تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

تخت خواب و سرویس خواب های جالب و غیر معمول

۱۳۹۸/۰۴/۹ ۱۱۴

در دنیای امروز تخت خواب ها و سرویس خواب ها به سرعت در حال تغییر و تحول هستند. سازندگان این محصولات تمامی تلاش خود را برای تغییر در راحتی و آسایش بیشتر مشتریان خود انجام میدهند. تخت خواب ها و سرویس خواب های امروزی تغییرات زیادی نسبت به گذشته داشته اند و تشک خواب ها نیز دستخوش این تحول و تغییر بوده اند. سازندگان برای ایجاد تنوع و فروش بیشتر تخت خواب و سرویس خواب، دست به کارهای خلاقانه و عجیبی می زنند. یکی از این کارها، ساخت تخت خواب و سرویس خواب های جالب و غیرمعمول میباشد. در این مقـــاله به بــــررسی و دیدن چند مـــدل از این تخت خواب ها خواهیم پرداخت. در ادامه با ما باشید.

اینک به بررسی چندین مدل تخت خواب و سرویس خواب غیرمعمولی و جالب خواهیم پرداخت.

سرویس خواب جالب

اولین مدلی که به آن می پردازیم یک تخت خواب است که در دیوار قرار میگیرد و حالت کتابخانه و دکوری دارد. پس از باز شدن آن بر روی سطح زمین تبدیل به یک تشک خواب خواهد شد.

 

تخت خواب غیر معمول

مورد بعدی تخت خواب تاشو است که تبدیل به یک میز تحریر یا میز کامپیوتر میشود. در این عکس این مدل تخت خواب را مشاهده می کنیم.

 

تخت خواب گاوصندوقی

این مدل تخت خواب دو نفره مانند یک گاو صندوق طراحی و ساخته شده است. فرد پس از  ورود به آن و بستن قفل، دیگر قابل دسترسی نبوده تا خود شخص دوباره قفل را باز نماید.

سرویس خواب مدل آدونیس محصول دکوچید

 

تخت خواب جالب

این مدل تخت خواب لرزان است که با پایه های چوبی ساخته شده است و مانند یک گهواره عمل میکند. در ساخت این تخت خواب از چوب عالی درخت استفاده شده است.

 

تخت خواب غیرمعمول

با استفاده از مقوای محکم، یک تخت خواب راحت، طراحی و ساخته شده است. همچنانکه در تصویر مشخص است به راحتی هم قابل حمل بوده و تاشو میباشد.

 

تخت خواب زیپ دار

این مدل تخت خواب زیپ دار، یکی دیگر از مدلهای تخت خواب جالب میباشد که میتوان پس از قرار گرفتن در داخل آن، زیپ تخت خواب را بست.

سرویس خواب مدل دیانا محصول دکوچید

 

تخت خواب کتابی

این تخت خواب مدل کتابی است که در ظاهر، دو نفر در دو صفحه مجزای این کتاب خوابیده اند.

 

تخت خواب تاشو

سرویس خواب تاشو

یک تخت خواب از جنس الیاف مخصوص است که مانند یک چهار دیواری محکم، تمامی چارچوب یک تخت خواب را دارد. این مدل تخت خواب پس از بسته شدن تبدیل به یک تخت خواب تک نفره عمیق خواهد شد.

 

تخت خواب غیرمعمول

این مدل تخت خواب از جنس فوم نرم و بصورت شانه طراحی و ساخته شده است.

سرویس خواب مدل ماهور محصول دکوچید

 

تخت خواب کاناپه شو

سرویس خواب تاشو که تبدیل به یک مبلمان شده و پس از باز شدن به یک تخت خواب دو نفره تبدیل خواهد شد.

 

تخت خواب مدل همبرگری

یک تخت خواب طرح همبرگر را در این تصویر مشاهده می کنید.

 

تخت خواب آویزان

در این تصویر یک تخت خواب آویزی را مشاهده می کنید. این تخت خواب در چهار جهت محکم شده و تبدیل به یک تخت خواب گردیده است.

سرویس خواب مدل وستا تولیدی دکوچید

 

سرویس خواب تاشو

یک تخت خواب تاشو بسیار کوچک که میتواند هم مبل راحتی شود و هم تبدیل به یک تخت خواب تک نفره گردد. پس از تاشدن و جمع شدن در کمترین فضای ممکن، قابل نگهداری خواهد بود.

 

تخت خواب غیرمعمولی

همانطور که تصویر گویا است یک تخت خواب بادی به شکل دانه های انگور که دارای نرمی و راحتی برای خوابیدن به عنوان تخت خواب می باشد.

سرویس خواب مدل ادیسه محصول دکوچید

 

سرویس خواب کمجا

یک تخت خواب کمجا(تاشو) که به عنوان کتابخانه، میز تحریر و تخت خواب کاربرد دارد. طراحی اینگونه تخت خواب تاشو در شرکت دکوچید انجام می پذیرد.

در زیر چند نمونه دیگر از  تخت خواب های جالب را با هم می بینیم.

تخت خواب جالب

تخت خواب عمیق

 

سرویس خواب کمجا(تاشو) مدل ویولت بزرگسال

 

سرویس خواب تاشو

سرویس خواب تاشو

کاناپه تاشو

 

سرویس خواب کمجا(تاشو) مدل ویولت نوجوان

 

سرویس خواب جالب

 

در زیر نیز سه مدل رخت آویز جالب در اتاق خواب را مشاهده می کنید.

آویز لباس

آویز لباس

آویز لباس

شما نیز میتوانید ایده های خود را با کارشناسان دکوچید در میان گذاشته و نظرات خود را در سایت اعلام بفرمایید. برای تماس با کارشناسان فروش با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس بگیرید. صفحه اینستاگرام دکوچید را فالو کنید.

مقالات مرتبط:

نقش فضاها در چیدمان اتاق خواب
ارگونومی در طراحی منزل

 

برچسب ها: تخت خوابسرویس خواب


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه
  25 روش تفکیک بوسیله کتابخانه و دکوری در فضای خانه

  مرزبندی و تفکیک فضاها در بسیاری از خانه های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. اگر شما در یک خانه کوچک زندگی می کنید، ممکن است نیاز به تقسیم فضا و مرزبندی بین محیط داخل خانه خود داشته باشید. وجود کتابخانه در این امر بسیار ایده مناسب و خوبی است. در استفاده از کتابخانه میتوان از قفسه های آن به عنوان دکوری و قرار دادن مجسمه ها و وسائل تزئینی استفاده کرد. قفسه بندی و وجود کتابخانه ها باعث ایجاد محیط بصری برای دیده شدن میباشد. هماهنگ شدن این فضاها و استفاده از دکورهای زیبا و شکیل در این امر بسیار مهم است. ...

  بیشتر بخوانید

  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی
  25 شکل هندسی در تولید میز تحریر، کتابخانه و صندلی

  اشکال هندسی در بسیاری از لوازم مانند تخت خواب، سرویس خواب،کتابخانه و میز و مابقی لوازم خانه به چشم میخورد. استفاده از نقشه های هندسی جذاب و سنگ های مصنوعی و لامپ ها، توسط طراحان و کارشناسان تولید، متداول میباشد. کتابخانه های هندسی به راحتی میتوانند پیچیده شوند و یا به شکل مجسمه ای، شکل بگیرند. در این حالت تصورات ماندگاری در ذهن بوجود خواهند آورد. ...

  بیشتر بخوانید

  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب
  طراحی کتابخانه شخصی کنار تخت خواب

  انسانها از دوران کودکی به خواندن کتاب علاقه دارند. هنگامی که کودک در تخت خواب خود قرار میگیرد و یکی از والدین برایش کتاب میخواند، رویاهای زیبائی در کودک زنده میشود و کودک را به سفری دور خواهد برد. قرار دادن کتابخانه در داخل اتاق خواب و نزدیک تخت خواب باعث میشود که عاشقان کتاب و کتابخوانی بتوانند در هنگام استراحت، چند دقیقه ای را با مطالعه بگذرانند و سپس به خواب بروند. ...

  بیشتر بخوانید

  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو
  بررسی چندین مدل سرویس خواب تاشو

  در ادامه پرداختن به سرویس خواب ها و با توجه به معضل بزرگ وجود فضا برای تکمیل چیدمان سرویس خواب و تخت خواب، سعی کرده ایم به بررسی و معرفی چند مدل سرویس خواب تاشو(کمجا) بپردازیم. در این مقاله چند نمونه از سرویس خواب های تاشو را با هم مرور خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. اگر به معنای واقعی، هیچ فضای اختصاصی در اتاق خواب خود ندارید، اگر شما به یک فضای اضافی در هنگام مراجعه مهمان نیاز داشته باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا بپردازیم. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل
  ایده های مناسب برای گوشه های خالی اتاق خواب و منزل

  در اکثر چیدمانهای معمول در اتاق خواب و منزل به گوشه هایی برخورد می کنیم که ظاهرا بی استفاده باقی مانده اند. این قسمتها به نحوی ساخته شده اند که در ابتدا به فکرمان نمیرسد که چگونه میتوان یک چیدمان درست و استفاده بهینه ای از آنها داشت. طراحی و ایده های نو باعث میشود از این نقاط بهترین استفاده را ببریم. تنها کافی است با کمی دقت، اندازه ها و سایز این گوشه ها را داشته باشیم. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.