فروش اقساطی محصولات روتین و محصولات سفارشی، ۲۴ ماهه و بدون ضامن

اهمیت دیوار پوشها بر زیبایی اتاق خواب و سرویس خواب

داشتن دیوار پوشهای زیبا و هماهنگ با سرویس خواب، اتاق خواب هایی رویایی و زیبا را بوجود آورده است. ترکیب رنگهای جدید و شاد با دیوارپوشهای رنگارنگ، باعث ایجاد نشاط و شادی در اتاق خواب و در کنار سرویس خواب خواهد شد. این کار باعث لذت بردن از ماندگاری در اتاق خواب نیز خواهد شد. در این مقاله به چندین ترکیب دیوار پوش و کاغذ دیواری با رنگ های جذاب در اتاق خواب و هماهنگ با سرویس خواب خواهیم پرداخت. طراحی این اتاق خواب ها، همگی قابل انجام و با هزینه پایین امکان پذیر خواهد بود. به کار بردن سلیقه و انجام ایده های جدید و انتخاب رنگ مناسب در سرویس خواب و دیگر اجزای اتاق خواب این امکان را بوجود خواهد آورد.

کاغذ دیواری و زیبایی آن با سرویس خواب سفید

 

کاغذ دیواری و سرویس خواب

 

هیچ چیزی مثل یک کاغذ دیواری زیبا، رنگ اتاق خواب را افزایش نمیدهد. اما خیلی از افراد به خاطر نگرانی از هزینه های آن، انتخابهای دیگری را انجام میدهند. در این تصویر رنگ زمینه تیره و پوشش آن در تمامی دیوارها و سقف فضای اتاق خواب باعث جذابیت آن گردیده است. استفاده از سرویس خواب سفید، کار را کامل نمایش میدهد و از تاریکی اتاق خواب جلوگیری خواهد کرد.

ترکیب کاغذ دیواری و رنگ و تاثیر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری در اتاق خواب

 

در این عکس، استفاده از یک دیوار بصورت رنگ شده و هماهنگ با دیوار روبرو که از یک کاغذ دیواری تیره رنگ استفاده شده است را مشاهده می کنید. این تصویر، فضای اتاق خواب را دنج نشان میدهد. اجرای این مدل، باعث ایجاد جدایی میان اتاق خواب و دیگر فضاهای زندگی میشود که بسیار مطلوب است.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل و اثر آن بر سرویس خواب

 

کاغذ دیواری رنگی با تخت خواب

 

در این تصویر استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل های درشت بر روی زمینه تیره رنگ دیوار و هماهنگی بین تمامی اجزا و سرویس خواب قابل تشخیص است. در این عکس دیوارهای دیگر و روتختی، سفید در نظر گرفته شده است و مانع از تیرگی اتاق خواب گردیده است.

تاثیر پرده بر روی سرویس خواب

 

تخت خواب دو نفره و کاغذ دیواری

 

در این عکس با استفاده از کاغذ دیواری با طرح روشن بر روی تخت خواب و استفاده از رنگ بر روی دیوار مقابل و فاصله انداختن بوسیله پرده های سفید رنگ، جذابیت این اتاق خواب بیشتر شده است. پرده به نوعی حائل بین پوشش کاغذ دیواری با رنگ روشن و رنگ تیره دیوار مقابل میباشد. پاتختی و تخت خواب به رنگ سفید و میز آرایش با رنگ تیره در نظر گرفته شده است.

پوشش فرو رفتگی با کاغذ دیواری

 

تخت خواب مدرن و دیوار پوش

 

در این تصویر، پوشش دیوار بالای تخت خواب که حالت فرو رفتگی دارد با یک کاغذ دیواری پر شده است و بقیه فضا، هماهنگ با کف پوش سفید رنگ، سفید در نظر گرفته شده است. این ایده برای فضاهای مینیمال بسیار پرکاربرد است.

پوشش طرح برگ پشت تخت خواب

 

تخت خواب تاج دار و کاغذ دیواری

 

حس یکپارچگی در این اتاق خواب کوچک به راحتی قابل مشاهده است. استفاده از کاغذ دیواری با طرح برگ و قرار گرفتن در پشت تاج بلند تخت خواب، زرق و برق اتاق خواب را افزایش داده است.

طرح خاص کاغذ دیواری و اثر آن بر اتاق خواب

 

تخت خواب کمجا و دیوارپوش

 

استفاده از این طرح کاغذ دیواری در اتاق خوابهای زاویه دار و دارای سقفهای شیبدار توصیه میگردد. علت آن هم این است که استفاده از طرح درختان در کاغذ دیواری به نوعی سقف را بلندتر و اتاق را وسیع تر نشان خواهد داد.

کاغذ دیواری رنگی

 

رنگ سفید و سرویس خواب سفید

 

در این تصویر، استفاده از کاغذ دیواری با طرح رنگی، نشانی از علاقه به ترکیب رنگها است. این ایده باعث جذابیت و شادی در فضای اتاق خواب خواهد شد.

اتاق و سرویس خواب نوجوان

 

تزیین سرویس خواب نوجوان

 

استفاده از کاغذ دیواری با طرح جذاب در سقف اتاق خواب و استفاده از رنگ سفید در دیوارها و اطراف سرویس خواب نوجوان، اتاقی عالی برای کودکان ساخته است.

 

تخت خواب بزرگسال و پوشش دیوار

 

بکاربردن ورقه های چوبی در بالای تخت خواب دونفره و پوشش بقیه دیوارها با کاغذ دیواری طرح دار و همرنگ با طرح چوب، به گرمی اتاق خواب افزوده است.

هارمونی رنگ با این سرویس خواب

 

تخت خواب رنگی و دیوار پوش

 

در این عکس، دیوار بالای تخت خواب با استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح پروانه ای و بصورت رنگی پوشش داده شده است. بقیه دیوارها به رنگ سفید هستند. برای ایجاد هارمونی بیشتر و جلوگیری از یکنواختی، میز آرایش و کف پوش با رنگ تیره استفاده شده اند. وجود آباژور و تابلو نیز کامل کننده زیبایی این اتاق خواب است.

ترکیب کاغذ دیواری صورتی و سرویس خواب سفید

 

دیوار پوش و سرویس خواب

 

استفاده از کاغذ دیواری صورتی در طرح زمینه و هماهنگی آن با سرویس خواب سفید، کاملا در عکس مشاهده میشود. در نظر گرفتن تاج سفید بالای تخت خواب، این هماهنگی را بیشتر کرده است.

 

سرویس خواب رنگی

 

در این عکس، استفاده از یک کاغذ دیواری طرح دار بنفش در سقف و هماهنگی آن با کاغذ دیواری ساده دیوار را مشاهده میکنید. این ترکیب در عین سادگی، دارای زیبایی بسیاری است. چند طرح پوشش های دیوار و سقف و هماهنگی بین آنها با سرویس خواب را باهم ببینیم:

 

سرویس خواب سفید با دیوار پوش

تزیین اتاق خواب کوچک

تخت خواب دو نفره و تززین اتاق

سرویس خواب

سرویس خواب

 

برای اطلاع از تولیدات سرویس خواب و مشاوره با کارشناسان فروش دکوچید با شماره تلفن ۷۳۰۱۹۰۰۰ تماس و یا به صفحه اینستاگرام دکوچید مراجعه فرمایید.

برچسب ها:


  ارسال نظر
  نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
  عبارت داخل تصویر
  جستجو

  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟
  بهترین رنگ برای دیوار اتاق خواب چیست؟

  یک اتاق خواب باید برای استراحت و آرامش مناسب باشد. چیدمان اتاق خواب با قرار دادن سرویس خواب، کمد، آینه و لوازم دکوری کامل می شود اما برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب می توان دیوار ها را به رنگ دلخواه تغییر داد تا مطابق سلیقه و چیدمان شما باشد. ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک
  سرویس خواب تاشو مناسب برای فضاهای کوچک

  زندگی در آپارتمانهای کوچک باعث شده است که محدودیتهای زیادی در زندگی بوجود آید. فضاهای کوچک قدرت مانور را در چیدمان منزل کمتر کرده است. اتاقهای خواب در این قبیل خانه ها و آپارتمانهای کوچک، کاربردهای بیشتری دارند. سرویس خواب تاشو یکی از گزینه ها در چیدمان اینگونه خانه ها است. در این مقاله سعی شده است تا در خصوص سرویس کمجا و تخت خواب تاشو توضیحاتی ارائه شود. نیاز به خواب راحت در فضاهای کوچک باعث میشو...

  بیشتر بخوانید

  ایده استفاده از میز چوبی برای دکوراسیون منزل
  ایده استفاده از میز چوبی برای دکوراسیون منزل

  استفاده از میز چوبی و کنسول ها در بسیاری از خانه ها رایج میباشد. این میزها محل مناسبی برای نگهداری و تزئین در داخل اتاق خواب و دیگر جاهای خانه میباشد. استفاده از میزهای چوبی کوچک باعث میشود علاوه بر صرفه جوئی در فضای اتاق خواب، محلی مناسب برای تزئینات داشته باشیم. در این مقاله به بررسی چند مدل از این چیدمان با میز چوبی خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس
  روشهای کلی مرتب کردن کمد لباس

  روشهای مختلف مرتب سازی و چیدمان کمد لباس در چند مقاله توضیح داده شده است. در اکثر مواقع تمامی این چیدمان ها با عدم موفقیت و به هم ریختگی دوباره همراه است علت هم آن است که در بسیاری مواقع رسیدن به خواسته های متعادل و لوازم مورد نیاز واقعی در کمد لباس، ممکن است چند روزی طول بکشد و پس از آن تلاش سریعی برای چیدمان کمد لباس آغاز میشود. این مرحله از چیدمان کمد لباس بسیار مهم است چرا که باید دقیق و منظم ...

  بیشتر بخوانید

  سرویس خواب و تخت خواب بهاری
  سرویس خواب و تخت خواب بهاری

  فصل بهار همچنان ادامه دارد. چیدمان سرویس خواب و تخت خواب در این فصل برای بهتر شدن احساس ما در همه جای خانه به نکات زیادی بستگی دارد. سعی کنید سرویس خواب و تخت خواب خود را برای بهار و با الهام از ایده های نو در این فصل تزئین کنید. با اتاق خواب خود شروع کنید و هر روز صبح، مثبت به نظر برسید. در این مقاله به بررسی چیدمان سرویس خواب و تخت خواب و تزیین اتاق خواب در بهار خواهیم پرداخت. ...

  بیشتر بخوانید

  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون
  تاثیرگل وگیاه در دکوراسیون

  نگهداری از گیاهان داخل منزل نه تنها باعث شادابی و سرزندگی دکوراسیون منزل می شود بلکه با تصفیه هوا، ریه های شما را پر خواهد کرد. بسیاری از دانشمندان و روانشناسان استفاده از گل وگیاه به علت اثر آرامش بخش گیاهان در محیط خانه را توصیه کرده اند. در حال حاضر اکثر وسایل خریداری شده توسط افراد به علت استفاده مواد شیمیایی،ممکن است هوای آلوده را به داخل خانه انتقال دهد، به همین دلیل گل وگیاه آپارتمانی مانند...

  بیشتر بخوانید

  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب
  انواع کابینت آشپزخانه + مزایا و معایب

  پرکاربردترین و جذاب‌ ترین قسمت هر خانه ‌ای که تاثیرعمده‌ بر زیبایی خانه دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ ها، مهم‌ ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه باید بسیار با دقت بود. ...

  بیشتر بخوانید

  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب
  استفاده از آینه ها در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

  آینه ها به دلایل زیادی عالی هستند. آینه ها روشی عالی برای باز کردن یک فضا هستند ، آنها نور را منعکس می کنند ، فضاها را باز می کنند و فقط باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند و با کمی خلاقیت ، آنها به راحتی می توانند تبدیل به محور نمایشی خانه شما شوند. ...

  بیشتر بخوانید

  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب
  اثر رنگها در سرویس خواب و اتاق خواب

  بسیاری مواقع استفاده از رنگهای گوناگون در ترکیب سرویس خواب و اتاق خواب با احتیاط انجام میشود. دلیل آن نیز مشخص است چرا که به خاطر کم ریسک بودن اکثر خانواده ها و مراجعه به رنگهای مشخص در ترکیب اتاق خواب و سرویس خواب باعث شده است دید بسیاری از افراد در این زمینه محدود گردد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است با استفاده از تصاویر مختلف یک ذهنیت جدید در چیدمان سرویس خواب و استفاده از رنگهای متنوع ح...

  بیشتر بخوانید

  ارگونومی در طراحی منزل
  ارگونومی در طراحی منزل

  ابتدا تعریف ارگونومی را بیان میکنیم. ارگونومی یعنی مهندسی فاکتورهای انسانی . ارگونومی علمی است که برای تطبیق و تناسب محیط، روشهای کاری و وظایفی را ارائه میدهد. ارگونومی یکی از عوامل مهم طراحی برای کاهش خطاهای انسانی است. درحال حاضر اطلاعات دانش ارگونومی به صورت معیار رسمی درآمده و اهداف آن تشویق به انجام ارگونومی است. عدم انجام اصول ارگونومی موجب آسیبهای اسکلتی، عضلانی میگردد. این عوارض میتواند رو...

  بیشتر بخوانید
  مقایسه محصول

  جهت مقایسه دو یا سه محصول، صفحه محصول مورد نظر را باز کنید و سپس بر روی دکمه مقایسه محصول کلیک کنید

  تماس با کارشناس
  جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید.

  لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
  عبارت داخل تصویر
  لطفا عبارت داخل تصویر را وارد نمایید.