تمامی سفارشات ثبت شده در ایام نوروز از ۲۵ فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد.

زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۵۰

اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم.

تغییر فصل

اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای کمد لباس کوچک و کم حجمی هستید، قطعا نمی توانید لباسهای چهار فصل خود را در کمد نگه دارید. با یک برنامه مدون در ابتدای هر فصل کار تغییر در کمدهای خود را انجام دهید.

کمد لباس

وجود یک شخص مسئولیت ناپذیر در خانه

اگر در خانه شما فردی است که قبول مسئولیت نکرده و مدام لازم است کارهای وی را انجام داده و به او گوشزد کنید، بهتر است یک چک لیست آماده کرده و فرد مورد نظر را وادار به رعایت این لیست کنید. با این روش ممکن است حداقل اندکی در چیدمان اتاق و کمد لباس راحت تر شوید.

جابجایی

اگر یک جابجایی منزل داشته اید و یا پس از یک تعطیلات طولانی به منزل باز گشته اید، نیاز خواهید داشت تا از چیدمان کمد لباس خود مطمئن شوید.

پیشنهاد----- کمد ادیسه

اگر بیرون خانه کار می کنید

اگر در بیرون از خانه کار میکنید نیاز است تا لباسهایی که در هنگام کار و مربوط به محیط کار است را پس از شستن و تمیز کردن در دسترس قرار دهید و لباسهای مربوط به مهمانی و امور دیگر را در قسمتهای دیگر کمد لباس قرار دهید. همچنین لباسهای راحتی را نیز باید از دیگر لباسها جدا کرد. در این صورت در وقت و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

کمد

زمان بازنشستگی

اگر زمان بازنشستگی شما فرا رسیده است، وقت آن است که دستی به کمد لباس خود بکشید. بیرون آوردن لباسها و کفشها و وسائل مربوط به کار، باعث ایجاد فضا و خالی شدن کمد لباس از وسائل اضافی خواهد شد. سعی کنید آنها را اهدا کنید تا دیگران نیز از آنها استفاده کنند.

پیشنهاد---- کمد درب ریلی آریا

ورزش

هنگامی که شروع به یک ورزش به صورت منظم میکنید، نیاز خواهید داشت تا لباسهای ورزشی را جایگزین لباسهای دیگر کنید و با دسترسی راحت تر به آنها، بتوانید یک کمد لباس منظم داشته باشید. مثلا قرار دادن کفشهای ورزشی و ساک ورزشی و اختصاص محلی خاص از کمد به آنها، یکی از این موارد است. لباسهای ورزشی مربوط به هر فصل نیز در این بخش قرار دارد. در آغاز هر فصل اگر به ورزش خاصی اقدام می کنید، حتما باید کمد لباس خود را سازماندهی کرده تا مشکلی بوجود نیاید.

کمد لباس

اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده

در این هنگام نیز باید اصول اشتراک گذاری فضا را رعایت کنید و چیدمان کمد لباس را به صورتی در آورید تا بتوانید فضایی را برای عضو جدید مهیا کنید.

حضور در کنفرانسها و همایش های مختلف

اگر زمینه کاری شما به شکلی است که در رویدادها و مکانهای مختلف حضور دارید. لازم است که در چیدمان کمد خود تغییراتی بوجود آورید تا بیشتر به وسائل مهم و مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد----- کمد کاسپین

تغییر سن

اگر شما بزرگتر شده اید. مثلا از دبستان به مقاطع بالاتر رفته اید و یا از مقطع دبیرستان به دانشگاه وارد شده اید نیاز است که تغییراتی در کمد لباس خود اعمال کنید.

داشتن لباسهای بیش از حد نیاز

اگر حجم کمد لباس شما زیاد شده و دیگر جا برای قرار دادن لباس و دیگر وسائل ندارید. همچنین اگر دارای لباسهایی هستید که دیگر به کار شما نمی آید و بیش از حد کمد شما را اشغال کرده است. پس بهتر است دستی به کمد لباس خود بکشید.

کمد لباس

دائم در سفر بودن

اگر شما از آن جمله افرادی هستید که دائما در سفرهای کاری هستید، نیاز است که به تغییرات در کمد لباس و لباسهای خود دقت داشته باشید.

پیشنهاد---- کمد لباس ویولت

از دیگر مواردی که نیاز است در کمد لباس خود تغییرات ایجاد کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تغییر در فیزیک بدن

تغییر در اولویت های پوششی افراد

مهاجرت و نقل مکان به شهر و منطقه آب و هوائی دیگر

کمد

 پیشنهاد---- کمد درب ریلی آسپاد

شاید هم از آن دسته افرادی باشید که همیشه اعتقاد دارند چیزی برای پوشیدن ندارند. بسیاری از افراد در بعضی مواقع به این فکر میکنند که هیچ لباسی ندارم الان بپوشم. این مسئله ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید. در این صورت نیاز است که دستی به کمد لباس خود بکشیم و از داشته های لباسی و کفشی خود آگاه شویم. در انتها شاید لازم باشد فقط کمی کمد لباس مان بزرگ تر باشد. در این صورت باید سایز و ابعاد مورد نیاز خود را داشته باشیم و به شرکت های معتبر فروش از جمله دکوچید مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کمد لباس و دیگر ملزومات خواب با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو کنید.

مقالات مرتبط:

قصد خرید کمد لباس را دارید؟
تاریخچه پیدایش کمد لباس
6 نکته برای سازماندهی کمد لباس
چیدمان کمد لباس، تمیز کردن و مرتب سازی آن
ویژگی کمد لباس مناسب برای خانه

 

برچسب ها: کمدلباسکمدجالباسی


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
  چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

  کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
  دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

  جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
  جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

  جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید. ...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

  بیشتر بخوانید

  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید
  خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

  نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس
  زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

  اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم. اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.