فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن
سرویس خواب گوشه ای

به اشتراک بگذارید

سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب ها در اکثر مواقع در وسط یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار داده میشوند. پاتختی هم در دو طرف تخت خواب قرار خواهد گرفت. هر اتاق خواب ممکن است دارای فضاهای بی استفاده باشد. هنر چیدمان درست باعث میشود تا این فضاهای خالی را به بهترین شکل استفاده کرد. این بدان معناست که مرکزیت سرویس خواب را تخت خواب مشخص میکند. نقطه کانونی هر اتاق خواب تخت خواب است. یکی از مدلهای تخت خواب، مدل تخت خواب گوشه ای است. در این مدل تخت خواب در کنج یکی از دیوارهای اتاق خواب قرار می گیرد. ایـــن مــــدل تخــت خــواب و سرویس خواب ها را با نام " سرویس خواب گوشه ای " می شناسند. در این مقاله به این مدل سرویس خواب های گوشه ای خواهیم پرداخت.

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در اکثر مواقع این سرویس خواب ها دارای یک تخت خواب با دو تاج هستند که در دو زاویه دیوار قرار گرفته میشود. پاتختی می تواند در دو طرف قرار داده شود و یا اینکه تنها از یک پاتختی میتوان استفاده نمود. در تصـــویر زیــر یـک چیدمان سرویس خواب گوشه ای را ملاحظه می کنید.

تخت خواب گوشه ای

در عکس یک سرویس خواب در گوشه اتاق خواب قرار داده شده است. تاج چرمی آن در دو دیوار قرار گرفته و طرفین تخت خواب با یک پاتختی و یک میز آرایش یا دراور احاطه شده است. این کار باعث میشود فضای جلوی تخت خواب وسیع تر شده و بتوان یک محل برای رفت و آمد افراد آماده کرد.

 

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در این تصویر تخت خواب دو نفره سفید رنگ به همراه یک پاتختی زیبای سفید در گوشه قرار گرفته و هیچ مانعی برای رفت و آمد وجود ندارد. کف پوش سفید با تابلوهای زیبا، این اتاق جذاب را بوجود آورده است.

 

 سرویس خواب گوشه ای

در تصویر بالا یک تخت خواب تک نفره را مشاهده می کنید که بین دو پنجره اتاق محدود شده است. استفاده از طرح تاج روی تخت خواب و هماهنگی با پرده اتاق خواب در عکس بخوبی نمایان است. قرار دادن یک پاتختی با رنگ متضاد و یک آباژور، کارطراحی این اتاق خواب را کامل نموده است.

 

تخت خواب و سرویس خواب گوشه ای

در این تصویر یک تخت خواب یک و نیم نفره را با رنگ زیبای خاکستری مشاهده می کنید. قرار گیری این تخت خواب در گوشه اتاق خواب و هماهنگی بین رنگ کاغذ دیواری و روتختی در عکس کاملا مشهود است. دکور زیبای این اتاق خواب، یک اتاق خواب نوجوان را تداعی میکند.

 

 سرویس خواب گوشه ای

در تصویربالا یک تخت خواب دو نفره چوبی را با کمترین تزئین مشاهده می کنید. این تخت خواب دارای دوکشو می باشد تا فضای مناسبی برای نگهداری از وسائل در زیر تخت خواب بوجود آید.

تخت خواب دو نفره محصول دکوچید

 

تخت خواب گوشه ای

در این سرویس خواب دو نفره، یک تخت خواب در کنار اتاق خواب قرار گرفته و تاج این تخت خواب تا زیر پنجره ادامه دارد. یک آیینه بزرگ و قدی در یک طرف تخت خواب قرار داده شده است. این تخت خواب باعث بزرگ نشان دادن فضای اتاق خواب خواهد شد.

 

سرویس خواب گوشه ای

در تصویر بالا یک اتاق خواب کودک با دو تخت خواب نوجوان نشان داده شده است. تاج این تخت خواب ها مشترک بوده و بصورت یک دکور کامل تا سقف ادامه دارد. قرار دادن طبقات بر روی آن باعث  میگردد تا یک دکوری زیبا بر روی این تاج در گوشه اتاق خواب وجود داشته باشد. میز تحریر در گوشه عکس نیز با رنگ دکور و تخت خواب هماهنگ گردیده است.

 

تخت خواب تک نفره و سرویس خواب گوشه ای

مانند تصویر قبل، دو عدد تخت خواب نوجوان با تاج مشترک در عکس دیده میشود. این تاج، با ارتفاع کم در نظر گرفته شده است تا بر روی آن، وسائل دکوری قرار داده شود. در زیر دو نمونه دیگر را مشاهده خواهید کرد.

تخت خواب و سرویس خواب تک نفره گوشه ای

تخت خواب تک نفره و سرویس خواب تک نفره گوشه ای

اینک چند طرح تخت خواب طبقاتی را در زیر مشاهده می کنید.

 

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

تخت خواب طبقاتی و سرویس خواب گوشه ای

وجه مشترک تصاویر بالا، استفاده بهینه و کامل از گوشه های اتاق خواب و چینش تخت خواب ها در کنار دیوار است. طبقه بندی تخت خواب باعث میشود تا از ارتفاع اتاق خواب بیشترین استفاده را بتوان انجام داد.

 

سرویس خواب دو نفره

در این تصویر یک تخت خواب ساده در گوشه اتاق خواب قرار داده شده است. نوع قرار گرفتن این تخت خواب به صورت مورب است تا بتوان از دو طرف تخت خواب استفاده کرد.

 

سرویس خواب دو نفره

در این عکس یک تخت خواب در گوشه اتاق و یک دراور در زیر پنجره اتاق خواب قرار داده شده است. این چیدمان در مورد تخت خواب و سرویس خواب های ساده، جلوه زیبایی به همراه خواهد داشت.

 


سرویس خواب مدل آدونیس


 

در زیر چند مدل از این سری تخت خواب ها و سرویس خواب ها را مشاهده می کنید.

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب یک و نیم نفره

تخت خواب دونفره

در خصوص چیدمان اتاق خواب های مستطیلی شکل، راهبرد سرویس خواب گوشه ای میتواند فضاهای خالی شما را پوشش داده و وسیع تر به نظر برسد. شما نیز میتوانید سرویس خواب ها و تخت خواب های خود را به صورت مورب و گوشه ای چیدمان کنید. در این حالت روشهای جدید چیدمان را امتحان خواهید کرد.

دکوچید

شرکت دکوچید با اتکا به توانمندی و تلاش کارشناسان خود در زمینه طراحی و تولید سرویس خواب و ملزومات خواب توانسته است طی دو سال به یکی از برندهای معتبر و با کیفیت بازار سرویس خواب و تخت خواب نائل گردد. محصولات سفارشی و دیگر ملزومات خواب از جمله کمد، دراور، کتابخانه و میز تحریر دیگر محصولاتی است که در دکوچید تهیه میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. همچنین با مراجعه به قسمت عاملیت های فروش از لیست همکاران دکوچید در مراکز استانها و شهرهای دیگر کشور مطلع شوید. صفحه اختصاصی دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

خرید سرویس خواب ارزان و شیک

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020
  جدیدترین مدل سرویس خواب و تخت خواب 2020

  خواب یک فرآیند بیولوژیکی حیاتی است و مدتهاست به عنوان یک عامل تعیین کننده اساسی در سلامت و عملکرد انسان شناخته می شود. در حالی که همه عملکردهای خواب کاملاً شناخته نشده است ، این امر برای بازگرداندن انرژی ، بهبودی ، تعامل با سیستم ایمنی بدن و تأثیر بر عملکرد مغز و رفتار شناخته شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از برگ گیاهان در چیدمان و طراحی منزل
  استفاده از برگ گیاهان در چیدمان و طراحی منزل

  اگر شما به دنبال یک دکوراسیون ارزان و ساده و در عین حال شیک هستید، انتخاب گیاهان تزیینی کمک بسیاری برای طراحی و چیدمان منزل دارد. قرار گرفتن در کنار میز ال سی دی در نشمین، قرار گرفتن بر روی دراور در اتاق، گذاشتن یک گلدان بر روی میز آرایش و یا بر روی میز تحریر بچه ها، کنار تخت خواب و سرویس خواب شما فضای شما را دلپذیر و گرم خواهد کرد. در این مقاله برگ گیاه مونسترا با توجه به شکل برگ آن و زیبایی و سب...

  بیشتر بخوانید

  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو
  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو

  در خصوص تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو مطالب زیادی مطرح میباشد. تفاوت بین این دو تخت خواب در داشتن کشو است. با این تفاوت که سایزهای آنها یکسان در نظر گرفته شده است. از تخت خواب های کشودار در اتاق خواب های بزرگتر و جادار استفاده میشود. در اینصورت میتوان از کشوهای آن استفاده کرد. در مورد تخت خواب های بدون کشو نیز میتوان از فضای زیر تخت خواب استفاده کرد. تنها ایراد آن عدم دسترسی راحت به این بخش ...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب های زیبا با استفاده از تاج چوبی
  تخت خواب های زیبا با استفاده از تاج چوبی

  در حال حاضر با استفاده از تاجهای چوبی زیبا، بسیاری از اتاق خواب ها و تخت خواب ها، طراحی های زیبا و به یاد ماندنی با خود داشته اند. استفاده از تاج های چوبی هرگز جلوه و زیبایی خود را از دست نخواهد داد و علت آن هم این است که ساختار چوب به گونه ای است که هرگز از مد نمی افتد. این ماده کلاسیک، با هر سبکی قابل تزیین است چرا که دارای انعطاف پذیری بی پایان است. براحتی میتوان از قبل آنرا طراحی کرد و شکل لاز...

  بیشتر بخوانید

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای د...

  بیشتر بخوانید

  نظم دهی به اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها
  نظم دهی به اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها

  یکی از مواردی که اکثر زوجها با آن درگیر هستند و خانمهای خانه را ناراحت میکند بحث بهم ریختگی اتاق خواب و تخت خواب است. بیشتر خانمها، آقایان را مسئول این موضوع میدانند ولی با کمی دقت در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب میتوان این مسئله را به راحتی حل کرد. در این مقاله سعی خواهیم کرد راهکارهایی را برای نظم دهی و مرتب کردن اتاق خواب و سرویس خواب زوج ها ارائه دهیم. اولین قدم استفاده از فضاهای داخل تخت خوا...

  بیشتر بخوانید

  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی
  مدل سرویس خواب و تخت خواب در اتاق زیر شیروانی

  از گذشته نوستالژی های زندگی در اتاقهای زیر شیروانی و داشتن تخت خواب و سرویس خواب در کتابهای کودکان و فیلم ها و سریالهای کودکی اکثریت ما وجود دارد. این علاقه ها تا به حال نیز در بسیاری از افراد باقی مانده است. در این مقاله به بررسی سرویس خواب و تخت خواب در اتاقهای زیر شیروانی خواهیم پرداخت. یکی از مهمترین مزایای اتاقهای زیر شیروانی وجود نور طبیعی میباشد که باعث میشود در این اتاقها پنجره های بزرگ نص...

  بیشتر بخوانید

  تشک طبی یا تشک فنری؟
  تشک طبی یا تشک فنری؟

  راحتی مهمترین عاملی است که مردم در هنگام خرید تشک خواب به آن فکر می کنند. البته در شرایط فعلی قیمت تشک و هزینه ای که باید برای خواب راحت پرداخت کرد نیز جز عواملی است که در خرید تشک و انتخاب آن تاثیرگذار است. طراحان تشک خواب در حال کار بر روی گزینه های جدیدی هستند تا آسودگی و راحتی بیشتری را در تشک های خواب بوجود آورند. تشک های آبی، تشک های طبی، تشک های فنری، تشک های هوا و بسیاری مدلهای دیگر از این...

  بیشتر بخوانید

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز...

  بیشتر بخوانید

  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب
  بهترین مکان برای خرید سرویس خواب و تخت خواب

  پیدا کردن محل مناسب برای خرید تخت خواب و سرویس خواب و دیگر ملزومات خواب مثل کمد لباس، میز تحریر، کتابخانه، میز آرایش، دراور و... یکی از دغدغه های مردم است. افراد در شهرهای مختلف به دنبال خرید لوازم مناسب و مقرون به صرفه و همچنین باکیفیت هستند. پیدا کردن تولید کننده های اصلی سرویس خواب و لوازم خواب و مراجعه مستقیم به آنها و حذف واسطه ها، به منظور کاهش قیمت، یکی از سیاستهای کاری فروشگاه اینترنتی دکو...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.