فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

بهترین رنگ روتختی از نظر روانشناسی

روتختی کامل کننده تخت خواب است که در نهایت تأثیر بسیاری در دکوراسیون دارد و در صورتیکه به درستی انتخاب نشود می تواند چیدمان شما را  از زیبایی دور کند.  انتخاب بهترین رنگ آن برای تخت خواب علاوه بر تأثیر بر دکور اتاق خواب، بر خواب و سلامت ذهنی شما نیز تأثیر مستقیم دارد. از نظر روانشناسی انتخاب بهترین رنگ در آرامش، خواب و ذهن شما بسیار تأثیر گذار است. پس بهتر است با توجه به نکاتی ساده یک محصول مناسب تخت خواب خود را انتخاب نمایید.

روتختی چه رنگی بخرم؟

 

• بهترین رنگ روتختی

تنوع رنگ و طرح این محصولات باعث می شود شما راحتتر بتوانید مدل مناسب برای تخت خواب خود را انتخاب نمایید. در هنگام انتخاب در ابتدا به سبک چیدمان اتاق خواب،  رنگ تخت خواب، رنگ دیوار ها و رنگ پرده توجه نمایید که در ادامه به بهترین رنگ به تفکیک  تنوع رنگ تخت خواب اشاره شده است.

بهترین رنگ برای روتختی از نظر روانشناسی

بهترین رنگ برای روتختی

 

بهترین رنگ روتختی برای تخت سفید

تخت خواب با رنگ سفید به دلیل اینکه دارای رنگ خنثی است دایره انتخاب شما را بزرگ می کند زیرا به راحتی می توانید هر رنگ کالای خواب را روی آن پهن نمایید. اگر شما به دنبال ایجاد حس صلح و آرامش هستید می توانید از روتختی آبی رنگ برای تخت خواب استفاده نمایید تا با ترکیب رنگ سفید و آبی اتاق خواب آرامی در اختیار داشته باشید.

بهترین رنگ روتختی برای اتاق خواب

انتخاب روتختی برای تخت خواب سفید

 

در صورتیکه به دنبال رنگ متفاوت و خاص هستید می توانید از رنگ بنفش و ارغوانی استفاده نمایید که جلوه و زیبایی خاصی را به سرویس خواب می بخشد.

رنگ مناسب روتختی

انتخاب روتختی مناسب تخت سفید

انتخاب رنگ روتختی

 

برخی افراد رنگ های خنثی و آرام را برای ایجاد رنگبندی خنثی و مدرن در اتاق خواب خود انتخاب می کنند که  این افراد می توانند روتختی با رنگبندی طوسی و خاکستری را برای تخت خواب خود انتخاب نمایند.

روتختی خاکستری

بهترین رنگ برای روتختی

 

اما برخی افراد به شکستن رنگ های خنثی همراه رنگ های گرم و پر هیجان مانند رنگ قرمز علاقه مند هستند. با انتخاب رنگ قرمز این محصولات، هیجان و عشق را به اتاق خواب خود بیاورید و جلوه سرویس خواب خود را بیشتر نمایید.

روتختی قرمز برای اتاق خواب

بهترین رنگ روتختی برای تختخواب سفید

انتخاب رنگ روتختی

 

رنگ کرم یکی از رنگ هایی است که در کنار رنگ سفید بسیار ملایم و زیبا می شود و حس پاکیزگی و سادگی را به همراه می آورد. اگر شما به سرویس خواب و اتاق خوابی آرام اما زیبا علاقه مند هستید بهترین گزینه روتختی کرم رنگ است که به راحتی با محیط هماهنگ می شود.

بهترین روتختی برای تخت سفید

بهترین رنگ برای روتختی اتاق خواب

 

بهترین رنگ روتختی برای تخت قهوه ای

رنگ قهوه ای یکی از مرسوم ترین رنگ ها برای سرویس خواب است که از قدیم تا به امروز برای سبک های سنتی تا مدرن مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی با دکوراسیون هماهنگ  می شود.

پر طرفدارترین رنگ برای ست کردن با تخت خواب قهوه ای ، رنگ کرم است. به دلیل اینکه رنگ کرم مکمل رنگ قهوه ای به شمار می آید و به راحتی با آن ست می شود بیشتر افراد کالای خواب با طیف رنگی کرم را انتخاب می نمایند.

بهترین روتختی برای تخت خواب قهوه ای

بهترین رنگ برای روتختی از نظر روانشناسی

 

در صورتی که میخواهید بین رنگ تخت خواب و روتختی تضاد ایجاد شود بهترین گزینه انتاب رنگ سفید است که این دو رنگ در کنار هم حس آرامش و خاص بودن را القا می کنند.

انتخاب رنگ روتختی مناسب اتاق خواب

رنگ روتختی برای سرویس خواب سفید

 

رنگ قهوه ای جزو رنگ های گرم و رنگ آبی جزو رنگ های سرد به شمار می آیند که ترکیب این دو در کنار هم حس آرامش و زندگی را منعکس می کند.

برای تخت قهوه ای روتختی چه رنگی بخرم؟

رنگ روتختی برای تخت سفید

 

بهترین رنگ روتختی برای تخت مشکی

تخت خواب مشکی به دلیل جذابیتی که دارد فضای اتاق را کمی تیره می کند که می توان با استفاده از رنگ هایی مانند سفید، کرم، طلایی تضاد زیبایی در آن ایجاد نمود. همچنین انتخاب مدل هایی که دارای طرح هایی با رنگ های متفاوت هستند نیز می تواند زیبایی آن را دو چندان نماید.

رنگ روتختی برای سرویس خواب مشکی سفید

انتخاب روتختی سفید برای تختخواب مشکی

انتخاب بهترین رنگ روتختی

 

بهترین رنگ روتختی برای تخت طلایی

رنگ طلایی رنگ گرمی است که بیشتر در تخت خواب های سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایجاد حس زیبایی و لوکس بودن سرویس خواب می توانید از رنگ سفید همراه طرح های طلایی استفاده نمایید. همچنین میتوانید رنگ کرم با پارچه و طرحی خاص  انتخاب نمایید و برای زنده نگه داشتن رنگ و طرح در اتاق خواب می توانید از رنگ هایی مانند صورتی و قرمز استفاده نمایید.

رنگ روتختی مناسب اتاق خواب دو نفره

 

بهترین رنگ روتختی برای تخت کرمی

رنگ کرم خود به تنهایی زیبایی و سادگی را به همراه دارد. میتوانید از رنگ های مکمل کرم مانند طیف رنگی کرم و قهوه ای برای تخت خواب خود استفاده نمایید تا در کنار هم دکوراسیونی زیبا را به وجود آورند. اگر می خواهید اتاق خواب شما نورانی و روشن باشد می توانید از روتختی سفید برای تخت کرم رنگ خود استفاده نمایید. همچنین می توانید از رنگ های آبی ملایم جهت ایجاد لطافت و زیبایی خاص در اتاق خوابتان پیروی کرده و مدل های آبی رنگ را خریداری نمایید.

رنگ مناسب روتختی برای تخت کرم

انتخاب رنگ روتختی مناسب تخت کرم

بهترین رنگ روتختی مناسب تخت خواب کرم

 

• بهترین رنگ برای روتختی از نظر روانشناسی

با توجه به مواردی که به آن ها اشاره شد اولین نکته برای انتخاب این محصولات، رنگ تخت خواب و سلیقه شما است اما در نهایت می توان گفت روتختی کرم رنگ برای  تمامی سلیقه ها و تخت خواب ها در سبک و رنگ های مختلف بهترین گزینه است که می تواند حس زیبایی و آرامش را به وجود آورد.  رنگ کرم می تواند مکمل رنگ های دیگر شود و در کنار رنگ های سرد و رنگ های گرم به راحتی  هماهنگ شده  و چیدمان و دکوراسیون شما را خاص و شیک نماید .

بهترین رنگ برای روتختی از نظر روانشناسی

بهترین رنگ برای روتختی اتاق خواب

رنگ مناسب روتختی

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  راهنمای انتخاب کتابخانه + ویژگی های یک کتاب خانه خوب
  راهنمای انتخاب کتابخانه + ویژگی های یک کتاب خانه خوب

  کتاب ها از ارزشمندترین دارایی های بسیاری از افراد هستند و به همین دلیل نیاز است که از آن ها به بهترین نحو نگهداری شود. یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای مرتب سازی و نگهداری درست از کتاب ها اختصاص دادن یک فضای مشخص مانند کتابخانه به آن ها است. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان
  سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب نوجوان

  اگر در جستجوی ایده هایی برای انتخاب سرویس خواب و چیدمان اتاق خواب نوجوان هستید و در مورد اینکه نوجوان چه چیزی را در اتاق خواب خود دوست دارد، تحقیق میکنید، این مقاله را مطالعه کنید. یک نوجوان، دارای یک اتاق خواب کاملا متفاوت نسبت به یک بزرگسال است، چرا که فراتر از مکانی برای خواب به آن نگاه میکند. اتاق خواب نوجوان محلی است برای بیان افکار و نوع تفکرش و خواسته ها و قوانین منحصر به فردی که به آنها می...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آباژور در کنار سرویس خواب
  استفاده از آباژور در کنار سرویس خواب

  استفاده از آباژور در بسیاری از اتاق خواب ها و در کنار سرویس خواب و تخت خواب بسیار فراگیر شده است. امروزه در بسیاری از اتاق خواب ها، مدلها و شکلهای مختلفی از آباژور دیده میشود. در این مقاله به بررسی چیدمان و مدلهای مختلف آباژور در کنار سرویس خواب های مختلف خواهیم پرداخت. اولین نکته در چیدمان و قرار گیری آباژور، محل مناسب برای آن است. با توجه به هماهنگی و یک دست بودن سرویس خواب بهتر است رنگ آباژور ا...

  بیشتر بخوانید

  24 مدل میز تحریر تاشو با طراحی جالب
  24 مدل میز تحریر تاشو با طراحی جالب

  میز تحریرهای تاشو با توجه به کوچک شدن آپارتمان ها و خانه ها و نیاز محصلین و همچنین نیاز به انجام امور کاری بعضی والدین و افراد در منزل ایجاد شده است. بسیاری از وسائل و لوازم خانه نیز خواه ناخواه، کوچک و جمع و جور شده است. خانواده ها مجبور هستند بسیاری از اقلام بزرگ خانگی خود را یا بصورت موقت و یا همیشه جمع و کنار بگذارند. زیرا کمتر خانه ای یافت میشود که فضای اضافی در خود داشته باشد. ایده ساخت وسائ...

  بیشتر بخوانید

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  تاریخچه پیدایش کمد لباس
  تاریخچه پیدایش کمد لباس

  کمد لباس یکی از اجزای مهم در ساختار سرویس خواب و پر استفاده ترین وسایل بعد از تخت خواب میباشد. امروزه وجود کمد لباس در هر منزل و دفتر و شرکتی جز مهم از اجزا ساماندهی و نظافت و چیدمان است. کمتر خانه ای است که در آن حداقل یک کمد لباس وجود نداشته باشد. با توجه به اهمیت کمد لباس سعی شده است تاریخچه ای کوچک از پیدایش کمد لباس در ایران و اروپا به حضورتان معرفی گردد. پیدایش کمد و چگونگی قرار گرفتن لباسها...

  بیشتر بخوانید

  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک
  طرحهای جاکفشی-جالباسی برای فضاهای کوچک

  خانه های کوچک اغلب ممکن است که فضای کافی برای کمد لباس را نداشته باشند. چگونه میتوان با استفاده از جالباسی و جاکفشی های بدون درب، چیدمان اتاق خواب و یا منزل را نظم دهی کرد؟ در این مقاله به بررسی طرح های جاکفشی- جالباسی ترکیبی برای فضاهای کوچک خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  راهنمای خرید تشک تخت خواب | نکات طلایی انتخاب تشک
  راهنمای خرید تشک تخت خواب | نکات طلایی انتخاب تشک

  همه افراد در طول روز به کارهای روزمره خود مشغول هستند و در زمان بازگشت به خانه جهت رفع خستگی خود نیاز دارند تا در محیطی متناسب و استاندارد با بدن خود استراحت نمایند. عوامل مهمی همچون انتخاب سرویس خواب و تشک مناسب در استراحت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا
  21 مدل کمد کابینت طرح ایکیا

  کمد کابینت ایکیا از مدلهای پرطرفدار امروزی میباشد. تنوع تولید در این نوع محصول باعث شده است تا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم خانه در دنیا محسوب شود. کمد لباس امروزه از اصول اصلی اتاق خواب و یکی از مهمترین زیرمجموعه های سرویس خواب میباشد. با توجه به گرایش بیشتر و استقبال مشتریان از کمد چوبی به نسبت کمد های فلزی، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف کمد کابینت طرح ایکیا...

  بیشتر بخوانید

  55 مدل کتابخانه | کتابخانه چوبی ساده، کلاسیک و فانتزی
  55 مدل کتابخانه | کتابخانه چوبی ساده، کلاسیک و فانتزی

  انواع طرح و مدل کتابخانه خانگی مدرن که شاید برای منزل شما مناسب باشد. برای پیدا کردن طرح کتابخانه خانگی خود، مشاهده این مطلب از دکوچید پیشنهاد می شود.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.