فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد.

میز تحریر

میز تحریر ها باید دارای فضای مناسب جهت نگهداری کتاب، زونکن، جزوات و غیره باشد. همچنین فضای داخل کشوهای آن در بعضی مدلها سبب ایجاد نظم در ساختار طراحی و تولید شده است. در این مقاله به بررسی میز تحریر های تولید شده در دکوچید خواهیم پرداخت.

میز تحریر دکوچید

در حال حاضر میز تحریرهای تولید شده در شرکت دکوچید به مدلهای زیر تقسیم میشود:

 

میز تحریر ویولت 1.9 متر عرض 90

 

قیمت میز تحریر کتابخانه دار

این میز تحریر دارای کشو، کتابخانه و نور مخفی برای روشنائی میباشد. این مدل میز تحریر با ارتفاع یک متر و 90 سانتیمتر و طول 90 سانتیمتر تهیه شده است. در طراحی این میز تحریر سه عنصر میز و کتابخانه و دکور با هم در نظر گرفته شده است. این مدل میز تحریر بیشتر در سرویس کمجا کاربرد دارد. جنس تمامی محصولات از ورق ملامینه ضد خش میباشد. طراحی رنگ این مدل میز تحریر فندقی و سفید – گردویی است.


قیمت میز تحریر ویولت 1.9 عرض 90

میز تحریر ویولت 2.15 متر عرض 90

 

خرید میز تحریر

تنها تفاوت این مدل میز تحریر با مدل قبلی، تنها در ارتفاع آن است. ارتفاع این میز تحریر 2 متر و 15 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. ارتفاع بلندتر آن سبب میگردد، فضای بالای میز تحریر برای چیدمان کتاب و جزوات، بزرگتر گردد.


قیمت میز تحریر ویولت 2.15 عرض 90

میز تحریر چکاوک راست

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با طراحی زیبا و قیمت بسیار مناسب عرضه گردیده است. میز تحریر چکاوک راست دارای کتابخانه کوچکی است که در کنار این میز تحریر و در قسمت راست آن تعبیه شده است. این میز تحریر دارای یک کشو بزرگ و جادار است که مناسب برای قرار دادن لوازم التحریر در نظر گرفته شده است. رنگ بندی این مدل میز تحریر شامل سفید، ونگه و فندقی میباشد.


قیمت میز تحریر چکاوک راست

میز تحریر چکاوک چپ

 

قیمت میز تحریر

میز تحریر چکاوک چپ طراحی شبیه به میز تحریر چکاوک راست دارد. با این تفاوت که کتابخانه کوچک تعبیه شده بر روی آن در قسمت چپ این میز تحریر قرار داده شده است.


قیمت میز تحریر چکاوک چپ

میز تحریر تیهو

 

فروش میز تحریر

این میز تحریر دارای دو کشو میباشد و یک کمد جادار نیز دارد. این کشوها دارای دو سایز مجزا هستند و برای نگهداری وسائل و لوازم التحریر در نظر گرفته شده اند. همچنین کمد تعبیه شده در داخل آن برای قرار دادن کتاب و جزوات با درب لولائی طراحی گردیده است. این میز تحریر در سه رنگ سفید، ونگه و فندقی تولید و عرضه شده است.


قیمت میز تحریر تیهو

میز تحریر توکا عرض 90

 

قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر به سبک میز تحریر های قدیمی و کلاسیک طراحی شده است که در انتهای آن طبقات کوچک تعبیه شده است که میتوان جزوات و کتابهای مورد نیاز را در آن قرار داد. همچنین میتوان از این طبقات به عنوان دکوری استفاده کرد. بر روی این میز تحریر دو کشو تعبیه شده است که برای قرار دادن وسائل در نظر گرفته شده است. عرض این میز تحریر 90 سانتیمتر است و در رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.


قیمت میز تحریر توکا عرض 90

میز تحریر توکا عرض 120

 

 قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر همانند مدل بالا طراحی شده و تفاوت آن در عرض این مدل میز تحریر است. عرض این میز تحریر 120 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. این مدل هم به رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.

میز تحریر شباهنگ عرض 120

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با عرض 120 و ارتفاع 79 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. این میز تحریر دارای دو کشوی عمیق بوده که تمام زیر سطح میز را در بر گرفته است. پایه های این مدل میز تحریر دوبل و به صورت موربی کار شده است. این نوع ساخت باعث دوام و محکم تر شدن پایه های آن شده است. این کار برای قرار دادن کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو بر روی این میز تحریر در نظر گرفته شده است. کتابخانه شباهنگ پارت یک برای قرار گرفتن بر روی میز تحریر شباهنگ ساخته و طراحی شده است. همچنین برای تکمیل این میز تحریر میتوان از فایل های تولید شده در دکوچید با نام تجاری فایل راج نیز استفاده کرد.


قیمت میز تحریر شباهنگ

 

قیمت کتابخانه

کتابخانه شباهنگ پارت دو نیز یک محصول تولید شده است که میتواند بر روی میز تحریر شباهنگ تعبیه گردد. این مدل کتابخانه دارای یک کمد درب دار لولائی است که بر روی آن در نظر گرفته شده است.

 

فروش کتابخانه

 

خرید کتابخانه

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو

 

فایل راج

فایل راج در سه مدل به نامهای فایل کیس راج، فایل سه کشو راج و فایل تک درب یک کشو راج تولید و عرضه شده است. قرار گیری این فایلها در کنار میز تحریر شباهنگ و یا به صورت مجزا امکان پذیر است. این مدل فایل ها با داشتن پایه های چرخ دار قابل انتقال بوده و به راحتی جابجا میشوند. این فایل ها در سه رنگ سفید، فندقی و سفید- گردوئی تولید و عرضه شده است.


قیمت فایل کیس راج


 

فایل راج سه کشو

 

فایل تک درب یک کشو راج

 

فایل کیس راج

 

 

دکوچید

شرکت دکوچید با طراحی میز تحریر های متنوع و با استفاده از طرح های جدید و بروز و بهره گیری از ماشین آلات کاملا حرفه ای و پیشرفته در حوزه تولید سرویس خواب، تخت خواب، کتابخانه و میز تحریر، دراور، جاکفشی و همچنین کمد لباس و دیگر ملزومات خواب به پیشرفتهای بسیاری رسیده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اینترنتی میز تحریر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمائید. دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها

میز تحریر های ساده، مدرن و خلاقانه

منبع:
برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن
  اندازه و ابعاد استاندارد انواع تخت خواب + اهمیت آن

  خواب یکی از اصلی ترین نیازهای انسان در طول شبانه روز است که آرامش به انسان بر می گرداند. اولین نکته ای که در داشتن خواب راحت تأثیر گذار است بستر راحت جهت خواب و داشتن تخت خواب مناسب و استاندارد است.

  بیشتر بخوانید

  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020
  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020

  خواب یک فرآیند بیولوژیکی حیاتی است و مدتهاست به عنوان یک عامل تعیین کننده اساسی در سلامت و عملکرد انسان شناخته می شود. در حالی که همه عملکردهای خواب کاملاً شناخته نشده است ، این امر برای بازگرداندن انرژی ، بهبودی ، تعامل با سیستم ایمنی بدن و تأثیر بر عملکرد مغز و رفتار شناخته شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  37 مدل کتابخانه و شلف
  37 مدل کتابخانه و شلف

  کتابخانه ها اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان هستند. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. ...

  بیشتر بخوانید

  تشک خواب
  تشک خواب

  تشک خواب یکی از مباحث مهم در لوازم خواب است. تعداد زیاد مدلها و پیشنهادات مختلف باعث گردیده است که بسیاری از خریداران در هنگام خرید اینترنتی تشک خواب دچار سردرگمی و گیج شدن شوند. این سبب میشود که افراد در انتخاب محصول نهایی، نتوانند تصمیم درستی اتخاذ کنند. نیاز به اطلاعات تکمیلی و کامل در انتخاب تشک خواب، در بسیاری موارد باعث خرید تشک خوابی میشود که باعث افزایش بیخوابی شده و مانعی برای حفظ سلامت و...

  بیشتر بخوانید

  دراور چوبی طرح ایکیا
  دراور چوبی طرح ایکیا

  دراور یکی از پرکاربردترین وسائل از زیرمجموعه سرویس خواب میباشد. هنگامی که چیدمان کمد و سرویس خواب انجام میشود، ممکن است مقداری از وسائل بدون داشتن یک محل برای ذخیره و نگهداری به جا بماند. در این صورت دراور به کمک شما خواهد آمد. یک دراور میتواند میز آرایش هم باشد حتی یک دکوری، یا یک میز تحریر، بعضی از آن به عنوان میز نهارخوری هم استفاده میکنند. همه اینها به سلیقه افراد بستگی دارد. نیاز به کاربرد آن...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک
  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک

  زندگی در آپارتمانهای کوچک باعث شده است که محدودیتهای زیادی در زندگی بوجود آید. فضاهای کوچک قدرت مانور را در چیدمان منزل کمتر کرده است. اتاقهای خواب در این قبیل خانه ها و آپارتمانهای کوچک، کاربردهای بیشتری دارند. سرویس خواب تاشو یکی از گزینه ها در چیدمان اینگونه خانه ها است. در این مقاله سعی شده است تا در خصوص سرویس کمجا و تخت خواب تاشو توضیحاتی ارائه شود. نیاز به خواب راحت در فضاهای کوچک باعث میشو...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید جاکفشی و جالباسی + ویژگی جاکفشی و جالباسی خوب
  راهنمای خرید جاکفشی و جالباسی + ویژگی جاکفشی و جالباسی خوب

  جاکفشی و جالباسی ها از مهم ترین وسایل مورد نیاز هر منزلی هستند، ولیکن بایستی طرح و محل قرار گیری آنها با دقت تمام انتخاب شود تا جاگیری آنها در فضای منزل شما به بهترین شکل باشد و همچنین نیازهای شما را رفع کند. در این مطلب به نکات قابل توجهی اشاره شده است تا در انتخاب جاکفشی و جالباسی خود نهایت دقت را داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  اتاق خواب ارزان، ایده آل و ساده
  اتاق خواب ارزان، ایده آل و ساده

  به دنبال اتاق خواب ایده آل هستید؟ قیمت تخت خواب برایتان مهم است؟ به دنبال سرویس خواب خاصی هستید؟ اگر به دنبال اتاق خواب ایده آل هستید، در حالی که بودجه کمی هم برایش در نظر دارید، ممکن است در ابتدا غیرممکن به نظر برسد ولی لازم نیست نگران باشید. تجربه نشان داده است که در بسیاری مواقع اتاق خواب های خیره کننده خیلی هم گران و پر زرق و برق نیستند. بلکه با استفاده از روشها و خلاقیتها میتوان ترکیب زیبا از...

  بیشتر بخوانید

  تشک مناسب برای خواب راحت
  تشک مناسب برای خواب راحت

  بررسی تشک خواب های مختلف و تنوع تشک خواب باعث گردیده است که بسیاری از افراد در خصوص انتخاب نوع تشک و جنس آن دچار مشکل شوند. در این مقاله به سراغ دکتر شرهارد آرچیک متخصص ارتوپدی رفته ایم تا نظر ایشان را در خصوص انتخاب تشک جویا شویم. سلام من دکتر آرچیک هستم. هنگامیکه یک بیمار با درد کمر به من مراجعه میکند، در پایان مشاوره یک سوال پیش می آید: دکتر، از چه مدل تشک خواب باید استفاده کرد؟ اولین جوابی که ...

  بیشتر بخوانید

  خرید انواع دراور چوبی
  خرید انواع دراور چوبی

  دراور چوبی برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب است. دراورها میتوانند دکوراسیون اتاق شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند. یکی از مهمترین کاربرد دراورها در کنار سرویس خواب و تخت خواب، ایجاد فضایی برای نگهداری و جمع آوری وسایل و در نتیجه باعث ایجاد نظم و ترتیب در چیدمان اتاق خواب خواهد شد. در این مقاله میخواهیم به تولیدات شرکت دکوچید در خصوص تولید انواع دراور چوبی بپردازیم. دراور دو کشو آ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.