فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟

وجود میز تحریر به عنوان بخشی از وسایل چوبی داخل منزل و محل کار دارای اهمیت خاصی برای خانواده ها میباشد. امروزه به علت وجود لپ تاپ و کامپیوتر و همچنین مشغله های زیاد کاری، بسیاری از امور کاری و مطالعه و برنامه ریزی و انجام کارهای مالی در داخل منزل انجام میشود. همچنین خانواده هایی که دارای فرزندان محصل هستند، با توجه به شرایط بدنی و سلامت فرزندان خود نیاز به محلی برای قرار گرفتن و انجام تکالیف، لازم و ضروری به نظر میرسد. در این مقاله سعی خواهیم کرد، محصولات میز تحریر تولیدی در دکوچید و همچنین میز تحریر های کتابخانه دار را برای شما خواننده محترم توضیح دهیم.

قبل از انتخاب، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • آیا نیاز به قرار دادن کامپیوتر بر روی میز تحریر دارید؟
 • آیا نیاز به کتابخانه دارید؟
 • فضای شما چه مقدار میباشد؟
 • محل قرار گرفتن میز تحریر کجاست؟
 • بودجه در نظر گرفته شده توسط شما چقدر است؟

پاسخ به سوالات بالا تا حد زیادی به انتخاب صحیح شما کمک خواهد کرد. قرار دادن یک کامپیوتر و یا لپ تاپ بر روی میز تحریر باعث میشود که این میز کنار پریز برق باشد. نکته بعدی نباید رو به نور خورشید باشد چراکه بازتاب نور بر روی صفحه مانیتور مانع دید کافی خواهد شد. درب های کمد آن و یا کشوهای آن باید به راحتی باز و بسته شود. در انتها دانستن فضای در نظر گرفته شده برای این میز تحریر و کتابخانه و همچنین بودجه اختصاص داده شده برای این منظور تکمیل کننده کار خواهد بود. اینک با دانستن این مسائل میتوان به راحتی یک خرید خوب را انجام داد. اینک به بررسی میز تحریر های کتابخانه دار تولید شده در شرکت دکوچید خواهیم پرداخت. اولین محصولی را که معرفی میکنیم میز تحریر ویولت است.

میز تحریر ویولت تولیدی در شرکت دکوچید در دو مدل عرضه میگردد.

میز تحریر ویولت 1.9 متر با عرض 90

میز تحریر ویولت 2.15 متر با عرض 90

میز تحریر ویولت 1.9 با عرض 90

این محصول، همچنان که از نامش پیداست، دارای ارتفاع 190 سانتیمتر و با عرض 90 و عمق 45 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. در طراحی میز تحریر ویولت سه عنصر میز تحریر، کتابخانه و دکور در نظر گرفته شده است. این کتابخانه دارای چهار بخش و در دو طبقه میباشد. همچنین دارای یک کشوی بزرگ با ساچمه سه زمانه است. در حالتی که کشوها با ساچمه های سه زمانه کار میکنند، از تمامی کشو میتوان استفاده کرد. ارتفاع این میز طوری طراحی شده است که یک صندلی به راحتی در زیر آن جای میگیرد و شخص با تسلط بر روی این میز تحریر کار خواهد کرد. در حال حاضر این محصول در سه رنگ سفید گردویی، سفید و فندقی عرضه میشود. در زیر چند تصویر از این مدل را خواهیم دید:

میز تحریر ویولت 1.9 مترعرض 90

میز تحریر ویولت 2.15 متر عرض 90

 
میز تحریر ویولت 2.15 با عرض 90

این مدل تمامی خصوصیات گفته شده در آن با مدل قبلی یکسان است. تنها تفاوت آنها در طراحی ارتفاع آن است که در این مدل ارتفاع، 215 سانتیمتر در نظر گرفته شده است.

میز تحریر چکاوک راست

این مدل میز تحریر دارای کتابخانه کوچک در سمت راست و بر روی پایه سمت راست تعبیه شده است. همچنین دارای یک کشوی بزرگ برای قرار دادن وسایل و لوازم التحریر، در زیر میز آن تعبیه شده است.

میز تحریر چکاوک راست

دو عامل مهم استفاده بهینه از فضا و همچنین کاهش هزینه خرید میز تحریر، نکاتی است که در این مدل از میز تحریر چکاوک اعمال شده است. در زیر ابعاد میز تحریر چکاوک راست را مشاهده میکنید:

ابعاد میز تحریر چکاوک راست

 
میز تحریر چکاوک چپ

در این میز تحریر، تمامی ساز و کار میز تحریر چکاوک راست در آن نیز در نظر گرفته شده است . تنها تفاوت آنها، قرار گیری این کتابخانه کوچک بر روی پایه سمت چپ میز تحریر میباشد. این دو مدل میز تحریر در رنگهای سفید، ونگه و فندقی تولید میشود.

میز تحریر و کتابخانه شباهنگ

با توجه به نکات اصلی مطرح شده در ابتدای مقاله، در خصوص فضا و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای این کار، محصول شباهنگ در سه بخش، تقسیم و طراحی و تولید گردیده است.

میز تحریر شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت یک

کتابخانه شباهنگ پارت دو

این سه مجموعه با توجه به ساختار طراحی و توجه به نیاز خانواده ها، تمامی نیاز های افراد در آن گنجانده شده است. اینک به بررسی این سه مدل خواهیم پرداخت:

 
میز تحریر شباهنگ

میز تحریر شباهنگ میز تحریری است با مشخصات بسیار مناسب که با ارتفاع 79 سانتیمتر و عرض 120 سانتیمتر ساخته و تولید شده است. این میز تحریر دارای دو کشو عمیق و بزرگ است که تمامی سطح میز را شامل میشود. همچنین پایه های این میز تحریر دوبل کار شده و بصورت شیبدار است. برای بررسی کامل این محصول و دیدن مشخصات آن به صفحه میز تحریر شباهنگ مراجعه فرمایید.

میز تحریر شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت یک

این میز تحریر در اصل میز تحریر کتابخانه دار است. این محصول از ترکیب میز تحریر با طراحی زیبا و کتابخانه ای بر روی آن طراحی و تولید شده است. در قسمت بالای آن سه قفسه مجزا برای قرار دادن کتاب و وسایل، تعبیه شده است. در زیر ابعاد این کتابخانه را با هم خواهیم دید:

کتابخانه شباهنگ پارت یک

در تصویر زیر نمای کلی از کتابخانه شباهنگ پارت یک را میبینید:

کتابخانه شباهنگ پارت یک

 
کتابخانه شباهنگ پارت دو

کتابخانه شباهنگ پارت دو نیز ترکیبی از میز تحریر  با یک کتابخانه زیبای نصب شده بر روی آن میباشد. این کتابخانه، دارای یک کمد با درب لولائی بوده و بسیار زیبا ساخته شده است.

کتابخانه شباهنگ پارت دو

در این مدل بر اساس نیاز مشتریان یک فایل سه کشو به نام فایل راج نیز طراحی شده است که در کنار کتابخانه میتوان آن را خریداری کرد.

فایل راج سه کشو

برای دیدن مشخصات کامل و مطالعه ویژگیهای این محصول به صفحه کتابخانه شباهنگ پارت دو مراجعه فرمایید.

میز تحریر توکا

این محصول به دو شکل با ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده است.

میز تحریر توکا عرض 90
میز تحریر توکا عرض 120

میز تحریر توکا عرض 120 و 90 سانتیمتر، به شکل یکسانی با ابعاد مختلف طراحی شده است. همانطور که از نام این مدلها پیدا است، در دو مدل با عرض 90 و 120 سانتیمتر تولید شده است. یک صفحه کامل در زیر این میز تعبیه شده است. این صفحه به دو کشوی عمیق و جادار تقسیم شده است.

میز تحریر توکا

برای تهیه این محصول با توجه به فضای موجود میتوان میز تحریر توکا عرض 90 و یا میز تحریر توکا عرض 120 را انتخاب و خریداری کرد. برای دیدن محصولات میز تحریر به صفحه میز تحریر و برای بررسی محصولات کتابخانه ای به صفحه کتابخانه دکوچید مراجعه فرمایید. همچنین برای خرید و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید میتوانید با شماره  ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

منبع:
برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان کمد لباس، تمیزکردن و مرتب سازی آن
  چیدمان کمد لباس، تمیزکردن و مرتب سازی آن

  همه روزه این فکر در ذهن تداعی می شود که کدام لباس را از داخل کمدلباس پیدا کرده و انتخاب کنیم. یک کمد پر از لباس، انتخابهای زیادی را برایتان بوجود می آورد. حال وقت آن رسیده که علاقه خود را به پیراهن، کفش و لباسهای قدیمی، قطع کنید. لباسهای تازه، مناسب و متنوع خریداری کنید تا یک کمد لباس جدید و بروز داشته باشید. بهبود فضای کمدلباس برای لباسها و خود شما بسیار سودمند است. هرچه وسایل کمتر باشد، فضای بیش...

  بیشتر بخوانید

  تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی
  تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی

  زندگی ماشینی امروزی و وجود گرد و غبار و دوده باعث آلودگی بسیاری از وسایل چوبی از جمله سرویس خواب، کمد، میز آرایش و دیگر وسایل چوبی موجود در منزل گردیده است. بسیار از کودکان و افراد مسن بر اثر وجود گرد و غبار دچار آلرژی و ناراحتی تنفسی میشوند و این دغدغه بسیاری برای خانواده ها میباشد. در این مقاله به بررسی چندین روش مختلف خانگی برای تمیز کاری و نگهداری وسایل چوبی خواهیم پرداخت. اولین نکته در خصوص ن...

  بیشتر بخوانید

  10 رنگ برای طراحی اتاق خواب و منزل در سال 2019
  10 رنگ برای طراحی اتاق خواب و منزل در سال 2019

  تاثیر رنگها در طراحی دکوراسیون منزل و اتاق خواب برهمگان معلوم است. استفاده از رنگهای زیبا و شاد، در روحیات افراد سهم به سزائی دارد. اگر میخواهید اتاق خواب و سرویس خواب شما، جذابتر شده و در نهایت به مکانی ایده آل تبدیل شود تا شما در هنگام حضور در آنجا، احساس خوبی داشته باشید، حتما این مطلب را بخوانید. هرسال از طرف شرکت های معتبر جهانی، رنگی را به عنوان رنگ سال پیشنهاد داده و در کنار آن نیز رنگ های ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک
  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک

  زندگی در آپارتمانهای کوچک باعث شده است که محدودیتهای زیادی در زندگی بوجود آید. فضاهای کوچک قدرت مانور را در چیدمان منزل کمتر کرده است. اتاقهای خواب در این قبیل خانه ها و آپارتمانهای کوچک، کاربردهای بیشتری دارند. سرویس خواب تاشو یکی از گزینه ها در چیدمان اینگونه خانه ها است. در این مقاله سعی شده است تا در خصوص سرویس کمجا و تخت خواب تاشو توضیحاتی ارائه شود. نیاز به خواب راحت در فضاهای کوچک باعث میشو...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز
  بررسی خصوصیات اتاق خواب یک دانش آموز

  در اتاق خواب یک دانش آموز چه وسایلی وجود دارد؟ تخت خواب، کمد لباس، میز تحریر، کیف مدرسه و .... اینها اولین چیز هایی است که پس از شنیدن نام اتاق خواب دانش آموز به ذهن میرسد. امروزه اکثر وقت بچه ها در وقت فراغت و پس تعطیل شدن مدرسه، در اتاق خواب خودشان میگذرد. وجود سرگرمی ها و بازیها و همچنین انجام تکالیف باعث میشود که آنها کمتر از اتاق خود خارج شده و بیشترین وقت خود را درون اتاق خواب بگذرانند. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  تاثیر نور در دکوراسیون منزل
  تاثیر نور در دکوراسیون منزل

  هنگام طراحی دکوراسیون هرگز نباید نورپردازی را نادیده گرفت. طراحی نور در محیط باعث تغییر در حال وهوا و حس افراد در آن فضا می گردد. در نورپردازی باید حتما جهت نور و سپس میزان نور مورد نیاز، با توجه به فضا در نظر گرفته شود. مثلا در اتاق خواب و بالای تخت خواب و یا در نشیمن و یا حتی بالای میز آرایش که باید چه مقدار نور وجود داشته باشد. همچنین در اتاق کودک و بالای تخت خواب کودک که مقدار کم روشنایی باعث ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید سرویس خواب
  راهنمای خرید سرویس خواب

  یکی از مسائل مهمی که ذهن مشتریان را به خود مشغول کرده این است که چه سرویس خوابی بخریم؟ جنس سرویس خواب چه باشد؟ کدام سرویس خواب مناسبتر است؟ قیمت کدام یک به صرفه تر است؟ حال ما به عنوان کارشناس سعی خواهیم کرد با رعایت استانداردهای درست ،ذهن شما را برای خرید بهتر سرویس خواب آماده کرده و راهنمایی های کامل را جهت خرید سرویس خواب مناسب به شما ارائه دهیم. ابتدا به تشریح جنس سرویس خواب خواهیم پرداخت: ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.