فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟

وجود میز تحریر به عنوان بخشی از وسایل چوبی داخل منزل و محل کار دارای اهمیت خاصی برای خانواده ها میباشد. امروزه به علت وجود لپ تاپ و کامپیوتر و همچنین مشغله های زیاد کاری، بسیاری از امور کاری و مطالعه و برنامه ریزی و انجام کارهای مالی در داخل منزل انجام میشود. همچنین خانواده هایی که دارای فرزندان محصل هستند، با توجه به شرایط بدنی و سلامت فرزندان خود نیاز به محلی برای قرار گرفتن و انجام تکالیف، لازم و ضروری به نظر میرسد. در این مقاله سعی خواهیم کرد، محصولات میز تحریر تولیدی در دکوچید و همچنین میز تحریر های کتابخانه دار را برای شما خواننده محترم توضیح دهیم.

قبل از انتخاب، باید به نکات زیر توجه کنید:

- آیا نیاز به قرار دادن کامپیوتر بر روی میز تحریر دارید؟

- آیا نیاز به کتابخانه دارید؟

- فضای شما چه مقدار میباشد؟

- محل قرار گرفتن میز تحریر کجاست؟

- بودجه در نظر گرفته شده توسط شما چقدر است؟

پاسخ به سوالات بالا تا حد زیادی به انتخاب صحیح شما کمک خواهد کرد. قرار دادن یک کامپیوتر و یا لپ تاپ بر روی میز تحریر باعث میشود که این میز کنار پریز برق باشد. نکته بعدی نباید رو به نور خورشید باشد چراکه بازتاب نور بر روی صفحه مانیتور مانع دید کافی خواهد شد. درب های کمد آن و یا کشوهای آن باید به راحتی باز و بسته شود. در انتها دانستن فضای در نظر گرفته شده برای این میز تحریر و کتابخانه و همچنین بودجه اختصاص داده شده برای این منظور تکمیل کننده کار خواهد بود. اینک با دانستن این مسائل میتوان به راحتی یک خرید خوب را انجام داد.

اینک به بررسی میز تحریر های کتابخانه دار تولید شده در شرکت دکوچید خواهیم پرداخت. اولین محصولی را که معرفی میکنیم میز تحریر ویولت است.

میز تحریر ویولت تولیدی در شرکت دکوچید در دو مدل عرضه میگردد.

میز تحریر ویولت 1.9 متر با عرض 90

میز تحریر ویولت 2.15 متر با عرض 90

 
میز تحریر ویولت 1.9 با عرض 90

این محصول، همچنان که از نامش پیداست، دارای ارتفاع 190 سانتیمتر و با عرض 90 و عمق 45 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. در طراحی میز تحریر ویولت سه عنصر میز تحریر، کتابخانه و دکور در نظر گرفته شده است. این کتابخانه دارای چهار بخش و در دو طبقه میباشد. همچنین دارای یک کشوی بزرگ با ساچمه سه زمانه است. در حالتی که کشوها با ساچمه های سه زمانه کار میکنند، از تمامی کشو میتوان استفاده کرد. ارتفاع این میز طوری طراحی شده است که یک صندلی به راحتی در زیر آن جای میگیرد و شخص با تسلط بر روی این میز تحریر کار خواهد کرد. در حال حاضر این محصول در سه رنگ سفید گردویی، سفید و فندقی عرضه میشود.

در زیر چند تصویر از این مدل را خواهیم دید:

میز تحریر ویولت 1.9 مترعرض 90

میز تحریر ویولت 2.15 متر عرض 90

 
میز تحریر ویولت 2.15 با عرض 90

این مدل تمامی خصوصیات گفته شده در آن با مدل قبلی یکسان است. تنها تفاوت آنها در طراحی ارتفاع آن است که در این مدل ارتفاع، 215 سانتیمتر در نظر گرفته شده است.

میز تحریر چکاوک راست

این مدل میز تحریر دارای کتابخانه کوچک در سمت راست و بر روی پایه سمت راست تعبیه شده است. همچنین دارای یک کشوی بزرگ برای قرار دادن وسایل و لوازم التحریر، در زیر میز آن تعبیه شده است.

میز تحریر چکاوک راست

دو عامل مهم استفاده بهینه از فضا و همچنین کاهش هزینه خرید میز تحریر، نکاتی است که در این مدل از میز تحریر چکاوک اعمال شده است. در زیر ابعاد میز تحریر چکاوک راست را مشاهده میکنید:

ابعاد میز تحریر چکاوک راست

 
میز تحریر چکاوک چپ

در این میز تحریر، تمامی ساز و کار میز تحریر چکاوک راست در آن نیز در نظر گرفته شده است . تنها تفاوت آنها، قرار گیری این کتابخانه کوچک بر روی پایه سمت چپ میز تحریر میباشد. این دو مدل میز تحریر در رنگهای سفید، ونگه و فندقی تولید میشود.

میز تحریر و کتابخانه شباهنگ

با توجه به نکات اصلی مطرح شده در ابتدای مقاله، در خصوص فضا و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای این کار، محصول شباهنگ در سه بخش، تقسیم و طراحی و تولید گردیده است.

میز تحریر شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت یک

کتابخانه شباهنگ پارت دو

این سه مجموعه با توجه به ساختار طراحی و توجه به نیاز خانواده ها، تمامی نیاز های افراد در آن گنجانده شده است.

اینک به بررسی این سه مدل خواهیم پرداخت:

 
میز تحریر شباهنگ

میز تحریر شباهنگ میز تحریری است با مشخصات بسیار مناسب که با ارتفاع 79 سانتیمتر و عرض 120 سانتیمتر ساخته و تولید شده است. این میز تحریر دارای دو کشو عمیق و بزرگ است که تمامی سطح میز را شامل میشود. همچنین پایه های این میز تحریر دوبل کار شده و بصورت شیبدار است.

میز تحریر شباهنگ

برای بررسی کامل این محصول و دیدن مشخصات آن به صفحه میز تحریر شباهنگ مراجعه فرمایید.

 
کتابخانه شباهنگ پارت یک

این میز تحریر در اصل میز تحریر کتابخانه دار است. این محصول از ترکیب میز تحریر با طراحی زیبا و کتابخانه ای بر روی آن طراحی و تولید شده است. در قسمت بالای آن سه قفسه مجزا برای قرار دادن کتاب و وسایل، تعبیه شده است.

در زیر ابعاد این کتابخانه را با هم خواهیم دید:

کتابخانه شباهنگ پارت یک

در تصویر زیر نمای کلی از کتابخانه شباهنگ پارت یک را میبینید:

کتابخانه شباهنگ پارت یک

 
کتابخانه شباهنگ پارت دو

کتابخانه شباهنگ پارت دو نیز ترکیبی از میز تحریر  با یک کتابخانه زیبای نصب شده بر روی آن میباشد. این کتابخانه، دارای یک کمد با درب لولائی بوده و بسیار زیبا ساخته شده است.

کتابخانه شباهنگ پارت دو

در این مدل بر اساس نیاز مشتریان یک فایل سه کشو به نام فایل راج نیز طراحی شده است که در کنار کتابخانه میتوان آن را خریداری کرد.

فایل راج سه کشو

برای دیدن مشخصات کامل و مطالعه ویژگیهای این محصول به صفحه کتابخانه شباهنگ پارت دو مراجعه فرمایید.

میز تحریر توکا

این محصول به دو شکل با ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده است.

میز تحریر توکا عرض 90
میز تحریر توکا عرض 120

میز تحریر توکا عرض 120 و 90 سانتیمتر، به شکل یکسانی با ابعاد مختلف طراحی شده است. همانطور که از نام این مدلها پیدا است، در دو مدل با عرض 90 و 120 سانتیمتر تولید شده است. یک صفحه کامل در زیر این میز تعبیه شده است. این صفحه به دو کشوی عمیق و جادار تقسیم شده است.

میز تحریر توکا

برای تهیه این محصول با توجه به فضای موجود میتوان میز تحریر توکا عرض 90 و یا میز تحریر توکا عرض 120 را انتخاب و خریداری کرد. برای دیدن محصولات میز تحریر به صفحه میز تحریر و برای بررسی محصولات کتابخانه ای به صفحه کتابخانه دکوچید مراجعه فرمایید.

همچنین برای خرید و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید میتوانید با شماره  ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها: میز تحریر کتابخانه دارکتابخانه


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.