفاده از رنگ های باز و شاد برخی از اقلام اتاق خواب تان را رنگ کرده و دوباره استفاده کنید.

 

استفاده از کمد با فضای زیاد

کمد لباس

اگر قصد خرید یک کمد لباس کامل را دارید میتوانید از مدلهای کمد درب ریلی و یا کمد درب لولایی برای این منظور استفاده کنید. در شرکت دکوچید انواع مختلفی از کمد لباس ساخته و طراحی شده است که با مراجعه به آنها خواهید توانست مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. آینه روی درب کمد فضای اتاق تان را بزرگتر خواهد کرد، پس از آن غافل نشوید.

پیشنهاد--- کمد درب ریلی آسپاد

 

رعایت صحیح فاصله بین وسائل

رعایت صحیح فاصله و چیدمان درست وسائل باعث بازتر شدن فضا و راحتی در رفت و آمد خواهد شد. در این حالت استفاده از فضاهای مخفی و ظاهرا بی استفاده، بسیار مهم است. تخت خواب را مرکز کانونی اتاق خواب در نظر گرفته و بر مبنای آن چیدمان اتاق را کامل کنید. در اینصورت میتوانید چیدمان کامل و بهتری داشته باشید. این کار سبب میشود تمامی وسایل مورد نیازتان را در اتاق خواب چیدمان کنید.

 

تفکیک لباسها در کمد لباس

تفکیک صحیح لباسها در کمد لباس به صورت کامل در چند مقاله توضیح داده شده است. با مراجعه به این مقالات میتوانید برای یک چیدمان صحیح در کمد لباس به نتیجه دلخواه خود برسید.

پیشنهاد---- کمد لباس ویولت

 

چیدمان کتاب ها در کتابخانه

تفکیک درست و سر و سامان دادن به کتابها و مجلات در داخل کتابخانه شخصی شما نقش مهمی در یک چیدمان درست دارد. تنوع کتابخانه های شخصی را میتوانید در تولیدات دکوچید مشاهده کنید.

پیشنهاد----- کتابخانه کاسپین

 

میز تحریر و میز آرایش

وجود میز آرایش برای بانوان بسیار مهم است. میز آرایش با داشتن یک صندلی میتواند کار یک آرایشگاه مدرن را برای بانوان به عهده بگیرد. مدلهای مختلف میز آرایش تولیدی در دکوچید دارای طرح های مختلف و زیبایی است که میتوانید بعضی مدلهای آن را در زیر مشاهده کنید.

 

میز آرایش ماهور

میز آرایش ماهور

 
میز آرایش دیانا

میز آرایش دیانا

 
میز آرایش ادیسه

میز آرایش ادیسه

 
میز آرایش تولیدی در دکوچید

 

فرش مناسب

استفاده از فرش مناسب برای اتاق یکی از اجزای مهم است که توجه زیادی نیاز دارد. اگر به شکل اسپرت و یا سنتی فرش علاقه مند هستید، سعی کنید رنگ آن با بقیه اجزای اتاق خواب شما هماهنگ بوده تا زیبایی اتاق شما چند برابر شود. وجود فرش جلوه زیبایی در اتاق خواب به ارمغان خواهد آورد. در مقاله فرش مناسب برای اتاق خواب بصورت کامل به این موضوع پرداخته شده است.

 

استفاده از پاتختی

استفاده از پاتختی

وجود پاتختی برای قرار دادن وسایل دم دستی بسیار پرکاربرد است. قرار دادن عینک، موبایل و دارو، ساعت و بسیاری وسایل دیگر در پاتختی باعث میشود علاوه بر چیدمان خوب در اتاق خواب، مانع از رفت و آمدهای غیرضرور در طول شب شود. این نکته برای بسیاری از سالمندان که به سختی حرکت میکنند بسیار لازم است.

 

نیاز به دراور

دراور

وجود دراور برای تکمیل چیدمان لباس بسیار اساسی و مهم است. دراورها ذخیره و نگهداری لباسها را کامل کرده و بقیه وسایل جا مانده از کمد را میتوان در آن قرار داد.

از دیگر مسائل در چیدمان یک اتاق بهاری میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

استفاده از نور مناسب و لوستر و آباژور زیبا و مدرن

آثار هنری و عکس های فصل بهار بر روی دیوار

رنگ آمیزی درب اتاق خواب

استفاده از گیاهان بهاری و گل ها

امید است با استفاده از این نکات در چیدمان اتاق خواب به استقبال بهاری دل انگیز و سالی خوب بروید.

 

دکوچید

شرکت تولیدی دکوچید تولید کننده سرویس خواب مدرن و تخت خواب و دیگر ملزومات خواب و ارسال آن به تمامی نقاط کشور میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط:

تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره
طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
راهنمای خرید و انتخاب سرویس خواب

 

برچسب ها: چیدمان بهاری


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

  جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

  جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید. ...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید
  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس
  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

  اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم. اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.