فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم.

تغییر فصل

اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای کمد لباس کوچک و کم حجمی هستید، قطعا نمی توانید لباسهای چهار فصل خود را در کمد نگه دارید. با یک برنامه مدون در ابتدای هر فصل کار تغییر در کمدهای خود را انجام دهید.

کمد لباس

وجود یک شخص مسئولیت ناپذیر در خانه

اگر در خانه شما فردی است که قبول مسئولیت نکرده و مدام لازم است کارهای وی را انجام داده و به او گوشزد کنید، بهتر است یک چک لیست آماده کرده و فرد مورد نظر را وادار به رعایت این لیست کنید. با این روش ممکن است حداقل اندکی در چیدمان اتاق و کمد لباس راحت تر شوید.

جابجایی

اگر یک جابجایی منزل داشته اید و یا پس از یک تعطیلات طولانی به منزل باز گشته اید، نیاز خواهید داشت تا از چیدمان کمد لباس خود مطمئن شوید.


کمد ادیسه


اگر بیرون خانه کار می کنید

اگر در بیرون از خانه کار میکنید نیاز است تا لباسهایی که در هنگام کار و مربوط به محیط کار است را پس از شستن و تمیز کردن در دسترس قرار دهید و لباسهای مربوط به مهمانی و امور دیگر را در قسمتهای دیگر کمد لباس قرار دهید. همچنین لباسهای راحتی را نیز باید از دیگر لباسها جدا کرد. در این صورت در وقت و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

کمد

زمان بازنشستگی

اگر زمان بازنشستگی شما فرا رسیده است، وقت آن است که دستی به کمد لباس خود بکشید. بیرون آوردن لباسها و کفشها و وسائل مربوط به کار، باعث ایجاد فضا و خالی شدن کمد لباس از وسائل اضافی خواهد شد. سعی کنید آنها را اهدا کنید تا دیگران نیز از آنها استفاده کنند.

ورزش

هنگامی که شروع به یک ورزش به صورت منظم میکنید، نیاز خواهید داشت تا لباسهای ورزشی را جایگزین لباسهای دیگر کنید و با دسترسی راحت تر به آنها، بتوانید یک کمد لباس منظم داشته باشید. مثلا قرار دادن کفشهای ورزشی و ساک ورزشی و اختصاص محلی خاص از کمد به آنها، یکی از این موارد است. لباسهای ورزشی مربوط به هر فصل نیز در این بخش قرار دارد. در آغاز هر فصل اگر به ورزش خاصی اقدام می کنید، حتما باید کمد لباس خود را سازماندهی کرده تا مشکلی بوجود نیاید.

 قیمت کمد لباس

اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده

در این هنگام نیز باید اصول اشتراک گذاری فضا را رعایت کنید و چیدمان کمد لباس را به صورتی در آورید تا بتوانید فضایی را برای عضو جدید مهیا کنید.

حضور در کنفرانسها و همایش های مختلف

اگر زمینه کاری شما به شکلی است که در رویدادها و مکانهای مختلف حضور دارید. لازم است که در چیدمان کمد خود تغییراتی بوجود آورید تا بیشتر به وسائل مهم و مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

تغییر سن

اگر شما بزرگتر شده اید. مثلا از دبستان به مقاطع بالاتر رفته اید و یا از مقطع دبیرستان به دانشگاه وارد شده اید نیاز است که تغییراتی در کمد لباس خود اعمال کنید.

داشتن لباسهای بیش از حد نیاز

اگر حجم کمد لباس شما زیاد شده و دیگر جا برای قرار دادن لباس و دیگر وسائل ندارید. همچنین اگر دارای لباسهایی هستید که دیگر به کار شما نمی آید و بیش از حد کمد شما را اشغال کرده است. پس بهتر است دستی به کمد لباس خود بکشید.

 خرید کمد لباس

دائم در سفر بودن

اگر شما از آن جمله افرادی هستید که دائما در سفرهای کاری هستید، نیاز است که به تغییرات در کمد لباس و لباسهای خود دقت داشته باشید. از دیگر مواردی که نیاز است در کمد لباس خود تغییرات ایجاد کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغییر در فیزیک بدن
 • تغییر در اولویت های پوششی افراد
 • مهاجرت و نقل مکان به شهر و منطقه آب و هوائی دیگر

 انواع کمد لباس

شاید هم از آن دسته افرادی باشید که همیشه اعتقاد دارند چیزی برای پوشیدن ندارند. بسیاری از افراد در بعضی مواقع به این فکر میکنند که هیچ لباسی ندارم الان بپوشم. این مسئله ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید. در این صورت نیاز است که دستی به کمد لباس خود بکشیم و از داشته های لباسی و کفشی خود آگاه شویم. در انتها شاید لازم باشد فقط کمی کمد لباس مان بزرگ تر باشد. در این صورت باید سایز و ابعاد مورد نیاز خود را داشته باشیم و به شرکت های معتبر فروش از جمله دکوچید مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کمد لباس و دیگر ملزومات خواب با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو کنید.


کمد درب ریلی تولیدی دکوچید


مقالات مرتبط:

قصد خرید کمد لباس را دارید؟

تاریخچه پیدایش کمد لباس

6 نکته برای سازماندهی کمد لباس

چیدمان کمد لباس، تمیز کردن و مرتب سازی آن

ویژگی کمد لباس مناسب برای خانه

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.