تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۳۱۲

روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در بسیاری مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است. علت هم آن است که در واقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. با توجه به این نکات، سعی شده تا در این مقاله از روشهای دیگر برای مرتب سازی کمد لباس بهره مند شویم تا در انجام چیدمان کمد لباس به دقت بالایی دست پیدا کنیم.

 کمد لباس

یکی از مهمترین روشها برای چیدمان کمد لباس دسته بندی است. دسته بندی لوازم و لباسها باعث میگردد تمامی وسائل خواه ناخواه یک حالت تفکیک شده پیدا کند.

 

 قیمت کمد لباس

نکته بعدی استفاده از آویزهای مختلف که در طرح و مدلهای گوناگون عرضه میشود، به سهولت کار چیدمان کمک زیادی خواهد کرد.

 

 خرید اینترنتی کمد

استفاده از جعبه های پلاستیکی و تفکیک وسائل و قرار دادن نمونه های یکسان در هر جعبه باعث بوجود آمدن نظم در چیدمان خواهد بود.

 

قیمت کمد

استفاده از سبدهای حصیری یکی دیگر از راههای چیدمان کمد لباس می باشد.

 

خرید کمد لباس

استفاده از شلفهای فلزی یکی از بهترین روشها برای تفکیک و چیدمان کمد لباس است.

پیشنهاد------- کمد ویولت

فروش کمد لباس

استفاده از گیره ها و نگهدارنده های دیواری برای قرار دادن و آویز کردن وسائل در داخل کمد بسیار پرکاربرد است.

 

 کمد لباس

در این تصویر طبقه بندی کمد باعث ایجاد یک شوی کفش گردیده است. با این روش یک چیدمان زیبا در داخل کمد لباس خواهیم داشت.

 

 خرید اینترنتی کمد لباس

برای لباسهایی که نیاز به اتو شدن دارند، بهترین روش استفاده از رخت آویزهایی است که مانع از چروک شدن لباسها در  کمد لباس میگردد.

پیشنهاد------- کمد درب ریلی آسپاد

پیشنهاد------- کمد درب ریلی آریا

قیمت کمد لباس

استفاده از رویه درب کمد لباس در مدل کمد درب لولائی باعث میشود علاوه بر نظم دهی در فضای داخل کمد نیز فضای بیشتری بوجود آید.

 

کمد

اگر دارای چند عینک رنگارنگ هستید، برای تغییر سبک چیدمان خود میتوانید بوسیله حلق آویز کردن عینک ها بر روی یک سیم یک چیدمان زیبا داشته باشید.

 

 کمد لباس

آویزهای خود را چند دسته کرده و در فواصل مختلف به همه آنها یک میله نصب کنید تا تمامی افراد خانواده بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 قیمت کمد لباس

در داخل بوتهای خود با استفاده از حلقه های مقوائی و یا لوله شده میتوانید ضمن نگهداری از وسائل خود، یک نمای زیبا از وسائل خود داشته باشید.

 

 کمد لباس

علامت گذاری و برچسب گذاری بر روی وسائل سبب میشود زودتر به وسائل مورد نظر دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد------ کمد کاسپین

خرید کمد لباس

در این تصویر مجموعه ای از سبدها و پاکتهای پلاستیکی و آویزها در مجموع به نمایش درآمده که نشان از یک چیدمان منظم در داخل کمد دارد.

 

فروش کمد لباس

استفاده از حلقه های کوچک باعث حفظ  کیف های دستی شده و عمر آنها را چندین سال نگه میدارد.

 

کمد

در این تصویر استفاده از کیف های پوششی برای لباس در داخل کمد لباس را مشاهده می کنید. به این وسیله مانع از چروک شدن و کثیف شدن لباسها خواهید شد.

پیشنهاد------ کمد ایساتیس

خرید اینترنتی کمد لباس

استفاده از نگهدارنده های بچه گانه برای لباسهای کودک در این عکس مشخص میباشد.

 

کمد لباس

استفاده از آویزهای پارچه ای دوخته شده در این تصویر نمایشی از یک چیدمان منظم را بیان میکند.

 

خرید کمد لباس

در هنگامی که کمد لباس کوچک است یا فاقد درب میباشد با استفاده از یک پرده پارچه ای میتوان محلی مناسب برای چیدمان بوجود آورد.

 

قیمت کمد

اگر در مناطقی زندگی میکنید که چهار فصل را داراست، بهتر است بین لباسهای زمستانی و تابستانی یک تفکیک بوجود آورده و سازماندهی نمایید تا مجبور به یافتن یک لباس تابستانی در میان انبوهی از لباسهای زمستانی نباشید.

پیشنهاد------ کمد ادیسه

تنوع کمد لباس

استفاده از رخت آویزهای چرخ دار و بزرگ یک راهکار دیگر در سازماندهی لباس و کمد لباس میباشد.

 

کمد

با استفاده از فایلهای روزنامه و قرار دادن وسائل کوچک در درون آنها میتوان یک کمد لباس منظم داشته باشید.

 

فروش کمد لباس

در خصوص اتاق کودک،  با استفاده از آویزهای پلاستیکی و چیدن کتابهای داستان و کتاب درسی و دیگر کتب ها، بر روی درب کمد لباس یک فضای دو برابر ایجاد میگردد.

در زیر دو نمونه دیگر از وسائل نظم دهی در داخل کمد لباس را مشاهده میکنید.

خرید کمد لباس

کمد لباس

 

دکوچید تولید کننده انواع کمد لباس درب ریلی و کمد درب لولائی با اندازه های مختلف در تلاش است تا در این صنعت با استفاده از بهترین نیروها و دستگاههای پیشرفته و بروز، نظر مطلوب خریداران را جلب نماید.

برای آگاهی از محصولات و تولیدات دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو نمایید.

مقالات مرتبط:

10 راه برای چیدمان بهتر کشوی دراور چوبی
6 نکته برای سازماندهی کمد لباس
چیدمان کمد لباس، تمیز کردن و مرتب سازی آن

 

برچسب ها: کمد لباسچیدمان کمد


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن
  مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن

  علاقه به چیدمان های مختلف در اتاق خواب و سرویس خواب با توجه به بافت جمعیتی و تفاوت های فرهنگی در ایران، بسیار متنوع میباشد. صرفه نظر از تفاوت های فرهنگی، بسیاری نیز علاقمند به چیدمان های سنتی و بعضی دیگر، تمایل به سرویس خواب مدرن دارند. در این مقاله به مقایسه چیدمان سرویس خواب سنتی و مدرن خواهیم پرداخت. علت علاقمندی به چیدمانهای سنتی، به گذشته و روحیات افراد بستگی دارد. ...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب فلت
  تخت خواب فلت

  تخت خواب های فلت، تخت خواب هایی با ارتفاع کم هستند که بطور معمول بدون پایه یا با پایه های بسیار کوتاه طراحی و ساخته میشود. این نوع طراحی به طراحی سبک ژاپنی معروف است. چرا که عمده استفاده از این تخت خواب ها در کشور ژاپن میباشد. طراحی این تخت خواب ها بسیار مدرن شده است و دارای مزایای بسیاری نیز میباشد. ارتفاع پائین این تخت خواب ها برای کسانی که مشکل زانو دارند بسیار موثر است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب و تخت خواب بهاری
  سرویس خواب و تخت خواب بهاری

  فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار
  چینش سرویس خواب و تخت خواب در اتاق بالکن دار

  داشتن یک اتاق خواب که دارای بالکن یا تراس است یک امتیاز فوق العاده است. پس از بیدار شدن و خروج از تخت خواب، درب بالکن را باز کرده و از هوای تازه استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ برای اینگونه اتاق خواب ها است. بالکن ها، خود فضایی از دکور داخلی یک خانه و اتاق خواب هستند. از آنجا که بالکن یک گستره از اتاق خواب است، بنابراین باعث میشود که اتاق خواب بازتر و آرام تر به نظر آید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در اتاق خواب های بالکن دار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو
  تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو

  در خصوص تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو مطالب زیادی مطرح میباشد. تفاوت بین این دو تخت خواب در داشتن کشو است. با این تفاوت که سایزهای آنها یکسان در نظر گرفته شده است. از تخت خواب های کشودار در اتاق خواب های بزرگتر و جادار استفاده میشود. در اینصورت میتوان از کشوهای آن استفاده کرد. در مورد تخت خواب های بدون کشو نیز میتوان از فضای زیر تخت خواب استفاده کرد. تنها ایراد آن عدم دسترسی راحت به این بخش از تخت خواب است. در این مقاله به بررسی تفاوت قیمت تخت خواب کشودار و تخت خواب بدون کشو خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب
  طراحی جدید در سرویس خواب و اتاق خواب

  در دوره های مختلف به علت تغییر در سبک ها و سلیقه های مختلف و تولید طرح های جدید سرویس خواب و تخت خواب، نیاز است تا با مطالعه و پیگیری این طرحها، بتوان بروز بودن محصولات سرویس خواب را انجام داد. در این صورت موفق خواهیم بود تا زمینه استاندارد سازی و بروز رسانی کیفیت محصولات سرویس خواب را انجام دهیم. یکی از عوامل مهم در طرح سرویس خواب مراجعه به طراحان زبده و گرفتن ایده از آنها میباشد. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.