تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

سرویس خواب و تخت خواب بهاری

۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۲۳

فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت.

تخت خواب بهاری

 

استفاده از پرده های روشن و روتختی با طرح های گل

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب سفید به همراه روتختی گلدار و همچنین استفاده از کف پوش سفید و گیاهان سبز، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

استفاده از رنگهای شاد بر روی دیوار اتاق خواب

تخت خواب بهاری

یکی دیگر از چیدمان های سرویس خواب، استفاده از رنگهای مناسب و هماهنگ بین دیوار و سرویس خواب و تخت خواب است. با این روش یک هارمونی و هماهنگی بین سرویس خواب و اتاق خواب بوجود می آید. ترکیب بهاری اتاق خواب با این کار، کامل خواهد شد.

سرویس خواب و تخت خواب مدل آدونیس

 

استفاده از مبلمان و کف پوش رنگی

سرویس خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از مبلمان رنگی، کف پوش رنگی و هماهنگی آن با سرویس خواب و تخت خواب را مشاهده میکنید. استفاده از گلهای قرمز بر روی پاتختی، این تزئین را زیباتر نموده است.

 

تابلوهای طرح گل

تخت خواب بهاری

با استفاده از تابلوهای طرح گل بر روی دیوار و همچنین استفاده از روتختی و روبالشی گلدار، این تخت خواب بهاری تکمیل شده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل وستا

 

استفاده از برچسب های طرح دار

سرویس خواب بهاری

استفاده از برچسب های طرح گل بر روی پاتختی و همچنین تزیین روتختی با گلهای بزرگ بر روی تخت خواب، یک سرویس خواب بهاری را نشان میدهد.

 

سرویس خواب مدرن بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر، یک تخت خواب مدل سنتی به همراه یک میز پایه دار که بر روی آن گل طبیعی قرار داده شده است، وجود دارد. ترکیب آن با رنگ روتختی، هارمونی زیبایی برای سرویس خواب ایجاد کرده است.

سرویس خواب و تخت خواب هرمس

 

استفاده از لامپهای رنگی

سرویس خواب بهاری

قرار دادن لوستر و لامپهای رنگی و هماهنگی آن با روتختی، یک تخت خواب و سرویس خواب بهاری زیبا را نمایش خواهد داد. گلهای زرد بر روی میز پایه دار و همچنین ترکیب آن با روبالشی زرد رنگ، هماهنگی سرویس خواب را زیباتر نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ماهور

 

کاغذ دیواری طرح گل

تخت خواب بهاری

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با زمینه سبز و اجرای طرح گل بر روی آن، زمینه اولیه اتاق خواب بهاری را آماده کرده است. در اینصورت با قرار دادن تخت خواب، این چیدمان کامل خواهد شد.

 

استفاده از گلهای طبیعی

سرویس خواب بهاری

استفاده از گلهای طبیعی، حتی به مقدار کم نیز جلوه اتاق خواب و سرویس خواب را زیبا خواهد کرد. در این تصویر، این گلهای قرمز رنگ با استفاده از روتختی گل درشت، چیدمان سرویس خواب را ایجاد نموده است.

سرویس خواب و تخت خواب مدل متیس

 

تزئین لوستر با گلهای کاغذی

تخت خواب بهاری

در این تصویر، لوستر اتاق خواب به وسیله گلهای کاغذی رنگارنگ تزئین شده است. در این صورت یک فضای زیبای بهاری و شاد را تداعی میکند.

 

تاج رنگی تخت خواب

سرویس خواب بهاری

استفاده از تاج رنگی بر روی این تخت خواب و هماهنگی آن با روتختی باعث شده است، این تخت خواب به عنوان یکی از تخت خواب های بهاری منظور شود.

سرویس خواب و تخت خواب مدل ادیسه

 

میز آرایش بهاری

تخت خواب بهاری

در این تصویر یک میز آرایش ساده و سنتی به همراه ترکیبی از گلها و آباژور و سبدهای کوچک، یک اتاق خواب سبک روستائی را تداعی میکند.

در زیر چند مدل دیگر از تخت خواب و سرویس خواب بهاری را مشاهده میکنید.

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

تخت خواب بهاری

سرویس خواب بهاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخت خواب و سرویس خواب با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال فرمایید.

مقالات مرتبط:

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

 

برچسب ها: تخت خوابتخت خواب بهاریسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن
  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

  علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت. علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب فلت
  تخت خواب فلت

  تخت خواب های فلت، تخت خواب هایی با ارتفاع کم هستند که بطور معمول بدون پایه یا با پایه های بسیار کوتاه طراحی و ساخته میشود. این نوع طراحی به طراحی سبک ژاپنی معروف است. چرا که عمده استفاده از این تخت خواب ها در کشور ژاپن میباشد. طراحی این تخت خواب ها بسیار مدرن شده است و دارای مزایای بسیاری نیز میباشد. ارتفاع پائین این تخت خواب ها برای کسانی که مشکل زانو دارند بسیار موثر است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب و تخت خواب بهاری
  سرویس خواب و تخت خواب بهاری

  فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

  داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند. از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در اتاق خواب های بالکن دار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو
  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو

  در خصوص تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو مطالب زیادی مطرح میباشد. تفاوت بین این دو تخت خواب در داشتن کشو است. با این تفاوت که سایزهای آنها یکسان در نظر گرفته شده است. از تخت خواب های کشودار در اتاق خواب های بزرگتر و جادار استفاده میشود. در اینصورت میتوان از کشوهای آن استفاده کرد. در مورد تخت خواب های بدون کشو نیز میتوان از فضای زیر تخت خواب استفاده کرد. تنها ایراد آن عدم دسترسی راحت به این بخش از تخت خواب است. در این مقاله به بررسی تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.