پذیرش عاملیت فعال فروش محصولات دکوچید در سراسر کشور(کلیک کنید)

میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۲۱۶

استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقاله به بررسی چند مدل از میز تحریرهای مدرن و در عین حال ساده و زیبا خواهیم پرداخت.

میز تحریر مدرن

یک میز تحریر جادار و جالب با داشتن دو درب لولایی برای قراردادن مجلات و وسایل دیگر، همچنین در بالای این میز تحریر یک فضای جادار برای ذخیره سازی تعبیه شده است. این میز تحریر همچنین قابلیت شارژ برای لپ تاپ و گوشی و تبلت را داراست.

 

میز تحریر ساده و مدرن

یک میز تحریر به سبک میز تحریر چکاوک (تولیدی در دکوچید) دارای کتابخانه کوچک در دو سمت برای قرار دادن مجلات و کتابها و جزوات طراحی شده است.

 

میز تحریر جدید

طراحی زیبا و ساده یک میز تحریر با داشتن فضاهای خالی در زیر قاب اصلی صفحه چوبی که ترکیبی زیبا و مدرن را بوجود آورده است.

 

پیشنهاد---- میز تحریر تیهو

 

میز تحریر مدرن

این میز تحریر با خاصیت کشویی مخفی و بر روی پایه های فلزی تعبیه شده است. که این کشوی ریلی با رنگ سفید ساده، میز تحریر زیبایی را نشان میدهد.

 

میز تحریر ساده

میز تحریر طراحی شده با قفسه هایی بر روی میز و باهدف قرار گرفتن کتابها و ایجاد نظم طراحی شده است.

 

میز تحریر خلاقانه

در این میز تحریر سطح کار تقسیم بندی شده و فضایی عمودی برای قرار گرفتن کتاب ها و مقالات به صورت ایستاده تعبیه شده است.

 

میز تحریر مدرن

در این مدل، ترکیبی قدیمی و ساده از هم جنسی و هم شکلی چوب بکار رفته در میز تحریر و صندلی آن، دقیقا نشان دهنده علاقه اکثر مردم به این مدل از میز تحریر دارد.

 

میز تحریر مدرن

میز تحریر کلاسیک و در عین حال نوآورانه، با داشتن کشوهای زیبا و پله ای، مناسب برای دفتر کار طراحی شده است.

 

میز تحریر شیشه دار

این میز تحریر با صفحه شیشه ای و پایه های چوبی، یک طراحی زیبا و ساده را نشان میدهد. با نمایان بودن صفحه زیر شیشه میتوان وسایل دکوری و یا کتاب های رنگارنگی درون آن چید.

سه مدل دیگر از میز تحریر های مدرن را در زیر میبینید.

میز تحریر ساده و مدرن

میز تحریر ساده

میز تحریر مدرن

دکوچید

شرکت دکوچید نیز با در نظر گرفتن نیاز و علاقه افراد به میز تحریر، اقدام به ساخت و تولید مدلهای زیبا و جدیدی نموده است که چند مدل آنها در زیر مشخص میباشد.

میز تحریر ویولت
میز تحریر شباهنگ
میز تحریر توکا

فایل راج برای استفاده مجزا و با داشتن چرخ برای انتقال راحت تولید شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها: میز تحریرمیز تحریر کتابخانه دار


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  خرید اینترنتی تشک خواب
  خرید اینترنتی تشک خواب

  خرید تشک خواب یکی از مباحث مهم در لوازم خواب است. تعداد زیاد مدلها و پیشنهادات مختلف باعث گردیده است که بسیاری از خریداران در هنگام خرید اینترنتی تشک خواب دچار سردرگمی و گیج شدن شوند. این سبب میشود که افراد در انتخاب محصول نهایی، نتوانند تصمیم درستی اتخاذ کنند. نیاز به اطلاعات تکمیلی و کامل در انتخاب تشک خواب، در بسیاری موارد باعث خرید تشک خوابی میشود که باعث افزایش بیخوابی شده و مانعی برای حفظ سلامت و شادابی خواهد شد. ...

  بیشتر بخوانید

  یک قدم تا خرید جاکفشی
  یک قدم تا خرید جاکفشی

  وجود جاکفشی برای هر خانه ای لازم است. در خانه های ایرانی ورود با کفش ممنوع است. این فرهنگ از قدیم بوده و بسیار مورد پسند است. ایرانی ها برای ورود به مکان های مقدس و محترم، کفشهای خود را در می آوردند. خانه نیز یکی از این مکان های و فضاهای محترم است. قرار دادن کفش در محلهای مناسب و پاکیزه، جهت حفظ و نگهداری از فضاهای خانه و نگهداری از خود کفش ها، میتواند مهمترین سرآغاز بوجود آمدن جاکفشی شود. جاکفشی ها دارای تنوع بسیاری هستند. امروزه ایده های نو و جدیدی در تولید جاکفشی عرضه گردیده است. بعضی از جنس فلز هستند و یا چوبی و یا پلاستیکی ساخته و تولید شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید
  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده در شرکت دکوچید که بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام پذیرفت، کالاها و سرویس خواب سفارشی بود که زمینه و برنامه ریزی و تحلیل نیازهای اولیه آن با دقت بسیار انجام گرفت. این تصمیم با توجه به فضاهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای امروزی و به درخواست بسیاری از مشتریان، گرفته شد. شرکت دکوچید ابتدا تمامی سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز در خصوص تهیه این نوع محصولات سفارشی را آماده سازی کرده و پس از جلسات فراوان، شروع به تولید کالای سفارشی نمود. ...

  بیشتر بخوانید

  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره
  تبدیل سرویس خواب اتاق خواب به سوئیت هتل 5 ستاره

  شاید خاطره حضور در یک هتل لوکس و استفاده از تخت خواب و سرویس خواب عالی و زیبای آن در خاطر بسیاری از افراد مانده باشد. تعریف و تمجید از آن فضا و تلاش برای رفتن دوباره به آن هتل و ترغیب دوستان به استفاده از تخت خواب و سرویس خواب فلان هتل، کاری است که اکثر ما بعد از استفاده از هتل جذاب و تمیز انجام میدهیم. شاید در ذهن شما نیز این سوال مطرح شده باشد که چرا این محل به فضایی دلچسب و ناب تبدیل شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه
  میز تحریرهای ساده، مدرن و خلاقانه

  استفاده از لپ تاپ و نرم افزارهای مختلف وابستگی به قلم و کاغذ را تا حد زیادی کم کرده است. اما میز تحریر ها همچنان مورد نیاز افراد و ادارات و سازمان ها هستند. میز تحریر های جدید عرضه شده به بازار، علاوه بر نگهداری از لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی، اندک کاغذ و قلم مورد نیاز و بسیاری از مجلات و کتابها را در خود جای میدهد. علاوه بر آن وجود کتابخانه های شخصی نیز این کار مهم را پوشش خواهد داد. در این مقاله به بررسی چند مدل از میز تحریرهای مدرن و در عین حال ساده و زیبا خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019

  ایده های جدید و بروز برای اتاق خواب و سرویس خواب در سال 2019، همچون سالهای پیش با سرعت زیاد به سمت طراحی های فانتزی، ساده و مدرن در حال حرکت است. شما نیز میتوانید از این ایده های جهانی استفاده کنید و با این روش از منحنی سرعت طراحی های روز جلو بزنید. در این مقاله به بعضی طراحی های سرویس خواب و اتاق خواب در سال 2019 خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.