فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(1)

یکی از سرویس خواب های مورد استفاده در اکثر خانواده ها و زوجین، سرویس خواب دونفره میباشد. سرویس خواب دونفره برای زوجین به عنوان اصلی ترین بخش در اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله به تولیدات سرویس خواب های دونفره در شرکت تولیدی کالای خواب دکوچید خواهیم پرداخت.

سرویس خواب های دونفره تولیدی در شرکت دکوچید عبارتند از:

سرویس خواب دو نفره آدونیس

سرویس خواب دو نفره وستا

سرویس خواب دو نفره دیانا

سرویس خواب دو نفره هرمس

سرویس خواب دو نفره ماهور

سرویس خواب دو نفره ادیسه

سرویس خواب دو نفره رادین

حال به بررسی و ساختار هر کدام از این سرویس خواب های دونفره خواهیم پرداخت.

 

سرویس خواب دو نفره آدونیس

سرویس خواب دو نفره آدونیس شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش و پاتختی میباشد. تخت خواب دو نفره آدونیس یک تخت خواب زیبا و جادار، همراه با دو کشو میباشد. این کشوها قابلیت جابجایی در طرفین تخت خواب، بنا به درخواست مشتری را دارد. البته میتوان، این تخت خواب را بدون کشو نیز سفارش داد. عرض این تخت خواب 170 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. این تخت خواب دو نفره در سه رنگ ونگه، سفید و فندقی تولید میشود. در زیر ابعاد این تخت خواب دو نفره را مشاهده میکنید:

سرویس خواب آدونیس

سرویس خواب آدونیس دارای یک میز آرایش و پاتختی نیز میباشد که در کنار هم زیبایی خاصی خواهد داشت.

در تصویر زیر عکس کاملی از سرویس خواب دو نفره آدونیس را مشاهده می کنید:

سرویس خواب دونفره آدونیس

سرویس خواب آدونیس دارای زیر مجموعه سرویس خواب تک نفره و سرویس خواب یک و نیم نفره نیز میباشد.

 

سرویس خواب دو نفره وستا

سرویس خواب وستا شامل سرویس خواب تک نفره وستا و سرویس خواب دو نفره وستا میباشد. به همراه این سرویس خواب، یک پاتختی با نام تجاری پاتختی وستا نیز تولید میشود. در سرویس خواب دو نفره وستا، یک تخت خواب دو نفره قرار دارد و بر روی تاج این تخت خواب، یک روکش زیبا کار شده است. این تخت خواب دو نفره را میتوان هم بصورت کشودار و هم بدون کشو سفارش داد. در صورتی که تخت خواب دو نفره کشودار سفارش داده شود، این قابلیت وجود دارد که مانند تمامی دیگر مدلهای تخت خواب کشودار، کشوها در قسمت چپ یا راست تخت خواب تعبیه شود تا استفاده از آنها با توجه به شکل و سایز و فضای اتاق خواب امکان پذیر گردد.

سرویس خواب وستا

 
سرویس خواب دو نفره دیانا

سرویس خواب دو نفره دیانا شامل یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی با نام تجاری پاتختی دیانا میباشد. تخت خواب دو نفره دیانا نیز میتواند بصورت کشودار و یا بدون کشو با قابلیت تعویض در سمت راست و چپ تخت خواب، سفارش داده شود. این تخت خواب دارای یک تاج لمسه کار شده است. سرویس خواب دو نفره دیانا با رنگ سفید، مناسب برای عروس میباشد. طراحی آن با زیبایی و ابعاد 2 متر و 20 سانتیمر و عرض 185 سانتیمتر در نظر گرفته شده است.

سرویس خواب دیانا

سرویس خواب دیانا دارای زیرمجموعه، سرویس خواب تک نفره و سرویس خواب یک و نیم نفره نیز میباشد. تفاوت آنها در ابعاد تخت خواب بوده و ظاهر آنها، دقیقا شبیه تخت خواب دو نفره میباشد. تخت خواب یک و نیم نفره دیانا با عرض 144 سانتیمتر طراحی و ساخته شده است.

 

سرویس خواب دو نفره هرمس

سرویس خواب هرمس دارای یک تخت خواب دو نفره، میز آرایش هرمس و پاتختی میباشد. تخت خواب دو نفره هرمس، ساختار بسیار زیبایی دارد. طراحی سی ان سی بر روی تاج آن و با روکش وکیوم، باعث تمایز این مدل از تخت خواب دو نفره گردیده است. این مدل تخت خواب نیز بصورت کشودار و بدون کشو و با قابلیت نصب یک باکس در انتهای تخت خواب، قابل سفارش است.

باکس تخت خواب هرمس جهت قرار دادن وسایل اضافی و وسایل خواب تعبیه شده و محل نگهداری بسیار زیبا و مناسبی میباشد.

سرویس خواب دونفره هرمس

تصویر بالا، باکس تعبیه شده درانتهای تخت خواب را نشان میدهد.

 تخت خواب هرمس

ابعاد تخت خواب دو نفره هرمس را در عکس مشاهده میکنید.

در زیر نمای کاملی از سرویس خواب دو نفره هرمس را میبینید:

سرویس خواب کامل هرمس

 

در مقاله سرویس خواب دو نفره تولیدی در دکوچید(2)، دیگر سرویس خواب های دو نفره تولیدی در شرکت دکوچید را توضیح و بیان خواهیم کرد.

دکوچید را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها: سرویس خوابدکوچید


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.