تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۱۳۱

فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت.

تخت خواب بهاری

 

استفاده از پرده های روشن و روتختی با طرح های گل

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب سفید به همراه روتختی گلدار و همچنین استفاده از کف پوش سفید و گیاهان سبز، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

استفاده از رنگهای شاد بر روی دیوار اتاق خواب

تخت خواب بهاری

یکی دیگر از چیدمان های سرویس خواب، استفاده از رنگهای مناسب و هماهنگ بین دیوار و سرویس خواب و تخت خواب است. با این روش یک هارمونی و هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بوجود می آید. ترکیب بهاری اتاق خواب با این کار، کامل خواهد شد.

سرویس خواب و تخت خواب مدل آدونیس

 

استفاده از مبلمان و کف پوش رنگی

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از مبلمان رنگی، کف پوش رنگی و هماهنگی آن با سرویس خواب و تخت خواب را مشاهده میکنید. استفاده از گلهای قرمز بر روی پاتختی، این تزئین را زیباتر نموده است.

 

تابلوهای طرح گل

تخت خواب بهاری

با استفاده از تابلوهای طرح گل بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و روبالشی گلدار، این تخت خواب بهاری تکمیل شده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل وستا

 

استفاده از برچسب های طرح دار

سرویس خواب بهاری

استفاده از برچسب های طرح گل بر روی پاتختی و همچنین تزیین روتختی با گلهای بزرگ بر روی تخت خواب، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

سرویس خواب مدرن بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب مدل سنتی به همراه یک میز پایه دار که بر روی آن گل طبیعی قرار داده شده است، وجود دارد. ترکیب آن با رنگ روتختی، هارمونی زیبایی برای سرویس خواب ایجاد کرده است.

سرویس خواب و تخت خواب هرمس

 

استفاده از لامپهای رنگی

سرویس خواب بهاری

قرار دادن لوستر و لامپهای رنگی و هماهنگی آن با روتختی، یک تخت خواب و سرویس خواب بهاری زیبا را نمایش خواهد داد. گلهای زرد بر روی میز پایه دار و همچنین ترکیب آن با روبالشی زرد رنگ، هماهنگی سرویس خواب را زیباتر نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ماهور

 

کاغذ دیواری طرح گل

تخت خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با زمینه سبز و اجرای طرح گل بر روی آن، زمینه اولیه اتاق خواب بهاری را آماده کرده است. در اینصورت با قرار دادن تخت خواب، این چیدمان کامل خواهد شد.

 

استفاده از گلهای طبیعی

سرویس خواب بهاری

استفاده از گلهای طبیعی، حتی به مقدار کم نیز جلوه اتاق خواب و سرویس خواب را زیبا خواهد کرد. در این تصویر، این گلهای قرمز رنگ با استفاده از روتختی گل درشت، چیدمان سرویس خواب را ایجاد نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل متیس

 

تزئین لوستر با گلهای کاغذی

تخت خواب بهاری

در این تصویر، لوستر اتاق خواب به وسیله گلهای کاغذی رنگارنگ تزئین شده است. در این صورت یک فضای زیبای بهاری و شاد را تداعی میکند.

 

تاج رنگی تخت خواب

سرویس خواب بهاری

استفاده از تاج رنگی بر روی این تخت خواب و هماهنگی آن با روتختی باعث شده است، این تخت خواب به عنوان یکی از تخت خواب های بهاری منظور شود.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ادیسه

 

میز آرایش بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر یک میز آرایش ساده و سنتی به همراه ترکیبی از گلها و آباژور و سبدهای کوچک، یک اتاق خواب سبک روستائی را تداعی میکند.

در زیر چند مدل دیگر از تخت خواب و سرویس خواب بهاری را مشاهده میکنید.

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخت خواب و سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

 

برچسب ها: تخت خوابتخت خواب بهاریسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان
  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

  سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل ، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب تابستانی
  21 مدل سرویس خواب تابستانی

  در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب آینه دار
  سرویس خواب آینه دار

  تنوع سرویس خواب ها در جامعه امروزی، بسیار زیاد شده است. نوع علاقمندی مشتریان و طرح های مورد پسند آنها و همچنین تنوع طراحی و تولید در حوزه سرویس خواب باعث گردیده است که به طور چشمگیری شاهد مدلهای بسیاری از سرویس خواب ها باشیم. سرویس خواب های چوبی، فلزی، ام دی اف و ... با شکل و رنگهای مختلف در بسیاری از خانه ها و فروشگاه ها وجود دارد. ترکیب یک سرویس خواب شامل تخت خواب، میز آرایش، کمد لباس، دراور، صندلی و آینه و پاتختی است. ...

  بیشتر بخوانید

  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن
  15 مدل جاکفشی زیبا به همراه نشیمن

  جاکفشی یکی از وسائل چوبی زیبا و موردنیاز خانواده ها است. جاکفشی در کنار دیگر وسائل چوبی جز جدانشدنی از ملزومات هر خانواده ایرانی است. قرار گرفتن کفش ها در جاکفشی به عنوان یک فرد با نظم از خصوصیات هر خانواده ای میباشد. در عین حال مانع از انتقال بیماری به داخل خانه خواهد شد. در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف جاکفشی هایی خواهیم پرداخت که با وجود نشیمن بر روی آن، میتوان به راحتی استفاده های دیگری نیز کرد. ...

  بیشتر بخوانید

  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک
  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک

  امروزه با توجه به نیاز افراد به میز تحریر، میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و بسیاری میزهای دیگر دکوری در داخل خانه و همچنین کمبود شدید فضا، طراحان و سازندگان را بر آن داشته است تا تولید و ساخت میزهای تا شو و کمجا را در دستور کار خود قرار دهند. برای این منظور، سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی چندین مدل میز تاشو بپردازیم. تا انتهای مقاله با باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار
  کمد و دکورهای گوشه ای، دنج و جادار

  در اکثر مواقع افراد از گوشه ها و نقاط کنج خانه استفاده ای انجام نمیدهند. ممکن است، این محل ها به فضاهای خالی و بی اهمیتی تبدیل شوند که هرگز مورد توجه قرار نگیرند. حضور وسائل چوبی مثل کمد، کمد لباس و دکوری های چوبی باعث میشود این فضاها تبدیل به مکانهایی زنده و زیبا شوند. زیرا در این حالت از تمامی فضاهای خانه، استفاده بهینه و درستی انجام می پذیرد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.