فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

مدل میز تحریر کتابخانه دار نوجوان مدرن

میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟ این مقاله از مدلهای مختلف دکوراتیو میز تحریر و کتابخانه بهره جسته است. در این صورت بچه ها خواهند توانست بهتر و با انگیزه بیشتر درس بخوانند.

میز تحریر و کتابخانه

اتاق خواب کودکان نشان میدهد که چگونه با ترکیب تخت خواب و میز تحریر و کتابخانه میتوان یک فضای مطالعه برای کودکان بوجود آورد. در حالی که ممکن است اتاق خواب بسیار کوچک باشد ولی در اینصورت نیز ایده هایی وجود دارد تا فضای کاری بین هرکدام از بچه ها ایجاد گردد و آنها بدون مشکل به کار خود بپردازند.

 

میز تحریر کتابخانه دار

باید تلاش کرد از فضاهای استفاده نشده، بیشترین استفاده را انجام دهید. نور طبیعی از پنجره باعث میشود انرژی بچه ها حفظ شود. همچنین نور طبیعی بر روی میز تحریر را روشن کرده و دید را بهتر میکند. این امر برای مطالعه و تدریس راحت خواهد بود. ستون های باریک کتابخانه ای را در هر دو طرف پنجره قرار داده و کتاب ها و وسائل مدرسه را در داخل آن قرار دهید. همچنین استفاده از گیاهان برای اطراف میز تحریر و کتابخانه، میتواند به خلاقیت های فرزند شما اضافه نماید.

 

میز تحریر کتابخانه دار نوجوان

استفاده از کاغذ دیواری طرح طبیعت و همچنین استفاده از کتابخانه و شلف های به رنگ چوب طبیعی در کنار میز تحریر باعث ایجاد انگیزه و ظاهر طبیعی در این چیدمان خواهد شد.


بهترین جای کتابخانه در دکوراسیون داخلی منزل


 

میز تحریر کتابخانه دار

گیره های چوبی بر روی دیوار، محل مناسبی برای قفسه بندی و طبقات قابل تنظیم میباشد. از این طبقات به عنوان کتابخانه و نیز محل قرار دادن وسائل هنری و دکوری میتوان استفاده کرد. در اینصورت، جلوه بالای میز تحریر فوق العاده جذاب تر به نظر خواهید رسید.

 

کتابخانه و میز تحریر

یک فضای خانه ای شکل در محل مطالعه کودک طراحی کنید. میز تحریر این کودک در یک سایبان خانه ای شکل قرار گرفته است. قفسه بندی صورتی در دوطرف میز تحریر، این طراحی را دلچسب تر کرده است.

 

میز تحریر کتابخانه دار مدرن

این قفسه قلبی شکل به فضا، جان و نیروی مثبت بخشیده است. البته ساخت این مدل طبقات و قفسه ها سخت است. اما دسترسی به آن راحت و چیدمان داخل آن زیبا خواهد بود.

 

میز تحریر زیر پنجره

دکوراسیون دیوار این اتاق خواب نوجوان دارای پرندگان زیبایی است که بر روی میز تحریر و بالای چراغهای آویز جاخوش کرده اند.

 

دکوراسیون کتابخانه و میز تحریر

استفاده از نیمکت برای این میز تحریر و رنگ ترکیبی سفید در داخل رنگ چوب، این دکوراسیون کتابخانه و میز تحریر را زیباتر نموده است.

 

دکوراسیون میز تحریر و کتابخانه

جغد پیر نشانه خردمندی است. در این تصویر یک دکور زیبا از چیدمان میز تحریر و کتابخانه را مشاهده میکنید. نوع صندلی چرخشی میز تحریر نیز جذاب و جالب است.

 

میز تحریر با کشوهای سفید

یک میز تحریر با کشوهای سفید زیبا در زیر آن را مشاهده میکنید. در نگاه اول احساس میشود که کشوها به سمت چپ و یا راست قابل حرکت هستند.

 

مدل میز تحریر و کتابخانه

در هنگام محدود بودن میز تحریر توسط دیوار و پارتیشن، سعی کنید تا کتابخانه بالای آنرا تا سقف ادامه دهید. در این صورت، فضا، از حالت گرفتگی و تنگی خارج خواهد شد.

 

میز تحریر و کتابخانه

همیشه نباید فضای بالای میز تحریر تبدیل به یک کتابخانه و یا محلی برای ذخیره سازی و نگهداری وسائل باشد بلکه میتواند به محلی دنج برای تخت خواب نوجوان تبدیل شود.

 

میز تحریر و کتابخانه

برای ممانعت از خستگی در فضاهای کار میتوان با استفاده از کتابخانه های شیبدار و نیز از زیر انداز های طرح چمن و تشک های زیبا، فضا را دگرگون کرد. چند مدل دیگر از میز تحریر و کتابخانه را در تصاویر زیر مشاهده میکنید.

میز تحریر و کتابخانه

میز تحریر و کتابخانه

میز تحریر و کتابخانه

میز تحریر و کتابخانه

میز تحریر و کتابخانه

 


کتابخانه مدل آرن محصولی از دکوچید


 

میز تحریر و کتابخانه

میز تحریر و کتابخانه

 

در تصویر زیر با استفاده از میز تحریر، اتاق خواب نوجوان به دو بخش تقسیم شده است.

میز تحریر و کتابخانه

 


کتابخانه مدل کاسپین محصولی از دکوچید


 

میز تحریر و کتابخانه

در تصویر بالا با استفاده از کاغذ دیواری، روبروی تخت خواب تک نفره نوجوان، فضایی ایده آل، دلچسب و زیبا بوجود آمده است.

 

میز تحریر و کتابخانه

استفاده از باکس های شیشه دار در بالای تخت خواب نوجوان و میز تحریر، برای قرار دادن وسائل دکوری و تزئینی یک ایده جالب و زیبا است.

 

میز تحریر و کتابخانه

استفاده از دکورهای جذاب و لاستیک در زیر میز تحریر و همچنین طراحی و پیاده سازی کتابخانه بر روی دیوار طرح آجر، یک اتاق زیبا و شیک را بوجود آورده است. چند مدل دیگر از میز تحریر و کتابخانه را در اتاق نوجوان مشاهده خواهید کرد.

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

 

حال به بررسی و مشاهده چند مدل میز تحریر دو نفره و کتابخانه های آن برای اتاق خواب های خانواده های دارای دو فرزند اشاره خواهیم کرد.


خرید سرویس خواب دو نفره سفارشی


میز تحریر

میز تحریر

 


میز تحریر مدل تیهو محصولی از دکوچید


 

میز تحریر

میز تحریر

کتابخانه

کتابخانه

کتابخانه

کتابخانه

 

دکوچید:

طراحی و تولید بهترین طرح ها و مدلها و استفاده از مواد اولیه مرغوب، امری متداول در ساختار سازمانی دکوچید میباشد. در دکوچید تلاش بر آن است تا در صورت نیاز مشتری، طرحهای پیشنهادی و سفارش با عنوان محصولات سفارشی تهیه و تولید گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را نیز دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

میز تحریر استاندارد مناسب برای بچه ها

میز تحریر یا کتابخانه!!!؟؟

میز تحریر های ساده، مدرن و خلاقانه

24 مدل میز تحریر تاشو با طراحی جالب

 
منبع:
برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  خواب راحت با تخت خواب راحت
  خواب راحت با تخت خواب راحت

  ما حدود یک سوم زندگی خود را در تخت خواب می گذرانیم به همین دلیل انتخاب یک تخت خواب و یا سرویس خواب مناسب، یکی از مهمترین تصمیمات برای سلامتی، تندرستی و کیفیت زندگی ما است. اگر دررویای داشتن یک تخت‌ خواب بسیارراحت همراه با تشک مناسب هستید، باید تخت خود را با روکش‌ها، ملحفه‌ها و بالش‌ها و گذاشتن لایه‌ها با حساسیت بسازید. یک تخت‌ خواب راحت بسیار مهم است و به ما کمک می‌کند که به راحتی به خواب رفته و خ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع ح...

  بیشتر بخوانید

  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب
  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب

  پیدا کردن محل مناسب برای خرید تخت خواب و سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب مثل کمد لباس، میز تحریر، کتابخانه، میز آرایش، دراور و... یکی از دغدغه های مردم است. افراد در شهرهای مختلف به دنبال خرید لوازم مناسب و مقرون به صرفه و همچنین باکیفیت هستند. پیدا کردن تولید کننده های اصلی سرویس خواب و لوازم خواب و مراجعه مستقیم به آنها و حذف واسطه ها، به منظور کاهش قیمت، یکی از سیاستهای کاری فروشگاه اینترنتی دکو...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)
  چیدمان سرویس خواب نوجوان (دخترانه)

  بسیاری از خانواده ها که دارای فرزند دختر هستند، در تمامی مراحل سنی دختر خود، سعی در ایجاد و چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به روحیه حساس و خاص دخترانه هستند. چیدمان اتاق خواب دخترانه بیانگر احساس و علایق نوجوان است. این موضوع در چیدمان تخت خواب و اتاق خواب و سرویس خواب نوجوانان تاثیر بسزایی دارد. وسایل تزیینی به کار رفته و استفاده از تابلوها و رنگها، نشان دهنده احساسات آنها است. در این مقال...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)
  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

  در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید پارت یک، تولیدات سرویس خواب دو نفره آدونیس، وستا، دیانا و هرمس را توضیح دادیم. در این مقاله سعی شده است مابقی سرویس خواب های دونفره تولیدی در دکوچید را بازگو و توضیح دهیم. سرویس خواب دو نفره ماهور شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش ماهور و پاتختی با نام تجاری پاتختی ماهور میباشد. در تخت خواب دو نفره ماهور علاوه بر امکان سفارش تخت خواب بصورت کشودار و بد...

  بیشتر بخوانید

  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن
  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

  علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت. علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک
  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک

  استفاده از چوب در ساخت وسائل تزیینی، تخت خواب، سرویس خواب و همچنین مبلمان، سالیان سال است که دوام داشته است. ساخت تخت خواب چوبی و دیگر وسایل چوبی از اجداد انسان شروع شده است و تا امروز در تمامی ارکان زندگی ادامه داشته است. عنصر چوب به علت طبیعی بودن و ایمن بودن باعث شده است که از آن برای بسیاری فضاها از جمله اتاق خواب کودک و نوجوان استفاده شود. ...

  بیشتر بخوانید

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز...

  بیشتر بخوانید

  اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق خواب و سرویس خواب
  اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق خواب و سرویس خواب

  نکات مهمی در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب وجود دارد. بسیاری از افراد به علت عدم آگاهی کافی از چگونگی استفاده بهینه از تمامی خصوصیات یک اتاق خواب، نمیتوانند دکوراسیون خوبی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب داشته باشند. در این مقاله به بعضی نکات در خصوص اشتباهات معمول در چیدمان اتاق خواب خواهیم پرداخت. یکی از مهمترین مسائل در اتاق خواب، استفاده از نور طبیعی خورشید در طول روز و به حداقل رساندن استفا...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.