تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۲۸۵

اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم.

تغییر فصل

اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای کمد لباس کوچک و کم حجمی هستید، قطعا نمی توانید لباسهای چهار فصل خود را در کمد نگه دارید. با یک برنامه مدون در ابتدای هر فصل کار تغییر در کمدهای خود را انجام دهید.

کمد لباس

وجود یک شخص مسئولیت ناپذیر در خانه

اگر در خانه شما فردی است که قبول مسئولیت نکرده و مدام لازم است کارهای وی را انجام داده و به او گوشزد کنید، بهتر است یک چک لیست آماده کرده و فرد مورد نظر را وادار به رعایت این لیست کنید. با این روش ممکن است حداقل اندکی در چیدمان اتاق و کمد لباس راحت تر شوید.

جابجایی

اگر یک جابجایی منزل داشته اید و یا پس از یک تعطیلات طولانی به منزل باز گشته اید، نیاز خواهید داشت تا از چیدمان کمد لباس خود مطمئن شوید.

پیشنهاد----- کمد ادیسه

اگر بیرون خانه کار می کنید

اگر در بیرون از خانه کار میکنید نیاز است تا لباسهایی که در هنگام کار و مربوط به محیط کار است را پس از شستن و تمیز کردن در دسترس قرار دهید و لباسهای مربوط به مهمانی و امور دیگر را در قسمتهای دیگر کمد لباس قرار دهید. همچنین لباسهای راحتی را نیز باید از دیگر لباسها جدا کرد. در این صورت در وقت و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

کمد

زمان بازنشستگی

اگر زمان بازنشستگی شما فرا رسیده است، وقت آن است که دستی به کمد لباس خود بکشید. بیرون آوردن لباسها و کفشها و وسائل مربوط به کار، باعث ایجاد فضا و خالی شدن کمد لباس از وسائل اضافی خواهد شد. سعی کنید آنها را اهدا کنید تا دیگران نیز از آنها استفاده کنند.

پیشنهاد---- کمد درب ریلی آریا

ورزش

هنگامی که شروع به یک ورزش به صورت منظم میکنید، نیاز خواهید داشت تا لباسهای ورزشی را جایگزین لباسهای دیگر کنید و با دسترسی راحت تر به آنها، بتوانید یک کمد لباس منظم داشته باشید. مثلا قرار دادن کفشهای ورزشی و ساک ورزشی و اختصاص محلی خاص از کمد به آنها، یکی از این موارد است. لباسهای ورزشی مربوط به هر فصل نیز در این بخش قرار دارد. در آغاز هر فصل اگر به ورزش خاصی اقدام می کنید، حتما باید کمد لباس خود را سازماندهی کرده تا مشکلی بوجود نیاید.

 قیمت کمد لباس

اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده

در این هنگام نیز باید اصول اشتراک گذاری فضا را رعایت کنید و چیدمان کمد لباس را به صورتی در آورید تا بتوانید فضایی را برای عضو جدید مهیا کنید.

حضور در کنفرانسها و همایش های مختلف

اگر زمینه کاری شما به شکلی است که در رویدادها و مکانهای مختلف حضور دارید. لازم است که در چیدمان کمد خود تغییراتی بوجود آورید تا بیشتر به وسائل مهم و مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد----- کمد کاسپین

تغییر سن

اگر شما بزرگتر شده اید. مثلا از دبستان به مقاطع بالاتر رفته اید و یا از مقطع دبیرستان به دانشگاه وارد شده اید نیاز است که تغییراتی در کمد لباس خود اعمال کنید.

داشتن لباسهای بیش از حد نیاز

اگر حجم کمد لباس شما زیاد شده و دیگر جا برای قرار دادن لباس و دیگر وسائل ندارید. همچنین اگر دارای لباسهایی هستید که دیگر به کار شما نمی آید و بیش از حد کمد شما را اشغال کرده است. پس بهتر است دستی به کمد لباس خود بکشید.

 خرید کمد لباس

دائم در سفر بودن

اگر شما از آن جمله افرادی هستید که دائما در سفرهای کاری هستید، نیاز است که به تغییرات در کمد لباس و لباسهای خود دقت داشته باشید.

پیشنهاد---- کمد لباس ویولت

از دیگر مواردی که نیاز است در کمد لباس خود تغییرات ایجاد کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تغییر در فیزیک بدن

تغییر در اولویت های پوششی افراد

مهاجرت و نقل مکان به شهر و منطقه آب و هوائی دیگر

 انواع کمد لباس

 پیشنهاد---- کمد درب ریلی آسپاد

شاید هم از آن دسته افرادی باشید که همیشه اعتقاد دارند چیزی برای پوشیدن ندارند. بسیاری از افراد در بعضی مواقع به این فکر میکنند که هیچ لباسی ندارم الان بپوشم. این مسئله ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید. در این صورت نیاز است که دستی به کمد لباس خود بکشیم و از داشته های لباسی و کفشی خود آگاه شویم. در انتها شاید لازم باشد فقط کمی کمد لباس مان بزرگ تر باشد. در این صورت باید سایز و ابعاد مورد نیاز خود را داشته باشیم و به شرکت های معتبر فروش از جمله دکوچید مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کمد لباس و دیگر ملزومات خواب با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو کنید.

مقالات مرتبط:

قصد خرید کمد لباس را دارید؟
تاریخچه پیدایش کمد لباس
6 نکته برای سازماندهی کمد لباس
چیدمان کمد لباس، تمیز کردن و مرتب سازی آن
ویژگی کمد لباس مناسب برای خانه

 

برچسب ها: کمدلباسکمدجالباسی


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.