فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون نیاز به ضامن

اهمیت دیوار پوشها بر زیبایی اتاق خواب و سرویس خواب

داشتن دیوار پوشهای زیبا و هماهنگ با سرویس خواب، اتاق خواب هایی رویایی و زیبا را بوجود آورده است. ترکیب رنگهای جدید و شاد با دیوارپوشهای رنگارنگ، باعث ایجاد نشاط و شادی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب خواهد شد. این کار باعث لذت بردن از ماندگاری در اتاق خواب نیز خواهد شد. در این مقاله به چندین ترکیب دیوار پوش و کاغذ دیواری با رنگ های جذاب در اتاق خواب و هماهنگ با سرویس خواب خواهیم پرداخت. طراحی این اتاق خواب ها، همگی قابل انجام و با هزینه پایین امکان پذیر خواهد بود. به کار بردن سلیقه و انجام ایده های جدید و انتخاب رنگ مناسب در سرویس خواب و دیگر اجزای اتاق خواب این امکان را بوجود خواهد آورد.

کاغذ دیواری و زیبایی آن با سرویس خواب سفید

 

کاغذ دیواری و سرویس خواب

 

هیچ چیزی مثل یک کاغذ دیواری زیبا، رنگ اتاق خواب را افزایش نمیدهد. اما خیلی از افراد به خاطر نگرانی از هزینه های آن، انتخابهای دیگری را انجام میدهند. در این تصویر رنگ زمینه تیره و پوشش آن در تمامی دیوارها و سقف فضای اتاق خواب باعث جذابیت آن گردیده است. استفاده از سرویس خواب سفید، کار را کامل نمایش میدهد و از تاریکی اتاق خواب جلوگیری خواهد کرد.

ترکیب کاغذ دیواری و رنگ و تاثیر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری در اتاق خواب

 

در این عکس، استفاده از یک دیوار بصورت رنگ شده و هماهنگ با دیوار روبرو که از یک کاغذ دیواری تیره رنگ استفاده شده است را مشاهده می کنید. این تصویر، فضای اتاق خواب را دنج نشان میدهد. اجرای این مدل، باعث ایجاد جدایی میان اتاق خواب و دیگر فضاهای زندگی میشود که بسیار مطلوب است.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل و اثر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری رنگی با تخت خواب

 

در این تصویر استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل های درشت بر روی زمینه تیره رنگ دیوار و هماهنگی بین تمامی اجزا و سرویس خواب قابل تشخیص است. در این عکس دیوارهای دیگر و روتختی، سفید در نظر گرفته شده است و مانع از تیرگی اتاق خواب گردیده است.

تاثیر پرده بر روی سرویس خواب

 

تخت خواب دو نفره و کاغذ دیواری

 

در این عکس با استفاده از کاغذ دیواری با طرح روشن بر روی تخت خواب و استفاده از رنگ بر روی دیوار مقابل و فاصله انداختن بوسیله پرده های سفید رنگ، جذابیت این اتاق خواب بیشتر شده است. پرده به نوعی حائل بین پوشش کاغذ دیواری با رنگ روشن و رنگ تیره دیوار مقابل میباشد. پاتختی و تخت خواب به رنگ سفید و میز آرایش با رنگ تیره در نظر گرفته شده است.

پوشش فرو رفتگی با کاغذ دیواری

 

تخت خواب مدرن و دیوار پوش

 

در این تصویر، پوشش دیوار بالای تخت خواب که حالت فرو رفتگی دارد با یک کاغذ دیواری پر شده است و بقیه فضا، هماهنگ با کف پوش سفید رنگ، سفید در نظر گرفته شده است. این ایده برای فضاهای مینیمال بسیار پرکاربرد است.

پوشش طرح برگ پشت تخت خواب

 

تخت خواب تاج دار و کاغذ دیواری

 

حس یکپارچگی در این اتاق خواب کوچک به راحتی قابل مشاهده است. استفاده از کاغذ دیواری با طرح برگ و قرار گرفتن در پشت تاج بلند تخت خواب، زرق و برق اتاق خواب را افزایش داده است.

طرح خاص کاغذ دیواری و اثر آن بر اتاق خواب

 

تخت خواب کمجا و دیوارپوش

 

استفاده از این طرح کاغذ دیواری در اتاق خوابهای زاویه دار و دارای سقفهای شیبدار توصیه میگردد. علت آن هم این است که استفاده از طرح درختان در کاغذ دیواری به نوعی سقف را بلندتر و اتاق را وسیع تر نشان خواهد داد.

کاغذ دیواری رنگی

 

رنگ سفید و سرویس خواب سفید

 

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با طرح رنگی، نشانی از علاقه به ترکیب رنگها است. این ایده باعث جذابیت و شادی در فضای اتاق خواب خواهد شد.

اتاق و سرویس خواب نوجوان

 

تزیین سرویس خواب نوجوان

 

استفاده از کاغذ دیواری با طرح جذاب در سقف اتاق خواب و استفاده از رنگ سفید در دیوارها و اطراف سرویس خواب نوجوان، اتاقی عالی برای کودکان ساخته است.

 

تخت خواب بزرگسال و پوشش دیوار

 

بکاربردن ورقه های چوبی در بالای تخت خواب دونفره و پوشش بقیه دیوارها با کاغذ دیواری طرح دار و همرنگ با طرح چوب، به گرمی اتاق خواب افزوده است.

هارمونی رنگ با این سرویس خواب

 

تخت خواب رنگی و دیوار پوش

 

در این عکس، دیوار بالای تخت خواب با استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح پروانه ای و بصورت رنگی پوشش داده شده است. بقیه دیوارها به رنگ سفید هستند. برای ایجاد هارمونی بیشتر و جلوگیری از یکنواختی، میز آرایش و کف پوش با رنگ تیره استفاده شده اند. وجود آباژور و تابلو نیز کامل کننده زیبایی این اتاق خواب است.

ترکیب کاغذ دیواری صورتی و سرویس خواب سفید

 

دیوار پوش و سرویس خواب

 

استفاده از کاغذ دیواری صورتی در طرح زمینه و هماهنگی آن با سرویس خواب سفید، کاملا در عکس مشاهده میشود. در نظر گرفتن تاج سفید بالای تخت خواب، این هماهنگی را بیشتر کرده است.

 

سرویس خواب رنگی

 

در این عکس، استفاده از یک کاغذ دیواری طرح دار بنفش در سقف و هماهنگی آن با کاغذ دیواری ساده دیوار را مشاهده میکنید. این ترکیب در عین سادگی، دارای زیبایی بسیاری است. چند طرح پوشش های دیوار و سقف و هماهنگی بین آنها با سرویس خواب را باهم ببینیم:

 

سرویس خواب سفید با دیوار پوش

تزیین اتاق خواب کوچک

تخت خواب دو نفره و تززین اتاق

سرویس خواب

سرویس خواب

 

برای اطلاع از تولیدات سرویس خواب و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک
  12 ایده تزئینی برای اتاق خواب کودک

  استفاده از چوب در ساخت وسائل تزیینی، تخت خواب، سرویس خواب و همچنین مبلمان، سالیان سال است که دوام داشته است. ساخت تخت خواب چوبی و دیگر وسایل چوبی از اجداد انسان شروع شده است و تا امروز در تمامی ارکان زندگی ادامه داشته است. عنصر چوب به علت طبیعی بودن و ایمن بودن باعث شده است که از آن برای بسیاری فضاها از جمله اتاق خواب کودک و نوجوان استفاده شود. ...

  بیشتر بخوانید

  کف پوش مناسب برای اتاق خواب
  کف پوش مناسب برای اتاق خواب

  استفاده از کف پوش و انتخاب پوشش کف در اتاق خواب و برای سرویس خواب بسیار مهم است. انتخاب کف پوش به عواملی مانند کاربرد فضا، کیفیت، میزان بودجه در نظر گرفته شده، زیبایی و هماهنگی با اجزای دکوراسیون و بسیاری عوامل دیگر ارتباط دارد. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا مقایسه و شناخت چند مدل کف پوش را بیان کرده تا حداقل شناختی نسبت به پوشش کف اتاق خواب پیدا کنیم. ...

  بیشتر بخوانید

  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک
  10 مدل میز تاشو و کمجا مناسب برای خانه های کوچک

  امروزه با توجه به نیاز افراد به میز تحریر، میز ناهار خوری، میز جلو مبلی و بسیاری میزهای دیگر دکوری در داخل خانه و همچنین کمبود شدید فضا، طراحان و سازندگان را بر آن داشته است تا تولید و ساخت میزهای تا شو و کمجا را در دستور کار خود قرار دهند. برای این منظور، سعی کرده ایم در این مقاله به بررسی چندین مدل میز تاشو بپردازیم. تا انتهای مقاله با باشید. ...

  بیشتر بخوانید

  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب
  ایده های جالب در ساخت پاتختی کنار تخت خواب

  یک تخت خواب برای هر اتاق خواب باید در کنار خود محلی را برای ذخیره و نگهداری وسائل کوچک داشته باشد. این فضا پاتختی است. پاتختی ها محبوب ترین فضا برای ذخیره سازی در کنار تخت خواب هستند. در این مقاله به بررسی ایده های جالب در تهیه و ساخت پاتختی خواهیم پرداخت. در این مدل یک جفت چمدان هم شکل بر روی هم قرار داده شده است و توسط یک تخته چوبی، پوشش داده شده است. در این صورت میتوان یک پاتختی محکم در اتاق خو...

  بیشتر بخوانید

  ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان
  ویژگی کتابخانه مناسب برای اتاق خواب نوجوان

  بچه ها بعد از محیط مدرسه زمان زیادی را در اتاق خواب خود سپری میکنند و پس از فراغت از مدرسه برای انجام تکالیف خود و قرار دادن کتاب های درسی ومورد علاقه خود نیاز به کتابخانه ومیزتحریر دارند. کتابخانه خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟ این سوالی است که بسیاری از والدین به آن فکر کرده وسعی در انتخاب یک کتابخانه خوب برای فرزندان خود دارند. یک کتابخانه خوب باید دارای فضاهای زیاد وعمیق و طبقات خوب با فواصل در...

  بیشتر بخوانید

  تخت خواب های زیبا با استفاده از تاج چوبی
  تخت خواب های زیبا با استفاده از تاج چوبی

  در حال حاضر با استفاده از تاجهای چوبی زیبا، بسیاری از اتاق خواب ها و تخت خواب ها، طراحی های زیبا و به یاد ماندنی با خود داشته اند. استفاده از تاج های چوبی هرگز جلوه و زیبایی خود را از دست نخواهد داد و علت آن هم این است که ساختار چوب به گونه ای است که هرگز از مد نمی افتد. این ماده کلاسیک، با هر سبکی قابل تزیین است چرا که دارای انعطاف پذیری بی پایان است. براحتی میتوان از قبل آنرا طراحی کرد و شکل لاز...

  بیشتر بخوانید

  تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی
  تمیز کردن و نگهداری سرویس خواب و وسایل چوبی

  زندگی ماشینی امروزی و وجود گرد و غبار و دوده باعث آلودگی بسیاری از وسایل چوبی از جمله سرویس خواب، کمد، میز آرایش و دیگر وسایل چوبی موجود در منزل گردیده است. بسیار از کودکان و افراد مسن بر اثر وجود گرد و غبار دچار آلرژی و ناراحتی تنفسی میشوند و این دغدغه بسیاری برای خانواده ها میباشد. در این مقاله به بررسی چندین روش مختلف خانگی برای تمیز کاری و نگهداری وسایل چوبی خواهیم پرداخت. اولین نکته در خصوص ن...

  بیشتر بخوانید

  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان
  9 مدل دکور و سرویس خواب نوجوان

  سرویس خواب نوجوان به علت دیدگاه و تفکرات منحصربفرد این نسل ، بسیار متغیر و فراوان است. نوجوانان به علت سبک فکری و زندگی، بیشتر دیدگاه های خود را در محل زندگی و اتاق خواب خود نمایش میدهند. به همین دلیل، بسیاری از روحیات آنها را میتوان در اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان استفاده کرد. دکورهای بکار رفته در کنار تخت خواب نوجوان و همچنین شکل کلی اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان را در این مقاله مورد بررسی قرار...

  بیشتر بخوانید

  37 مدل کتابخانه و شلف
  37 مدل کتابخانه و شلف

  کتابخانه ها اغلب نقطه کانونی در اتاق خواب نوجوان هستند. شخصیت و سبک زندگی و بسیاری موارد دیگر را میتوان در ساختار یک کتابخانه شخصی تحلیل و جستجو کرد. کتابخانه ها فقط به عنوان محلی برای قرار دادن کتاب نیستند بلکه از آنها میتوان به عنوان محلی برای نمایش عکسها، هدایای شخصی، دکور و بسیاری مسائل دیگر استفاده کرد. ...

  بیشتر بخوانید

  21 مدل سرویس خواب تابستانی
  21 مدل سرویس خواب تابستانی

  در فصل زیبای تابستان به سراغ سرویس خواب تابستانی رفته ایم. سرویس خواب هایی که با تغییرات بسیار اندک و جزیی در ظاهر آنها، تبدیل به یک اثر هنری زیبا خواهند شد. سرویس خواب تابستانی برای استفاده در روزهای گرم تابستان بسیار پراهمیت است. در این مقاله به بررسی چندین مدل از سرویس خواب های تابستانی خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.