فروش اقساطی محصولات دکوچید بدون ضامن و تا سقف ۳۶ ماه
تاثیر گیاهان در دکوراسیون

به اشتراک بگذارید
۲,۶۰۰,۰۰۰تومان
۳,۱۰۰,۰۰۰تومان
۱,۷۵۰,۰۰۰تومان
۲,۱۵۰,۰۰۰تومان
۱,۹۵۰,۰۰۰تومان
۲,۴۰۰,۰۰۰تومان

تاثیر گیاهان در دکوراسیون

۱۳۹۷/۰۶/۱۸ ۱۴۲۶
اگرچه شما می توانید محل تخت خواب، میز آرایش، دراور و در مجموع سرویس خواب خود را در هنگام چیدمان خانه در نظر داشته باشید، اما اگر در انتهای کار، خلاهایی را در دکوراسیون خود مشاهده کردید، بهتر است از گیاهان زیبا و گلدانهای آپارتمانی استفاده کنید. گیاهان به ویژه در دکوراسیون اتاق نشیمن تاثیر زیادی دارند و اثر مثبتی را بوجود می آورند. اگر منزل شما بزرگ است و نور خوبی دارد می توانید از گیاهان بزرگ استفاده کنید تا خلق و خوی شما را تغییر دهد. اگر گیاهان بزرگ را دوست ندارید، گلدانهای کوچک می توانند تاثیر گذار باشند. گیاهان گلدانی را می توانید بر روی میز جلو مبلی، روی کتابخانه و قفسه ها و طبقات طراحی شده و یا روی لبه پنجره قرار دهید. گیاهان سبز رنگ فضای شما را بزرگتر و وسیع تر نشان می دهند. رنگ گلدان ها هم مهم است. سعی کنید از رنگهای سازگار با کاغذ دیواری و مناسب فضا استفاده کنید. به عکس زیر نگاه کنید:
 
تخت خواب و گیاهان
 
آیا موافقید تا اتاق نشیمن شما این شکلی باشد؟ اگر شما در فضای منزل یک سبک سنتــی و بومـــی داشته باشید، تزیین با گیـــاهان بلافاصله زندگــی را به شما عرضه خواهد کرد. این فضا نوعی آرامـش و گرما را انتقال میدهد. با دقــت در عکس بالا میشـود زیبایی تزیینات با گیاهان در اتاق خواب، نشیمن و روی میز جلو مبلی را مشاهده کرد. در این مقــاله سعی شده است با استفاده از عکس های فتو شاپ شده، حضور و عدم حضور گیاهان در یک محیط با هم مقایسه شود. تاثیر استفاده و نگهداری از گیاهان بسیار شگفت انگیز است و فضاها را کاملا تحت تاثیر قرار خواهد داد.
 
 
سرویس خواب و گیاهان
 
به این اتاق نگاه کنید. رنگ دیوار، صندلی، نور و زمینه پشت پنجره، همه زیبا است. اما با قرار دادن یک گلدان در گوشه اتاق یا روی میز، شخصیت اتاق کامل شده است. شما می توانید زندگی را در آن احساس کنید.
 
 
تخت خواب و گیاهان
 
این اتاق خواب زیبا، با یک تخت خواب دونفره، یک میز آرایش و فرشــی زیــبا آراسته شده است. حضور گلدان در کنار میز آرایش بلافاصله فضایی مقایسه ای را القا می کند. این یک نمونه عالی از حضور حتی یک گیاه و تاثیر بزرگ آن در چیدمان را می رساند. شما نیز می توانید دقیق تر شده و مقایسه کنید.
 
 
تخت خواب دو نفره و گلدان
 
در این اتاق ناهار خوری با وجود گیاه بر روی میز و همچنین بامبوهایی که داخل گلدان بزرگی در کناره قرار داده شده اند، جلوه دیگری به تابلو سرامیکی آویزان شده روی دیوار داده است. کم کم شما نیز شروع به دیدن چگونگی تفاوتهای ظریف بین این دو می کنید. اینکه گیاهان ظریف و سبز چگونه تغییرات ایجاد می کنند.
 
 
سرویس خواب دو نفره و گلدان
 
این اتاق خواب صورتی رنگ یک الهام بزرگ برای دوستداران گیاهان است. تزیین با گیاهان بهانه ای برای استفاده از برخی ظروف سرامیک و سبدها را در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب بوجود آورده است.
 
 
سرویس خواب دو نفره و گلدان
 
در این عکس برگ انجیر واقعا چشمگیر است. حضور چنین گیاه بلندی، سایه بان را بر روی مبل تداعی می کند. این اتاق با حضور گیاهان از لحاظ هوا سالم تر و همچنین خنک تر به نظر می آید.
 
 
 
حمام خانه نیز جایی است که می توان در آن گیاه قرار داد. از آنجایی که رطوبت اضافه شده در هوا باعث رشد گیاهان میشود، گیاه در این فضا بهتر رشد کرده و فضا را نیز دلپذیر تر خواهد کرد.
 
 
اتاق خواب گیاه دار
 
در این عکس بوته های آویزان از روی کمد لباس، الهامی آبشارگونه در اتاق خواب ایجاد می کند.
 
 
اتاق خواب گیاه دار
 
اتاقهای ایتالیایی با تزیینی از گیاهان ضخیم بسیار شیک است و نشانی از کم شدن گرما در این اتاق خواب را القا می کند.
 
 
سرویس خواب
 
در نهایت این اتاق نشیمن با گیاه فلور که در اطراف پنجره دیده می شود، بسیار زیبا است. به نظر می رسد حتی با حضور گلدانهای خالی هم اتاق کامل نیست و ناتمام است.

حالا متقاعد شده اید تا گیاهان را به منازل و فضا های خود بیاوریم؟
برای نگهداری گیاهان این چند نکته را به خاطر داشته باشید:
آب و نور کافی
گاهی گیاهان را در فضاهای خارج از خانه بگذارید.
در نقاط گرمسیری گیاهان به آب بیشتری نیاز دارند.
رشد گیاه نشان دهنده سلامت آن است.
 
 
 
 
برچسب ها: گیاهاندکوراسیون


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلو و قاب عکس روی دیوار
  چیدمان تابلو و قاب عکس روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است.

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه
  انواع کابینت آشپزخانه

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون داخلی
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون داخلی

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " رنگ سال ۲۰۲۰ " معرفی شده است. آبی کلاسیک به دلیل الهام گرفتن از تأثیرات طبیعت، یادآور آسمان گرگ و میش غروب است و آرامش محصور کننده‌ای را به همراه می‌آورد .البته در کشور ما هم رنگ سال ۹۹ همان رنگ سال نو...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد.

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن ، اتاق خواب و سرویس خواب و ...

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند.

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب و سرویس خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.