تولید کالای سفارشی مطابق سلیقه شما (کابینت آشپزخانه،کمد،تی وی ست، ست نوجوان...)

ایده استفاده از میز چوبی برای دکوراسیون منزل

۱۳۹۸/۰۱/۱۸ ۵۰

استفاده از میز چوبی و کنسول در بسیاری از خانه ها رایج میباشد. این میزها محل مناسبی برای نگهداری و تزئین در داخل اتاق خواب و دیگر جاهای خانه میباشد. استفاده از میزهای چوبی کوچک باعث میشود علاوه بر صرفه جوئی در فضای اتاق خواب، محلی مناسب برای تزئینات داشته باشیم. در این مقاله به بررسی چند مدل از این چیدمان با میز چوبی خواهیم پرداخت.

میز جلو مبلی

در تصویر بالا مشاهده میکنید که با پرداخت کمترین هزینه میتوان یک میز کنسول برای قرار دادن آیینه و چیدمان اتاق استفاده کرد. در این حالت شما دارای یک میز آرایش نیز خواهید بود.

 

میز جلو مبلی

در این تصویر یک میز به سبک روستائی برای قرار گرفتن در گوشه های دنج مورد استفاده زیادی دارد. با این میز چوبی احساس گرمی و راحتی را به گوشه های دنج اتاق القا خواهید کرد.

 

میز کنسول

این میز کنسول سفید با طراحی شیک، فضای زیادی را در بر نخواهد گرفت. طراحی بسیار ظریف و استفاده از رنگ براق سفید، ظرافت آن را بیشتر کرده است. این میز میتواند به دلخواه شما به هر رنگی درآید.

پیشنهاد------ میز جلو مبلی کارن

 

میز کنسول

استفاده از پایه های هشتی و چوب نسبتا ضخیم، زیبایی این میز کنسول را افزایش داده است. قرار دادن این میز کنسول در داخل اتاق و قرار گرفتن قاب عکس بر روی آن، تزئین و چیدمان را زیباتر کرده است.

 

میز کنسول

ترکیب فلز و چوب در این میز کنسول یک میز کاربردی بوجود آورده است. کمی بزرگتر از یک پاتختی و کوچکتر بودن نسبت به سایز دراور، برای استفاده در اتاق خواب بسیار جالب خواهد بود. این فضا محلی برای قرار دادن کتاب، آباژور و غیره میباشد تا زیبایی این میز در تصویر به چشم آید.

پیشنهاد----- میز ال سی دی آپامه

 

میز ال سی دی

در تصویر بالا با استفاده از صندلی های کوتاه یک میز تحریر و میز آرایش نمایش داده شده است. همچنین این میز کنسول محلی برای قرار گرفتن وسائل تزئینی نیز میتواند باشد.

 

میز کنسول

در این عکس با اتصال پایه های فلزی بلند یک میز چوبی کاربردی در کنار ورودی بوجود آمده است.

 

میز کنسول

ترکیبی از فلز و چوب با داشتن یک قفسه کوچک برای قرار گرفتن کتاب، این میز کنسول را زیباتر کرده است.

پیشنهاد------ میز ال سی دی دایان

در طراحی و ساخت میزهای چوبی و میز جلو مبلی و میز تلویزیون، داشتن ایده از ارکان کار محسوب میشود. تیم دکوچید در بخش کالاهای سفارشی اقدام به طراحی تی وی ست نموده است. به علت تنوع در این حوزه در لیست کالای سفارشی دکوچید، امکان ثبت کالای سفارشی برای تولید تی وی ست بوجود آمده تا مشتریان محترم با داشتن هرگونه ایده ای، طرح های خود را با تیم دکوچید در میان بگذارند. تیم طراحی و ساخت دکوچید پس از دریافت و تهیه نقشه مورد نظر خریداران، تی وی ست سفارشی را تولید و عرضه خواهد کرد.

شما نیز میتوانید طرح های جالب و نو را به تیم سازنده دکوچید ارائه نموده و در انتها بهترین محصول تولید شده با استفاده از مواد اولیه درجه یک و عالی را تحویل بگیرید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کالای سفارشی با شماره ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس گرفته و یا دکوچید را در اینستاگرام فالو کنید.

مقاله مرتبط:

تولید کمد و میز آرایش سفارشی در دکوچید

 

 

برچسب ها: میز تلویزیونتی وی ست


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه
  میز تحریر ایده آل برای کار و مطالعه

  میز تحریر یکی از زیرمجموعه های مهم در مراکز کاری و همچنین خانواده های دارای دانش آموز می باشد. میز تحریر محلی است برای خواندن درس و انجام تکالیف برای دانش آموزان و همچنین انجام امور دفتری و کاری برای افرادی که کارهای خود را در خانه انجام میدهند. به همین دلیل راحتی و استحکام میز تحریر بسیار مهم است. ساعتهای طولانی نشستن پشت میز تحریر نباید به بدن آسیب رسانده و یا باعث خستگی شود. میز تحریر های تولید شده در شرکت دکوچید بسیاری از اصول مورد نیاز یک میز تحریر ایده آل را دارا میباشد. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع حضور شما خواننده محترم عرضه گردد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان
  فضاهای ذخیره سازی در سرویس خواب نوجوان

  یکی از نکات مهم که والدین در نظر دارند، وجود فضای زیاد در سرویس خواب نوجوان و زیر مجموعه داخل آن میباشد. وجود فضاهای ذخیره سازی و نگهداری وسائل در کنار تخت نوجوان و سرویس خواب نوجوان باعث میشود نظم و چیدمان اتاق خواب نوجوان حفظ گردد. کلماتی که والدین به طور مرتب برای تمیزی اتاق خواب به آنها میگویند عبارت است از "اتاقت را تمیز کن". گاهی اوقات خود بچه ها اتاق خواب و سرویس خواب خود را تمیز میکنند. ...

  بیشتر بخوانید

  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا
  جاکفشی ایکیا با طرح های جذاب و زیبا

  تنوع جاکفشی های تولیدی در سراسر دنیا بسیار زیاد است و پرداختن به تمامی مدلهای تولید شده در جهان کاری بسیار مشکل است. کیفیت، رنگ، سایز، جنس و مواد اولیه و بسیاری نکات دیگر در طراحی و ساخت جاکفشی باعث گردیده است انواع مختلفی از جاکفشی ها در دنیا طراحی و ساخته شود. در این مقاله به بررسی جاکفشی های تولیدی ایکیا و مقایسه چند مدل آن با یکدیگر خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم انجام شود تا دوباره کاری در چیدمان کمد اتفاق نیافتد. ...

  بیشتر بخوانید

  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی
  فضای مورد نیاز برای خرید کتابخانه شخصی و خانگی

  امروزه کتابخانه های شخصی در کنار چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و دیگر وسائل بسیار پر اهمیت تر شده است. کوچک شدن خانه ها و آپارتمان نشینی باعث گردیده است تا محیط های خانوادگی کوچکتر شود. وجود یک کتابخانه شخصی در خانه های ایرانی برای بسیاری از خانواده ها از قدیم لازم بوده است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.