تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

۱۳۹۸/۰۲/۳ ۳۹۵

میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد.

میز تحریر

میز تحریر ها باید دارای فضای مناسب جهت نگهداری کتاب، زونکن، جزوات و غیره باشد. همچنین فضای داخل کشوهای آن در بعضی مدلها سبب ایجاد نظم در ساختار طراحی و تولید شده است. در این مقاله به بررسی میز تحریر های تولید شده در دکوچید خواهیم پرداخت.

میز تحریر دکوچید

در حال حاضر میز تحریرهای تولید شده در شرکت دکوچید به مدلهای زیر تقسیم میشود:

 

میز تحریر ویولت 1.9 متر عرض 90

 

قیمت میز تحریر کتابخانه دار

این میز تحریر دارای کشو، کتابخانه و نور مخفی برای روشنائی میباشد. این مدل میز تحریر با ارتفاع یک متر و 90 سانتیمتر و طول 90 سانتیمتر تهیه شده است. در طراحی این میز تحریر سه عنصر میز و کتابخانه و دکور با هم در نظر گرفته شده است. این مدل میز تحریر بیشتر در سرویس کمجا کاربرد دارد. جنس تمامی محصولات از ورق ملامینه ضد خش میباشد. طراحی رنگ این مدل میز تحریر فندقی و سفید – گردویی است.

قیمت میز تحریر ویولت 1.9 عرض 90

 

میز تحریر ویولت 2.15 متر عرض 90

 

خرید میز تحریر

تنها تفاوت این مدل میز تحریر با مدل قبلی، تنها در ارتفاع آن است. ارتفاع این میز تحریر 2 متر و 15 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. ارتفاع بلندتر آن سبب میگردد، فضای بالای میز تحریر برای چیدمان کتاب و جزوات، بزرگتر گردد.

قیمت میز تحریر ویولت 2.15 عرض 90

 

میز تحریر چکاوک راست

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با طراحی زیبا و قیمت بسیار مناسب عرضه گردیده است. میز تحریر چکاوک راست دارای کتابخانه کوچکی است که در کنار این میز تحریر و در قسمت راست آن تعبیه شده است. این میز تحریر دارای یک کشو بزرگ و جادار است که مناسب برای قرار دادن لوازم التحریر در نظر گرفته شده است. رنگ بندی این مدل میز تحریر شامل سفید، ونگه و فندقی میباشد.

قیمت میز تحریر چکاوک راست

 

میز تحریر چکاوک چپ

 

قیمت میز تحریر

میز تحریر چکاوک چپ طراحی شبیه به میز تحریر چکاوک راست دارد. با این تفاوت که کتابخانه کوچک تعبیه شده بر روی آن در قسمت چپ این میز تحریر قرار داده شده است.

قیمت میز تحریر چکاوک چپ

 

میز تحریر تیهو

 

فروش میز تحریر

این میز تحریر دارای دو کشو میباشد و یک کمد جادار نیز دارد. این کشوها دارای دو سایز مجزا هستند و برای نگهداری وسائل و لوازم التحریر در نظر گرفته شده اند. همچنین کمد تعبیه شده در داخل آن برای قرار دادن کتاب و جزوات با درب لولائی طراحی گردیده است. این میز تحریر در سه رنگ سفید، ونگه و فندقی تولید و عرضه شده است.

قیمت میز تحریر تیهو

 

میز تحریر توکا عرض 90

 

قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر به سبک میز تحریر های قدیمی و کلاسیک طراحی شده است که در انتهای آن طبقات کوچک تعبیه شده است که میتوان جزوات و کتابهای مورد نیاز را در آن قرار داد. همچنین میتوان از این طبقات به عنوان دکوری استفاده کرد. بر روی این میز تحریر دو کشو تعبیه شده است که برای قرار دادن وسائل در نظر گرفته شده است. عرض این میز تحریر 90 سانتیمتر است و در رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.

قیمت میز تحریر توکا عرض 90

 

میز تحریر توکا عرض 120

 

 قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر همانند مدل بالا طراحی شده و تفاوت آن در عرض این مدل میز تحریر است. عرض این میز تحریر 120 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. این مدل هم به رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.

قیمت میز تحریر توکا عرض 120

 

میز تحریر شباهنگ عرض 120

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با عرض 120 و ارتفاع 79 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. این میز تحریر دارای دو کشوی عمیق بوده که تمام زیر سطح میز را در بر گرفته است. پایه های این مدل میز تحریر دوبل و به صورت موربی کار شده است. این نوع ساخت باعث دوام و محکم تر شدن پایه های آن شده است. این کار برای قرار دادن کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو بر روی این میز تحریر در نظر گرفته شده است.

قیمت میز تحریر شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت یک برای قرار گرفتن بر روی میز تحریر شباهنگ ساخته و طراحی شده است. همچنین برای تکمیل این میز تحریر میتوان از فایل های تولید شده در دکوچید با نام تجاری فایل راج نیز استفاده کرد.

 

قیمت کتابخانه

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت یک

کتابخانه شباهنگ پارت دو نیز یک محصول تولید شده است که میتواند بر روی میز تحریر شباهنگ تعبیه گردد. این مدل کتابخانه دارای یک کمد درب دار لولائی است که بر روی آن در نظر گرفته شده است.

 

فروش کتابخانه

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت دو

 

خرید کتابخانه

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو

 

فایل راج

فایل راج در سه مدل به نامهای فایل کیس راج، فایل سه کشو راج و فایل تک درب یک کشو راج تولید و عرضه شده است. قرار گیری این فایلها در کنار میز تحریر شباهنگ و یا به صورت مجزا امکان پذیر است. این مدل فایل ها با داشتن پایه های چرخ دار قابل انتقال بوده و به راحتی جابجا میشوند. این فایل ها در سه رنگ سفید، فندقی و سفید- گردوئی تولید و عرضه شده است.

فایل راج سه کشو

 

فایل تک درب یک کشو راج

 

فایل کیس راج

 

دکوچید

شرکت دکوچید با طراحی میز تحریر های متنوع و با استفاده از طرح های جدید و بروز و بهره گیری از ماشین آلات کاملا حرفه ای و پیشرفته در حوزه تولید سرویس خواب، تخت خواب، کتابخانه و میز تحریر، دراور، جاکفشی و همچنین کمد لباس و دیگر ملزومات خواب به پیشرفتهای بسیاری رسیده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اینترنتی میز تحریر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها
برای رفتن به مدرسه آماده ای؟ 6 راهکار برای انجام تکالیف بچه ها
میز تحریر های ساده، مدرن و خلاقانه

 

برچسب ها: میز تحریرکتابخانه


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.