تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۵۱

روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در بسیاری مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است. علت هم آن است که در واقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. با توجه به این نکات، سعی شده تا در این مقاله از روشهای دیگر برای مرتب سازی کمد لباس بهره مند شویم تا در انجام چیدمان کمد لباس به دقت بالایی دست پیدا کنیم.

چیدمان کمد لباس

یکی از مهمترین روشها برای چیدمان کمد لباس دسته بندی است. دسته بندی لوازم و لباسها باعث میگردد تمامی وسائل خواه ناخواه یک حالت تفکیک شده پیدا کند.

 

کمد لباس

نکته بعدی استفاده از آویزهای مختلف که در طرح و مدلهای گوناگون عرضه میشود، به سهولت کار چیدمان کمک زیادی خواهد کرد.

 

چیدمان کمد

استفاده از جعبه های پلاستیکی و تفکیک وسائل و قرار دادن نمونه های یکسان در هر جعبه باعث بوجود آمدن نظم در چیدمان خواهد بود.

 

چیدمان کمد لباس

استفاده از سبدهای حصیری یکی دیگر از راههای چیدمان کمد لباس می باشد.

 

کمد لباس

استفاده از شلفهای فلزی یکی از بهترین روشها برای تفکیک و چیدمان کمد لباس است.

پیشنهاد------- کمد ویولت

چیدمان کمد لباس

استفاده از گیره ها و نگهدارنده های دیواری برای قرار دادن و آویز کردن وسائل در داخل کمد بسیار پرکاربرد است.

 

چیدمان کمد لباس

در این تصویر طبقه بندی کمد باعث ایجاد یک شوی کفش گردیده است. با این روش یک چیدمان زیبا در داخل کمد لباس خواهیم داشت.

 

کمد لباس

برای لباسهایی که نیاز به اتو شدن دارند، بهترین روش استفاده از رخت آویزهایی است که مانع از چروک شدن لباسها در  کمد لباس میگردد.

پیشنهاد------- کمد درب ریلی آسپاد

پیشنهاد------- کمد درب ریلی آریا

چیدمان کمد لباس

استفاده از رویه درب کمد لباس در مدل کمد درب لولائی باعث میشود علاوه بر نظم دهی در فضای داخل کمد نیز فضای بیشتری بوجود آید.

 

چیدمان کمد لباس

اگر دارای چند عینک رنگارنگ هستید، برای تغییر سبک چیدمان خود میتوانید بوسیله حلق آویز کردن عینک ها بر روی یک سیم یک چیدمان زیبا داشته باشید.

 

چیدمان کمد لباس

آویزهای خود را چند دسته کرده و در فواصل مختلف به همه آنها یک میله نصب کنید تا تمامی افراد خانواده بتوانند از آن استفاده کنند.

 

کمد لباس

در داخل بوتهای خود با استفاده از حلقه های مقوائی و یا لوله شده میتوانید ضمن نگهداری از وسائل خود، یک نمای زیبا از وسائل خود داشته باشید.

 

چیدمان کمد لباس

علامت گذاری و برچسب گذاری بر روی وسائل سبب میشود زودتر به وسائل مورد نظر دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد------ کمد کاسپین

کمد لباس

در این تصویر مجموعه ای از سبدها و پاکتهای پلاستیکی و آویزها در مجموع به نمایش درآمده که نشان از یک چیدمان منظم در داخل کمد دارد.

 

چیدمان کمد لباس

استفاده از حلقه های کوچک باعث حفظ  کیف های دستی شده و عمر آنها را چندین سال نگه میدارد.

 

چیدمان کمد لباس

در این تصویر استفاده از کیف های پوششی برای لباس در داخل کمد لباس را مشاهده می کنید. به این وسیله مانع از چروک شدن و کثیف شدن لباسها خواهید شد.

پیشنهاد------ کمد ایساتیس

چیدمان کمد لباس

استفاده از نگهدارنده های بچه گانه برای لباسهای کودک در این عکس مشخص میباشد.

 

چیدمان کمد لباس

استفاده از آویزهای پارچه ای دوخته شده در این تصویر نمایشی از یک چیدمان منظم را بیان میکند.

 

چیدمان کمد لباس

در هنگامی که کمد لباس کوچک است یا فاقد درب میباشد با استفاده از یک پرده پارچه ای میتوان محلی مناسب برای چیدمان بوجود آورد.

 

کمد لباس

اگر در مناطقی زندگی میکنید که چهار فصل را داراست، بهتر است بین لباسهای زمستانی و تابستانی یک تفکیک بوجود آورده و سازماندهی نمایید تا مجبور به یافتن یک لباس تابستانی در میان انبوهی از لباسهای زمستانی نباشید.

پیشنهاد------ کمد ادیسه

چیدمان کمد لباس

استفاده از رخت آویزهای چرخ دار و بزرگ یک راهکار دیگر در سازماندهی لباس و کمد لباس میباشد.

 

چیدمان کمد لباس

با استفاده از فایلهای روزنامه و قرار دادن وسائل کوچک در درون آنها میتوان یک کمد لباس منظم داشته باشید.

 

چیدمان کمد لباس

در خصوص اتاق کودک،  با استفاده از آویزهای پلاستیکی و چیدن کتابهای داستان و کتاب درسی و دیگر کتب ها، بر روی درب کمد لباس یک فضای دو برابر ایجاد میگردد.

در زیر دو نمونه دیگر از وسائل نظم دهی در داخل کمد لباس را مشاهده میکنید.

چیدمان کمد لباس

چیدمان کمد لباس

 

دکوچید تولید کننده انواع کمد لباس درب ریلی و کمد درب لولائی با اندازه های مختلف در تلاش است تا در این صنعت با استفاده از بهترین نیروها و دستگاههای پیشرفته و بروز، نظر مطلوب خریداران را جلب نماید.

برای آگاهی از محصولات و تولیدات دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو نمایید.

مقالات مرتبط:

10 راه برای چیدمان بهتر کشوی دراور چوبی
6 نکته برای سازماندهی کمد لباس
چیدمان کمد لباس، تمیز کردن و مرتب سازی آن

 

برچسب ها: کمد لباسچیدمان کمد


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.