فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن
طرحهای متنوع میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

به اشتراک بگذارید

طرحهای متنوع میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

در خصوص میز آرایش در کنار سرویس خواب، مقالات زیادی نوشته شده است. سرویس خواب بدون میز آرایش به نظر ناقص می آید. چرا که خانم ها، میز آرایش را جز جدانشدنی سرویس خواب میدانند. در بعضی مواقع وجود یک آینه بر روی کنسول و یا دراور و یا حتی قرار دادن یک آینه بر روی پاتختی ممکن است میز آرایشی برای افراد بوجود آورد. اما یک میز آرایش دارای چه خصوصیاتی است؟ برای جواب این موضوع تا انتهای مقاله با ما باشید.

میز آرایش

یک میز آرایش باید اول از نور کافی برخوردار باشد. این نور میتواند به صورت طبیعی از نور خورشید باشد و یا با ایجاد لامپ و وسائل روشنائی، یک محیط پر نور را ارائه کند.

 

میز آرایش

نکته بعدی، میزی است که وسائل آرایش روی آن چیده میشود. این میز با داشتن کشو و فضای بسیار، باید محلهای ذخیره و نگهداری  از وسائل خانم ها را در اختیار داشته باشد. مورد بعدی، ارتفاع و قد این میز آرایش و آینه های روی آن است. یک آینه خوب با ارتفاع مناسب میتواند تصویری واضح و بزرگ را ارائه دهد. این موضوع برای خانم ها ایده آل خواهد بود.

 

میز آرایش

داشتن کشوهای بزرگ، مناسب و جادار در داخل میز آرایش بسیار مهم است. سطح میز آرایش را میتوان با یک شیشه براق و یا مات پوشاند.

 

میز آرایش

رنگ مناسب این میز آرایش باید هماهنگ با بقیه اجزاء سرویس خواب و تخت خواب شما باشد. وجود یک صندلی راحت، تکمیل کننده کار خواهد بود.

 

میز آرایش

در این تصویر رنگ میز آرایش هماهنگ با رنگ دیوار اتاق خواب و بقیه اجزاء اتاق خواب در نظر گرفته شده است. سه آینه تاشو در حالتی قرار دارند که دو عدد از آنها به صورت تاشو بر روی آینه مرکزی قرار می گیرند.

 

میز آرایش

در این عکس، یک میز آرایش کلاسیک را مشاهده می کنید. نقـــش و نــــگار روی قــــــــــــــاب آینه و میــــز آرایش و همچنین صندلی میز آرایش، یک ترکیب زیبا و جذاب را بوجود آورده است.

 

میز آرایش

در این عکس، میز آرایش در کنار کمد لباس قرار داده شده است. طرح صندلی از مدلهای بدون پشت و حالت یک نشیمن ساده است. استفاده از یک آینه کوچک بر روی طبقه پنجره، تصویری زیبا از یک میز آرایش ساده را خلق کرده است.

 

میز آرایش

استفاده از آینه در تمامی ساختار بدنه ای این میز آرایش باعث ایجاد یک میز آرایش آئینه ای گردیده است. در آینه این مدل میز آرایش، یک ساختار سه تکه از آینه داریم که بصورت موج شکل به همدیگر وصل شده اند.

 

میز آرایش

این میز آرایش کوچک در کنار اتاق خواب با داشتن چراغ خواب بر روی میز، یک حالت شیک و امروزی را بوجود آورده است.

 

میز آرایش

استفاده از آینه های دیواری، راهکاری مناسب برای کم کردن استفاده از محیط های اتاق و به نوعی صرفه جویی در فضای اتاق خواب خواهد شد. میز ساده و پایه فلزی این میز آرایش را در تصویر مشاهده می کنید.

 

میز آرایش مدل هرمس


 

میز آرایش

استفاده از میز آرایش در داخل کمد، ساختار این میز آرایش را بوجود آورده است. ترکیب یکسان رنگ و هماهنگی این مدل و استفاده از آینه در داخل کمد، یک ویژگی زیبا و جذاب را بوجود آورده است.

 

میز آرایش

در تصویر بالا، یک میز آرایش مدرن با ترکیبی از یک میز ساده سفید رنگ و یک صندلی شیشه ای را مشاهده میکنید. وجود یک آینه بسیار کوچک بر روی میز مشهود است.

 

میز آرایش

در عکس، یک اتاق خواب بزرگ و وجود کمد لباس در دوطرف اتاق خواب مشهود است. حالت تقارنی بوجود آمده توسط میز آرایش در وسط این اتاق خواب کاملا مشهود است.

 

میز آرایش

استفاده از فرو رفتگی ها در داخل دیوار، یک راهکار پر استفاده در چیدمان میز آرایش است. همچنانکه در تصویر مشاهده میکنید، استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح جذاب، این بخش از میز آرایش را از بخشهای دیگر جدا کرده است. حال چند مدل دیگر از میز آرایش را در اتاق خواب های مختلف مشاهده خواهید کرد.

میز آرایش

میز آرایش

میز آرایش

میز آرایش

میز آرایش

میز آرایش

دکوچید:

دکوچید در راستای تولید سرویس خواب در کنار تخت خواب ها، اقدام به تولید میز آرایش از جنس همان چوب و متریال نموده است. همسان بودن و همرنگ بودن این مدلها در تمامی ساختار این نوع تولیدات به وفور مشاهده  میشود. نوع طراحی و تولید میز آرایش بسته به محیط شخص و علاقه افراد، متنوع است. در بعضی مدلها از کشوهای زیاد استفاده میشود و در بعضی مواقع، دارای پایه های کوچکی هستند و بعضی دارای کابینت درب دار هستند. تنوع رنگ و طراحی این میز آرایش ها میتواند از ساختارهای ساده، مدل های زیبا و جذابی بوجود آورد. طراحی میز آرایش در شرکت دکوچید، همراه با سلیقه افراد و متناسب با بودجه خریدارن در نظر گرفته شده است. شما نیز میتوانید برای ارتباط با واحد فروش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. صفحه دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

 

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب(پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب دیانا)
  چیدمان سرویس خواب(پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب دیانا)

  در این مقاله میخوایم سرویس خواب دیانا رو که شامل تخت خواب و میز آرایش و پاتختی هست رو با هم بررسی کنیم. این سرویس خواب کمد نداره اما میشه از سرویس های دیگه باهاش ست کرد و سفارش داد. سرویس خواب دیانا از ترکیب تخت خواب(تخت خواب دونفره، تخت خواب تک نفره، تخت خواب یک و نیم نفره) و میز آرایش و پاتختی تشکیل شده. طراحان شرکت، تخت خواب دیانا رو کشودار در نظر گرفتن. در مدلهای کشودار با توجه به نیاز مشتری، ...

  بیشتر بخوانید

  پرکردن دیوارهای خالی در دکوراسیون منزل
  پرکردن دیوارهای خالی در دکوراسیون منزل

  یکی ازدغدغه های مهم مردم خصوصا خانمها استفاده ازدیوارهای خالی درون اتاق خواب یا پذیرایی وچگونگی پرکردن آنهاست. اینکه باچه ابزارها ووسایلی میتوان دیوارهای داخلی را پر وزیبا کرد وهمچنین باعث به وجود آمدن فضاهای شاد و صمیمی دردرون محیط خانه شد. یکی از دغدغه های اکثر خانواده ها است. دراین مقاله سعی شده است تاباارائه راهکارهایی ساده ودرعین حاصل آسان دیوارهای خالی را پرنمود وتا جایی که ممکن است ازهزینه ...

  بیشتر بخوانید

  ابعاد استاندارد جاکفشی مناسب چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
  ابعاد استاندارد جاکفشی مناسب چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  جاکفشی همیشه در میان ایرانیان پرطرفدار بوده است. علت آن هم اعتقادات مردم و رعایت اصول بهداشتی است. این باعث گردیده اکثر ایرانیان با کفش وارد خانه نشوند و در بدو ورود به خانه کفشهای خود را در آورند. همچنین برای مراجعه به اماکن مذهبی و مساجد نیز این خصلت در میان ایرانیان وجود دارد. در این مقاله سعی شده است با توجه به نیاز اکثر خانواده ها به محلی برای قراردادن کفش، در خصوص خرید جاکفشی ارزان و مناسب ت...

  بیشتر بخوانید

  پیشنهاد اتاق خواب دکوچید
  پیشنهاد اتاق خواب دکوچید

  یکی از معضلات حال حاضر خصوصا در جوانهایی که به راحتی از زیر بار مسئولیت فرار می کنند و تنبل هستند، شلختگی وتنبلی است. آنها حتی حاضر به جمع کردن وسائل شخصی ولباسهای خود و مرتب کردن اتاق خواب خود نیز نیستند. وقتی هم که از اونها سوال میشه به راحتی با بهانه های مختلف ازجمله کج بودن اتاق و کوچک بودن کمد و نداشتن جا برای ال سی دی و تنگ بودن تخت خواب و نداشتن جا برای گذاشتن کفشها و هزارتا اما واگر دیگه ر...

  بیشتر بخوانید

  تاثیر نور در دکوراسیون منزل
  تاثیر نور در دکوراسیون منزل

  هنگام طراحی دکوراسیون هرگز نباید نورپردازی را نادیده گرفت. طراحی نور در محیط باعث تغییر در حال وهوا و حس افراد در آن فضا می گردد. در نورپردازی باید حتما جهت نور و سپس میزان نور مورد نیاز، با توجه به فضا در نظر گرفته شود. مثلا در اتاق خواب و بالای تخت خواب و یا در نشیمن و یا حتی بالای میز آرایش که باید چه مقدار نور وجود داشته باشد. همچنین در اتاق کودک و بالای تخت خواب کودک که مقدار کم روشنایی باعث ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید و انتخاب سرویس خواب
  راهنمای خرید و انتخاب سرویس خواب

  اجداد ما مانند انسانهای امروزی، تمام تلاش خود را برای بدست آوردن یک خواب راحت انجام می دادند. برخی عادتها هرگز ترک نمی شوند. خستگی ناشی از سفرهای طولانی و مهاجرت و ترس از شکار شدن توسط حیوانات درنده و تلاش برای بدست آوردن غذا و خوراک و پوشاک، سبب میشد که در انتهای روز نیاز به خواب آرام احساس شود. تخت خواب های اولیه بیشتر از مواد طبیعی موجود در طبیعت مثل کاه و یا خزهای طبیعی، برگ گیاهان یا پوست حیو...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب گوشه ای
  سرویس خواب گوشه ای

  تخت خواب ها در اکثر مواقع در وسط یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار داده میشوند. پاتختی هم در دو طرف تخت خواب قرار خواهد گرفت. هر اتاق خواب ممکن است دارای فضاهای بی استفاده باشد. هنر چیدمان درست باعث میشود تا این فضاهای خالی را به بهترین شکل استفاده کرد. این بدان معناست که مرکزیت سرویس خواب را تخت خواب مشخص می کند. نقطه کانونی هر اتاق خواب تخت خواب است. یکی از مدلهای تخت خواب، مدل تخت خواب گوشه ای است...

  بیشتر بخوانید

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای د...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.