تمامی سفارشات ثبت شده در ایام نوروز از ۲۵ فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد.

جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

۱۳۹۷/۱۲/۹ ۴۰۱

جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقــاله به بررسی مدلهای ســاده و جدیــدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید.

جالباسی

در این مدل همچنانکه از تصویر پیداست، بوسیله یک آویز دیواری بلند که به دیوار وصل شده است، میتوان به راحتی یک جالباسی ساده ساخت. با این جالباسی درختی بسیاری از لباسها و وسائل شخصی را میتوان بر روی آن آویزان کرد.

 

 

خرید جالباسی

یک طبقه چوبی با داشتن قلابهایی که به دیوار وصل شده است، محل مناسبی برای قرار گرفتن و نظم دهی در لباسها میباشد. این پوسته چوبی به صورت پوششی برای قرار گرفتن لباسها در نظر گرفته شده است.

 

 

جالباسی مدرن

در این مدل با طراحی ساده و در عین حال زیبا برای اتاق خواب کودک در نظر گرفته شده است. استفاده از رنگ های متنوع و حالت چرخشی بین گیره ها، یک جالباسی زیبا ساخته شده است.

 

 

جالباسی زیبا

این مدل جالباسی از قدیم متداول بوده است و بر اثر گذشت زمان رنگ کهنگی به خود نگرفته است. این مدل جالباسی ها همچنان در سراسر دنیا طرفداران خود را دارد. کاربرد اینگونه جالباسی ها در خانه های سنتی و مدرن به یک اندازه میباشد.

 

 

جالباسی شیک

در این مدل جالباسی، بر روی کمد سفارشی میله هایی قرار داده شده است که کار آویزان کردن لباسها را بر عهده دارد. همچنین دستگیره فلزی پایین برای قرار دادن چتر و دیگر وسائل شخصی کاربرد دارد.

 

 

کمد جالباسی

با استفاده از خود دیوار و یا قرار دادن یک تخته بزرگ که بر روی آن میله ها به صورت عمودی قرار داده شده است و انتخاب رنگ مناسب بر روی آن مطابق تصویر بالا یک ساختار جالباسی زیبا را بوجود می آورد. این جالباسی برای محیط ها و فضا های مدرن طراحی شده است.

 

 

جالباسی-جاکفشی

در این تصویر بر روی یک طبقه ساده و با استفاده از یک میله فلزی یا چوبی، یک رخت آویز ساده بوجود آمده است. این نگهدارنده دارای ظاهری زیبا و بسیار پر کاربرد است.

 

 

جالباسی ساده

این هم یک مدل دیگر از جالباسی های قدیمی است که همچنان پرکاربرد و پرطرفدار است. در بعضی مواقع آنها را بر روی درب ورودی و یا درب کمد لباس نیز میتوان قرار داد.

 

 

جالباسی خلاقانه

دندانه دار کردن یک صفحه چوبی بر روی دیوار، یک کار خلاقانه و یک جالباسی زیبا را بوجود آورده است که پس از استفاده دوباره در داخل این صفحه چوبی پنهان خواهد شد.

 

 

جاکفشی- جالباسی

در این تصویر یک کمد لباس کوچک در کنار دیوار، برای قرار دادن لباسها در نظر گرفته شده است و در کنار آن یک نگهدارنده فلزی برای چوب لباسی برای آویزان کردن لباسها طراحی شده است.

 

 

فروش جالباسی

یک قفسه چوبی در قسمت گوشه اتاق در نظر گرفته شده است که قلاب های فلزی بر روی آن تعبیه شده است. سادگی در این مدل جالباسی به وضوح نمایش داده شده است.

 

 

جالباسی

در فضاهای کوچک با استفاده از پرده های دیواری بلند از جنس چوب و قرار دادن قلاب ها بر روی آن میتوان یک جالباسی ساده و زیبا را طراحی کرد.

 

 

خرید جالباسی

این مدل هم شبیه چند مدل قبل تر است با این تفاوت که بر روی قفسه چوبی بوسیله آویز های فلزی پیچ شده بر روی آن، یک جالباسی در  کنج اتاق خواب ساخته شده است.

 

پیشنهاد---- جالباسی- جاکفشی ایساتیس

 

در زیر تصویر چند مدل از جالباسی های مدرن را مرور می کنیم.

خرید جالباسی

خرید اینترنتی جالباسی

خرید اینترنتی

فروش جالباسی

رخت آویز

جالباسی آویزی

جالباسی آویزی

 
خرید اینترنتی جاکفشی و جالباسی

 

دکوچید

دکوچید تولید کننده سرویس خواب و تخت خواب و ملزومات خواب میباشد. تولیدات سفارشی محصولات کابینت آشپزخانه و کمد های سفارشی و تی وی ست سفارشی از مهمترین تولیدات سفارشی مجموعه دکوچید میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فروش با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید.  همچنین میتوانید صفحه اینستاگرام دکوچید را دنبال کنید. منتظر انتقادات و نظرات شما عزیزان هستیم.

برچسب ها: جالباسیجاکفشی

  • محمد
    محمد

    سلام من اکثر مقالات شما را میخوانم ممنون بابت این مقاله ، طرح های خوبی داره

    ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۱۴:۴۱

ارسال نظر
نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
عبارت داخل تصویر
جستجو

چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب
چیدمان بهاری اتاق خواب و سرویس خواب

کم کم با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای آماده شدن برای عید و سال نو زیاد گردیده است. یکی از مسائل مهم در خانواده ها، چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب و همچنین تمیزی خانه برای سال نو میباشد. در این مقاله به بررسی چیدمان برای بهار و امور لازم در این خصوص خواهیم پرداخت. برای چیدمان اتاق خواب، اولین کار جابجائی وسائل از قبیل تخت خواب، کمد، میز آرایش و بقیه وسائل سرویس خواب میباشد. ...

بیشتر بخوانید

دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان
دکوراسیون اتاق خواب برای جوانان

جوانان در حال گذر از یک مقطع خاص و ورود به مرحله مهم دیگری از زندگی هستند. در این مقاله سعی شده است در خصوص دکوراسیون سرویس خواب و اتاق خواب جوان، با توجه به خصوصیات و روحیات آنها مطالبی خدمت شما خواننده محترم ارائه گردد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و در مجموع اتاق خواب جوان بیان کننده واکنش و خلق و خوی وی و همچنین تا حدودی نشان دهنده ساختار ذهنی افراد جوان میباشد. ...

بیشتر بخوانید

جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن
جالباسی های آویزی و دیواری زیبا و مدرن

جالباسی و کمد لباس مهمترین بخش از چیدمان اتاق خواب و منزل به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی و چیدمان وسائل و لباسها است. داشتن کمد لباس و جالباسی و جاکفشی تکمیل کننده چیدمان هر منزلی میباشد. امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد شده و در شکلهای مختلف و بعضا ساده عرضه گردیده است. در این مقاله به بررسی مدلهای ساده و جدیدی می پردازیم که در ساختار کمد لباس و جالباسی کاربرد دارد. شما عزیزان با خوانندن این مطلب ایده های جدید در خصوص جالباسی را خواهید دید. ...

بیشتر بخوانید

طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید

خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید
خرید میز آرایش مدرن و زیبا برای سال جدید

نیاز به میز آرایش در سرویس خواب یکی از مهمترین زیر مجموعه هایی است که برای هر اتاق خواب امروزی مورد نیاز است. بانوان در مجموعه سرویس خواب خود، قطعا میز آرایش را از اولویت های خود قرار میدهند. علاقه و نیاز خانواده ها به میز آرایش، باعث گردیده است، تولید و طراحی های جدیدی در میز آرایش بوجود آید. در این مقاله سعی شده است میز آرایش های مدرن و زیبای طراحی شده در دنیا حضورتان معرفی گردد. ...

بیشتر بخوانید

زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس
زمان مناسب برای چیدمان مجدد کمد لباس

اکثریت شما خوانندگان محترم موافق هستید که کمد لباس باید به طور مرتب، تمیز و چیدمان آن درست شود. اما بهترین زمان برای چیدمان کمد لباس چه زمانی است؟ نشانه های مختلفی برای رسیدن به زمان تغییر در چیدمان کمد وجود دارد که به برخی از آنها در این مقاله خواهیم پرداخت. در این مطلب سعی شده است، زمان و نشانه های انجام تغییرات در کمد لباس را تا حدودی مشخص کنیم. اگر زمان تغییر فصل رسیده باشد، بهترین نشانه برای تغییر در کمد لباس میباشد. ساماندهی لباس ها در هر فصل از تعداد و حجم لباسها و دسترسی سخت به آنها می کاهد. لباسهای مورد نیاز خود را میتوانید در دسترس قرار داده و مابقی را جمع آوری کنید. خصوصا اگر دارای ...

بیشتر بخوانید
مقایسه محصول

جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

تماس با کارشناس
جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.