تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

۱۳۹۸/۰۲/۳ ۱۷۸

میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد.

میز تحریر

میز تحریر ها باید دارای فضای مناسب جهت نگهداری کتاب، زونکن، جزوات و غیره باشد. همچنین فضای داخل کشوهای آن در بعضی مدلها سبب ایجاد نظم در ساختار طراحی و تولید شده است. در این مقاله به بررسی میز تحریر های تولید شده در دکوچید خواهیم پرداخت.

میز تحریر دکوچید

در حال حاضر میز تحریرهای تولید شده در شرکت دکوچید به مدلهای زیر تقسیم میشود:

 

میز تحریر ویولت 1.9 متر عرض 90

 

قیمت میز تحریر کتابخانه دار

این میز تحریر دارای کشو، کتابخانه و نور مخفی برای روشنائی میباشد. این مدل میز تحریر با ارتفاع یک متر و 90 سانتیمتر و طول 90 سانتیمتر تهیه شده است. در طراحی این میز تحریر سه عنصر میز و کتابخانه و دکور با هم در نظر گرفته شده است. این مدل میز تحریر بیشتر در سرویس کمجا کاربرد دارد. جنس تمامی محصولات از ورق ملامینه ضد خش میباشد. طراحی رنگ این مدل میز تحریر فندقی و سفید – گردویی است.

قیمت میز تحریر ویولت 1.9 عرض 90

 

میز تحریر ویولت 2.15 متر عرض 90

 

خرید میز تحریر

تنها تفاوت این مدل میز تحریر با مدل قبلی، تنها در ارتفاع آن است. ارتفاع این میز تحریر 2 متر و 15 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. ارتفاع بلندتر آن سبب میگردد، فضای بالای میز تحریر برای چیدمان کتاب و جزوات، بزرگتر گردد.

قیمت میز تحریر ویولت 2.15 عرض 90

 

میز تحریر چکاوک راست

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با طراحی زیبا و قیمت بسیار مناسب عرضه گردیده است. میز تحریر چکاوک راست دارای کتابخانه کوچکی است که در کنار این میز تحریر و در قسمت راست آن تعبیه شده است. این میز تحریر دارای یک کشو بزرگ و جادار است که مناسب برای قرار دادن لوازم التحریر در نظر گرفته شده است. رنگ بندی این مدل میز تحریر شامل سفید، ونگه و فندقی میباشد.

قیمت میز تحریر چکاوک راست

 

میز تحریر چکاوک چپ

 

قیمت میز تحریر

میز تحریر چکاوک چپ طراحی شبیه به میز تحریر چکاوک راست دارد. با این تفاوت که کتابخانه کوچک تعبیه شده بر روی آن در قسمت چپ این میز تحریر قرار داده شده است.

قیمت میز تحریر چکاوک چپ

 

میز تحریر تیهو

 

فروش میز تحریر

این میز تحریر دارای دو کشو میباشد و یک کمد جادار نیز دارد. این کشوها دارای دو سایز مجزا هستند و برای نگهداری وسائل و لوازم التحریر در نظر گرفته شده اند. همچنین کمد تعبیه شده در داخل آن برای قرار دادن کتاب و جزوات با درب لولائی طراحی گردیده است. این میز تحریر در سه رنگ سفید، ونگه و فندقی تولید و عرضه شده است.

قیمت میز تحریر تیهو

 

میز تحریر توکا عرض 90

 

قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر به سبک میز تحریر های قدیمی و کلاسیک طراحی شده است که در انتهای آن طبقات کوچک تعبیه شده است که میتوان جزوات و کتابهای مورد نیاز را در آن قرار داد. همچنین میتوان از این طبقات به عنوان دکوری استفاده کرد. بر روی این میز تحریر دو کشو تعبیه شده است که برای قرار دادن وسائل در نظر گرفته شده است. عرض این میز تحریر 90 سانتیمتر است و در رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.

قیمت میز تحریر توکا عرض 90

 

میز تحریر توکا عرض 120

 

 قیمت میز تحریر

این مدل میز تحریر همانند مدل بالا طراحی شده و تفاوت آن در عرض این مدل میز تحریر است. عرض این میز تحریر 120 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. این مدل هم به رنگهای سفید، فندقی و سفید- گردوئی عرضه میگردد.

قیمت میز تحریر توکا عرض 120

 

میز تحریر شباهنگ عرض 120

 

خرید اینترنتی میز تحریر

این مدل میز تحریر با عرض 120 و ارتفاع 79 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است. این میز تحریر دارای دو کشوی عمیق بوده که تمام زیر سطح میز را در بر گرفته است. پایه های این مدل میز تحریر دوبل و به صورت موربی کار شده است. این نوع ساخت باعث دوام و محکم تر شدن پایه های آن شده است. این کار برای قرار دادن کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو بر روی این میز تحریر در نظر گرفته شده است.

قیمت میز تحریر شباهنگ

کتابخانه شباهنگ پارت یک برای قرار گرفتن بر روی میز تحریر شباهنگ ساخته و طراحی شده است. همچنین برای تکمیل این میز تحریر میتوان از فایل های تولید شده در دکوچید با نام تجاری فایل راج نیز استفاده کرد.

 

قیمت کتابخانه

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت یک

کتابخانه شباهنگ پارت دو نیز یک محصول تولید شده است که میتواند بر روی میز تحریر شباهنگ تعبیه گردد. این مدل کتابخانه دارای یک کمد درب دار لولائی است که بر روی آن در نظر گرفته شده است.

 

فروش کتابخانه

قیمت کتابخانه شباهنگ پارت دو

 

خرید کتابخانه

کتابخانه شباهنگ پارت یک و دو

 

فایل راج

فایل راج در سه مدل به نامهای فایل کیس راج، فایل سه کشو راج و فایل تک درب یک کشو راج تولید و عرضه شده است. قرار گیری این فایلها در کنار میز تحریر شباهنگ و یا به صورت مجزا امکان پذیر است. این مدل فایل ها با داشتن پایه های چرخ دار قابل انتقال بوده و به راحتی جابجا میشوند. این فایل ها در سه رنگ سفید، فندقی و سفید- گردوئی تولید و عرضه شده است.

فایل راج سه کشو

 

فایل تک درب یک کشو راج

 

فایل کیس راج

 

دکوچید

شرکت دکوچید با طراحی میز تحریر های متنوع و با استفاده از طرح های جدید و بروز و بهره گیری از ماشین آلات کاملا حرفه ای و پیشرفته در حوزه تولید سرویس خواب، تخت خواب، کتابخانه و میز تحریر، دراور، جاکفشی و همچنین کمد لباس و دیگر ملزومات خواب به پیشرفتهای بسیاری رسیده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اینترنتی میز تحریر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر استاندارد و مناسب برای بچه ها
برای رفتن به مدرسه آماده ای؟ 6 راهکار برای انجام تکالیف بچه ها
میز تحریر های ساده، مدرن و خلاقانه

 

برچسب ها: میز تحریرکتابخانه


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.