سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)

در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید پارت یک، تولیدات سرویس خواب دو نفره آدونیس، سرویس خواب دو نفره وستا، سرویس خواب دو نفره دیانا و سرویس خواب دو نفره هرمس را توضیح دادیم. در این مقاله سعی شده است مابقی سرویس خواب های دونفره تولیدی در دکوچید را بازگو و توضیح دهیم.

این فیلم را با هم ببینیم:

[Decochid-Video:11]

در این بخش به سه سرویس خواب دیگر خواهیم پرداخت:

سرویس خواب دو نفره ماهور

سرویس خواب دو نفره ماهور شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش ماهور و پاتختی با نام تجاری پاتختی ماهور میباشد. در تخت خواب دو نفره ماهور علاوه بر امکان سفارش تخت خواب بصورت کشودار و بدون کشو، وجود لمسه چرم مرغوب بر روی تاج این تخت خواب خودنمایی میکند. این لمسه چرم بر روی پاتختی و میز آرایش نیز کار شده است. ترکیب زیبای بوجود آمده در این سرویس خواب دو نفره، باعث گردیده است که به یکی از مدلهای پرفروش تولید شده در دکوچید تبدیل گردد. در زیر ابعاد این تخت خواب دو نفره را مشاهده میکنید:

 سرویس خواب دو نفره ماهور

این سرویس خواب در رنگهای سفید لمسه سفید، فندقی لمسه مشکی، سفید گردویی لمسه سفید تولید میشود. در زیر نمای کاملی از سرویس خواب دو نفره ماهور را مشاهده کنید:

سرویس خواب ماهور

این سرویس خواب دارای سرویس خواب تک نفره نیز میباشد. در زیر تصویر تخت خواب تک نفره ماهور را مشاهده میکنید:

تخت خواب تک نفره ماهور

 

سرویس خواب دو نفره ادیسه

سرویس خواب ادیسه شامل یک تخت خواب دو نفره، پاتختی، میز آرایش، کمد لباس و آینه میباشد. تخت خواب دو نفره ادیسه با تاج وکیوم در رنگهای فندقی با هد مشکی، گردویی هد سفید، سفید هد سفید و سفید هد مشکی تولید و عرضه میشود. قیمت مناسب و طرح زیبای آن باعث شده است تا این مدل به یکی از پرمخاطب ترین مدلهای سرویس خواب و تخت خواب تبدیل شود.در زیر چند رنگ این سرویس خواب دو نفره را مشاهده میکنید:

سرویس خواب دو نفره ادیسه
سرویس خواب دو نفره ادیسه
خرید سرویس خواب

سرویس خواب دو نفره رادین

سرویس خواب رادین با توجه به ساختار و خصوصیات آن از جمله داشتن چهار عدد کشو و دو عدد کمد در طرفین تخت خواب و همچنین وجود چرم مرغوب در تاج آن، بازار بسیاری را در دست گرفته است. تخت خواب دو نفره رادین با عرض 174 سانتیمتر ساخته و عرضه شده است. وجود جذابیت و طراحی زیبای آن باعث گردیده که تمایل و درخواست این مدل در تخت خواب تک نفره و تخت خواب یک و نیم نفره نیز چشمگیر شده و در دستور کار تولید در شرکت دکوچید قرار گیرد. در زیر عکس تخت خواب رادین را مشاهده خواهید کرد:

خرید تخت خواب دو نفره رادین
تخت خواب دو نفره رادین
تخت خواب یک و نیم نفره رادین

ساختار طراحی و چیدمان سرویس خواب های تولیدی در دکوچید به گونه ای است که خرید انواع مدلها و ست کردن سرویس خواب ها با یکدیگر ممکن بوده و مشتریان محترم با توجه به سلیقه خود، مجاز به انتخاب هر نوع کمد لباس و میز آرایش و پاتختی با تخت خواب خود هستند. شرکت دکوچید در انتخاب مدلها دست شما خریداران محترم را باز گذاشته و در بسیاری مواقع ترکیب سرویس خواب ها از طرف مشتریان محترم بصورت کاملا سلیقه ای انجام می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید: