تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)
فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب

به اشتراک بگذارید
۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
۲,۵۵۰,۰۰۰تومان
۱,۶۴۵,۰۰۰تومان
۱,۸۸۵,۰۰۰تومان
۱,۴۹۵,۰۰۰تومان
۲,۱۸۰,۰۰۰تومان

فنگ شویی در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب

۱۳۹۷/۰۷/۲۴ ۱۶۰۳

در این مقاله سعی شده است با تعریف اولیه فنگ شویی، به تاثیر فنگ شویی در اتاق خواب و با وجود تخت خواب، پاتختی، میز آرایش، کمد و دیــگر عنــاصر مـــوجود در اتـــاق خـــــــواب بپردازیم.  ابتدا به تعریف فنگ شویی می پردازیم.


فنــــــــــگ شـــــــــویــــی چیست؟
فنگ شویی هنری باستانی و شرقی است که در چین باستان بوجود آمده است. این هنر برای قرار دادن وسایل در جای صحیح خود تعبیر و تعریف شده است. در اصل یافتن راه حل برای دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در منزل و محل کار و تاثیر آن بر سلامتی، شادی، موفقیت و به طور کلی داشتن انرژی مثبت است. مهمترین چیزهایی که رعایت آن مهم است، پرهیز از هرگونه بی نظمی و انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب و در جهت مناسب قرار گرفتن اشیا است. عناصر پنجگانه چینی که نقش بسیار مهمی در فنگ شویی ایجاد میکنند عبارتند از آب، خــــــاک، چــــوب، آتـــش و فـــلز
 
فنگ شویی در رنگ اتاق خواب
 
فنگ شویی با سرویس خواب
 
معمولا از رنگهای شاد و آرام و رنگهایی که ایجاد انرژی می کنند برای فنگ شویی در اتاق خواب استفاده میشود. به عکس بالا توجه کنید. آیا این اتاق خواب دارای فنگ شویی هست؟ رنگ این اتاق خواب ترکیبی از قرمز و تخت خواب نیز قهوه ای رنگ است که نمادی از چوب و آتش در فنگ شویی محسوب میشود. این اتاق خواب دارای انـــرژی بسـیاری است. اتاق خواب و سرویس خواب آن، تازگی، جنب و جوش و شادی را القا میکند. در این تصـویر حضور عناصر فنگ شویی مثل چوب و آتش و همچنین حضور خیره کننده گل در مرکز کانونی اتاق خواب و بر بالای تخت خواب، رنگارنگی روتختی ، تنوع رنگ و رنگ زمینه قهوه ای تخت خواب، همه اینها اشکالی از انرژی های حاضر در این اتاق خواب است. چوب در  اینجا در زیباترین پوشش سبز رنگ بیان شده است. حضور رنگ سفید به عنوان نمادی از عنصر فلز، احساس غرور را در این اتاق خواب بــوجود مـــی آورد.
 
فنگ شویی و تخت خواب
 
این عــکس به خوبی رنگهایی را نشان میدهد که بهترین فنــگ شویی در یک اتاق خواب محسوب میشوند. احساس گرما از گیاهان زینتی، رشد و آرامش با تم خاکستری رنگ فرش، پارچه ای در اطراف تخــت خــواب و هارمونی آن با رنگ سقف این مقوله را القا میکند. همگی اینها باعث ایجاد تعادل خوبی با رنگهای موجود میباشد. حضور رنگ سبز گیاهان، آرامش و راحتی را به ارمغان می آورد. لمس فنگ شویی در این اتاق خواب، احساسی است که فقط با نگاه کردن به آن و تصور حضور شومینه در زمستان سرد ایجاد و احساس خواهد شد.
 
فنگ شویی در سرویس خواب با رنگی زنانه
 
فنگ شویی تخت خواب
 
به این فنگ شویی در این تخت خواب با توجه به ترکیب صــندلی تاشو در کنار آن، ملحفه لوکس و رنگ صورتی توجه کنید. دکور اتاق خواب نرم و زنانه است. حضور گل کوچک در گلدان، فرش، پاتختی، هماهنگ با رنگ پرده، القایی از یک اتاق خواب پر انرژی است. حضور فنگ شویی، انرژی متعادل را به ارمغان می آورد. این موضوع در شکل ظـاهری و الگـوی ظریف و رنگ درمانی دیوار و همچنین جزییات دیگر میتوان متوجه شد. این انرژی، احساس راحتی و لذت بردن از این اتاق خواب را ایجاد میکند.
 
فنگ شویی
 
این تخت خواب بینظیر در اتاق خواب نشانه ای از تعادل است. بازتاب قرینه ای، پایداری را نشان میدهد. رنگهای غنی شده و استفاده از چرم در تاج، خود نشان دیگری از این تعادل است. بهترین رنگهای فنگ شویی برای یک اتاق خواب رنگهای پوستی هستند. اصطلاح رنگهای پــوستی از یک طیف سفید تا شکلاتی عمیق ادامه دارد. آیا چیزی هست که بخواهیم به فنگ شویی این اتاق خواب اضافه کنیم؟ جواب قطعا بلــی است. افزودن پارچه با ظرافت و سلیقه زنانه، سبب ایجاد نرمی بیشتر و جریان زنانه تر در این اتاق خواهد شد. اضافه کردن عناصر تزیینی فنگ شویی آتش، عناصر قوی چوب و فلز، فنگ شویی مـوجود در این اتاق خواب را متعادل میکند.
 
فنگ شویی در اتاق خواب
 
انتقال انــرژی مثبت در این اتاق خواب بوضوح نمایش داده شده است. احساس  انرژی موجود در این عکس، نشان از پاکی، روشنی است و تم نور طبیعی را بسیار پرانــرژی الــقا میکند. پوشــش و تـاج مناسب تخت خواب و قرار دادن عنصر نور بین تخت خواب و پنجره، همگی حس حفاظت را به انرژی آرام تخت خواب اضافه میکند. گلهای تازه بر خلاف باور عموم می تواند نمونه ای عالی از فنگ شویی در اتاق خواب باشد.
امـــید است این مــقاله در جهت معرفی ابتدایی و ساده مقوله فنگ شویی به شما خوانندگان محترم کمک کرده باشد. برای مشاوره و خرید سرویس خواب  با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

 
برچسب ها: فنگ شویی


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید

  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل
  مبلمان و نشیمن ساده، فضایی برای ذخیره سازی وسائل

  همه عاشق مبلمان چند منظوره هستند. وجود مبلمان، نیمکت و نشیمن های ساده برای هر نقطه از خانه مفید هستند. یکی از این نقاط، قرار دادن نشیمن در انتهای تخت خواب دو نفره میباشد. در اینصورت خواهید توانست محلی برای نگهداری ملحفه خود داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد
  چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب هایی با پنجره گرد

  سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های روشن قرار می گیرند، نور را در خود جذب میکنند و این مسئله باعث میگردد که اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد. نوردهی و هدایت روشنایی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب، یکی از مسائل مهم در چیدمان و دکوراسیون میباشد.

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است.

  بیشتر بخوانید

  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه
  مدلهای جدید میز تحریر به همراه کتابخانه

  میز تحریر و کتابخانه بخش مهمی از سرویس خواب و کامل کننده تخت خواب نوجوان است. انجام امور مدرسه و تکالیف درسی، بخشی از زندگی یک کودک است که ممکن است آنرا دوست داشته باشد و یا از آن بیزار باشد. اینک ما به عنوان بزرگتر و والدین بچه ها چه کاری میتوانیم انجام دهیم تا در کنار مطالعه درسی به فرزندمان کمک کنیم؟

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.