تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ ۷۰

انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند.

در این مقاله، نمونه های طراحی شده مختلفی از کتابخانه های شخصی را در کنار تخت خواب و سرویس خواب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

کتابخانه شخصی و خانگی

اولین مدل کتابخانه در این اتاق خواب که دارای فضایی آرام و ساده است، مشاهده میکنید. قفسه های کتاب تمام عرض اتاق را فرا گرفته و نور خورشید تکمیل کننده این فضا است.

 

کتابخانه شخصی و خانگی

قرار گرفتن کتابخانه بر روی یک میز تحریر ساده و در کنار تخت خواب مدرن در این تصویر به وضوح مشخص است.

 

کتابخانه شخصی

دیوار برجسته بالای تخت خواب، مناسب دوستداران کتاب است. وجود حفره هایی که با نور led روشن شده اند، یک نمای زیبا است. اگرچه ممکن است بعضی از قفسه های آن برای کتابهای قدیمی تر در نظر گرفته شده باشد، چرا که امکان دسترسی به آنها، به نظر مشکل می آید.

 

کتابخانه شخصی

این طرح کتابخانه با ظاهری پیچیده ولی زیبا را مشاهده میکنید. طرح بافت روی کتابخانه، نمای ویژه ای دارد. صندلی پایین تخت خواب نیز جهت مطالعه ایده آل است.

 

کتابخانه خانگی

ممکن است خیلی از افراد، یک اتاق خواب پر از کتاب نداشته باشند. اما میتوانید کتابخانه خود را با کتابهای مورد علاقه پر کنید. در این تصویر، یک کتابخانه کوچک هم در بالای تخت خواب برای باقی کتابهای جامانده، ساخته شده است.

 

کتابخانه شخصی و خانگی

بسیاری از افراد میتوانند کتابخانه ای به این سبک داشته باشند. اما ممکن است داشتن چنین کتابخانه ای به قیمت قربانی کردن کمد تمام شود. چرا که تمام ساختار کمد لباس را در بر خواهد گرفت. در اینصورت احتمال حذف کمد در این مدل کتابخانه بسیار زیاد خواهد بود.

 

کتابخانه شخصی و خانگی

قفسه های زیاد در این کتابخانه میتواند باعث صرفه جوئی در دیگر فضاهای اتاق خواب شود.

 

کتابخانه شخصی

در تصویر بالا، تمامی اطراف پنجره ها به وسیله کتابخانه تقسیم بندی شده و اتاق خواب زیبایی بوجود آورده است.

 

کتابخانه خانگی

در این تصویر با قرار دادن جعبه های نارنجی رنگ در داخل کتابخانه و بین کتابها، از سردی و یکنواختی محیط کاسته شده است.

 

کتابخانه خانگی

در تصویر بالا، با قرار دادن یک صندلی آویزان از سقف، یک محیط دنج برای مطالعه در کنار این کتابخانه بوجود آمده است.

 

کتابخانه شخصی

مربعهای روی دیوار، یک قفسه دیواری منحصر بفرد به عنوان کتابخانه بوجود آمده است. زاویه چراغهای مطالعه هم با این مربع ها هماهنگ است.

 

کتابخانه خانگی

قفسه ها، در دو طرف این کمد لباس، به عنوان کتابخانه استفاده شده و باعث دسترسی همزمان به کتابها و لباسها شده است.

 

کتابخانه شخصی و خانگی

در تصویر بالا، میز تحریر داخل یک کمد با درب ریلی کار شده است. کتابخانه دور تا دور پنجره ها در عین حال که از بیرون دیده نمیشوند، فضای داخل را زیبا کرده است. وجود قفسه های زرد در بین قفسه ها برای ایجاد یک تضاد، بسیار کارآمد است.

 

کتابخانه خانگی

یک کتابخانه سفید و همچنین یک میز تحریر جالب و پنهان شده در پشت یک درب چوبی که از روی تخت خواب قابل مشاهده میباشد. وجود پرنده دکوری و گلدان ها، این کتابخانه را کامل نموده است.

در زیر چند مدل کتابخانه های زیبا و مدرن را مشاهده می کنید.

کتابخانه در کنار تخت خواب

کتابخانه در کنار تخت خواب

 

قیمت کتابخانه مدل روناک محصولی از دکوچید

 

کتابخانه در کنار تخت خواب

کتابخانه در کنار تخت خواب

 

قیمت کتابخانه مدل کاسپین محصولی از دکوچید

 

کتابخانه در کنار تخت خواب

کتابخانه در کنار تخت خواب

 

قیمت کتابخانه مدل آرن محصولی از دکوچید

 

کتابخانه در کنار تخت خواب

کتابخانه در کنار تخت خواب

دکوچید:

شرکت دکوچید طراحی کتابخانه های زیبایی را انجام و به تولید رسانده است. تولیدات دکوچید با بهترین کیفیت و با استفاده از یراق آلات استاندارد بازار تهیه شده است. کلیه محصولات دکوچید دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد. شما میتوانید کتابخانه مورد علاقه و مورد نیازتان را با داشتن پارامترها و سایزها سفارش دهید.

برای اطلاع از نحوه فروش محصولات سفارشی و خدمات پس از فروش محصولات دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید.

دکوچید را میتوانید در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

28 مدل کتابخانه که شاید برای منزل شما مناسب باشد
ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان
فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

 

برچسب ها: کتابخانهمیز تحریر


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.