تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

به اشتراک بگذارید
۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
۲,۵۵۰,۰۰۰تومان
۱,۶۴۵,۰۰۰تومان
۱,۸۸۵,۰۰۰تومان
۱,۴۹۵,۰۰۰تومان
۲,۱۸۰,۰۰۰تومان

مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

۱۳۹۸/۰۳/۲۳ ۱۲۳۸

علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت.

سرویس خواب سنتی

علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. این علاقمندی باعث میشود پایه چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این افراد، به صورت سنتی در نظر گرفته شود. اکنون اتاق خواب و سرویس خواب سنتی را بررسی خواهیم کرد.

در اتاق خواب با چیدمان سنتی، از عنصر نور به صورت طبیعی استفاده میگردد. فرم نوردهی در اتاق خواب سنتی به شکل مستقیم و با استفاده از نور خورشید در نظر گرفته میشود. در صورت وجود لوستر نیز، این نوردهی بر روی سرویس خواب و اتاق خواب به صورت مستقیم می باشد.

پیشنهاد----- سرویس خواب متیس

در چیدمان سرویس خواب در روش سنتی، غالبا از چوب طبیعی استفاده میشود. همچنین جنس کمد، میز تحریر و میز آرایش نیز از چوب کامل در نظر گرفته میشود. تخت خواب به صورت ترکیبی کامل از چوب طبیعی ساخته میشود. چیدمان اتاق خواب با عنصر چوب بسیار پرکاربرد است.

سرویس خواب سنتی

در رنگ سرویس خواب سنتی، بیشتر از رنگ های گرم استفاده میشود. در اینصورت، پوشش مبل داخل اتاق خواب و نوع روتختی  با مدل سنتی هماهنگ خواهد شد.

پیشنهاد----- سرویس خواب آدونیس

استفاده از فرشهای ایرانی با نقوش کهن و همچنین قالیچه های آنتیک و قدیمی ترکمن، بختیاری و عشایر و یا استفاده از گلیم و جاجیم، از نوع پوشش های استفاده شده در این سبک میباشد.

سرویس خواب سنتی

استفاده از پرده های ساده و حریر، بخش دیگری از اتاق خواب سنتی میباشد. استفاده از رومیزی و صنایع دستی، تابلو و ظروف دست ساز بر روی میز آرایش و پاتختی، کامل کننده سرویس خواب سنتی میباشد.

همچنین استفاده از آینه برای میز آرایش به سبک سنتی بسیار مهم و تاثیرگذار میباشد. دیوارهای اتاق خواب را میتوان با نقاشی های سنتی و قابهای قدیمی و استفاده از وسایل قدیمی و عتیقه پوشش داد.

پیشنهاد----- سرویس خواب وستا

حال به بررسی یک اتاق خواب و سرویس خواب مدرن خواهیم پرداخت.

الگوی پایه در یک اتاق خواب مدرن، سادگی و خلوت بودن اتاق خواب است. البته این موضوع همیشگی نیست و بستگی به طراح تخت خواب و سرویس خواب و شکل اتاق خواب نیز دارد. کف اتاق خواب مدرن، غالبا با کف پوش های چوبی براق پوشش داده میشود. بخشی از اتاق خواب با فرش های مدرن و بافت های متنوع طرح دار و جدید، پوشش داده شده و تزیین میگردد. سپس  با استفاده از رنگهای مدرن امروزی، پوششی زیبا بر روی دیوار اتاق خواب بوجود آورده میشود.

سرویس خواب مدرن

پیشنهاد----- سرویس خواب دیانا

شکل نور پردازی در این اتاق خواب ها به شکل سایه مانند و با استفاده از نور پردازی غیر مستقیم میباشد. استفاده از آباژور و چراغ مطالعه بر روی میز تحریر و یا میز آرایش، به نحوی مکمل این نور پردازی خواهد بود.

سرویس خواب مدرن

استفاده از کمد لباس درب ریلی، یکی از روشهای مناسب چیدمان در خانه های مدرن و کوچک امروزی است. تابلوهای مدرن و نقاشی های معاصر برای اتاق خواب مدرن بسیار مناسب است.

سرویس خواب مدرن

پیشنهاد-----  سرویس خواب هرمس

پیشنهاد----- سرویس خواب ادیسه

در این اتاق خواب ها از روتختی های مدرن با طرح های امروزی استفاده میشود. پرده ها هماهنگ با سرویس خواب و تخت خواب و از انواع جدید پرده های موجود در بازار استفاده میگردد.

سرویس خواب مدرن

کوسن های رنگی و زیبا نیز نباید فراموش شود. با استفاده از این ترکیب، یک اتاق خواب مدرن و زیبا خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید سرویس خواب و تخت خواب به صفحه تماس با دکوچید مراجعه کنید. همچــــنین  بــا شماره گیری تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ با ما در ارتباط باشید. دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.  

مقالات مرتبط:

خرید سرویس خواب ارزان و شیک
بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب
چگونه یک سرویس خواب ایمن خریداری کنیم؟
برچسب ها: تخت خوابسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.