فروش اقساطی محصولات دکوچید تا سقف ۲۴ ماه

اهمیت دیوار پوشها بر زیبایی اتاق خواب و سرویس خواب

داشتن دیوار پوشهای زیبا و هماهنگ با سرویس خواب، اتاق خواب هایی رویایی و زیبا را بوجود آورده است. ترکیب رنگهای جدید و شاد با دیوارپوشهای رنگارنگ، باعث ایجاد نشاط و شادی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب خواهد شد. این کار باعث لذت بردن از ماندگاری در اتاق خواب نیز خواهد شد. در این مقاله به چندین ترکیب دیوار پوش و کاغذ دیواری با رنگ های جذاب در اتاق خواب و هماهنگ با سرویس خواب خواهیم پرداخت. طراحی این اتاق خواب ها، همگی قابل انجام و با هزینه پایین امکان پذیر خواهد بود. به کار بردن سلیقه و انجام ایده های جدید و انتخاب رنگ مناسب در سرویس خواب و دیگر اجزای اتاق خواب این امکان را بوجود خواهد آورد.

 

کاغذ دیواری و زیبایی آن با سرویس خواب سفید

 

کاغذ دیواری و سرویس خواب

 

هیچ چیزی مثل یک کاغذ دیواری زیبا، رنگ اتاق خواب را افزایش نمیدهد. اما خیلی از افراد به خاطر نگرانی از هزینه های آن، انتخابهای دیگری را انجام میدهند. در این تصویر رنگ زمینه تیره و پوشش آن در تمامی دیوارها و سقف فضای اتاق خواب باعث جذابیت آن گردیده است. استفاده از سرویس خواب سفید، کار را کامل نمایش میدهد و از تاریکی اتاق خواب جلوگیری خواهد کرد.

 

ترکیب کاغذ دیواری و رنگ و تاثیر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری در اتاق خواب

 

در این عکس، استفاده از یک دیوار بصورت رنگ شده و هماهنگ با دیوار روبرو که از یک کاغذ دیواری تیره رنگ استفاده شده است را مشاهده می کنید. این تصویر، فضای اتاق خواب را دنج نشان میدهد. اجرای این مدل، باعث ایجاد جدایی میان اتاق خواب و دیگر فضاهای زندگی میشود که بسیار مطلوب است.

 

استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل و اثر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری رنگی با تخت خواب

 

در این تصویر استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل های درشت بر روی زمینه تیره رنگ دیوار و هماهنگی بین تمامی اجزا و سرویس خواب قابل تشخیص است. در این عکس دیوارهای دیگر و روتختی، سفید در نظر گرفته شده است و مانع از تیرگی اتاق خواب گردیده است.

 

تاثیر پرده بر روی سرویس خواب

 

تخت خواب دو نفره و کاغذ دیواری

 

در این عکس با استفاده از کاغذ دیواری با طرح روشن بر روی تخت خواب و استفاده از رنگ بر روی دیوار مقابل و فاصله انداختن بوسیله پرده های سفید رنگ، جذابیت این اتاق خواب بیشتر شده است. پرده به نوعی حائل بین پوشش کاغذ دیواری با رنگ روشن و رنگ تیره دیوار مقابل میباشد. پاتختی و تخت خواب به رنگ سفید و میز آرایش با رنگ تیره در نظر گرفته شده است.

 

پوشش فرو رفتگی با کاغذ دیواری

 

تخت خواب مدرن و دیوار پوش

 

در این تصویر، پوشش دیوار بالای تخت خواب که حالت فرو رفتگی دارد با یک کاغذ دیواری پر شده است و بقیه فضا، هماهنگ با کف پوش سفید رنگ، سفید در نظر گرفته شده است. این ایده برای فضاهای مینیمال بسیار پرکاربرد است.

 

پوشش طرح برگ پشت تخت خواب

 

تخت خواب تاج دار و کاغذ دیواری

 

حس یکپارچگی در این اتاق خواب کوچک به راحتی قابل مشاهده است. استفاده از کاغذ دیواری با طرح برگ و قرار گرفتن در پشت تاج بلند تخت خواب، زرق و برق اتاق خواب را افزایش داده است.

 

طرح خاص کاغذ دیواری و اثر آن بر اتاق خواب

 

تخت خواب کمجا و دیوارپوش

 

استفاده از این طرح کاغذ دیواری در اتاق خوابهای زاویه دار و دارای سقفهای شیبدار توصیه میگردد. علت آن هم این است که استفاده از طرح درختان در کاغذ دیواری به نوعی سقف را بلندتر و اتاق را وسیع تر نشان خواهد داد.

 

کاغذ دیواری رنگی

 

رنگ سفید و سرویس خواب سفید

 

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با طرح رنگی، نشانی از علاقه به ترکیب رنگها است. این ایده باعث جذابیت و شادی در فضای اتاق خواب خواهد شد.

 

اتاق و سرویس خواب نوجوان

 

تزیین سرویس خواب نوجوان

 

استفاده از کاغذ دیواری با طرح جذاب در سقف اتاق خواب و استفاده از رنگ سفید در دیوارها و اطراف سرویس خواب نوجوان، اتاقی عالی برای کودکان ساخته است.

 

تخت خواب بزرگسال و پوشش دیوار

 

بکاربردن ورقه های چوبی در بالای تخت خواب دونفره و پوشش بقیه دیوارها با کاغذ دیواری طرح دار و همرنگ با طرح چوب، به گرمی اتاق خواب افزوده است.

 

هارمونی رنگ با این سرویس خواب

 

تخت خواب رنگی و دیوار پوش

 

در این عکس، دیوار بالای تخت خواب با استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح پروانه ای و بصورت رنگی پوشش داده شده است. بقیه دیوارها به رنگ سفید هستند. برای ایجاد هارمونی بیشتر و جلوگیری از یکنواختی، میز آرایش و کف پوش با رنگ تیره استفاده شده اند. وجود آباژور و تابلو نیز کامل کننده زیبایی این اتاق خواب است.

 

ترکیب کاغذ دیواری صورتی و سرویس خواب سفید

 

دیوار پوش و سرویس خواب

 

استفاده از کاغذ دیواری صورتی در طرح زمینه و هماهنگی آن با سرویس خواب سفید، کاملا در عکس مشاهده میشود. در نظر گرفتن تاج سفید بالای تخت خواب، این هماهنگی را بیشتر کرده است.

 

سرویس خواب رنگی

 

در این عکس، استفاده از یک کاغذ دیواری طرح دار بنفش در سقف و هماهنگی آن با کاغذ دیواری ساده دیوار را مشاهده میکنید. این ترکیب در عین سادگی، دارای زیبایی بسیاری است.

چند طرح پوشش های دیوار و سقف و هماهنگی بین آنها با سرویس خواب را باهم ببینیم:

 

سرویس خواب سفید با دیوار پوش

 

تزیین اتاق خواب کوچک

 

تخت خواب دو نفره و تززین اتاق

 

سرویس خواب

 

سرویس خواب

 

برای اطلاع از تولیدات سرویس خواب و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

 
برچسب ها: دیوارپوشکاغذ دیواری


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  چیدمان تابلوها روی دیوار
  چیدمان تابلوها روی دیوار

  چیدن تابلو و قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که طرفداران بسیاری دارد و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است و یا تابلوهایی زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل همراه قاب هایی زیاد به دیوار آویزان شده است. ...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون
  استفاده از رنگ سال 2020 آبی کلاسیک در دکوراسیون

  در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سال اعلام می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و دکوراسیون منازل و بسیاری از اقلام و پوشاک مورد استفاده مردم به رنگ سال در فروشگاه ها عرضه می شود. از رنگ سال برای لباس و کیف و کفش تا رنگ مو و حتی در دکوراسیون منازل برای تهیه مبلمان ،سرویس خواب و حتی روتختی یا تابلوهای تزئینی استفاده می شود. در آغاز سال ۲۰۲۰ هم رنگ " آبی کلاسیک " به عنوان " ر...

  بیشتر بخوانید

  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس
  اصول دکوراسیون اتاق خواب عروس

  اتاق خواب در خانه هر فرد، مکانی برای آرامش و دوری از استرس‌های روزانه است. بنابراین نحوه چیدمان آن اهمیت خاصی دارد.شاخص‌‌هایی که حتما باید در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب عروس ایرانی به آن توجه شود رنگ دکوراسیون، شامل سرویس خواب، نورپردازی، پرده و تزیینات می‌باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته
  40 مدل اتاق خواب، پلی میان سبک سنتی به مدرنیته

  سبک زندگی مدرن درون خانه ها و وسائل زندگی مثل چیدمان خانه، اتاق خواب، سرویس خواب و دیگر وسائل، آرام آرام به زندگی مردم وارد شده است.تغییرات روز بروز در طراحی منازل و خانه ها و تغییر سبک زندگی با سرعت بسیار در حال انجام است.

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.