Warning: getimagesize(/home3/decochid/public_html//cdn/biiq/biiq.assets/img/products/1532.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home3/decochid/public_html/biiq/biiq.unity/biiq.unity.imageresizer.php on line 21

Warning: Division by zero in /home3/decochid/public_html/biiq/biiq.unity/biiq.unity.imageresizer.php on line 31

Warning: Division by zero in /home3/decochid/public_html/biiq/biiq.unity/biiq.unity.imageresizer.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/decochid/public_html/biiq/biiq.unity/biiq.unity.imageresizer.php:21) in /home3/decochid/public_html/biiq/biiq.libraries/biiq.lib.theme.php on line 38
سرویس خواب گوشه ای - دکوچید
فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب ها در اکثر مواقع در وسط یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار داده میشوند. پاتختی هم در دو طرف تخت خواب قرار خواهد گرفت. هر اتاق خواب ممکن است دارای فضاهای بی استفاده باشد. هنر چیدمان درست باعث میشود تا این فضاهای خالی را به بهترین شکل استفاده کرد. این بدان معناست که مرکزیت سرویس خواب را تخت خواب مشخص میکند. نقطه کانونی هر اتاق خواب تخت خواب است. یکی از مدلهای تخت خواب، مدل تخت خواب گوشه ای است. در این مدل تخت خواب در کنج یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار می گیرد. ایـــن مــــدل تخــت خــواب و سرویس خواب ها را با نام " سرویس خواب گوشه ای " می شناسند. در این مقاله به این مدل سرویس خواب های گوشه ای خواهیم پرداخت.

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در اکثر مواقع این سرویس خواب ها دارای یک تخت خواب با دو تاج هستند که در دو زاویه دیوار قرار گرفته میشود. پاتختی می تواند در دو طرف قرار داده شود و یا اینکه تنها از یک پاتختی میتوان استفاده نمود. در تصـــویر زیــر یـک چیدمان سرویس خواب گوشه ای را ملاحظه می کنید.

تخت خواب گوشه ای

در عکس یک سرویس خواب در گوشه اتاق خواب قرار داده شده است. تاج چرمی آن در دو دیوار قرار گرفته و طرفین تخت خواب با یک پاتختی و یک میز آرایش یا دراور احاطه شده است. این کار باعث میشود فضای جلوی تخت خواب وسیع تر شده و بتوان یک محل برای رفت و آمد افراد آماده کرد.

 

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در این تصویر تخت خواب دو نفره سفید رنگ به همراه یک پاتختی زیبای سفید در گوشه قرار گرفته و هیچ مانعی برای رفت و آمد وجود ندارد. کف پوش سفید با تابلوهای زیبا، این اتاق جذاب را بوجود آورده است.

 

 سرویس خواب گوشه ای

در تصویر بالا یک تخت خواب تک نفره را مشاهده می کنید که بین دو پنجره اتاق محدود شده است. استفاده از طرح تاج روی تخت خواب و هماهنگی با پرده اتاق خواب در عکس بخوبی نمایان است. قرار دادن یک پاتختی با رنگ متضاد و یک آباژور، کارطراحی این اتاق خواب را کامل نموده است.

 

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در این تصویر یک تخت خواب یک و نیم نفره را با رنگ زیبای خاکستری مشاهده می کنید. قرار گیری این تخت خواب در گوشه اتاق خواب و هماهنگی بین رنگ کاغذ دیواری و روتختی در عکس کاملا مشهود است. دکور زیبای این اتاق خواب، یک اتاق خواب نوجوان را تداعی میکند.

 

 سرویس خواب گوشه ای

در تصویربالا یک تخت خواب دو نفره چوبی را با کمترین تزئین مشاهده می کنید. این تخت خواب دارای دوکشو می باشد تا فضای مناسبی برای نگهداری از وسائل در زیر تخت خواب بوجود آید.

تخت خواب دو نفره محصول دکوچید

 

تخت خواب گوشه ای

در این سرویس خواب دو نفره، یک تخت خواب در کنار اتاق خواب قرار گرفته و تاج این تخت خواب تا زیر پنجره ادامه دارد. یک آیینه بزرگ و قدی در یک طرف تخت خواب قرار داده شده است. این تخت خواب باعث بزرگ نشان دادن فضای اتاق خواب خواهد شد.

 

سرویس خواب گوشه ای

در تصویر بالا یک اتاق خواب کودک با دو تخت خواب نوجوان نشان داده شده است. تاج این تخت خواب ها مشترک بوده و بصورت یک دکور کامل تا سقف ادامه دارد. قرار دادن طبقات بر روی آن باعث  میگردد تا یک دکوری زیبا بر روی این تاج در گوشه اتاق خواب وجود داشته باشد. میز تحریر در گوشه عکس نیز با رنگ دکور و تخت خواب هماهنگ گردیده است.

 

تخت خواب تک نفره و سرویس خواب گوشه ای

مانند تصویر قبل، دو عدد تخت خواب نوجوان با تاج مشترک در عکس دیده میشود. این تاج، با ارتفاع کم در نظر گرفته شده است تا بر روی آن، وسائل دکوری قرار داده شود. در زیر دو نمونه دیگر را مشاهده خواهید کرد.

تخت خواب و سرویس خواب تک نفره گوشه ای

تخت خواب تک نفره و سرویس خواب تک نفره گوشه ای

اینک چند طرح تخت خواب طبقاتی را در زیر مشاهده می کنید.

 

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

وجه مشترک تصاویر بالا، استفاده بهینه و کامل از گوشه های اتاق خواب و چینش تخت خواب ها در کنار دیوار است. طبقه بندی تخت خواب باعث میشود تا از ارتفاع اتاق خواب بیشترین استفاده را بتوان انجام داد.

 

سرویس خواب دو نفره

در این تصویر یک تخت خواب ساده در گوشه اتاق خواب قرار داده شده است. نوع قرار گرفتن این تخت خواب به صورت مورب است تا بتوان از دو طرف تخت خواب استفاده کرد.

 

سرویس خواب دو نفره

در این عکس یک تخت خواب در گوشه اتاق و یک دراور در زیر پنجره اتاق خواب قرار داده شده است. این چیدمان در مورد تخت خواب و سرویس خواب های ساده، جلوه زیبایی به همراه خواهد داشت.

 


سرویس خواب مدل آدونیس


 

در زیر چند مدل از این سری تخت خواب ها و سرویس خواب ها را مشاهده می کنید.

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب یک و نیم نفره

تخت خواب دونفره

در خصوص چیدمان اتاق خواب های مستطیلی شکل، راهبرد سرویس خواب گوشه ای میتواند فضاهای خالی شما را پوشش داده و وسیع تر به نظر برسد. شما نیز میتوانید سرویس خواب ها و تخت خواب های خود را به صورت مورب و گوشه ای چیدمان کنید. در این حالت روشهای جدید چیدمان را امتحان خواهید کرد.

دکوچید

شرکت دکوچید با اتکا به توانمندی و تلاش کارشناسان خود در زمینه طراحی و تولید سرویس خواب و ملزومات خواب توانسته است طی دو سال به یکی از برندهای معتبر و با کیفیت بازار سرویس خواب و تخت خواب نائل گردد. محصولات سفارشی و دیگر ملزومات خواب از جمله کمد، دراور، کتابخانه و میز تحریر دیگر محصولاتی است که در دکوچید تهیه میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. همچنین با مراجعه به قسمت عاملیت های فروش از لیست همکاران دکوچید در مراکز استانها و شهرهای دیگر کشور مطلع شوید. صفحه اختصاصی دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

خرید سرویس خواب ارزان و شیک

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  مدل میز تحریر کتابخانه دار نوجوان مدرن
  مدل میز تحریر کتابخانه دار نوجوان مدرن

  در این مقاله با مدل های متنوع میز تحریر کتابخانه دار و نکات مهم برای استفاده از میزتحریر کتابخانه ای در طراحی اتاق خواب بچه ها آشنا می شوید.

  بیشتر بخوانید

  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019
  طراحی های جدید اتاق خواب در سال 2019

  ایده های جدید و بروز برای اتاق خواب و سرویس خواب در سال 2019، همچون سالهای پیش با سرعت زیاد به سمت طراحی های فانتزی، ساده و مدرن در حال حرکت است. شما نیز میتوانید از این ایده های جهانی استفاده کنید و با این روش از منحنی سرعت طراحی های روز جلو بزنید. در این مقاله به بعضی طراحی های سرویس خواب و اتاق خواب در سال 2019 خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب
  ساماندهی به اتاق خواب و سرویس خواب

  در فرایند کارهای مهم در نظافت و تمیزی محیط خانه، یکی از اصولی ترین و مهم ترین آنها، تمیزی اتاق خواب و سرویس خواب به شکلی کامل و جامع میباشد. این مهم هرچند وقت یکبار نیاز به انجام دارد. با توجه به تغییرات فصلی و همچنین اضافه و کم شدن وسایل در اتاق خواب، این امر بدیهی خواهد بود. در این مقاله سعی شده است چگونگی دسترسی جامع و کامل به یک اتاق خواب و سرویس خواب فوق العاده تمیز و سازمان یافته تشریح گردد....

  بیشتر بخوانید

  ابعاد استاندارد جاکفشی مناسب چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
  ابعاد استاندارد جاکفشی مناسب چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  جاکفشی همیشه در میان ایرانیان پرطرفدار بوده است. علت آن هم اعتقادات مردم و رعایت اصول بهداشتی است. این باعث گردیده اکثر ایرانیان با کفش وارد خانه نشوند و در بدو ورود به خانه کفشهای خود را در آورند. همچنین برای مراجعه به اماکن مذهبی و مساجد نیز این خصلت در میان ایرانیان وجود دارد. در این مقاله سعی شده است با توجه به نیاز اکثر خانواده ها به محلی برای قراردادن کفش، در خصوص خرید جاکفشی ارزان و مناسب ت...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز دا...

  بیشتر بخوانید

  10 ایده برای بزرگ نشان دادن فضای منزل
  10 ایده برای بزرگ نشان دادن فضای منزل

  با وجود اینکه خانه های کوچک، بسیار راحت و جذاب هستند و می توان آنها را به راحتی چیدمان کرد. ولی به خاطر وسعت کم لازم است بسیاری از کمدها و دراور و صندلی ها و دیگر وسایل را جمع آوری کرد. در اتاق خواب باید تخت خواب مناسب قرار داد و اتاق نشیمن را باید به محلی برای غذا خوردن و محل نشیمن تبدیل کرد. در فضاهای کوچک مهمترین مسئله شلوغی و دست و پا گیر بودن محیط است. در این مقاله سعی شده است با نگاهی به این...

  بیشتر بخوانید

  قصد خرید کمد لباس را دارید؟
  قصد خرید کمد لباس را دارید؟

  اگر قصد خرید کمد لباس را دارید؟ این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله سعی کرده ایم موارد مهمی که برای خرید یک کمد لباس مطرح است را با هم مرور کنیم. در هنگام خرید کمد باید به بسیاری گزینه ها توجه کرد. جنس، هزینه در نظر گرفته شده، شکل، محل قرار گیری، اندازه از جمله مواردی است که حتما باید در خرید کمد لباس به آن توجه شود. در خصوص جنس، استفاده از متریال چوب، یکی از گزینه های مناسب است. کمد های آهنی و...

  بیشتر بخوانید

  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون
  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون

  نگهداری از گیاهان داخل منزل نه تنها باعث شادابی و سرزندگی دکوراسیون منزل می شود بلکه با تصفیه هوا، ریه های شما را پر خواهد کرد. بسیاری از دانشمندان و روانشناسان استفاده از گل وگیاه به علت اثر آرامش بخش گیاهان در محیط خانه را توصیه کرده اند. در حال حاضر اکثر وسایل خریداری شده توسط افراد به علت استفاده مواد شیمیایی،ممکن است هوای آلوده را به داخل خانه انتقال دهد، به همین دلیل گل وگیاه آپارتمانی مانند...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)
  سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

  در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید پارت یک، تولیدات سرویس خواب دو نفره آدونیس، وستا، دیانا و هرمس را توضیح دادیم. در این مقاله سعی شده است مابقی سرویس خواب های دونفره تولیدی در دکوچید را بازگو و توضیح دهیم. سرویس خواب دو نفره ماهور شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش ماهور و پاتختی با نام تجاری پاتختی ماهور میباشد. در تخت خواب دو نفره ماهور علاوه بر امکان سفارش تخت خواب بصورت کشودار و بد...

  بیشتر بخوانید

  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان
  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

  سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل ، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.