فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان

اگر در جستجوی ایده هایی برای انتخاب سرویس خواب و چیدمان اتاق خواب نوجوان هستید و در مورد اینکه نوجوان چه چیزی را در اتاق خواب خود دوست دارد، تحقیق میکنید، این مقاله را مطالعه کنید. یک نوجوان، دارای یک اتاق خواب کاملا متفاوت نسبت به یک بزرگسال است، چرا که فراتر از مکانی برای خواب به آن نگاه میکند. اتاق خواب نوجوان محلی است برای بیان افکار و نوع تفکرش و خواسته ها و قوانین منحصر به فردی که به آنها فکر میکند. اتاق خواب نوجوان یکی از جاهایی است که میتواند خود را بیان کند. زیبایی نوجوان بودن این است که در ظاهر قابل درک نیست و علایق متنوعی دارد ولی همه آنها را میتوان در اتاق خوابش درک و تحلیل کرد. صرف نظر از اندازه، اتاق خواب نوجوان باید به اندازه کافی متنوع باشد تا بتواند در آن براحتی وقت بگذراند، درس بخواند و بخوابد و بازی کند و همچنین دوستان خود را دعوت و با آنها معاشرت کند. ایده های اتاق خواب نوجوان باید شامل توابع ویژه ای برای سن آنها باشد. در حالی که بزرگــسالان یک فضـای آرام و کمـرنگ در ذهن دارند، اتاق نوجوانان باید پرجنب و جوش و با انرژی بالا باشـد.

 
سرویس خواب نوجوان
 
یک اتاق چندمنظوره

اتاق خواب نوجوان را باید بیش از یک فضای خواب در نظرگرفت. همانطور که آنها شروع به کاوش و استقـلال عمل میکنند، داشتن یک اتاق که میتواند آنها را از این فضا بیرون بکشد و به سمت مطالـعه و همـراهی با دوسـتانشان سوق دهد، از یک فضای خواب بسیار مهمتر است. براساس نظرسنجی که توسط سایت smartgirl.org انجام شده است، نشان میدهد که یک پوستر یا عکس از نوجوان به همراه دوستانش در اتاق خواب بسیاری از نوجوانان وجود دارد. کار در اتاق خواب نوجوان را به سه قسمت باید تقسیم کرد:

 • یک محل برای خواب (تخت خواب)
 • منطقه ای برای مطالعه و نگهداری وسایل شخصی (میزتحریر، کمد، کتابخانه)
 • یک مکان برای نشستن و همراهی با دوستان

یک تخت خواب اســتاندارد و راحت و محـکم برای آرامش در هنگام خواب، آن هم برای نوجوانی پرانرژی بسیار مهم است. یک میز تحریر و کتابخانه به همراه کمد مناسب برای چیدمان کتاب و لباس و محلی برای مطالعه و درس خواندن از نیاز های اساسی نوجوانان است. یک محل برای نشستن با دوستان شامل یک فرش کوچک یا یک نیمکت یا یک مبل راحتی از دیگر مسایلی است که باید به آن توجه شود.

 
تخت خواب نوجوان
انواع سرویس خواب نوجوان
انواع تخت خواب نوجوان
 
دیوار با طراحی پررنگ
در حالـی که بزرگسالان ترجیح میدهند که یک فضای آرام و کم توجه داشته باشند، اتاق خواب نوجوان باید پررنگ و با انرژی بالا باشد. دیوار یکی از بزرگترین مناطقی است که میتوانیم در داخل اتاق خواب بر روی آن کار کنیم. استفاده از رنگهای روشن، کلــمات و جملات مورد علاقه بوسیله نور یا نوشته، کاغذ دیواری های پررنگ و زیبا، نقاشــیهای سبــک جدید و مـورد علاقه نوجوانها از مهمترین آنها است.
 
قیمت تخت خواب پسرانه نوجوان
مدل سرویس خواب دخترانه
ایده های سرگرم کننده
برعکس بزرگـسالان که استراحت خوب و سـکوت برایشان مهم است، اتاق خواب نوجوان باید سرگرم کننده باشد. لازم بـــذکر است جنبه شخصیتی نوجوان از طریق وسایل داخل اتاق خوابش نمایش داده میشود و یک نوجوان از طریق اتاق خواب خود، خلاقیت خود را نمایش میدهد. مثلا صـندلی و یا نیمکت آویــزان، تخت خــواب آویزان، تخت خواب گرد، مخـزن نگهداری ماهی(آکواریوم)، دیوار تخته ای برای بیان نظرات و افکار از این دست میباشد.
 
خرید تخت خواب یک نفره نوجوان
 
قیمت سرویس خواب پسرانه
 
تخت خواب یک نفره کشودار
 
وسایل بافتی
به طور طبیعی پارچه ها و وسایل بافته شده، حس آرامش را در افکار نوجوانان ایجاد میکند. مثلا استفاده از پشم گوسفند و گاو، آویزان کردن پرده برای تقســیم فضـــا، ملحــفه های رنگی، بالشتهای مختلف بافته شده رنگی را میتوان نــام برد.
 
خرید اینترنتی سرویس خواب نوجوان
 
نگهداری و ذخیره سازی
نوجوانان و اتاقهای منظم یک ترکیب نادر هستند. رویای نوجوانان، اتاقی غول پیکر با فضاها و کمدها و کشوهای زیاد است. گزینه های خوب مثل کمد و دراور برای نگهداری و قراردادن سریع و راحت وسایل در درون آنها حتی برای اینکه مورد قدردانی و توجه پدر و مادر قرار گرفته شود برای نوجوان کافی است. کمد لباس، کتابخانه، باکس ها و کشوهای تخت خواب، کتابخانه های دیواری و دراور از این گونه وسایل نگهداری میباشند.
 
سرویس خواب نوجوان کمجا
 
حال اگر ترکیب سه عنصر، محل خواب و منطقه مطالعه و مکان نشستن با دوستان برای نوجوان فراهم گردد، این اتاق خواب جایی خواهد بود برای اینکه سالیان سال از آن لذت ببرد و ماندگار شود. ایجاد این فضاها در اتاق خواب نوجوان آمادگی وی را برای ورود به بزرگسالی فراهم خواهد آورد. برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینســـتاگرام دکـــوچید مراجعه فرمایید.
 
برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.