فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت.

تخت خواب بهاری

 

استفاده از پرده های روشن و روتختی با طرح های گل

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب سفید به همراه روتختی گلدار و همچنین استفاده از کف پوش سفید و گیاهان سبز، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

استفاده از رنگهای شاد بر روی دیوار اتاق خواب

تخت خواب بهاری

یکی دیگر از چیدمان های سرویس خواب، استفاده از رنگهای مناسب و هماهنگ بین دیوار و سرویس خواب و تخت خواب است. با این روش یک هارمونی و هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بوجود می آید. ترکیب بهاری اتاق خواب با این کار، کامل خواهد شد.

سرویس خواب و تخت خواب مدل آدونیس

 

استفاده از مبلمان و کف پوش رنگی

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از مبلمان رنگی، کف پوش رنگی و هماهنگی آن با سرویس خواب و تخت خواب را مشاهده میکنید. استفاده از گلهای قرمز بر روی پاتختی، این تزئین را زیباتر نموده است.

 

تابلوهای طرح گل

تخت خواب بهاری

با استفاده از تابلوهای طرح گل بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و روبالشی گلدار، این تخت خواب بهاری تکمیل شده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل وستا

 

استفاده از برچسب های طرح دار

سرویس خواب بهاری

استفاده از برچسب های طرح گل بر روی پاتختی و همچنین تزیین روتختی با گلهای بزرگ بر روی تخت خواب، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

سرویس خواب مدرن بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب مدل سنتی به همراه یک میز پایه دار که بر روی آن گل طبیعی قرار داده شده است، وجود دارد. ترکیب آن با رنگ روتختی، هارمونی زیبایی برای سرویس خواب ایجاد کرده است.

سرویس خواب و تخت خواب هرمس

 

استفاده از لامپهای رنگی

سرویس خواب بهاری

قرار دادن لوستر و لامپهای رنگی و هماهنگی آن با روتختی، یک تخت خواب و سرویس خواب بهاری زیبا را نمایش خواهد داد. گلهای زرد بر روی میز پایه دار و همچنین ترکیب آن با روبالشی زرد رنگ، هماهنگی سرویس خواب را زیباتر نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ماهور

 

کاغذ دیواری طرح گل

تخت خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با زمینه سبز و اجرای طرح گل بر روی آن، زمینه اولیه اتاق خواب بهاری را آماده کرده است. در اینصورت با قرار دادن تخت خواب، این چیدمان کامل خواهد شد.

 

استفاده از گلهای طبیعی

سرویس خواب بهاری

استفاده از گلهای طبیعی، حتی به مقدار کم نیز جلوه اتاق خواب و سرویس خواب را زیبا خواهد کرد. در این تصویر، این گلهای قرمز رنگ با استفاده از روتختی گل درشت، چیدمان سرویس خواب را ایجاد نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل متیس

 

تزئین لوستر با گلهای کاغذی

تخت خواب بهاری

در این تصویر، لوستر اتاق خواب به وسیله گلهای کاغذی رنگارنگ تزئین شده است. در این صورت یک فضای زیبای بهاری و شاد را تداعی میکند.

 

تاج رنگی تخت خواب

سرویس خواب بهاری

استفاده از تاج رنگی بر روی این تخت خواب و هماهنگی آن با روتختی باعث شده است، این تخت خواب به عنوان یکی از تخت خواب های بهاری منظور شود.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ادیسه

 

میز آرایش بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر یک میز آرایش ساده و سنتی به همراه ترکیبی از گلها و آباژور و سبدهای کوچک، یک اتاق خواب سبک روستائی را تداعی میکند.

در زیر چند مدل دیگر از تخت خواب و سرویس خواب بهاری را مشاهده میکنید.

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخت خواب و سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

 

برچسب ها: تخت خوابتخت خواب بهاریسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.