فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت.

تخت خواب بهاری

 

استفاده از پرده های روشن و روتختی با طرح های گل

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب سفید به همراه روتختی گلدار و همچنین استفاده از کف پوش سفید و گیاهان سبز، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

استفاده از رنگهای شاد بر روی دیوار اتاق خواب

تخت خواب بهاری

یکی دیگر از چیدمان های سرویس خواب، استفاده از رنگهای مناسب و هماهنگ بین دیوار و سرویس خواب و تخت خواب است. با این روش یک هارمونی و هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بوجود می آید. ترکیب بهاری اتاق خواب با این کار، کامل خواهد شد.


سرویس خواب و تخت خواب مدل آدونیس


 

استفاده از مبلمان و کف پوش رنگی

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از مبلمان رنگی، کف پوش رنگی و هماهنگی آن با سرویس خواب و تخت خواب را مشاهده میکنید. استفاده از گلهای قرمز بر روی پاتختی، این تزئین را زیباتر نموده است.

 

تابلوهای طرح گل

تخت خواب بهاری

با استفاده از تابلوهای طرح گل بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و روبالشی گلدار، این تخت خواب بهاری تکمیل شده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل وستا


 

استفاده از برچسب های طرح دار

سرویس خواب بهاری

استفاده از برچسب های طرح گل بر روی پاتختی و همچنین تزیین روتختی با گلهای بزرگ بر روی تخت خواب، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

سرویس خواب مدرن بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب مدل سنتی به همراه یک میز پایه دار که بر روی آن گل طبیعی قرار داده شده است، وجود دارد. ترکیب آن با رنگ روتختی، هارمونی زیبایی برای سرویس خواب ایجاد کرده است.


سرویس خواب و تخت خواب هرمس


 

استفاده از لامپهای رنگی

سرویس خواب بهاری

قرار دادن لوستر و لامپهای رنگی و هماهنگی آن با روتختی، یک تخت خواب و سرویس خواب بهاری زیبا را نمایش خواهد داد. گلهای زرد بر روی میز پایه دار و همچنین ترکیب آن با روبالشی زرد رنگ، هماهنگی سرویس خواب را زیباتر نموده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل ماهور


 

کاغذ دیواری طرح گل

تخت خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با زمینه سبز و اجرای طرح گل بر روی آن، زمینه اولیه اتاق خواب بهاری را آماده کرده است. در اینصورت با قرار دادن تخت خواب، این چیدمان کامل خواهد شد.

 

استفاده از گلهای طبیعی

سرویس خواب بهاری

استفاده از گلهای طبیعی، حتی به مقدار کم نیز جلوه اتاق خواب و سرویس خواب را زیبا خواهد کرد. در این تصویر، این گلهای قرمز رنگ با استفاده از روتختی گل درشت، چیدمان سرویس خواب را ایجاد نموده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل متیس


 

تزئین لوستر با گلهای کاغذی

تخت خواب بهاری

در این تصویر، لوستر اتاق خواب به وسیله گلهای کاغذی رنگارنگ تزئین شده است. در این صورت یک فضای زیبای بهاری و شاد را تداعی میکند.

 

تاج رنگی تخت خواب

سرویس خواب بهاری

استفاده از تاج رنگی بر روی این تخت خواب و هماهنگی آن با روتختی باعث شده است، این تخت خواب به عنوان یکی از تخت خواب های بهاری منظور شود.


سرویس خواب و تخت خواب مدل ادیسه


 

میز آرایش بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر یک میز آرایش ساده و سنتی به همراه ترکیبی از گلها و آباژور و سبدهای کوچک، یک اتاق خواب سبک روستائی را تداعی میکند. در زیر چند مدل دیگر از تخت خواب و سرویس خواب بهاری را مشاهده میکنید.

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخت خواب و سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

  جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این...

  بیشتر بخوانید

  تاریخچه پیدایش کمد لباس
  تاریخچه پیدایش کمد لباس

  کمد لباس یکی از اجزای مهم در ساختار سرویس خواب و پر استفاده ترین وسایل بعد از تخت خواب میباشد. امروزه وجود کمد لباس در هر منزل و دفتر و شرکتی جز مهم از اجزا ساماندهی و نظافت و چیدمان است. کمتر خانه ای است که در آن حداقل یک کمد لباس وجود نداشته باشد. با توجه به اهمیت کمد لباس سعی شده است تاریخچه ای کوچک از پیدایش کمد لباس در ایران و اروپا به حضورتان معرفی گردد. پیدایش کمد و چگونگی قرار گرفتن لباسها...

  بیشتر بخوانید

  کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک
  کمدهای خلاقانه در فضاهای کوچک

  اکثر افراد احساس میکنند که در خانه خود دچار کمبود جا هستند. قرار دادن کمد، دراور، کتابخانه و بسیاری وسائل ذخیره سازی نیز این حس را در افراد کم نمیکند. بناچار ذهن افراد به سمت روشهای خلاقانه ای پیش میرود تا بتواند تمامی فضاهای لازم برای ذخیره و نگهداری وسائل را در قسمتهای مختلف خانه بوجود آورد. با این روش مقداری از بار روانی، در خصوص کم بودن جا در خانه کمتر خواهد شد. ایده ها و خلاقیتهای زیادی در فض...

  بیشتر بخوانید

  نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب
  نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب

  دانستن ابعاد اتاق خواب و تخت خواب وسایر وسایل مربوط به یک سرویس خواب، نیاز شما را برای چیدمان منظم وراحت فراهم کرده و بدین صورت میتوان یک خواب خوب داشته باشید. شاید بیشتر وقت شما در زمانی که در منزل هستید در اتاق خواب سپری میشود، حتی اگر بیشتر این زمان در خواب گذشته باشد. چیدمان اتاق خواب اگر درست وسازماندهی شده باشد، تاثیر به سزائی در خلق وخوی شما در هنگام روز وپس از استراحت خواهدگذاشت. برنامه ری...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان سرویس خواب(پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب دیانا)
  چیدمان سرویس خواب(پیشنهاد دکوچید، سرویس خواب دیانا)

  در این مقاله میخوایم سرویس خواب دیانا رو که شامل تخت خواب و میز آرایش و پاتختی هست رو با هم بررسی کنیم. این سرویس خواب کمد نداره اما میشه از سرویس های دیگه باهاش ست کرد و سفارش داد. سرویس خواب دیانا از ترکیب تخت خواب(تخت خواب دونفره، تخت خواب تک نفره، تخت خواب یک و نیم نفره) و میز آرایش و پاتختی تشکیل شده. طراحان شرکت، تخت خواب دیانا رو کشودار در نظر گرفتن. در مدلهای کشودار با توجه به نیاز مشتری، ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است. ...

  بیشتر بخوانید

  28 مدل کتابخانه خانگی چوبی با طراحی ساده و فانتزی
  28 مدل کتابخانه خانگی چوبی با طراحی ساده و فانتزی

  انواع طرح و مدل کتابخانه خانگی مدرن که شاید برای منزل شما مناسب باشد. برای پیدا کردن طرح کتابخانه خانگی خود، مشاهده این مطلب پیشنهاد می شود.

  بیشتر بخوانید

  خرید فرش مناسب و تاثیر آن بر چیدمان خانه
  خرید فرش مناسب و تاثیر آن بر چیدمان خانه

  وجود فرش در خانه بسیار مهم است و بسیاری از ما ایرانیان و همچنین کشورهای دیگر از فرش به عنوان وسیله زندگی و حتی دکوری استفاده میکنند. در بسیاری مواقع، فرشی را به یک اتاق اضافه کرده ایم و شاهد شکوفایی و افزایش هیجان در محیط آن شده ایم. این خود یک دلیل خوب برای تزیین با فرش میباشد. یک فرش خوب میتواند یک اتاق را ثابت و ساکن کند، گرما اضافه کند، دکور اتاق را لایه لایه کند و آن محیط را تعریف نماید. در ا...

  بیشتر بخوانید

  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید
  تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

  یکی از تصمیمات اتخاذ شده در شرکت دکوچید که بر اساس خواست و نیاز مشتریان انجام پذیرفت، کالاها و سرویس خواب سفارشی بود که زمینه و برنامه ریزی و تحلیل نیازهای اولیه آن با دقت بسیار انجام گرفت. این تصمیم با توجه به فضاهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای امروزی و به درخواست بسیاری از مشتریان، گرفته شد. شرکت دکوچید ابتدا تمامی سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز در خصوص تهیه این نوع محصولات سفارشی را آماد...

  بیشتر بخوانید

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.