فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن
سرویس خواب و تخت خواب بهاری

به اشتراک بگذارید

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت.

تخت خواب بهاری

 

استفاده از پرده های روشن و روتختی با طرح های گل

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب سفید به همراه روتختی گلدار و همچنین استفاده از کف پوش سفید و گیاهان سبز، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

استفاده از رنگهای شاد بر روی دیوار اتاق خواب

تخت خواب بهاری

یکی دیگر از چیدمان های سرویس خواب، استفاده از رنگهای مناسب و هماهنگ بین دیوار و سرویس خواب و تخت خواب است. با این روش یک هارمونی و هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بوجود می آید. ترکیب بهاری اتاق خواب با این کار، کامل خواهد شد.


سرویس خواب و تخت خواب مدل آدونیس


 

استفاده از مبلمان و کف پوش رنگی

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از مبلمان رنگی، کف پوش رنگی و هماهنگی آن با سرویس خواب و تخت خواب را مشاهده میکنید. استفاده از گلهای قرمز بر روی پاتختی، این تزئین را زیباتر نموده است.

 

تابلوهای طرح گل

تخت خواب بهاری

با استفاده از تابلوهای طرح گل بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و روبالشی گلدار، این تخت خواب بهاری تکمیل شده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل وستا


 

استفاده از برچسب های طرح دار

سرویس خواب بهاری

استفاده از برچسب های طرح گل بر روی پاتختی و همچنین تزیین روتختی با گلهای بزرگ بر روی تخت خواب، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

سرویس خواب مدرن بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب مدل سنتی به همراه یک میز پایه دار که بر روی آن گل طبیعی قرار داده شده است، وجود دارد. ترکیب آن با رنگ روتختی، هارمونی زیبایی برای سرویس خواب ایجاد کرده است.


سرویس خواب و تخت خواب هرمس


 

استفاده از لامپهای رنگی

سرویس خواب بهاری

قرار دادن لوستر و لامپهای رنگی و هماهنگی آن با روتختی، یک تخت خواب و سرویس خواب بهاری زیبا را نمایش خواهد داد. گلهای زرد بر روی میز پایه دار و همچنین ترکیب آن با روبالشی زرد رنگ، هماهنگی سرویس خواب را زیباتر نموده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل ماهور


 

کاغذ دیواری طرح گل

تخت خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با زمینه سبز و اجرای طرح گل بر روی آن، زمینه اولیه اتاق خواب بهاری را آماده کرده است. در اینصورت با قرار دادن تخت خواب، این چیدمان کامل خواهد شد.

 

استفاده از گلهای طبیعی

سرویس خواب بهاری

استفاده از گلهای طبیعی، حتی به مقدار کم نیز جلوه اتاق خواب و سرویس خواب را زیبا خواهد کرد. در این تصویر، این گلهای قرمز رنگ با استفاده از روتختی گل درشت، چیدمان سرویس خواب را ایجاد نموده است.


سرویس خواب و تخت خواب مدل متیس


 

تزئین لوستر با گلهای کاغذی

تخت خواب بهاری

در این تصویر، لوستر اتاق خواب به وسیله گلهای کاغذی رنگارنگ تزئین شده است. در این صورت یک فضای زیبای بهاری و شاد را تداعی میکند.

 

تاج رنگی تخت خواب

سرویس خواب بهاری

استفاده از تاج رنگی بر روی این تخت خواب و هماهنگی آن با روتختی باعث شده است، این تخت خواب به عنوان یکی از تخت خواب های بهاری منظور شود.


سرویس خواب و تخت خواب مدل ادیسه


 

میز آرایش بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر یک میز آرایش ساده و سنتی به همراه ترکیبی از گلها و آباژور و سبدهای کوچک، یک اتاق خواب سبک روستائی را تداعی میکند. در زیر چند مدل دیگر از تخت خواب و سرویس خواب بهاری را مشاهده میکنید.

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخت خواب و سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  راهنمای خرید سرویس خواب
  راهنمای خرید سرویس خواب

  یکی از مسائل مهمی که ذهن مشتریان را به خود مشغول کرده این است که چه سرویس خوابی بخریم؟ جنس سرویس خواب چه باشد؟ کدام سرویس خواب مناسبتر است؟ قیمت کدام یک به صرفه تر است؟ حال ما به عنوان کارشناس سعی خواهیم کرد با رعایت استانداردهای درست ،ذهن شما را برای خرید بهتر سرویس خواب آماده کرده و راهنمایی های کامل را جهت خرید سرویس خواب مناسب به شما ارائه دهیم. ابتدا به تشریح جنس سرویس خواب خواهیم پرداخت: ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب
  انتخاب میز آرایش مناسب برای سرویس خواب

  یکی از لوازمی که در هنگام خرید سرویس خواب برای خانمها بسیار مهم است، میز آرایش میباشد. میز آرایش در ظاهر برای آماده سازی و آرایش بانوان طراحی شده است اما کاربردهای بسیاری نیز در کنار آن دارد. تمامی اعضای خانواده میتوانند از آن استفاده کنند و وسایل خود را داخل آن قرار دهند. از میز آرایش به عنوان محلی برای نگهداری وسایل ضروری نیز نام برده میشود. در این حالت میتوان گفت به نوعی نظم دهی و چیدمان را نیز...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری
  21 مدل سرویس خواب و اتاق خواب با دیوار آجری

  هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بسیار مهم است. طرح، رنگ، زوایا و نور و بسیاری مسائل دیگر از جمله مواردی است که در چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب مهم بنظر میرسد. استفاده از طرح های کاغذ دیواری، رنگها و همچنین دیگر مصالح بکار رفته بر روی پوشش دیوار برای چیدمان سرویس خواب نیز اثرگذار است. ...

  بیشتر بخوانید

  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی
  بهترین جای میز تلویزیون در منزل + نکات مهم فنگ شویی

  تلویزیون یکی از لوازمی است که در تمامی منازل وجود دارد. چرا که تلویزیون یکی از راحتترین رسانه ها برای اطلاع از اخبار و مشاهده برنامه و فیلم های مورد علاقه شما در زمان استراحت و گذراندن اوقات فراغت در منزل است.

  بیشتر بخوانید

  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان
  9 راه برای گرم کردن اتاق خواب در زمستان

  فصل زمستان از راه رسیده است. نگرانی بابت گرم کردن اتاق خواب و تخت خواب خود و بچه ها، یکی از مسائل مهم خانواده ها در این فصل است. استفاده از سیستم های گرمایشی با توجه به هزینه بالای آن، ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بعضی وسایل گرمایشی نیز در هنگام شب و در داخل اتاق خواب، ممکن است خطرآفرین باشد و افراد مجبور شوند قبل از خواب آنها را خاموش کنند. این اتفاق باعث خواهد شد که در میانه شب، سرما به سراغ شم...

  بیشتر بخوانید

  چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العاده نشان دهیم
  چگونه سرویس خواب مشکی خود را فوق العاده نشان دهیم

  رنگ مشکی جز رنگهای محبوب در انتخاب سرویس خواب میباشد. رنگ مشکی جز رنگهای خنثی بوده واز لحاظ روانشناسی نشان دهنده شان و مقام وقاطعیت وبرجسته بودن می باشد. ترکیب رنگهای همخوان با این رنگ بسیار زیاد است، شاید بتوان گفت که با کلیه رنگها همخوانی دارد. رنگ مشکی بسیار زیباست واز آنجا که در سیاهی هیچ رنگ دیگری وجود ندارد، پس قابلیت آن را دارد که کلیه انرژی ها را در خود جذب نماید. اگربخواهیم رنگی را برجسته...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب های آینده
  تخت خواب های آینده

  تخت خواب و تشک خواب شما باید محلی امن برای شما باشد. شما از گوشی های هوشمند، اتومبیل های هوشمند و حتی تلویزیونهای هوشمند بسیار دیده و شنیده اید، آیا در مورد تخت خواب های آینده که تخت خواب هوشمند هستند، اطلاعاتی دارید؟ مردم همیشه موضوع خواب را دنبال میکنند. در طول سالها شاهد خلق ایده های نو و تکامل در حوزه های مختلف بوده ایم. این امر باعث گردیده است تا تخت خواب های آینده به صورت تخت خواب هوشمند طور...

  بیشتر بخوانید

  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

  داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند. از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدما...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟
  میز تحریر یا کتابخانه !!!؟؟

  وجود میز تحریر به عنوان بخشی از وسایل چوبی داخل منزل و محل کار دارای اهمیت خاصی برای خانواده ها میباشد. امروزه به علت وجود لپ تاپ و کامپیوتر و همچنین مشغله های زیاد کاری، بسیاری از امور کاری و مطالعه و برنامه ریزی و انجام کارهای مالی در داخل منزل انجام میشود. همچنین خانواده هایی که دارای فرزندان محصل هستند، با توجه به شرایط بدنی و سلامت فرزندان خود نیاز به محلی برای قرار گرفتن و انجام تکالیف، لازم...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.