تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

۱۳۹۸/۰۱/۲۵ ۴۵

یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از  "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ولی گاهی لازم است والدین خود دست به کار شوند و اینکار را انجام دهند. برداشتن وسائل در اتاق خواب نوجوان و اطراف تخت خواب یکی از بیشترین درگیری های والدین با فرزندان است. در این مقاله به بررسی فضاهای نگهداری و ذخیره سازی در کنار سرویس خواب نوجوان خواهیم پرداخت.

سرویس خواب نوجوان

ابتدا سعی کنید از تخت خواب تک نفره کشودار و یا برای بچه های با جثه بزرگتر از تخت خواب یک و نیم نفره کشودار استفاده کنید. وجود کشوها در زیر تخت خواب باعث میشود خیلی از وسائل نوجوانان را بتوان داخل آنها قرار داد و به نحوی در چیدمان اتاق خواب موفق تر عمل کرد. در صورتی که از تخت خواب تک نفره بدون کشو و یا تخت خواب یک و نیم نفره بدون کشو استفاده می کنید، حتما از فضای زیر تخت خواب بهره مند شوید. چیدمان تخت نوجوان را طوری قرار دهید تا بتوانید به زیر تخت خواب دسترسی داشته باشید.

تخت خواب کشودار

پتوها، ملحفه های اضافه، لباس های دیگر فصل ها و کفش ها را میتوان در داخل کشوهای تخت خواب و یا در زیر تخت نوجوان قرار داد. این کشوها محل مناسبی برای ذخیره سازی و ایجاد نظم میباشند.

کمد لباس

کمد لباس مهمترین فضا برای ذخیره و نگهداری وسائل نوجوانان است. برای یک نوجوان که دائما در حال رشد است. یک کمد لباس محلی است که برای یک فصل میتواند یک لباس و یا کفش را نگه دارد. به همین دلیل باید در فصل های مختلف، این کمد لباس از لباسهای کوچک شده و ناکارآمد، خالی شده و به جای آنها از لباسهای جدید استفاده کرد. این موضوع سبب میشود والدین مجبور شوند زود به زود به سراغ کمد لباس نوجوان رفته و مرتبا در حال جابجائی لباسهای آنها باشند. در کنار آن میتوان از وسائل بازی و علاقمندی های آنها نیز در کمد لباس نگهداری کرد. کمد لباس نوجوان مملو از لباسهای رنگارنگی است که یا برایش کوچک شده و یا از پوشیدن آنها خسته شده است. پس بهتر است در اولین فرصت، کمد لباس نوجوان را بازبینی کرد.

پیشنهاد---- کمد لباس درب ریلی

پیشنهاد---- کمد لباس درب لولائی

 

کمد لباس درب ریلی

کمد لباس درب ریلی آریا

دراور

دراورها همیشه کمک حال خانواده ها هستند. وجود وسائل متنوع و زیاد نوجوانان، والدین را به فکر تهیه دراور می اندازد. دراورها محل مناسبی برای قرار دادن لباسهای تاشدنی و تی شرت و شلوارک ها و دیگر وسائل تاشدنی است که نیاز به اتو کردن ندارند. وجود دراور سه کشو و دراور چهار کشو باعث میشود بتوان بیشترین ذخیره وسائل در آنها انجام شود.

دراور

 

میز تحریر - کتابخانه

وجود میز تحریر علاوه بر محل نشستن نوجوان و انجام تکالیف درسی و غیره میتواند محل مناسبی برای ذخیره سازی و نگهداری وسائل مدرسه، لباسها، لوازم التحریر، CD های آموزشی میباشد. پیشنهاد میشود در هنگام خرید از میز تحریر های دارای کشو و کمد در انتخاب خود بهره ببرید. وجود کتابخانه شخصی در سرویس خواب نوجوان برای چیدمان کتابها بسیار مهم است. وجود یک کتابخانه در اتاق خواب نوجوان بسیار مورد نیاز میباشد. ترکیب کتابخانه و میز تحریر را در تصویر زیر با نام تجاری کتابخانه شباهنگ پارت دو مشاهده میکنید.

کتابخانه و میز تحریر

پیشنهاد----- کتابخانه شخصی تولیدی در دکوچید

 

پاتختی

پاتختی ها در سرویس خواب علاوه بر زیبایی، محل مناسبی برای نگهداری وسائل دم دستی مثل موبایل، ساعت، دارو و بسیاری اقلام دیگر هستند. اگر اتاق خواب فرزند شما دارای فضای کافی است، حتما پاتختی را در سرویس خواب نوجوان قرار داده و از آن برای نظم بخشی به وسائل نوجوان استفاده کنید.

پاتختی

 

میز آرایش

میز آرایش در سرویس خواب دخترانه از اصول اصلی است. قرار دادن یک آیینه زیبا بر روی میز آرایش و چیدمان وسائل آرایشی و بهداشتی بر روی آن از مهمترین خواسته های یک دخترخانم نوجوان میباشد. تا حد امکان نوجوانان را به چیدمان اتاق خوابشان ترغیب کنید. والدین باید به عنوان مشاور بر روند کار آنها نظارت داشته باشند.

میز آرایش

دکوچید

دکوچید با راه اندازی خط تولید سرویس خواب و تخت خواب و دیگر لوازم و محصولات خواب، در تلاش است با بهره گیری از نیروهای مجرب و کاردان و دستگاه های پیشرفته، محصولات قابل قبول و قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید و عرضه نماید.

برای بررسی و اطلاع از قیمتها علاوه بر مراجعه به سایت، میتوانید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
چیدمان سرویس خواب نوجوان(دخترانه)
سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان

 

برچسب ها: سرویس خواب نوجوانسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.